Rytojaus horoskopas

(2018-12-12)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Jei nepasisekė išsyk, bandykite antrąkart. Vargu ar pavyks įgyvendinti savo pirminį planą, bet visiškai jo atmesti taip pat neverta. Nebūtina meluoti - tiesiog niekam nesakykite nė žodžio daugiau nei iš tiesų reikia.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Išganinga idėja gali šauti į galvą bet kurią minutę. Jokių emocijų - tikėkite tik tuo, ką galite pamatyti ir pačiupinėti. Tenetrikdo jūsų smulkūs nesklandumai. Absoliučiai tinkamas momentas gali niekad neateiti.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Jūs pykstate ir norite atkeršyti. Ar verta? Ne visada laimi tas, kuris šneka garsiausiai ir ilgiausiai. Tyla kartais iš tiesų aukso verta. Saugokitės žmonių, nežiūrinčių į akis pokalbio metu. Su tokiais reikalų verčiau neturėti.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Jus labai supykdys neteisingas sprendimas. Jeigu būtumėt žinojęs, kad būsite taip begėdiškai ir neteisingai apkaltintas, tikrai nebūtumėt buvęs toks pakantus. Problemų šeimoje neišspręsite bėgdamas iš namų. Palikta savieigai situacija tik pablogės.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Kažkas bandys jums nurodinėti, kaip turėtumėte gyventi, nors neturi tam nei teisės, nei pakankamo autoriteto. Priešintis gali būti sunku, bet būtina, jei norite, kad tai pagaliau liautųsi.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Piniginiai reikalai gali pasirodyti esantys netikėtai sudėtingi ir painūs. Venkite pernelyg didelio streso - šiandien jis galėtų rimtai pabloginti jūsų sveikatą. Vakarą geriau praleiskite su šeima. Azartiniai žaidimai šiandien nesiseks.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Labai gali būti, kad trokštamus dalykus šiandien palaikysite tikrais ir dėl to pakliūsite į labai kvailą situaciją. Kartais neverta žinoti visos tiesos. Pernelyg giliai besikasdamas galite neapsidžiaugti radiniu.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Turėsite gerą progą daug ką pradėti iš naujo. Padarysite gerą įspūdį žmonėms, gerai jūsų nepažįstantiems ir nežinantiems jūsų silpnybių. Kantrybės prireiks nemažai, bet atlygis bus vertas įdėtų pastangų.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Iš ryto galite nesveikuoti ar šiaip prastai jaustis. Tai neturėtų tęstis ilgiau kaip iki pietų. Stenkitės nepriimti svarbių sprendimų pats vienas, su niekuo nepasitaręs. Kontroliuokite savo poelgius ir manieras.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Esate linksmas ir šmaikštus, todėl pasmerktas būti kompanijos dėmesio centre. Apskritai šiandien venkite būti vienas; draugija jums būtina kaip oras. Bendraukite kuo daugiau ir su kuo įvairesniais žmonėmis.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Pačius svarbiuosius darbus pasistenkite nuveikti dienos pradžioje. Jei ketinate įsigyti brangų daiktą - šiandien tam labai tinkama diena. Vakare jums bus pasiūlyta įdomiai praleisti laisvalaikį.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Kuo labiau forsuosite įvykius, tuo sunkiau seksis juos kontroliuoti. Nedrumskite vandens, ir žuvis pati atplauks pas jus. Jūsų idėjos anksčiau ar vėliau pasieks reikalingas ausis. Vakare galimas romantiškas nuotykis.Top