Dienos horoskopas

(2018-12-11)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Netikėkite reklama! Nepasiduokite pagundai pirkti peršamo daikto, kad ir kokios viliojančios atrodytų sąlygos. Gerai galvokite, ką kalbate, ypač jei turite reikalų su emocingu žmogumi.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Būkite labai atidus tvarkydamas piniginius reikalus. Jokiu būdu neleiskite ne jums priklausančių pinigų. Mielas vakaras jaukiuose namuose su mylimais žmonėmis - kaip tik tai, ko jums šiuo metu reikia.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Puikiai seksis reikšti mintis, ginti savo nuomonę ar pozicijas. Rytą skirkite keletą minučių dienos darbų planui sudaryti. Labai tinkamas metas, pavyzdžiui, pasikalbėti su bosu apie savo tarnybos perspektyvas ir sąlygas.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Tuo blogiau tiems, kurie šiandien jūsų neklausys. Paprašytas patarimo, nevyniokite jo į vatą - jei ne šiandien, tai ryt už tai jums bus tik padėkota. Venkite greito praturtėjimo planų ir apskritai piniginių reikalų.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Labai sveikintinos naujos pažintys. Bendraukite šiandien su žmonėmis, su kuriais šiaip jau neturite nieko bendra. Atsitiktinis pažįstamas gali netikėtai pakišti išganingą idėją, kai jau būsite linkęs pasiduoti.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Nepulkite spręsti didelių problemų tik todėl, kad nesugebate įveikti mažų. Viskas prasidės ir baigsis vien ilgomis kalbomis. Nenuveiksite nieko dora, jei girdėsite tik tuos, kurie jums pritaria.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Nedvejodamas toliau dirbkite anksčiau pradėtą darbą. Blaškymasis šiandien jums ypač pražūtingas - tik pervargsite ir nenuveiksite nieko dora. Atminkite, kad vienintelė iš tiesų svarbi nuomonė yra jūsų paties.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Pernelyg didelės linksmybės blaškys ir atitrauks nuo privalomų darbų. Galite pasigailėti neapgalvoto pažado. Nieko neveiksi, žodžio teks laikytis. Panašu, kad daug laiko sugaišite tuštiems plepalams.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Rodos, būsite praleidęs kažką svarbaus, nes šiandien visi šneka jums nesuprantama kalba. Asmeniniai reikalai taip pat niekaip nesiklijuoja... Žodžiu, šiandien savo laiminga žvaigžde pasitikėti neverta.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Nesivaržykite kitiems užkrauti tiek darbų, kiek jums atrodo būtina. Tik gerai galvokite, ką kalbate, ypač jei turite reikalų su emocingu žmogumi. Kai įsitikinsite, kad viskas juda reikiama kryptimi, galėsite ir atsipūsti...

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Gerai galvokite, ką ir kaip sakote. Pats paprasčiausias argumentas dažnai būna ir pats geriausias. Smulkmenos tik užtemdo bendrą vaizdą. Venkite sunkių, komplikuotų pokalbių. Gali būti suabejota jūsų idėja, kuria ypač didžiuojatės.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Smagu, kai jums kas nors patiki didelę paslaptį, bet kartu tai užkrauna ir didelę atsakomybės naštą. Pasistenkite pateisinti pasitikėjimą. Pastabumo ir geros atminties jums prireiks anksčiau nei manote.Top