Avinas

(03.21 - 04.20)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Viskas, ko šiandien norėsis – tai pramogos ir malonumai. Neteiskite savęs, kad svajojate apie linksmybes darbo savaitei dar nė neįsibėgėjus. Puikiai žinote, jog pamaitinę sielą įspūdžiais, o kūną atgaivinę SPA procedūromis, būnate malonesni ir dėmesingesni kitiems. Taigi užsiimkite tuo, kas jus džiugina, tačiau drauge stebėkite, kaip galėtumėte prisidėti prie šeimos, kolegų ar bendruomenės gerovės.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti mažąjį Aviną?

Kantrybė, tolerancija ir geranoriškumas – šios savybės, ko gero, labiausiai pravers auklėjant Avino ženklo mažylį. Pernelyg didelis jūsų griežtumas bei reiklumas pavers jį labai nelaimingu ir „sunkiu vaiku“, o įsakmus tonas sukels norą priešintis. Avinui neverta grasinti, kur kas geriau jo energiją nukreipti į konstruktyvią veiklą (kartu pakloti lovą, surinkti žaislus, susitvarkyti kambarius). Tokį vaiką nesunku užkrėsti entuziazmu – reikia tik geros idėjos. Nuoširdus ir draugiškas jūsų elgesys padės užauginti malonią, komunikabilią ir visuomenėje aktyvią asmenybę.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Jo bučiniai labai aistringi ir labai greiti, jie dovanoja nežemišką malonumą, bet, deja, jis išsisklaido greitai ir lengvai it rūkas.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Šią savaitę Visata kvies jus paišlaidauti ir pagaliau įsigyti ilgai atidėliotus daiktus. Deja, nusipirkę naują rūbą greičiausiai norėsite prie jo derinti naujus batelius, o prie naujų batelių, tikėtina, nebetiks ir senoji rankinė. Apsipirkinėti – smagu, tačiau neužmirškite kartas nuo karto pasitikrinti sąskaitos balansą ir laiku sustoti. Nuo ketvirtadienio jūsų dėmesio vis labiau reikalaus šeimos nariai. Atidėkite visus neskubius darbus, kad galėtumėte ramiai pavakaroti su artimaisiais. Juk drauge praleistas laikas – neįkainojamas!

Laisvalaikio horoskopas

Platus domėjimosi spektras. Stabdo jį tik laiko stoka. Labiau vertina aktyvų poilsį, keliones, ypač į egzotines vietas. Mėgsta išradinėti, meistrauti, sportuoti.

Dietos horoskopas

Energingi, ryžtingi, kupini pozityvios energijos žmonės. Savo aktyvumo dėka retai skundžiasi antsvoriu. Juos domina pasaulis, todėl mielai ragauja egzotiškus valgius. Svogūnai, česnakai ir kiti aštrūs prieskoniai – tai mėgiamiausi visų Avinų valgių priedai. Gerą sveikatą palaikyti padės bėgimas bei dideli daržovių ir vaisių kiekiai – kopūstų, bulvių, špinatų, bananų, taip pat riešutų. Šio ženklo atstovų dietoje turėtų atsirasti javainiai, pienas, pilno grūdo duona. Vieninteliai dalykai, kurių jie turėtų vengti – tai saldumynai ir konservuotas maistas. Pagrindinis pavojus – apsileisti. Dietos reikaluose Avinai yra ypatingai tingūs, todėl priaugę svorio negreitai sugeba jį numesti.

Humoro horoskopas

Nors Avinai nepasižymi ypač subtiliu humoro jausmu, juos prajuokinti nesunku. Dauguma Avinų juoksis iš kiekvieno pokšto bet kokioje kompanijoje. Ir juoksis taip nuoširdžiai, kad nuoširdžiau nesugalvosi. Jie save laiko neginčijamu autoritetu, tad be jokių drovėjimųsi pasakoja ir klausosi „riebių“ anekdotų.

Avinas

“Apie tuos, kuriuos valdo impulsas…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš esu“
Spalva: tamsiai raudona, geltona
Akmuo: deimantas, granatas ir raudonas rubinas
Valdomas namas: Pirmas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Drakonas
Priešais esantis ženklas: Svarstyklės

Asmenybė

Marso ir Saulės įtaka šio ženklo žmonėms įskelia energijos ir iniciatyvos kibirkštį, tačiau kartu padovanoja ir polinkį į perdėtas reakcijas. Avinas visomis išgalėmis bėga nuo nuobodulio ir rutinos, net jei tas bėgimas jam sukelia daugybę problemų. Jam nepritrūks ryžto ir idėjų tas problemas išspręsti, tiesa, kartais sprendimai tik dar labiau apsunkina padėtį. Avinai apskritai daugiau jaučia, nei galvoja. Tiek vyrai, tiek moterys, gimę po šiuo ženklu – potencialūs herojai, genijai, užkariautojai ir... keistuoliai.

Profesija

Avinas nesvajoja apie ramią karjerą. Jam reikia tikro viesulo: rizikos, įvertinimo, permainų, prestižo, iššūkių ir trofėjų. Todėl tinkamiausios profesijos siejamos su rizika, sparta, padidintu dėmesiu ar didžių atradimų galimybėmis: sportininkas, karininkas, gelbėtojas, lektorius, mokslininkas, išradėjas, gydytojas (ypač seksis chirurgija, neurologija, stomatologija, ekstrinė medicina), bioenergetikas, turizmo sferos darbuotojas, verslininkas, grožio specialistas, advokatas, prodiuseris, viešųjų ryšių atstovas, renginių organizatorius, krupjė, kaskadininkas.

Šiam ženklui visai netinka rami, monotoniška profesija: darbas fabrike prie mašinų ar staklių, buhalterinė apskaita, maršrutinio autobuso vairavimas.

Stilius

Chaotiškas ir originalus. Avinai žavisi netikėtomis idėjomis, dievina tai, kas sportiška, seksualu ir patogu. Avino ženklo moterys dažnai renkasi berniukišką įvaizdį: mielai dėvi kelnes, kerpasi plaukus trumpai – mat taip patogiau. O moteriškumą visiškai kompensuoja jų vidinė energija. Rekomenduojamas kultinis spalvų derinys Avinams – klasikinė raudonos ir juodos elegancija.

Dovanos

Prabangios, bet praktiškos ir įsimenančios: kosmetika, grožio salono, sporto klubo, koncertų abonementas, muzikos šedevrų įrašai, gėlės (tiek milžiniškos puokštės, tiek kambariniai augalai), pasaulinę šlovę pelniusios knygos.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Liūtas, Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys.
Sunkiai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.

Tinkami akmenys

Deimantas, safyras, rubinas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Avino moterį:

Žodžiais pripažink kiekvieną jos pastangą, kurią daro tavo labui, girk. Susikoncentruok, kad pasiektum tiek sėkmių, kiek gali, ir ji galėtų tavimi didžiuotis. Vedžiokis ją ten, kur ji bus pastebima, susitikinėk su naujais ir įdomiais žmonėmis.

Kaip suvilioti Avino vyrą:

Pulk, susižavėjusi visais jo planais, girk jį, specialų dėmesį skirk drabužiams. Pasiruošk kartais būti vyriška – karjeroje, namų ūkyje, prie vairo ir pan. Jis nemėgsta gaišti laiko dėl menkniekių, todėl būk organizuota.


Jautrios vietos: veidas ir galva. Paglostyk veidą ir pamasažuok galvą.

Šio tipo moteris greitai susijaudina, mėgsta glamones, švelnų masažą. Ją taip pat labai jaudina aistringi meilės prisipažinimai.

Šio tipo vyrą labiausiai jaudina švelni moteriška prigimtis. Mėgsta erotinį masažą. Miegamajame jis nori vadovauti.Top