Dienos horoskopas

(2022-01-27)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Bendraudami su aplinkiniais šiandien jausite nepaaiškinamą įtampą. Blogiausia tai, kad kažkas iš jums artimų žmonių nuolat prikaišios, jog elgiatės vaikiškai, nors jūs niekada neatsipalaiduotumėte neįvykdę savo įsipareigojimų iki galo. Užuot teisinęsi, šypsokitės – tegul jūsų puikia nuotaika užsikrečia visas pasaulis.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Šiandien jus neramins artimo draugo finansinis elgesys. Niekaip negalėsite suprasti, kodėl šis leidžia pinigus niekniekiams ir dar prašo paskolos iš jūsų. Nubrėžkite aiškias ribas, tačiau pasistenkite vengti pernelyg kritiško ar įsakmaus tono. Vis dėlto, jis jūsų bičiulis, su kuriuo santykius norėsite tęsti ir ateityje.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Jūsų rankose – visi reikiami įrankiai sukurti kažką nepaprasto, tad nepasiduokite aplinkinių nuogąstavimams, kad nieko nebus, net nepabandę. Pasikliaukite savo inovatyviomis idėjomis ir sukaupta patirtimi. Jeigu vis dėlto jaučiatės neužtikrintai žengti pirmąjį žingsnį, ieškokite užnugario tarp draugų ar kolegų darbe. Turite visą minią pasekėjų, tad nesidrovėkite į ją kreiptis.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Šiandien planetos drąsins jus žengti nepramintais keliais ir ieškoti nuotykių ten, kur niekada nebuvote. Taigi gavę užduotį, su kuria niekada anksčiau nebuvote susidūrę, pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbą. Labai tikėtina, jog daugybę trūkstamos informacijos rasite interneto platybėse arba pasiklausę kolegų. Nesidrovėkite užduoti klausimus – tai išminties, o ne kvailumo požymis. 

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Šiandien Visata ragins jus pasinaudoti savo talentais bei įgimta įtaiga tam, kad padėtumėte kitiems. Padrąsinkite drovų bičiulį prabilti apie savo jausmus mylimai merginai, užtarkite mažiau patyrusį kolegą prieš autoritetingus žmones ar padėkite vyresniam giminaičiui susirasti reikiamos informacijos internete. Matydami kitų nesėkmes, nekritikuokite. Prisiminkite, kad ir patys ne kartą drovėjotės pakelti akis po padarytų klaidų.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šiandien Visata pažadins jumyse tūnantį menininką. Net jeigu niekada pernelyg nesižavėjote kūrybinėmis veiklomis, dabar visiškai prarasite laiko nuovoką improvizuodami virtuvėje, muzikuodami ar tapydami paveikslus. Kiekvienas gali tapti kūrėju, tad nesivaržykite ir pasidalinkite savo talentais su pasauliu.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Pasiųskite žinutę į Kosmosą! Užuot detaliai planavę kur, kada ir su kuo, vizualizuokite apčiuopiamus rezultatus, mėgaukitės jais. Nesvarbu, svajojate apie darnius ir harmoningus santykius, tobulą darbą ar apskritai gyvenimo pilnatvę, parodykite Visatai, kaip tai atrodo, ir, labai tikėtina, jog visai netrukus, gyvensite svajonių realybėje. Drąsiau!

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Šiandien planetos ragins trumpam užmiršti profesines ambicijas ir atsiduoti veiklai, kuri išlaisvina jūsų įgimtus talentus. Taigi prisiminkite hobius, susitikite su seniai matytais bičiuliais – pamaitinkite sielią įkvepiančiomis patirtimis ir patys nustebsite, kokie atsigavę ir susikaupę sugrįšite prie darbų kitą dieną.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien spinduliuosite išskirtinį kūrybiškumą, tad nesidrovėkite pasidalinti juo su likusiu pasauliu. Nepaisant to, kad įprastai noriai užleistumėte dėmesio centrą kam nors kitam, dabar tikrai turite, kuo pradžiuginti aplinkinius, tad nesidrovėkite pasirodyti ir pasimėgauti aplodismentais. Esate to verti!

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Šiandien gali iškilti grėsmė jūsų finansiniam stabilumui. Labai tikėtina, jog paskutinę minutę prarasite pelningą sandorį, tačiau vien todėl, kad iš jo neuždirbsite, dar nereiškia, jog neuždirbsite visai. Dairykitės papildomo darbo galimybių – jų net ne viena, tad tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien būsite gana sutrikę, o tai neišvengiamai atsilieps ir jūsų asmeniniams santykiams. Bendraudami su mylimu žmogumi atidžiai formuluokite savo teiginius ir nežadėkite neįmanomų dalykų. Jeigu vis dėlto su nerimu susitvarkyti sunku, nukreipkite mintis į kokią kūrybišką veiklą ar išeikite pasivaikščioti.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šiandien nejučia imsite pavydėti kolegai įgūdžių, tačiau visai be reikalo – juk jis šioje srityje sukasi kur kas ilgiau nei jūs. Norite ir jūs puikuotis savo gebėjimais? Pradėkite mokytis jau dabar ir nenustokite, kol nepasieksite užsibrėžto tikslo. Šiame kelyje nėra kompromisų – tik darbas ir pasiryžimas!Top