Dienos horoskopas

(2019-08-26)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Aktualūs bus išsilavinimo, teisėtvarkos, pasaulėžiūros dalykai. Galite patirti įspūdžių nepažįstamų žmonių dėka. Su meilės partneriu aiškinsitės opią problemą. Ne viskas klostysis taip, kaip svajojate.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Tikėtini reikalai, susiję su mokesčiais, draudimu. Artimas žmogus gali paprašyti finansinės paramos arba pats ją pasiūlyti. Galimos investicijos į nekilnojamąjį turtą, žemę, statybas, remontą, technikos atnaujinimą.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Tikėtini konfliktai su antrąja puse, konkurentais, galimi sveikatos sutrikimai, emociniai stresai. Nepalanki diena juridiniams procesams. Pasireikš rizikos, brutalesnio seksualumo motyvai.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Galimas dalykas, kad šiandieną intuityviai suvoksite tą esminę problemą, iš kurios kyla visos kitos. Vargu, ar tai jus nudžiugins. Daug reikalų galite atlikti paštu, telefonu ar faksu, ypač jei jie nėra malonūs.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Galite turėti pergyvenimų dėl draugystės ir meilės ryšių. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Kažkas vilkins skolų atidavimą arba kaulys finansinės paramos. Nesileiskite į rizikingas avantiūras.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Kils ūpas iš peties pasidarbuoti šeimos gerovės, komforto labui. Ilgėsitės žmogiškos šilumos, meilės. Vėlai vakare galite patirti emocinį stresą, seksualinę prievartą.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Turėsite reikalų, susijusių su raštvedyba, korespondencija, publikavimu, reklama. Daugiau nei paprastai kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Vakare susumavę rezultatus nebūsite patenkinti arba jausitės labai pavargę.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Tikriausiai imsite nerimauti dėl piniginių, turtinių nesklandumų, o artimieji negalės jūsų paguosti, nes patys turės nemažų problemų. Gali sužlugti kažkoks verslo planas, nepasiteisinti finansinė avantiūra.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Atsiras asmenų, nepatenkintų jūsų pasiekimais ir norinčių pakenkti, pristabdyti jūsų veržlumą. Kažkokio sandėrio pasekmės gali būti ne tokios, kokių laukėte. Tikėtinos kalbos apie skyrybas, alimentus, paveldėjimą, turto dalybas.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Jausite tarsi kažkokį barjerą, trukdantį jums bendrauti, būti suprastiems, įgyvendinti planus. Gali kamuoti meilės abejonės. Galbūt jūs per daug reikalaujate iš kitų, esate kategoriški, emociškai šalti. Saugokitės traumų.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Gerai seksis sportininkams, šokėjams, įvairių žaidimų mėgėjams. Tikėtini aistringi susižavėjimai, daugiau momentiniai, seksualinio pobūdžio. Būsite linkę ieškoti nuotykių, pažinčių, lankytis visuomeniniuose renginiuose.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Neigiamų emocijų galite patirti profesinėje veikloje. Galite susidurti su gudriai suregzta klasta, pavydu. Nerimausite dėl bendrų finansų, mokesčių, skolų. Vakare pasisaugokite nelaimingų atsitikimų, ypač atsargiai elkitės su elektra.Top