Dienos horoskopas

(2019-06-19)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Turėsite įdomių susitikimų ir pokalbių. Tam tikra prasme situacija bus intriguojanti. Turėsite spėlioti, ar sekasi įtikti dominančiam objektui, ar be reikalo neriatės iš kailio. Panašu, kad atsakymą galėsite tik nujausti, nes apie jūsų perspektyvas kol kas nebus kalbama.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Daug dirbsite, skaičiuosite ir planuosite, bet rezultatas nenuvils. Nusimato materialinė nauda, pasipelnymas. Suaktyvės romantikos ištroškę jums neabejingi asmenys. Tiesa, laiko atsakui jums gali pritrūkti - greit suliepsnoję, galite greit ataušti.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Nebūkite pernelyg griežti ir reiklūs tiems, su kuriais kartu gyvenate, dirbate. Įdomių perspektyvų gali pasiūlyti žmonės iš toli. Galbūt nudžiugins internetu gauta informacija.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Galimi interesų neatitikimai, slaptos intrigos. Galbūt jums pritrūks pinigų, o tie asmenys, kurie jums gali padėti arba yra skolingi, bus pasyviai abejingi. Nesivaržykite į juos kreiptis, subtiliai "paspauskite".

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Nesusiviliokite abejotinais pasipelnymo būdais, kuriuos pirš įtartini asmenys. Popiet bus kur kas lengviau bendrauti, ieškoti kolektyvinių sprendimų, demonstruoti, ką sugebate. Meilės santykiuose padaugės aistros, bet tuo pačiu - ir įtarimų, pavydo.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Iš ryto galimas emocinis stresas. Tačiau popiet įvyksiantys dalykiniai pokalbiai, susitikimai bus labai konstruktyvūs ir naudingi. Galbūt aptarsite numatomą komandiruotę, vizitą.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiandien visa savo esybe veršitės iš kasdienybės. Dirbdami svajosite apie atostogas, pramogas, o jeigu atostogaujate - apie darbą ir pinigus. Tikriausiai planuosite kelionę arba jau tvarkysite su ja susijusius formalumus.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Dėl pinigų, skolų, mokesčių, alimentų gali kilti nesutarimų ar šiaip augs įtampa. Partneris arba dosnus rėmėjas gali sutikti jums padėti, bet iškels kažkokias sąlygas.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Galite nukentėti dėl nesitaikstymo su neteisėtais kitų asmenų veiksmais, siekiais. Tikriausiai įgysite priešų. Tačiau tuo pat metu kai kurie jums nepalankūs asmenys gali tapti draugais, aistringais gerbėjais.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Iš ryto lydės darbiniai nesklandumai, bet popiet situacija turėtų pasikeisti į gera. Galbūt kas nors sutiks tarpininkauti, jeigu ieškote darbo, papildomų pajamų šaltinių.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien ant kortos galite pastatyti ne pagal galimybes, o iš gryno azarto ar aistros. Nusimato egzotiški potyriai su ne mažiau pikantiškomis pasekmėmis. Seksis kūrybinės sferos atstovams.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Gali prasiveržti ilgai kaupta įtampa tarp jūsų ir artimo žmogaus ar dalykinio partnerio. Pasisaugokite traumų. Būtų gerai, jei leistumėte sau kiek atsipūsti, atstatyti sveikatą, pasirūpinti grožiu.Top