Rytojaus horoskopas

(2018-01-22)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Visiems, kurie šiandien norėtų įtraukti jus į kokią nors avantiūrą, turite iš karto griežtai pasakyti "ne". Diena nebus tinkama jokiai aktyviai ar juolab rizikingai veiklai.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Lengva ir maloni diena. Rekomenduojama veikla - pasivaikščiojimai, vakarėliai ir pan. Atsakingų sprendimų geriau nepriiminėkite, bet vargu ar tokių apskritai prireiks. Mėgaukitės sekmadieniu.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Pasistenkite išsiaiškinti, ar tikrai nepaleidžiate iš rankų savo paties geriausio šanso gyvenime, ir tik po to imkite veikti. Jei negalite susivokti dabar, geriau būtų palaukti iki rytdienos.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Jums atrodo, kad veltui stumiate laiką vienas? Draugystė - puikus dalykas, bet draugai kartais gali labai varginti. Vakare nuo kai kurių gali tekti slėptis ir galvoti, kaip gerai laiką leidote su knyga.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Azartas ir kilnūs norai valdys jūsų gyvenimą šiandien. Išaugs sugebėjimas suprasti ir atleisti. Galėsite atspėti artimo žmogaus norus, jam nespėjus nė išsižioti.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Priverskite šiandien savo smegenis dirbti aktyviau, žiūrėk, gal kas ir pavyks. Teoriškai - turėtų, nes žvaigždės jums žada kaip reta aštrų mąstymą ir sveiką protą.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Ambicijos neleis sėdėti sudėjus rankas. Su triukšmu ir pompa judėsite į priekį, ir jokios kliūtys nesugebės jūsų sulaikyti. Telieka tik pasveikinti ir palinkėti sėkmės.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Nesijausite vienišas ir nelaimingas, nes pagalbos sulauksite net iš tų žmonių, apie kuriuos nė nepagalvojate. Tad galite imtis pačių sunkiausių ir nemaloniausių darbų, nes sėkmė - jūsų bendražygė.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien - puikių draugiškų santykių diena. Jei esate su kažkuo susipykęs, nebus sunku susitaikyti. Galbūt ne tik susigrąžinsite senuosius draugus, bet ir įgysite naujų.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Kas pasakė, kad nebereikia išradinėti dviračio? O gal jums pavyktų jį patobulinti? Jokiu būdu neverta stabdyti savo minčių polėkio, nes šiandien jums gali pavykti sugalvoti kažką tikrai intriguojančio.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Derėtų pasitikrinti, ar neužsimetė kur nors neapmokėtos sąskaitos bei kitokie, galintys atnešti nemalonumų dalykai. Pasistenkite šiandien užbaigti viską, ką tik galite, nieko nepalikite rytdienai.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šiandien jausite nevaldomą norą pabūti vienumoje, ir, žinoma, jūsų privačios erdvės ribos būtinai bus nuolat pažeidinėjamos. Neverta šaudyti pažeidėjų, verčiau pasikabinkite ant durų spyną ir išjunkite telefoną.Top