Meilės horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Esate žavūs, spontaniški ir nepriklausomi, o tai 2017-aisiais traukte trauks prie jūsų priešingos lyties atstovus. Taigi, užmirškite kuklumą ir pasistenkite iki metų pabaigos susirasti sau tinkamą porą! Labiausiai tikėtina, jog savo išrinktąjį (-ąją) sutiksite liepos – rugpjūčio mėnesiais. Dėl savo karšto būdo kai kada galite pasirodyti netolerantiški, nesubrendę ar nelinkę įsipareigoti, todėl šiais metais galite užmegzti ne vieną trumpalaikį romaną.

Jeigu jau sutikote savo gyvenimo meilę, pirmąjį pusmetį teks gerokai pasistengti, kad išlaikytumėte darną šeimoje. Dėl Visatos įtakos būsite ypač emocionalūs, tad net menki buitiniai nesusipratimai gali virsti audringomis dramomis. Pasistenkite nedaryti skubotų išvadų ir nebijokite kalbėtis. Atvirumas ir pakantumas vienas kitam – raktas į sėkmingus santykius! Rudeniop aitstros pamažu rims, tad galėsite lengviau atsikvėpti ir paprasčiausiai mėgautis meile.

Apskritai kalbant, šiemet Visata jums maloninga, tad vienaip ar kitaip romantikos netrūks. Ryškiausios meilės kibirkštys žybsės su Dvyniais, Vėžiais ir Liūtais. Mažiausiai tikėtina, kad leisitės į romantišką avantiūrą su Jaučiais ir Vandeniais.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Mieli Jaučiai, prieš akis – ilgas duobėtas kelias, tad apsišarvuokite kantrybe. Norėdami darnių ir harmoningų santykių su mylimu žmogumi, turėsite elgtis ypač subtiliai, ramiai ir apgalvotai. Pirmoje metų pusėje jums teks atlaikyti ne vieną išbandymą, susijusį su dėmesiu vienas kitam bei ištikimybe, tačiau jeigu sugebėsite nepalūžti, jau rudenį džiaugsitės sugrįžusia romantika.

Esate atlapaširdžiai, linkę rūpintis aplinkiniais, tad prie jūsų nuolat bursis žmonės. Vieną jų netruks sužavėti jūsų nepriklausoma asmenybė, tad antroje metų pusėje Visata žada jums ilgalaikę romantinę pažintį. Labai tikėtina, kad tai bus Vėžys, Svarstyklės arba Žuvys. Mažiausiai bendrų sąlyčio taškų šiais metais turėsite su Avinais, Jaučiais bei Skorpionais.

Visata perspėja, jog didžiausių pastangų prireiks sprendžiant pavydo bei laiko sau problemas. Iš prigimties mėgstate bendrauti ir būti tarp žmonių, tačiau šiemet ši savybė gali pridaryti bėdos su mylimu žmogumi. Pernelyg neatsipalaiduokite ir nusibrėžkite aiškias ribas, kad išvengtumėte dviprasmiško vertinimo. Kita vertus, vos pajutę, kad kažkas kėsinasi į jūsų asmeninę laisvę, rizikuojate pasielgti drastiškai. Tai žinodami, neskubėkite daryti išvadų ir būkite dėmesingesi mylimojo nuomonei!

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Meilė, romantika yra neatsiejama dvynių gyvenimo dalis. Jūs ir taip patrauklūs iš prigimties, tad šiais metais neteks ilgai ieškoti to vienintelio žmogaus. Jums seksis: greičiausiai lemtingą sprendimą priimsite kovo mėnesį. Jei su kažkuo draugaujate jau dabar, gegužės mėnesį vesite arba nuspręsite tai padaryti. Jūsų šeimyninis gyvenimas bus taikus ir laimingas. Galbūt tam tikrais momentais į sąžinę apeliuos praeities klaidos, bet nenusiminkite – tai proga iš to pasimokyti. Turite išsiugdyti pasitikėjimą, susitelkti ir išlikti trokštamais.

2017 derėtų atsikratyti senų blogų įpročių: pokyčius pamatysite iškart. Tai patrauks visų dėmesį ir padarys jus labiau geidžiamus. Meilė gali ateiti iš bet kur, tad būkite pasirengę. Galbūt iki tikrosios draugystės dar teks patirti keletą skaudulių. 2017 metai žada jums puikius santykius su Šauliais, Avinais ir Skorpionais. Atsarga gėdos nedaro, tad verčiau pasisaugokite Dvynių, Vandenių ir Ožiaragių.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

2017 metai Vėžiams bus kupini jaudulio. Tikėkitės daug meilės ir romantikos – tai bus iššūkių ir malonumų metai. Būsite patrauklūs nepažįstamiems asmenims. Jūsų pasitikėjimas ir energija suteiks daug šarmo jūsų dabartiniams santykiams. Vis dėlto 2017 metų horoskopas nenumato ilgalaikių santykių. Galbūt jūsų jausmai žlugs ne vieną kartą, todėl atkreipkite dėmesį, kam jaučiate aistrą: venkite jūsų nevertų žmonių. Šiais metais verta peržiūrėti, su kuo jūs draugaujate, palaikote artimus ryšius. Galbūt jie jus veikia neigiamai, tad verčiau skirkite daugiau savo brangaus laiko gyvenimo partneriui ar partnerei.

Saugokitės negatyvios įtakos, puoselėkite savo draugystę, kol nevėlu. Nebijokite būti praktiški, pakovokite už savo poreikius, netapkite pastumdėliais. Ramiai priimkite bet kokius sprendimus, susijusius su jūsų santykiais. Yra šiokia tokia tikimybė, kad nutiks nesusipratimas, bet jis nereiškia, kad išsiskirsite, tiesiog teks išspręsti kai kuriuos nesutarimus. Gegužės, spalio ir gruodžio mėnesiai bus ypač palankūs meilei ir romantiškiems santykiams. Geriausiai eisis su Mergelėmis, Skorpionais ir Liūtais.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

2017 metais reikalai klostysis pagal planą. Būsite entuziastingi ir susitelkę pasiekti laimėjimų, kurių trokštate, o meilė bus vienas iš svarbesnių dalykų „sąraše“. Metai atneš daug malonių netikėtumų, bet ne visada bus taip gerai. Daug kas jumis domėsis, norės jus geriau pažinti, tad būkite atidesni pasirinkdami žmones. Skubotas sprendimas gali turėti skausmingų pasekmių. Įžiebkite daugiau aistros savo santykiuose ir pamatysite, kaip sustiprės emocinis ryšys su jūsų partneriu.

Vienišiems Liūtams puikiai seksis pasimatymuose bet kuriame jų etape. Jei su kažkuo bendraujate ilgesnį laiką, atėjo metas rimtiems ketinimams. Jei jau susimąstėte, su kuo reikėtų praleisti vakarą, o gal ir visą gyvenimą, tai turėtų būti Mergelės arba Skorpionai. Liūtai neturėtų susidėti su Avinais, Dvyniais, Žuvimis ir Vėžiais.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Mergelės, jūs esate patrauklūs ir kupinos energijos asmenybės, todėl turite daug pasirinkimų. Gal net pasimesite nuo jų gausos. 2017-ieji nepagailės jums įvairių romantiškų likimo posūkių ir netikėtų džiaugsmų. Kai kurie sprendimai, kuriuos vis tiek teks priimti jums, gali atrodyti sunkoki, todėl geriau neskubėti ir pasirinkti tik pačius protingiausius. Metai prasidės labai pakiliai nuo pat sausio, bet po pirmojo ketvirčio atneš jums nelabai kokių naujienų. Susidursite su neryžtingumu ir priešprieša, ilgalaikė draugystė ims slėgti, bet galų gale jums pavyks ją išsaugoti.

Antroji metų pusė bus kur kas viltingesnė. Jei esate vieniši, rasite savo išrinktuosius, su kuriais sukursite stiprią sąjungą, trunkančią nors ir per amžius. Pasisaugokite savo ypatybės tapti maniakiškai apsėstais kažkokios idėjos ar įsitikinimų. Tai gali jus įvelti į bėdą ir atbaidyti jums svarbius žmones.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Svarstyklės, jūs tokios charizmatiškos, kad jus įsimylėti gali bet kas. 2017 metais jūsų santykiai patirs sumaištį. Nersitės iš kailio dėl jums brangaus žmogaus, leisite pinigus dovanoms ir netikėtoms išvykoms. Taip galite užsitraukti savo šeimos nemalonę, tad verčiau nepersistenkite. Išmokite labiau pasitikėti žmonėmis ir suteikite jiems daugiau erdvės.

Kartais galite susibarti, bet būtent jums derėtų pirmiesiems pradėti aiškintis, kas yra kas. 2017 metai žada pasimatymus ir bendrą gyvenimą, bet vestuvėmis pakvips nebent metų pabaigoje. Jei ketinate pasipiršti, tinkamiausi mėnesiai yra liepa, spalis ir gruodis. O iki tol teks visus šešis mėnesius darbuotis tam, kad sutaupytumėt savo gyvenimo šventei. Taigi šie metai Svarstyklėms bus nenuobodūs ir geidulingi.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Skorpionų emocinis apetitas sukels jiems nemažai skausmo. Būsite taip ištroškę meilės, kad imsite elgtis tarsi apsėsti bepročiai, o tai, be abejo, nepagerins reikalų. Jei ir toliau išliksite bambekliai, liksite vieniši. Jūsų charakteris inertiškas, jūs nelinkę pamiršti nuoskaudų. Prisiminkite tai ir atleiskite savo brangiausiems, tai sumažins įtampą jūsų santykiuose. 2017 metų horoskopas įspėja, kad galbūt susitiksite su savo buvusiu vaikinu ar mergina. Šis susitikimas gali pažadinti jumyse abejones dėl dabartinių jūsų santykių.

Toliau aptarsime tai, kas aktualu jau vedusiems. Tie, kas tikisi šeimos pagausėjimo, gerų žinių sulauks metų pabaigoje. Darbas nugvelbs nemažai jūsų dėmesio nuo šeimos, tačiau jūsų mylimas žmogus nustebins jus palaikydamas morališkai. Apskritai, šie metai Skorpionams bus sėkmingi, jei nepamiršite, kad meilė klesti tada, kai duodate, o ne vien tik imate.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

2017 metais viskas bus gerai. Žvaigždės pranašauja, kad patirsite meilę iš pirmo žvilgsnio. Tai nereiškia, kad jūsų atžvilgiu įvyks tas pats. Meilei reikia laiko, tai galioja ir jūsų atveju. Tad duokite jo savo išrinktajai pusei tiek, kiek reikės. Jūsų profesinė veikla atims nemažai jūsų laiko, bet Šauliai nebūtų Šauliai, jei, pasiduotų. Be meilės jie tiesiog negali. Geros naujienos meilės fronte aplankys apie metų vidurį. Metai gali baigtis vestuvėmis, bet neišsigąskite, jei ši žinia jums netikėta – tai tik galimybė. Jei esate pasiruošę įsipareigojimams ir mylite nuoširdžiai, niekas negali jūsų sulaikyti.

Meilė – sudėtingas dalykas, tad tiesiog plaukite pasroviui, srovė aplenks kliūtis ir nuneš jus ten, kur jums ir derėtų nusigauti, dėl to labai nerimauti neverta. Verčiau pasirūpinkite savo sveikata. Metų pabaigoje galbūt patirsite nemažai streso dėl savo mylimojo ar mylimosios ligos. Supraskite, viskas yra laikina, viskas praeina. Viskas pakryps jūsų naudai kitų metų pradžioje.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Nuolatinis nesaugumo jausmas Ožiaragius vers jaudintis dėl santykių būklės. 2017 metų horoskopas pranašauja, kad jūsų meilė patirs tiek džiaugsmo, tiek pykčio protrūkių. Jums tinka draugauti su Mergelėmis ir Jaučiais. Puikiai sutarsite su šiais ženklais, nes jie sušvelnins jūsų audringus santykius. Dėl meilės jūs aukosite karjeros ambicijas, įdėsite daug pastangų stengdamiesi nustebinti jums svarbius žmones, bet jūsų kuklumas gali sugadinti reikalus. Nebijokite išreikšti savo jausmus. Geriausias laikas pasipiršti būtų birželio arba liepos mėnesiais.

Meilė pasiglemš jūsų dėmesį nuo jūsų artimųjų, stengsitės savo išrinktajam ar išrinktajai pirkti tik tai, kas geriausi, planuosite netikėtas atostogas kartu. Tikėsitės iš savo partnerio rimto įsipareigojimo. Daug galvosite apie vedybas ir taupysite kiekvieną eurocentą, kad jos įvyktų. Pagarba tradicinėms vertybėms nuties tiltą į jūsų numylėtinio ar numylėtinės šeimos narių širdis, atsidursite jų dėmesio centre.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

2017 metų horoskopas įspėja apie bėdas šeimoje. Tikėtina, kad sutiksite buvusį širdies draugą ar draugę ir teks spręsti su jais kažkokius nebaigtus reikalus. Gerai, jei pavyks. Pakalbėkite apie savo problemas su dabartiniu gyvenimo draugu ar drauge, jie jus palaikys. Svarbu suprasti savo negandas ir jų neapleisti. Vandeniai paprastai būna labai užtikrinti dėl savo santykių. Meilės horoskopas numato romantiškas atostogas. Būtų geriau jas pasiimti dabar, kai jus slegia problemos. Šios atostogos suartins jus su mylimais žmonėmis.

Vandeniai vyrai jaus potraukį vyresnėms moterims, o moterys Vandenės dažnai nervinsis, tai gali stipriai pakenkti santykiams. Svarbu, kad moterys suprastų problemą ir padirbėtų keisdamos savo požiūrį. Geriausia pora Vandeniams yra Avinai ir Vėžiai. Jie turi gebėjimą palaikyti savitarpio supratimą poroje. Svarbu nesusidėti su to paties ženklo žmonėmis, nes tai gresia dideliais iššūkiais. Jūsų santykiai turi būti svarbiausiu jūsų prioritetu, nes yra tikimybė, kad dėl netinkamo požiūrio sugriausite geriausius santykius, kokius kada nors turėjote.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šįmet meilės horoskopas numato, kad sunkiai rinksitės tarp „myliu“ ir „patinka“. Atsidursite situacijose, kai jūsų požiūris keisis totaliai. Žuvys paprastai ilgokai užtrunka kurdamos santykius, bet šįmet numatoma, kad apsisuksite greitai. Laimingieji mėnesiai, kurių metu palanku išreikšti savo jausmus, yra kovas ir birželis. Ilgiau draugaujantys gali tikėtis pasistūmėti link vedybų, o jau vedusiems patartina palikti vienas kitą ramybėje bent porai mėnesių.

2017 metai jums pažymėti mylimojo ar mylimosios praradimu. Teks pereiti sunkų savo gyvenimo tarpsnį, bet, pasitelkę valią, jūs išgyvensite šį niūrų laikotarpį. Profesiniai iššūkiai gali tapti kliūtimi jūsų meilės reikaluose. Gali tekti atšaukti romantišką pasimatymą ar kelionę, o tai greičiausiai baigsis nesusipratimais. Neišgyvenkite dėl to, jūsų ramus ir sutelktas būdas padės viską sutvarkyti. Emocijas teks tvardyti vasario ir rugsėjo mėnesiais, kai neišsipildys jūsų meilės viltys. Jums, Žuvys, meilė yra sunki, menkiausias paskubėjimas gali sugadinti reikalus, tad saugokitės.Top