Rytojaus horoskopas

(2019-11-22)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Emocijų protrūkio šiandien jokiu būdu negalite sau leisti. Jei norite ko nors pasiekti, vadovaukitės tik savo protu. Atsargiai su pinigais! Neišleiskite daugiau nei turite.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Nuo pat ankstaus ryto būsite žvalus ir veiklus. Daiktai ir žmonės šoks pagal jūsų dūdelę tiek darbe, tiek namuose. Be to, jūsų laukia įdomus susitikimas. Papietaukite gausiai ir sočiai.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Nors šiandien ir norite visam pasauliui parodyti, ko esate pasiekęs, neprovokuokite aplinkinių savo viskuo patenkinta poza. Kai kam ypač reikalinga jūsų nesavanaudiška pagalba. Šiandien pradėti nauji dideli darbai, deja, pasmerkti nesėkmei.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Planetos šiandien jums padės puikiai pasirodyti derybose. Darbe (jei dirbsite) nesistenkite visų darbų nudirbti vienas - kolegų parama gali pasirodyti kur kas vertingesnė nei galėjote tikėtis.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Jūs kažkodėl nusprendėte, kad jūsų veikimo būdas pats tinkamiausias ir vienintelis teisingas. Kuo greičiau atsikratykite tokių minčių! Jausite stiprų greitų ir didelių pokyčių poreikį, bet vis dėlto verta luktelėti, kol rūkas išsisklaidys ir jūsų kelias taps aiškesnis.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Pasinaudokite šiandieniniais bendravimo, susitarimo sugebėjimais ir pristatykite kolegoms naują projektą ar idėją. Pietus šiandien iškeisti į neskubų pasivaikščiojimą gryname ore - geras sprendimas.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiandien būsite viliojamas netikrais blizgučiais ir viliojančiais, bet nerimtais greito praturtėjimo planais. Skirkite draugui dalį savo brangaus laiko. Tai bus jums abiems labai gera proga pasilinksminti ir gerai praleisti vakarą.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Neįtikėtina energija padės nesunkiai įveikti visus darbus ir susitvarkyti su rūpesčiais. Kita vertus, nebūkite pernelyg kritiškas ir nepakantus lėtesnių kolegų atžvilgiu - konfliktai jums visai nereikalingi.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Viskas virsta aukštyn kojom. Nesistenkite sustabdyti to, kas nebesustabdoma. Užuot tuščiai kovojęs su vėjo malūnais, plaukite pasroviui ir bandykite išpešti naudos iš besikeičiančios situacijos.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Duokite valią savo vaizduotei ir nesibaiminkite, kur ji jus nuves. Kuo daugiau kūrybos ir improvizacijos šiandien. Kad ir kaip ten būtų, skaičiuoti pinigus ar tvarkyti namus geriau kurią kitą dieną.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Jūs visas pasinėręs į darbus. Tačiau, kad ir kaip neturite laiko, neatsisakykite išsvajotos kelionės ar planuotos komandiruotės. Intensyvus bendravimas gali turėti netikėtai malonių padarinių.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Dėl emocinės įtampos rizikuojate privelti rimtų klaidų. Šiandien būsite užverstas darbu, todėl taupykite jėgas ir labai gerai planuokite laiką. Pasiguosti galite bent tuo, kad rezultatą pamatysite greitai.Top