Rytojaus horoskopas

(2019-08-27)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Artimas jums žmogus turi visiškai kitokią nuomonę kažkokiu konkrečiu klausimu, bet tai nereiškia, kad yra kritikuojama jūsiškė. Neprivalote atiduoti pagarbos oponentui, bet bent jau nesišaipykite.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Jaučiatės lyg vaikas kaimo mugėje. Gyvenimas - vienas didelis fejerverkas. Užsiimkite patogią vietą žiūrovų eilėse ir mėgaukitės reginiu.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Pakaks skųstis! Net jei kas bloga ir nutiko, tai jau praeityje. Turėsite nemažai darbo, bet tokio, kokį suprantate ir mėgstate.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Jei negalite susikaupti ties dideliais darbais, imkitės mažų. Jie gali pasirodyti esą nė kiek ne mažiau svarbūs. Postūmis iš šalies šiandien gali turėti labai žymios įtakos jūsų sprendimams.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Kliūtys jūsų kelyje nyksta viena po kitos. Gudrumu ir sumanumu tikriausiai atskleisite kažkokią svetimą paslaptį. Atsargiai: pakliuvusi į netinkamas rankas ta slaptoji informacija gali pridaryti daug bėdos.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Tyla - jūsų priešas šiandien. Girkite ar peikite, tik netylėkite. Esate lygus tarp lygių, ir aplinkiniai pasirengę išgirsti jūsų žodį. Laiškai - paprasti ar elektroniniai - šiandien labai tinkama priemonė palaikyti ryšį su tais, kurių ilgitės.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Bandymai būti kažkuo kitu neapsivainikuos sėkme. Nesijauskite kaltas dėl savo būdo. Tiesiog ieškokite tokios draugijos ar vietos, kur laisvai galėsite būti toks, koks esate.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Išmintingas pažįstamas atvers jums akis į slaptus daiktų, reiškinių ir žmonių tarpusavio ryšius. Jausitės esąs kupinas pozityvios energijos. Šypsokitės, ir pasaulis šypsosis su jumis kartu.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Negalite būti vienu metu visur, bet pamėginti galima! Susiklosčiusios aplinkybės užkraus jums galybę darbo. Tramdykite savo susierzinimą, neleiskite jam išsilieti neapgalvotais žodžiais.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Nesivaržykite pakovoti už tai, kuo iš tiesų tikite. Tiesa, kitiems galite pasirodyti juokingas. Darykite tai, ką manote esant reikalinga, tik nesugriaukite viso reikalo.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Diena prasidės darbu, galinčio pareikalauti viso jūsų dėmesio. Naudokite laiką kuo produktyviau - taip išvengsite daugelio bėdų. Vakare gali tekti iš naujo įvertinti kai kurias vertybes ir prioritetus.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šiandien pagal tvarkaraštį gyventi nepavyks, nė nesistenkite. Pasikliaukite jausmais ir intuicija. Naujos vietos, nauji žmonės, improvizacija kiekviename žingsnyje - štai kas jūsų laukia šiandien.Top