Dienos horoskopas

(2019-02-23)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Neseniai užsimezgę ryšiai gali pasirodyti reikšmingi įvairiomis prasmėmis. Per visuomeninį renginį galite įsitaisyti naują simpatiją. Palanki situacija gali padėti susigrąžinti prarastus ryšius.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Savo kūrybines galias bei energiją būsite linkę tausoti, o kitų - išnaudoti, todėl aplinkiniams galite daryti prieštaringą įspūdį. Kažkas gali pamanyti, jog neverta jumis pasitikėti.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Kontaktai su nepažįstamais žmonėmis gali suteikti ypatingų įspūdžių bei naudingos informacijos. Nepatingėkite skirti daugiau dėmesio augančiai kartai. Savo atidumu, patarimais, pasiūlymais nejučiomis vaikams galite labai padėti jų gana nevaikiškose situacijose.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Gali kilti noras nutrūktgalviškai pasinerti į visus įmanomus malonumus, pasiduoti aistringoms pagundoms. Augs kūrybinės ambicijos ir energija. Pasižymėsite išlaidumu. Pagaliau galite sulaukti didesnio dosnumo iš antrosios pusės arba prabils jūsų skolininkų sąžinė.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Nuoširdžiai pasikalbėkite su tais, kurie jums svarbūs, pripažindami savo klaidas bei silpnybes. Negailėkite gerų žodžių, komplimentų, nepakenktų ir labiau materialus pamaloninimas dovanėlių, vaišių, pinigų pavidalu. Pamatysite, kad daugumą problemų įmanoma nesunkiai išspręsti.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Būsite nusiteikę iš peties padirbėti, jei tik leis sveikata. Gali kilti ūpas apsilankyti grožio salone, soliariume, pavaikštinėti po prekybos centrus. Jei labai norite nusipirkti madingą drabužį, ką nors iš kosmetikos, nebūkite sau pernelyg griežti - pagal galimybes palepinkite save.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Diena turėtų būti ganėtinai nuotaikinga ir romantiška. Pats gyvenimas jums pasiūlys pramogų ir progų palepinti kūną ir sielą. Jeigu ne meilės nuotykis, tai kitoks malonumas, laimėjimas jums paglostys širdį ir suteiks naujų galimybių.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Ta jūsų svajonė, kuri šiuo metu labai priartėjusi prie išsipildymo, gali prarasti realumą ar aktualumą. Galbūt imsite svyruoti, ar jums to reikia, ar esate verti. Panašu, kad turite neišspręstą vidinę problemą. Neleiskite, kad ji trukdytų jums džiaugtis gyvenimu, kelti sau aukštesnius tikslus.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Jums tiesiog gyvybiškai reikės bendravimo, meilės ir šypsenų - ir kuo jų bus daugiau, tuo geriau jausis jūsų ego. Veršitės į renginius, gaudyte gaudysite visokią informaciją, noriai flirtuosite. Galite išsiruošti į svečius arba patys jų prisikviesti.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Ši diena turėtų jus palepinti nedideliais malonumais. Noriai kursite aplink save jaukumą, grožį. Galimas papildomas uždarbis, pasipelnymas (ar bent jau apsirūpinimas bulvėmis žiemai), taip pat yra vilties atgauti įsisenėjusias skolas.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien jus lydės puiki nuotaika. Džiugins draugų bei artimųjų dėmesys, jausitės reikalingi, pastebimi. Galite nuveikti nelabai įdomius, tačiau naudingus darbus. Žmogus iš toli arba dar nelabai pažįstamas asmuo gali sukelti romantiškų vilčių.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Geriausiai jums seksis su mistika, menu, religija, labdara susiję reikalai. Svajosite apie meilę, žmogišką šilumą, kursite ypatingus planus. Jeigu nepavyks suartėti su tais, kurie jums artimi, svarbūs, galite pasijusti be galo vieniši. Tačiau panašu, kad imsitės kuo originaliausių priemonių, kad taip neatsitiktų.Top