Rytojaus horoskopas

(2018-10-21)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Kuo daugiau laiko praleiskite gryname ore. Paskubėkite atsikratyti skolų - jei negrąžinsite šinadien, rytoj bus kur kas sunkiau. Būkite atsargesnis su elektros prietaisais - netaisykite jų ir nesinaudokite techniškai netvarkingais.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Būkite atidesnis - prašantys labdaros veikiausiai pasirodys esą apsišaukėliai. Užsiimkite vien tik savo reikalais, tvarkykite tik paprasčiausius ir pačius skubiausius reikalus.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Nesitikėkite greitų ir akivaizdžių rezultatų - tai, ką pasėsite šiandien, pjausite dar ne tuoj. Vienaip ar kitaip, už kantrybę ir nuoseklumą jums bus atlyginta.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Rūpinkitės tiek savo, tiek artimųjų saugumu - labai tikėtinos traumos, vagystė ar net apiplėšimas. Neslėpkite savo teigiamų emocijų. Pasistenkite sakyti daugiau komplimentų.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Tingumas ir neatidumas gali nubraukti visus jūsų pastarųjų dienų pasiekimus. Niekas nesiseks iš pirmo karto, o bandyti antrą kartą jau galite nebeturėti nei jėgų, nei noro. Paskirtas susitikimas gali būti atšauktas dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Sunku bus prisiskambinti reikalingam žmogui, šeimyniniai reikalai gali pakrypti nei šiaip, nei taip. Neimkite blaškytis, nepridarykite ir neprišnekėkite to, ko jau rytoj gali tekti gėdytis.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Pagaliau sėkmingai susiklosčius aplinkybėms turėsite puikią progą visu gražumu pademonstruoti savo profesionalius sugebėjimus. Seniai planuotas pirkinys gali turėti paslėptą defektą ar tiesiog jus nuvilti.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Neskolinkite pinigų. Rūpesčių bus daug ir jie erzins labiau nei paprastai.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Energija liesis per kraštus. Pasistenkite neįsivelti bent jau į ilgalaikes avantiūras. Jau rytoj jūsų požiūris į kai kuriuos dalykus gali radikaliai pasikeisti. Naujasis pažįstamas gali jums padaryti stiprų, bet tik laikiną įspūdį.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Tai, kad kažką pamatysite pirmas, dar neįrodo jūsų nuosavybės teisės į tą daiktą. Vaikiškas užsispyrimas ir kvaili ginčai gali gerokai sumenkinti jūsų gerą vardą. Neieškokite kvailių, gerbkite tiek bendramintį, tiek oponentą.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Nuleisti rankas, pasiduoti jau paprasčiausiai per vėlu. Finišas jau visai arti, ir jūs tiesiog privalote savo užduotį atlikti iki galo. Nesvarbu, kad nebūsite pirmas, užtat niekas negalės jums prikišti bailumo ar silpnumo.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Iš jūsų idėjų, kad ir kokios puikios ir originalios jos būtų, naudos šiandien bus nedaug. Teks susitaikyti su tuo, kad jūsų negirdi ir neįvertina tinkamai. Kantrybės, tai tiesiog ne jūsų diena ir saulė, nors ir kaitri, šviečia ne jums.Top