Dienos horoskopas

(2018-04-26)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Kad ir kokios globalios problemos, kuriomis šiandien užsiimate, turėtumėte nepamiršti ir smulkmenų. Tereikia vieną pamiršti, ir rytoj jau turėsite dar vieną globalią problemą Teks gerokai pasistengti, kad nesugadintumėte santykių su artimaisiais.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Venkite ilgų pokalbių ar diskusijų, atsakingų sprendimų. Galite sulaukti pagalbos ar paramos prašymų. Atminkite, kad šiandien paskolinti pinigai pas jus gali ir nebesugrįžti, užtat pirkti daiktai tarnaus ilgai ir suteiks daug džiaugsmo.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Prireikus rizikuoti, nebijokite padarinių ir veikite drąsiai. Potencialiai jėgų pakaks įveikti bet kokiai ekstremaliai situacijai. Jei šiandien užmegsite naują pažintį, su tuo žmogumi susiklosčius aplinkybėms teks bendrauti dar ilgai.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Staigių posūkių ir skambių pareiškimų diena. Veikiausiai sieksite, kad jūsų nuopelnai būtų pripažinti. Lankstumas, apsukrumas, mokėjimas prisitaikyti prie greitai kintančios situacijos padės išvengti nepageidaujamų sunkumų.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Gali keistis darbo pobūdis, grafikas, krūvis ar sąlygos. ? gera ar į bloga - didele dalimi priklauso tik nuo jūsų apsukrumo. Ambicijos suteiks energijos kovojant, bet delikačioje situacijoje gali padaryti jums meškos paslaugą.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Tikslas nepateisina priemonių! Veikdamas negarbingai rizikuojate ilgam nuteikti prieš save kolegas ar verslo partnerius. Tramdykite emocijas, į blogį jokiu būdu neatsakykite tuo pačiu.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Galite sulaukti viliojančio dalykinio pasiūlymo. Kartą apsisprendęs jį priimti, pasistenkite pasirodyti kuo geriau ir nenuvilti siūliusiojo. Ši istorija dar gali turėti tęsinį.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Šiandien Skorpioną valdo atsiminimai ir troškimas patirti naujų emocijų iš senų jausmų. Aplinkiniai gali įkyrėti nesibaigiančiais prašymais, komentarais, pokalbiais apie nereikšmingus dalykus. Tausokite jėgas, venkite erzelio ir tuščio bendravimo.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Pats metas kurti ateities planus ar imtis žygių juos įgyvendinti. Laukia emocinis pakilimas, ypač asmeniniame gyvenime. Nesnauskite, būkite aktyvus, bet pernelyg didelių krūvių venkite pats ir neleiskite, kad juos jums užkrautų kiti.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Siekdamas moralinės satisfakcijos ar materialinės naudos galite privelti klaidų, kurias galima pavadinti labai neapdairiomis ar net kvailomis. Vis dėlto nauja pažintis ar netikėta maloni žinia neleis nusiminti ir įkvėps tolesniems žygiams.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien būsite linkęs kelti sau neįvykdomus uždavinius. ˇinoma, būtų geriau įtikinti save siekti ko nors realesnio. Saugokite sveikatą, ypač patartina vengti alkoholio. Atmosfera darbe bus smagi ir komfortabili, o štai finansinių sunkumų galite patirti.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Turėsite puikią galimybę pagaliau baigti ilgą ir painų darbą. Pagalvokite apie galimybes papildomai užsidirbti - ši mintis bus labai laiku ir vietoje. Dalykiniai kontaktai bus vaisingi, o štai asmeniniame gyvenime laukia stiprūs išgyvenimai ir blaškymasis.Top