2021 metų horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

2021 metai šio Zodiako ženklo atstovams žada permainas. Gali tekti priimti ryžtingus sprendimus, nuo kurių priklausys jūsų ateities gerovė. Nors atsakomybė gąsdins, tačiau žvaigždės pataria būti pakankamai ryžtingiems ir nebijoti priimti sprendimų, galinčių pakeisti visą gyvenimą. Jei ir toliau plauksite pasroviui, vėliau gailėsitės, kad neįgyvendinote savo idėjų. Dabar tam bus tikrai palankus laikotarpis: net ir tuomet, jei teks susidurti su sunkumais, galite būti užtikrinti, kad sulauksite kitų asmenų pagalbos, todėl įveikti kliūtis galėsite kur kas lengviau. Jus gali maloniai nustebinti draugų ir artimųjų geranoriškumas: jie stengsis jums pagelbėti, todėl turėsite galimybę paskirstyti užduotis. Nesibaiminkite, jei už pagalbą dabar negalėsite tinkamai atsidėkoti: ateis laikas, kada ir jūsų artimiesiems prireiks pagalbos.

Ateinančiais metais Avinai turės ne vieną galimybę pagerinti savo finansinę situaciją, todėl labai svarbu nepraleisti progų susikurti šviesesnę ateitį. 2021 metai bus palankūs keisti darbovietę ar net profesinę kryptį: viskas, ko imsitės šiuo laikotarpiu, eisis tarsi iš pypkės, todėl nesibaiminkite, jei tektų išeiti iš savo komforto zonos. Taip pat Jaučio metai sudarys sąlygas atsiskleisti jūsų talentams: jei svajojote būti išgirsti ir pastebėti, dabar tam turėsite iš tiesų puikių galimybių. Jei abejojate savo gabumais, žvaigždės pataria kreiptis į kompetentingus specialistus, kurie jums duos tikrai naudingų patarimų, ir galės nukreipti tinkama linkme.

Avinai sulauks sėkmės ne tik karjeros, bet taip pat ir meilės srityje. Neįsipareigoję Avino ženklo atstovai turės daugybę progų užmegzti naujas pažintis, ir galbūt tai peraugs į gražią draugystę ar net į meilę.

Antroji metų pusė bus palanki priimti ryžtingus sprendimus: galbūt nuspręsite pasipiršti ar pradėsite planuoti vestuves. Įsipareigoję ženklo atstovai taip pat gali tikėtis romantiško laikotarpio: didelė tikimybė, kad antroji pusė jus maloniai nustebins.

2021-aisiais suksitės tarsi voverė rate ir ne visada turėsite pakankamai laiko kokybiškam poilsiui, tačiau žvaigždės pataria bent kartais sustoti ir atsitraukti nuo darbų: net ir trumpa romantiška išvyka gali padėti pasisemti daugiau jėgų ir pasiruošti naujam darbų etapui. Laisvalaikis su antrąja puse vienu šūviu leis nušauti du zuikius: skirsite laiko savo partneriui, ir taip pat pasirengsite naujiems iššūkiams, kurių tikrai nestigs.

2021 metais Avinai turėtų susirūpinti savo psichologine būsena: didelis gyvenimo tempas gali neigiamai atsiliepti jūsų bendrai savijautai. Žvaigždės pataria ieškoti būdų, kurie padeda atsipalaiduoti: galite išbandyti jogą ar meditaciją.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Didelis Jaučių užsispyrimas 2021 metais gali trukdyti susikurti geresnį gyvenimą, todėl žvaigždės pataria pamiršti savo principus ir atlikti jums patikėtas užduotis. Nors kartais gali atrodyti, kad tiesiog paklūstate viršesnių žmonių nurodymams, tačiau turite suprasti, kad tai gali būti naudinga ir jums patiems.

2021 metais Jaučiams gali tekti iš naujo susidėlioti prioritetus ir išsiaiškinti, ką iš tiesų norite pasiekti. Jei tiesiog atsiduosite likimui į rankas, galite ne iki galo išnaudoti savo potencialą, todėl metų pabaigoje gailėsitės dėl neatliktų darbų ar dėl praleistų galimybių.

Nors metų pradžioje jausitės šiek tiek aptingę ir neturėsite jokio noro atlikti kasdienes užduotis, tačiau žvaigždės pataria susiimti, ir pasistengti viduje atrasti jėgų. Jau antrame metų trimestre viskas gali atrodyti gerokai paprasčiau, o netikėta pozityvumo banga leis tiesiog kalnus nuversti.

Karjeros srityje didelių permainų nenusimato, tačiau viskas yra jūsų rankose. Jei karts nuo karto pasvajodavote apie savarankiškos veiklos pradžią, tam bus palankiausia antroji metų pusė, kada jausitės pakankamai energingi ir galintys nuveikti kur kas daugiau. Neabejokite savo sugebėjimais: jei teigsite, kad jūs galite kažką padaryti, arba kažko nesugebate, abiem atvejais būsite teisūs. Turėtumėte labiau pasitikėti savo jėgomis, ir tai jums gali atnešti asmeninę sėkmę. Jei baiminatės dėl galimų nesėkmių, pirmiausia savo idėjas išsakykite patiems artimiausiems žmonėms: tikėtina, kad jie į situaciją galės pažvelgti iš šalies, ir tikrai negailės patarimų.

Ateinantys metai Jaučiams bus tikrai įsimintini. Meilė taps varomąja jėga, kuri leis irtis į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų. Vien tik pagalvoję apie savo mylimą asmenį įgausite daugiau jėgų, todėl visi darbai eisis tarsi iš pypkės. 2021 metai bus palankūs vestuvių ar šeimos pagausėjimo planavimui, šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria būti ryžtingesniems ir siekti savo svajonių. Santykiuose su antrąja puse gali pasitaikyti nedidelių nesutarimų, tačiau peržengę savo principus susitaikyti galėsite kur kas greičiau.

Neįsipareigoję Jaučiai turės daugybę progų sutikti savo antrąją pusę, tačiau tik nuo jų pačių priklausys, ar jie to nepraleis. Pasistenkite bent kartais atsitraukti nuo darbų ir apsižvalgyti aplinkui – didelė tikimybė, kad būtent tai jums padės pamiršti savo vienatvę. Žvaigždės pataria būti atidiems renkantis savo partnerį: gali būti, kad vienu metu teks apsvarstyti net kelias kandidatūras. Vadovaukitės savo intuicija – ji ateinančiais metais bus ypatingai stipri.

2021 metais Jaučiams rekomenduojama ieškoti būdų, kurie padėtų įveikti nuolatinį stresą. Niekam ne paslaptis, kad kasdien patiriama įtampa gali tapti pagrindine įvairių klastingų ligų priežastimi, todėl šio ženklo atstovams tiesiog privaloma atrasti metodus, kurie leistų nusiraminti, ir į problemas pažvelgti visai kitomis akimis. Šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės pataria pradėti sportuoti arba prisiminti savo hobius.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

2021 metais didžiausių pokyčių galite tikėtis finansų ir meilės srityse. Ateinantys metai bus labai permainingi, todėl nespėsite susivokti, ar jums sekasi, ar vėl užklupo bėdų banga. Vis dėlto, metai bus tikrai įdomūs: likimas jums negailės malonių staigmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę ir leis atrasti tokias veiklas, apie kurias anksčiau nė nesusimąstydavote. Nors norėsite kuo daugiau laiko praleisti mėgaudamiesi naujomis veiklomis, tačiau būtent dėl to gali nukentėti jūsų darbo rezultatai. Žvaigždės pataria susidaryti griežtą dienotvarkę ir jos nuosekliai laikytis: tokiu atveju atrodys, kad per dieną spėjate nuveikti kur kas daugiau, taigi, turėsite laiko ir savo gyvenimo malonumams.

Nors karjeros srityje nereikėtų tikėtis didelių permainų, tačiau turėsite ne vieną progą pasinaudoti papildomo uždarbio galimybėmis. 2021 metais Dvyniams žvaigždės žada praturtėjimą, tačiau pasistenkite, kad pinigai jūsų neapakintų. Vertėtų atsakingiau planuoti didesnius pirkinius ir vengti nereikalingo pinigų švaistymo, nes metų pabaigoje gali būti sunku sudurti galą su galu. Taip pat nerekomenduojama kitiems skolinti pinigus: didelė tikimybė, kad skolos ilgai neatgausite.

Meilės srityje Dvyniams žadamos tikrai malonios permainos, kurios gali įkvėpti dideliems žygdarbiams. Jums gali būti sunku jausti tvirtą pagrindą po kojomis, tačiau žvaigždės pataria nusileisti ant žemės, ir vadovautis ne vien tik savo širdimi, bet taip pat ir sveiku protu.

2021 metais bus itin didelė naujų pažinčių tikimybė: jus gali apakinti nepažįstamo asmens žavesys, tačiau žvaigždės pataria būti atsargesniems, ir stačia galva nenerti į naujus santykius.

Jei esate įsipareigoję, jums gali tekti sukaupti visą savo stiprybę ir atsispirti pagundoms, kurių tikrai netrūks. Naujų santykių pradžia gali atrodyti net labai viliojanti, tačiau turėtumėte prisiminti, kodėl esate kartu su savo partneriu: galbūt tai padiktuos jums atsakymą, kaip derėtų pasielgti.

Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo partnerio norams ir poreikiams: gali būti, atitolsite nuo savo antrosios pusės, todėl tai neigiamai paveiks jūsų santykius. Priminkite savo partneriui apie puoselėjamus šiltus jausmus, ir nepamirškite savo meilės įrodyti ne tik žodžiais, bet taip pat ir veiksmais.

Tikėtina, kad 2021 metais Dvyniai bus išsiblaškę ir skųsis atminties pablogėjimu. Žvaigždės pataria to neignoruoti, ir atrasti būdų, kurie padėtų pakeisti šią situaciją. Taip pat galimi kiti neženklūs sveikatos sutrikimai, į kuriuos nenumokite ranka: jei į gydytoją kreipsitės laiku, tokiu atveju galėsite išvengti klastingų ligų.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

2021 metais Vėžys turės daugybę galimybių užmegzti naujas pažintis, kurios gali padėti tvirtą pamatą ateities karjerai. Neatsisakykite galimybių sudalyvauti mokymuose ar seminaruose, daugiau laiko skirkite asmeniniam tobulėjimui. Tai, ką nuveiksite per ateinančius metus, gali smarkiai atsiliepti net ir tolimai jūsų ateičiai, taigi, netinginiaukite ir imkitės veiksmų.

Metų pradžioje gali atrodyti, kad darbų yra kur kas daugiau nei jūs spėjate nuveikti, tačiau labai greitai įsitikinsite, kad jūsų sugebėjimai yra kur kas įspūdingesni nei manėte. Galite būti užtikrinti, kad tai neliks nepastebėta: jau antrajame metų trimestre vadovas jums gali pasiūlyti paaukštinimą ar kitą darbo poziciją. Neatmeskite šių pasiūlymų – tai bus naudinga ne tik jūsų finansinei gerovei, bet taip pat ir asmenybės augimui. Gali atrodyti, kad susidoroti su naujais iššūkiais nėra lengva, tačiau sutelkę visas savo jėgas galėsite tikėtis tikrai gerų rezultatų. Jei dabartinėje darbovietėje nesijaučiate laimingi, 2021 metais bus naudinga pasiryžti pokyčiams, kurie jūsų kasdienybę pavers kur kas malonesne. Vis dėlto, žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimo: jei išeisite iš darbovietės neturėdami alternatyvų, naujo darbo paieškos gali trukti kur kas ilgiau nei norėtumėte.

Asmeniniame gyvenime taip pat galimi įvairūs netikėtumai, kurie ir džiugins, ir liūdins. Ateinančiais metais bus palanku nutraukti niekur nevedančius santykius ir pradėti visiškai naują gyvenimo etapą. Negailėkite kartu praleistų metų: jei kartu nebesijaučiate laimingi, tai yra pakankamai akivaizdus ženklas, kad jums reikėtų pasukti į skirtingas puses. Neskubėkite pradėti naujų santykių: nors įvairių progų ateinančiais metais tikrai netrūks, tačiau pirmiausia turite išsigydyti sielos žaizdas.

Vieniši Vėžiai vis dar nebus pasiryžę užmegzti ilgalaikius santykius, tačiau dėmesio vertų kandidatų tikrai netrūks. 2021 metais bus didelė trumpalaikių romanų tikimybė: net ir neilgai trunkantys santykiai į jūsų gyvenimą gali įnešti kažką naujo ir vertingo. Jei manote, kad atėjo laikas įsipareigoti, neskubėkite priimti sprendimų, ir pirmiausia tinkamai įvertinkite kandidatą. Didelė tikimybė, kad vėliau paaiškės, jog jus dominantis asmuo nėra toks, koks pasirodė iš pirmo žvilgsnio, taigi, praėjus kuriam laikui gali tekti skaudžiai nusivilti.

2021 metais Vėžiai tikrai negalės skųstis prasta sveikata, tačiau daugiau dėmesio vertėtų skirti savo psichologinei būsenai. Pasistenkite bent kartais pasilepinti kokybišku poilsiu, ir atrasti tokių būdų, kurie leistų „atsijungti“ nuo darbo.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

2021 metais bus svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp karjeros ir asmeninio gyvenimo. Nors anksčiau šios dvi sritys tarpusavyje nesikirto, tačiau dabar gali tekti priimti ryžtingus sprendimus. Metų pradžia gali atrodyti tikrai nelengva, tačiau labai greitai viskas pasikeis: kai susidėliosite prioritetus, kasdienybė atrodys kur kas šviesesnė ir labiau džiuginanti. Nors pokyčiai yra tiesiog neišvengiami, tačiau tai jūsų gyvenimą pavers kur kas įdomesniu. Kliūčių, kurias teks įveikti, taip pat netrūks, tačiau visa tai jus užgrūdins ir leis pasijusti stipresniais.

Jei šiuo metu ieškosite darbo, jums gali tekti įdėti tikrai nemažai pastangų – tik tuomet galėsite tikėtis gero rezultato. Turėtumėte labiau pasitikėti savimi, ir elgtis ryžtingai: pristatydami save turite atskleisti visas gerąsias savo savybes, o tai padaryti gali būti ne taip paprasta, kaip atrodys iš pradžių. Jei planuojate keisti darbavietę, žvaigždės pataria sulaukti antrosios metų pusės, kada laikotarpis tam bus palankesnis. Nusiteikite, kad naujos pareigos gali pareikalauti gerokai daugiau pastangų nei jūs manėte, o tam tikrų užduočių atlikimas gali užimti daugiau laiko. Nesisielokite, jei jums teks dirbti viršvalandžius: anksčiau ar vėliau jūsų pastangos tikrai bus pastebėtos ir sulauks tinkamo įvertinimo.

Norintys pradėti nuosavą verslą taip pat turėtų palaukti antrosios metų pusės. Žvaigždės pataria nesistengti visas užduotis atlikti savarankiškai – jums tikrai pravers kitų asmenų pagalba. Palanku ieškoti verslo partnerių, kurie norėtų pasidalinti atsakomybe ir atlikti dalį darbų: tikėtina, kad tam pasiryžtų jūsų partneris ar kitas artimas žmogus.

Liūtų asmeniniame gyvenime 2021 metais netrūks sumaišties. Santykiuose su antrąja puse gali kilti nesutarimų: tam turės įtakos būtent jūsų darbas. Jums tikrai nereikia rinktis vieną iš dviejų galimybių: turite pasistengti suderinti abi šias sritis, ir tuomet atmosfera namuose taps gerokai šiltesnė.

Ir vieniši, ir įsipareigoję Liūtai gali susidurti su įvairiausiomis pagundomis, kurios išmuš iš vėžių ir privers gerai pagalvoti kaip turėtumėte elgtis. Vis dėlto, žvaigždės pataria per daug nesukti galvos: greičiausiai viskas klostysis savaime.

Jei dar nesate įsipareigoję, tikėtina, kad 2021 metais reikšmingų pokyčių neįvyks: būsite taip užsiėmę, kad paprasčiausiai nepastebėsite žavaus nepažįstamojo, kuris vis bando atkreipti jūsų dėmesį. Jei pavargote nuo savo vienatvės, žvaigždės pataria būti atidesniems, ir bent kartais apsidairyti aplinkui: turėsite ne vieną progą užmegzti naujas pažintis. Deja greičiausiai šios pažintys bus trumpalaikės: anksčiau ar vėliau paaiškės, kad jūsų simpatija neatitinka jūsų keliamų reikalavimų, taigi, gali tekti pasukti skirtingais keliais.

Įsipareigojusiems Liūtams ateinantys metai tikrai negailės iššūkių: didelė tikimybė, kad jums teks pakovoti dėl savo partnerio dėmesio ir įveikti aršius konkurentus. Nors gali tekti kaip reikiant pasistengti, tačiau pergalė bus tikrai saldi.

Liūtų sveikata 2021 metais nebus labai stipri, todėl tam vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Išaugs traumų tikimybė, todėl turėtumėte būti kaip niekad atsargūs. Įsiklausykite į savo organizmo siunčiamus signalus, ir pastebėję ką nors neįprasto nedelsdami kreipkitės į gydytojus.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Mergelės ženklo atstovai 2021 metais turi ruoštis permainoms. Nors gali atrodyti, kad pagaliau įsivažiavote į jums tinkamą gyvenimo ritmą, tačiau ateinančiais metais viskas smarkiai pasikeis. Žvaigždės jums yra paruošusios ne vieną staigmeną: įvairūs gyvenimo pokyčiai gali ir džiuginti, ir liūdinti, ar net piktinti. Vis dėlto, turėtumėte atminti, kad ne viskas gyvenime jums yra pavaldu, todėl turėsite atsiduoti likimui į rankas, – galite net neabejoti, kad anksčiau ar vėliau atsidursite būtent ten, kur ir turėtumėte būti. Nesisielokite dėl praradimų: nors jų 2021 metais tikrai netrūks, tačiau visa tai bus tik į naudą.

Karjeros srityje galimi tam tikri nesklandumai, kurie vers tiesiog rautis plaukus. Vis dėto, per daug graužtis nereikėtų – vėliau paaiškės, kad problemos net nebuvo tokios didelės, o iš jų gavote tikrai naudingą pamoką. Jei galvojate apie galimybę keisti profesinę sritį, 2021 metai tam bus palankūs – galite net neabejoti, kad žvaigždės jums padės priimti teisingus sprendimus.

Metų pradžioje atrodys, kad ne viskas einasi sklandžiai ir karjeros srityje yra pernelyg daug netvarkos, tačiau labai greitai viskas susidėlios į savas vietas, taigi, dėl to graužtis tikrai nereikėtų.

Pirmojoje metų pusėje vertėtų atsisakyti brangių pirkinių – jūsų priimtas sprendimas paprasčiausiai gali nepasiteisinti ir labai greitai pajusite pinigų trūkumą. Turėtumėte kruopščiau planuoti savo išlaidas ir išsiaiškinti, kur iškeliauja didžioji dalis jūsų finansų. Jei su pinigais elgsitės tinkamai, metų pabaigoje galite sulaukti tikrai malonios staigmenos, kuri gerokai palengvins jūsų kasdienybę.

Asmeniniame gyvenime Mergelių taip pat laukia pokyčiai. Gali būti, kad sutiksite savo seną meilę kuri vėl suvirpins jūsų širdį. Žvaigždės pataria prisiminti posakį, kuriame teigiama, kad du kartus į tą pačią upę neįbrisi, taigi, išvadas vertėtų pasidaryti patiems.

2021 metais Mergelėms bus sunku atsispirti pagundai galvoti apie praeitį, tačiau tai gali smarkiai pakenkti. Kuo daugiau dairysitės atgal, tuo labiau nematysite, kas vyksta aplinkui. Nesvarbu, kas nutiko praėjusiais metais, dabar turite susitelkti į ateitį, ir pasistengti, kad ji būtų kiek įmanoma šviesesnė. Jūsų partneris gali imti priekaištauti dėl dėmesio trūkumo, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Tik tuomet, jei būsite sąžiningi ne tik su savo partneriu, bet taip pat ir su savimi pačiu, galėsite atrasti dvasios ramybę ir judėti į priekį.

Jei santykiai su partneriu jau kurį laiką nedžiugina, tai gali būti aiškus ženklas, kad atėjo metas pasukti skirtingais keliais.

Jei vis dar nesate įsipareigoję, turėsite ne vieną progą užmegzti naujas pažintis, kurios jus tikrai džiugins, ir padės išsklaidyti niūrią kasdienybę. Kas žino, galbūt netikėta pažintis peraugs į kažką daugiau?

2021 metais Mergelėms vertėtų susirūpinti savo psichologine būsena. Gyvenimo pokyčiai gali tiesiog išmušti iš vėžių, todėl daugiau laiko praleiskite gamtoje, pradėkite sportuoti, ar atraskite kitus laisvalaikio praleidimo būdus, kurie jums padėtų atsipalaiduoti ir pamiršti blogas mintis.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

2021 metais Svarstyklių laukia tikrai malonios permainos. Nors gyvenimiški pokyčiai jums neretai atrodo gąsdinantys, tačiau ateinančiais metais tikrai nebus reikalo bijoti: viskas eisis tarsi sviestu patepta, ir net sudėtingiausių darbų atlikimas pareikalaus gerokai mažiau pastangų.

Atrodys, kad 2021 metais keičiasi viskas: tai palies ne tik karjeros, bet ir meilės bei finansų sritį.

Planuojantys keisti darbovietę ar norintys pradėti naują verslą gali sulaukti netikėtų pasiūlymų, kurie skambės tikrai patraukliai. Nors iš pirmo žvilgsnio pasiūlymas gali atrodyti neįtikėtinas, tačiau labai greitai paaiškės, kad jame nėra jokios apgaulės. Priimkite šią likimo siunčiamą dovaną – tai padės susikurti kur kas geresnę ateitį. Jei neketinate keisti darbovietės, galite tikėtis vadovo pripažinimo: galbūt pagaliau jums bus pasiūlytas paaukštinimas, ar bus pakeltas atlyginimas. Nesijauskite kalti prieš savo kolegas – jūs tai užsitarnavote sunkiu ir nuosekliu darbu, todėl dabar galėsite mėgautis saldžia pergale.

Antroje metų pusėje galite atrasti papildomų pajamų šaltinį, todėl jūsų finansinė situacija taps kur kas geresnė. Nors gali kilti pagundų dalį pinigų paskirti brangiai kainuojančiam pirkiniui, tačiau žvaigždės pataria kol kas susilaikyti – tam turėsite palankesnių progų. Pinigų trūkumas ateinančiais metais jums nebus aktualus, tačiau savo finansus vertėtų tvarkyti itin atidžiai: venkite neplanuotų pirkinių ir pasvarstykite, kaip galėtumėte sumažinti kasdienes išlaidas. Jei būsite pakankamai taupūs, metų pabaigoje sulauksite netikėtos likimo dovanos, ir turėsite ne vieną progą pasilepinti. Už visas jūsų pastangas bus dosniai atlyginta, taigi, verta šiek tiek pasistengti.

Asmeniniame gyvenime Svarstyklės gali tikėtis malonių netikėtumų. Tiesa metų pradžioje atrodys, kad tiesiog plaukiate pasroviui ir jūsų gyvenime nieko įdomaus nevyksta, tačiau viskas pasikeis jau vasarį. Nuo šio mėnesio galėsite tikėtis neįprastų likimo vingių, kurie ir džiugins, ir vers šiek tiek pasistengti. Iššūkių netrūks ir vienišų, ir įsipareigojusių Svarstyklių gyvenime, tačiau tai nuspalvins jūsų kasdienybę, ir gyvenimą pavers kur kas įdomesniu.

Įsipareigojusios Svarstyklės galės mėgautis savo antrosios pusės dėmesiu: jausitės mylimi ir geidžiami, todėl sugrįžti į namus bus visada malonu. 2021 metai bus palankūs planuoti vestuves ar šeimos pagausėjimą: jei svarbius sprendimus vis atidėliodavote, dabar bus tikrai tinkamas metas imtis veiksmų.

Jei dar nesutikote savo antrosios pusės, didelė tikimybė, kad jūsų širdį suvirpins seniai pažįstamas asmuo, į kurį niekada nežiūrėjote kaip į potencialų partnerį. Netikėtas dėmesys jus tikrai maloniai nustebins, ir privers susimastyti, kaip vertėtų pasielgti. Žvaigždės pataria vadovautis savo intuicija – būtent ji padės priimti tinkamus sprendimus. Taip pat galite sulaukti slapto gerbėjo dovanų ar žavaus kolegos dėmesio. Nors atrodys, kad dabar nėra pats tinkamiausias metas užmegzti naujus santykius, tačiau atminkite, kad suteikdami kitam žmogui progą nieko neprarasite.

Nors ateinančiais metais Svarstyklės tikrai galės pasigirti stipria sveikata, tačiau nereikėtų pamiršti apie tykančius pavojus. Turėtumėte būti atsargesni vairuodami, venkite ekstremalių pramogų. Šiuo laikotarpiu traumų rizika kelyje bus kaip niekad didelė, todėl saugokite save ir kitus eismo dalyvius.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

2021 metais Skorpionai turėtų būti kaip niekad atsargūs. Didelė tikimybė, kad jūsų kelyje pasitaikys ne vienas asmuo, kuris norės jums pakenkti, todėl turite išlikti budrūs. Nors gali kilti pagundų išlieti savo širdį, ar net išpasakoti kitų žmonių paslaptis, tačiau taip elgdamiesi galite smarkiai sau pakenkti. Žvaigždės pataria laikyti liežuvį už dantų, nes tik tokiu atveju galėsite užtikrinti savo ir savo artimųjų saugumą.

Ateinančiais metais Skorpionai turės daugybę progų užmegzti naujus ryšius, tačiau kiekvieną naują pažintį turėtumėte vertinti kritiškai. Iš pažiūros daugybė žmonių gali atrodyti malonūs ir norintys padėti, tačiau tai tėra priedanga, kuri padeda pasiekti savanaudiškų tikslų. Pasistenkite atskleisti kiek įmanoma mažiau savo asmeninio gyvenimo detalių, nes priešingu atveju galite prisidaryti didelių problemų.

Karjeros srityje galimi tam tikri nesklandumai, kurie tikrai piktins. Gali būti, kad pastebėsite, jog jūsų darbovietėje ne visi asmenys elgiasi pakankamai sąžiningai, todėl kils pagundų juos paskųsti. Nors taip elgdamiesi būtumėte sąžiningi sau pačiam, tačiau žvaigždės pataria neskubėti daryti išvadų: pirmiausia pasikalbėkite asmeniškai – galbūt paaiškės, kad jūs paprasčiausiai suklydote.

Metų eigoje ne kartą gali kilti pagunda palikti savo darbovietę ir pradėti ieškoti naujo darbo, tačiau žvaigždės pataria nepriimti spontaniškų sprendimų. Jei vis dėlto pasiryšite keisti darbą, tam bus palankesnė antroji metų pusė, kuomet jūsų gyvenime viskas stos į savas vėžes, ir galėsite šiek tiek atsikvėpti. Planuojantys pradėti nuosavą verslą taip pat turėtų palaukti antrojo metų semestro, kada idėjų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

Asmeniniame gyvenime Skorpionai taip pat gali tikėtis sumaišties. Atrodys, kad jūsų partneris yra pernelyg nutolęs ir jums neskiria tiek dėmesio, kiek atseikėdavo anksčiau. Užuot kaltinę savo antrąją pusę turėtumėte gerai pagalvoti, ar dėl to nesate kalti patys: galbūt kurį laiką buvote pernelyg pasinėrę į darbus ir paprasčiausiai pamiršote, kad jūsų partneris taip pat norėtų sulaukti šiek tiek jūsų dėmesio. Vis dėlto, viskas yra pataisoma: jei susiimsite, ir karts nuo karto palepinsite savo antrąją pusę, santykiai gali tapti kur kas geresni.

Jei esate vieniši, antrame metų trimestre turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Žvaigždės pataria susilaikyti nuo išankstinių nuostatų – tik laikas gali parodyti, ar jums pakeliui. Nors jūsų sutiktas asmuo iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tiesiog tobulas, tačiau ilgainiui galite pastebėti trūkumų, kurie jums bus nepriimtini.

Spartus gyvenimo tempas gali turėti neigiamą poveikį Skorpionų sveikatai, todėl ieškokite būdų, kurie leistų nusiraminti ir atsipalaiduoti – ilgalaikis stresas anksčiau ar vėliau gali sukelti rimtas ligas.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

2021 metai Šauliams žada daugybę netikėtumų, kurie ir džiugins, ir liūdins. Pirmoje metų pusėje atrodys, kad viskas teka įprasta vaga, tačiau jau vasarą pastebėsite įvairius gyvenimiškus pokyčius, kurie į kasdienybę privers pažvelgti visai kitomis akimis.

Nors esate pratę viską kruopščiai ir nuosekliai planuoti, tačiau ateinančiais metais turėtumėte pasirengti likimo staigmenoms. Net ir itin kruopščiai parengti planai kartais gali sužlugti, todėl visada pravartu turėti atsarginį planą. Šiuo laikotarpiu gali pasireikšti jūsų užslėpti talentai, kurie atvers visiškai naujas galimybes. Jei veiksite ryžtingai, žvaigždės jus už tai tikrai apdovanos, todėl gyvenimas taps kur kas gražesnis.

Metų eigoje įvairių kasdienių darbų tikrai netrūks: gali atrodyti, kad visos užduotys yra užgriuvusios vien tik jūsų pečius ir tai tikrai erzins. Vis dėlto, žvaigždės pataria nesidairyti į šalis, ir susitelkti į jums patikėtus darbus: jei juos atliksite kruopščiai ir sąžiningai, galite sulaukti tikrai malonių staigmenų.

Jei vis pasvarstydavote apie galimybę pakeisti savo darbovietę ar net pradėti nuosavą verslą, metai tam bus tikrai palankūs, tačiau dideles permainas vertėtų pasilikti paskutiniam metų ketvirčiui, kada viskas eisis kur kas sklandžiau.

Pirmoje metų pusėje jūsų artimiesiems gali prireikti pagalbos. Neatsisakykite jiems padėti – turėtumėte atminti, kad viskas grįžta bumerangu, todėl už pastangas padėti kitiems jums tikrai bus atlyginta.

Ateinančiais metais Šauliai gali tikėtis malonaus priešingos lyties atstovų dėmesio. Tai džiugins ir leis jaustis ypatingais, tačiau pasistenkite pernelyg neužriesti nosies, nes priešingu atveju kažkam galite tapti net atgrasūs.

Turėsite ne vieną galimybę užmegzti naujus santykius, o turintys antrąją pusę gali tikėtis malonių partnerio staigmenų. Nors smulkių nesutarimų netrūks, tačiau jūs žinote, kaip greičiau užkasti karo kirvį ir susitaikyti. Pasistenkite, kad buities smulkmenos neapkartintų jūsų santykių: nereikšmingus dalykus žvaigždės pataria paprasčiausiai praleisti pro akis, nes būtent tai padės susikurti darnius santykius.

Įsipareigojusiems šio ženklo atstovams žvaigždės pataria susidėlioti prioritetus, ir įsivertinti, kiek jums svarbi yra šeima. Didelė tikimybė, kad partneris ims priekaištauti dėl dėmesio trūkumo, todėl svarbu pagalvoti, ką galėtumėte padaryti, kad ši situacija pasikeistų.

Vieniši Šauliai turės galimybę rinktis net iš kelių kandidatų, tačiau neskubėkite priimti pernelyg skubotų sprendimų – gali būti, kad po kurio laiko teks gailėtis dėl savo pasirinkimo. Atsiribokite nuo svarbių sprendimų priėmimo – jei tiesiog plauksite pasroviui, labai greitai žvaigždės jums pašnibždės atsakymą.

Antroje metų pusėje žvaigždės žada naujas pažintis, todėl įsipareigojusiems Šauliams tikrai netrūks pagundų. Tik nuo jūsų pačių priklausys, ar joms atsispirsite, todėl pagalvokite, kas jums yra svarbiau, – šeimos gerovė ar karštas trumpalaikis romanas.

Ateinantys metai Šauliams bus palankūs atsisakyti žalingų įpročių. Jei ilgą laiką apie tai galvojate, dabar tam bus tikrai palankus metas. Pasižymėsite stipria valia, todėl tikrai atrasite būdų, kurie padėtų pakeisti savo įpročius. Taip pat bus palanku pakoreguoti savo mitybą – nesvarbu, ar norite numesti svorio, ar tiesiog pasirūpinti geresne savijauta, naujų įpročių formavimas nepareikalaus pernelyg didelių pastangų.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

2021 metai Ožiaragiams bus labai perspektyvūs. Turėsite ne vieną progą užmegzti naudingus ryšius bei įgyvendinti savo svajones. Jei tikslingai sieksite savo užsibrėžtų tikslų, likimas jus apdovanos netikėtomis, tačiau tikrai maloniomis dovanomis. Jei tiesiog tinginiausite, 2021 metai jums nežadės nieko naujo, tačiau kas kita, jei susiimsite, ir imsitės parengto veiksmų plano. Galite būti maloniai nustebinti, kad įvairių idėjų įgyvendinimas reikalauja gerokai mažiau pastangų nei tikėjotės, todėl galėsite užbaigti net ir itin sudėtingus ir ilgai užsitęsusius projektus. Jei nuspręsite prašyti artimųjų pagalbos, jus maloniai nustebins jų geranoriškumas, todėl jums nereikės visų iškylančių sunkumų spręsti vien tik savo jėgomis.

Karjeros srityje Ožiaragiai gali tikėtis malonių permainų: pagaliau visos jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos, todėl finansinė padėtis taps geresnė. Savarankiškai dirbantys Ožiaragiai gali tikėtis darbų kiekio padidėjimo, todėl dienotvarkė taps kur kas užimtesnė. Pagaliau galėsite rinktis, kokių darbų norėtumėte imtis, todėl karjeros sritis taps labiau džiuginanti.

Jei vis pagalvodavote apie galimybę keisti profesinę sritį, tą geriausia daryti pirmojoje metų pusėje, kada galite tikėtis žvaigždžių palaikymo. Nors pradžia bus nelengva, tačiau pasiryžę siekti užsibrėžtų tikslų galėsite tiesiog kalnus nuversti. Kuo daugiau užduočių nuspręsite atlikti, tuo tikslingiau galėsite planuoti savo dienotvarkę, taigi, neišsigąskite, jei darbo atsiras daugiau nei tikėjotės.

Antroje metų pusėje žvaigždės žada finansinės padėties pagerėjimą, tačiau neskubėkite išlaidauti: jei pakankamai dėmesio skirsite finansų planavimui, metų pabaigoje džiaugsitės tikrai įspūdingomis santaupomis.

2021 metais gali atrodyti, kad visi tik ir pešasi dėl jūsų dėmesio, todėl galite prarasti realybės nuojautą. Žinoma, nieko blogo jaustis ypatingais, tačiau perdėtas pasitikėjimas savimi gali neleisti pasiekti asmeninę laimę.

Jei esate įsipareigoję, visą savo dėmesį turėtumėte sutelkti į santykių puoselėjimą: nors pagundų tikrai netrūks, tačiau turėtumėte vertinti savo partnerį, ir prisiminti, kodėl pasirinkote būtent jį. 2021 metai bus romantiškas laikotarpis: turėsite progų įsipareigoti ar atnaujinti savo santuokos įžadus. Žvaigždės pataria pamiršti savo egocentriškumą, ir daugiau dėmesio skirti savo partnerio poreikiams. Jei gerai įsiklausysite, ko nori jūsų antroji pusė, santykiai taps kur kas geresni.

Jei dar nesate įsipareigoję, tik nuo jūsų pačių priklausys, ar pastebėsite jums dėmesį rodančius asmenis. Nors ateinančiais metais tikimybė sutikti savo išrinktąjį yra ganėtinai nedidelė, tačiau turėsite progų pasilepinti priešingos lyties atstovų dėmesiu ir pasidžiaugti romantiškomis akimirkomis.

2021 metais Ožiaragiai negalės skųstis prasta sveikata, tačiau turėtumėte ieškoti būdų, kurie padėtų įveikti stresines situacijas. Kasdien patiriama įtampa vėliau gali peraugti į įvairias lėtines ligas, kurias nugalėti tikrai nebus paprasta. Jei pastebėtumėte tam tikrų ligų simptomus, nesigydykite savarankiškai – kreipdamiesi į gydytojus sveikatos sutrikimus pašalinsite kur kas greičiau.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

2021 metais Vandeniai bus labai emocingi, o tai gali trukdyti siekti užsibrėžtų tikslų. Atrodys, kad visi tik ir siekia jumis pasinaudoti, todėl nepasitikėsite net ir pačiais artimiausiais žmonėmis. Žvaigždės pataria į viską žvelgti paprasčiau, ir neatsisakyti pagelbėti savo draugams ar giminaičiams: niekada nežinote, kada jums patiems gali prireikti pagalbos, todėl būkite dėmesingi ir pagalvokite, kuo galėtumėte būti naudingi. Net ir tuomet, jei atrodys, kad kiti asmenys iš jūsų reikalauja per daug, turėtumėte nesiliauti stengtis ir kartu tikrai pasieksite puikių rezultatų.

Karjeros srityje 2021 metais Vandeniai gali tikėtis ženklių pokyčių ir jie nebūtinai džiugins. Metų pradžioje gali tekti keisti darbovietę, ir tokie gyvenimiški pokyčiai kels didelę įtampą. Vis dėlto, visa tai jums bus tik į naudą: ilgą laiką nesiryžote imtis veiksmų, todėl dabar viskas susidėlios į savas vietas.

Jei nesate patenkinti savo finansine padėtimi, turėtumėte ieškoti būdų, kurie padėtų tai pakeisti. Turėsite ne vieną progą pasinaudoti papildomo uždarbio galimybėmis, todėl tik nuo jūsų pačių priklausys, ar jomis pasinaudosite. Nors gali atrodyti, kad papildomam uždarbiui neturite pakankamai laiko, tačiau efektyviau planuodami dienotvarkę tikrai rasite laisvo laiko. Metų pabaigoje galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine, todėl tai paskatins planuoti brangius pirkinius ar pasilepinti žemiškais malonumais, kuriems vis neatrasdavote laiko ar finansinių išteklių.

Meilės srityje Vandeniai gali tikėtis tikros sumaišties: žvaigždės yra parengusios staigmenų ir įsipareigojusiems, ir vienišiems Vandeniams.

Įsipareigoję Vandeniai gali sužinoti savo antrosios pusės paslaptį, kuri juos privers į savo partnerį pažvelgti visai kitomis akimis. Vis dėlto, net ir tada, jei jausitės išduoti ir įskaudinti, turėtumėte ieškoti būdų, kurie padėtų viską pradėti nuo pradžių. Nepriimkite skubotų sprendimų – vėliau dėl to gali tekti gailėtis. Beje, su savo antrąja puse galite nesutarti dėl įvairių kasdienių smulkmenų, ir tai gali peraugti į tikrai rimtus konfliktus. Vis dėlto, jei rasite būdų atsipalaiduoti, į viską žvelgsite kitomis akimis, taigi, atmosfera namuose taps kur kas geresnė.

Neįsipareigojusiems Vandeniams gali tekti sutikti ne vieną dėmesio vertą asmenį, taigi, gali tekti rinktis net iš kelių kandidatų. 2021 metų viduryje turėtumėte būti itin atidūs, nes šiuo laikotarpiu naujų santykių tikimybė bus didžiausia. Nors priimti sprendimą gali būti sudėtinga, tačiau tuomet, jei atsiduosite likimui į rankas, viskas stos į savas vėžes. Metų pabaigoje gali atrodyti, kad sutikote sau skirtąjį asmenį, tačiau tik laikas parodys, kaip viskas yra iš tiesų. Visgi, jei mėgaujatės savo vienatve, reikšmingų pokyčių tikrai nelaukite, – viskas tekės įprasta vaga.

2021 metais Vandeniai turėtų daugiau laiko skirti savo sveikatai. Palanku atsisakyti žalingų įpročių, pradėti sportuoti ir sveikiau maitintis. Tai galės užtikrinti kur kas geresnę fizinę savijautą, taigi, susidoroti su kasdieniais iššūkiais gali tapti kur kas paprasčiau.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

2021 metais Žuvims gali tekti išmokti ieškoti kompromisų. Nors gali atrodyti, kad tam tikrose situacijose kiti asmenys nėra teisūs, tačiau jūsų balsas nebūtinai bus išgirstas. Jei norite pasiekti gerų rezultatų, turite išmokti priimti kitokią nuomonę, kuri jums nebūtinai atrodo teisinga. Tik tuomet, jei būsite pakankamai taktiški ir išmoksite išklausyti, bei stengsitės suprasti, metai jums bus tikrai sėkmingi.

Žvaigždės Žuvų ženklo atstovams yra paruošusios tikrai nemažai staigmenų, tačiau ne visos jų bus malonios. Ateinančiais metais jums gali tekti pasvarstyti ne tik apie darbovietės, bet taip pat ir apie profesinės srities keitimą. Nors tai gali tapti tikrai rimtu iššūkiu, tačiau turite suprasti, kad visa tai jums bus tik į naudą. Jei ilgą laiką nesiryžote imtis veiksmų, tikėtina, kad 2021 metais kažkas pastūmės jus tai padaryti.

Antrojoje metų pusėje žvaigždės žada finansinės situacijos pagerėjimą, todėl galėsite palepinti ne tik save, bet taip pat ir savo artimuosius. Turėtumėte būti atsargūs skolindami pinigus – didelė tikimybė, kad skolos ilgą laiką nepavyks atgauti. Jei tektų skolintis patiems, tam bus palankesnė pirmoji metų pusė – tikėtina, kad pasiskolintus pinigus galėsite grąžinti kur kas greičiau. Šis laikotarpis bus palankus pirkti nekilnojamąjį turtą – žvaigždės žada, kad šiuo periodu vadovausitės šaltu protu, todėl galėsite priimti tinkamus sprendimus.

Meilės srityje Žuvys neturėtų tikėtis didelių permainų. Įsipareigoję šio ženklo atstovai turės daugybę progų planuoti romantiškas išvykas, tačiau dėl didelio užimtumo tokias galimybes galite paprasčiausiai praleisti. Žvaigždės pataria įsigilinti į savo partnerio poreikius ir nepamiršti jam skirti pakankamai dėmesio.

Jei vis dar ieškote savo išrinktojo, didelė tikimybė, kad jį sutiksite antroje metų pusėje. Šiuo laikotarpiu bus didelė naujų pažinčių tikimybė, o tuomet, jei būsite pakankamai akyli, tikrai pastebėsite priešingos lyties atstovų siunčiamus ženklus. Nors tikimybė užmegzti ilgalaikius santykius bus gana nedidelė, tačiau tai tikrai nereiškia, kad neturėtumėte suteikti progos jus pažinti artimiau. Beje, žvaigždės pataria kuo mažiau klausytis, ką kalba kiti, o renkantis gyvenimo partnerį klausyti tik savo širdies.

Nors kurį laiką Žuvys negalėjo pasigirti puikia sveikata, tačiau ateinančiais metais viskas gali pasikeisti. Turėtumėte ieškoti būdų, kurie padeda įveikti kasdien patiriamą stresą, ir anksčiau ar vėliau pasijusite kur kas geriau.

Jei vis pasvarstydavote apie galimybę atsisakyti žalingų įpročių, žvaigždės pataria susiimti: jei metų pradžioje imsitės ryžtingų veiksmų, labai greitai galėsite pasigirti iš tiesų puikiais rezultatais.Top