Rytojaus horoskopas

(2018-07-22)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Aplinkybės gali pasikeisti jūsų nenaudai, o jei ką nors ir išlošite, tai bus laikina. Didesnė konfliktų, traumų, autoavarijų tikimybė.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Nesiimkite nieko svarbaus. Dėl nuovargio ar netikusios nuotaikos galite padaryti lemtingų klaidų tiek dirbdami, tiek vairuodami automobilį. Būkite taktiškesni su draugais, giminaičiais ar kaimynais.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Netikėtas susitikimas ar kokia nors naujiena gali priversti jus apsigalvoti, tik vargu ar bus naudinga keisti ankstesnes pozicijas – verta palaukti. Šefas, kolegos, net ir draugai gali suklaidinti, tad pasistenkite svarbius reikalus tvarkyti vieni bei mažiau klausyti kitų patarimų.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Darbe ir namie prireiks nemažai ištvermės – tai metas, kai visi skubins, jums prieštaraus. Deja, galite sužinoti ir ne pačių geriausių naujienų, susidurti su slaptomis kliūtimis, kenkimu. Beje, jūsų kompetencija gali būti patikrinta – savo užduotis atlikite itin atidžiai. Ir venkite ginčų ar svarbių pokalbių su viršesniais ar vyresniais už jus asmenimis.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Neskubėkite – akimirksniu viskas gali atsisukti prieš jus. Venkite ginčų su mylimu žmogumi – tai gali virsti rimtu konfliktų. Į jus su prašymais gali kreiptis draugai – padėkite, bet venkite ilgalaikių įsipareigojimų.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Nesitikėkite daug iš šios dienos pažadų, tariamai atsivėrusių naujų veiklos perspektyvų – nemalonumų bus daugiau nei naudos. Saugokitės žmonių, norinčių jums padėti, patarti, pamokyti.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Bet kokia naujiena, žavus pasiūlymas gali būti tik akių dūmimas – neskubėkite niekuo tikėti. Atsargiau elkitės prie vairo, su elektros technika, kompiuteriais.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Nenustebkite, jei nuotaika ges dėl kiekvieno nieko, jei aplinkybės keistis ne ta linkme, kuria norėtųsi. Pasistenkite nesikišti į kitų reikalus, nesivelti į intrigas. Savo darbus atlikite kuo atidžiau.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Problemos neišvengiamos. Partnerių arba jūsų vadovybės nesėkmės, aplaidumas kels neviltį, privers keisti planus. Nesiaiškinkite teisybės, nenorėkite visko sužinoti. Labiau pasikliaukite sutuoktinio jausmais.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Gana slegianti diena. Galvokite tik apie šviesius dalykus, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Venkite atsakingų darbų bei savo šefo. Vakarą geriausia praleisti savo namuose, tik venkite ginčų su kolegomis bei klientais.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Nesiimkite avantiūrų – situacija gali pasikeisti neprognozuojamai. Labiau pasaugokite vaikus. Tai kritinis laikas įsimylėjusiesiems – galimi emocingi konfliktai, po kurių norisi nutraukti santykius. Atsargiau elkitės su telefonais, kompiuteriais.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Nieko nekeiskite, niekur nerizikuokite. Geriausia šiandien likti namie, bet jei dirbate, nesiimkite nieko atsakingo. Itin atidūs būkite su gaunama informacija bei dokumentais.Top