Dienos horoskopas

(2020-07-07)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Nepažįstamų asmenų pasiūlymai gali būti suvedžiojantys, tad neskubėkite žavėtis tuo, kas gražiai skamba. Palanku išvykti toliau nuo namų, pasisemti naujų įspūdžių. Geriau būtų, kad kartu vyktų ir gyvenimo partneris.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Dienos situacija akivaizdžiai parodys, kas kliudo jūsų sėkmei. Deja, gali paaiškėti, kad labiausiai sau kenkiate pats, o ne aplinkiniai. Galbūt derėtų labiau prisitaikyti ir girdėti ne vien save.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Diena turėtų būti gana įdomi. Jus vertins bendraminčiai, draugai, simpatijos. Galbūt susiviliosite pasiūlymu, kuris gerokai palengvins piniginę. Vis dėlto gausite daugiau nei atiduosite. Pasijusite stipresni, labiau pasitikintys savimi.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Priklausymas nuo nuotaikų, pusiausvyros ir aiškaus suvokimo stoka slopins jūsų aktyvumą, mažins pasisekimo tikimybę. Pasyviems būti nereikia, tačiau pernelyg intensyvus bendravimas nėra patartinas. Nesiimkite sunkių darbų.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Turėsite progų atskleisti savo talentus arba padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui. Sulauksite aplinkinių dėmesio, komplimentų. Tik nesistenkite visur suspėti, visko atlikti būtent šiandien.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Pajusite dvasinį atsinaujinimą, nusiraminsite. Tik nesugadinkite šios būsenos prisiverstu skubėjimu, lakstymu po prekybos centrus. Neskubėkite pirkti brangaus ir nelabai reikalingo daikto.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiandien dažnai skambės jūsų telefonas, dienotvarkę drums įvairūs pasiūlymai. Mažiau laiko eikvokite tuštiems plepalams. Verčiau gilinkite savo žinias, skirkite dėmesio mylimam žmogui, šeimai.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Diena bus nerami, nuotaikos ir planai permainingi. Galbūt atsiras didelis noras kitaip pertvarkyti savo aplinką, įsigyti anksčiau neplanuotų daiktų arba atsikratyti tuo nereikalingu, ką dabar turite.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Daugelis iš jūsų šiandien nepraleis progos pademonstruoti, ką sugeba. Atsiras daugiau drąsos, kūrybingumo. Iš meno, šou verslo, amatų, grožio puoselėjimo nusimato neblogos pajamos. Arba pagaliau leisite sau įsigyti trokštamą pirkinį.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Koncentruositės į tai, kas įprasta ir svarbu visai šeimai. Skirkite laiko namų aplinkos susitvarkymui, įvaizdžio tobulinimui, apmąstykite ir patikrinkite savo artimiausius planus, finansines galimybes.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Stengsitės įnešti gaivumo, ryškesnių spalvų į tai, kas jus domina ir kuo užsiimate.Vis dėlto planuota išvyka, susitikimas gali neįvykti arba tiesiog bus pakeista data, vieta. Būsite nusiteikę labiau įsipareigoti meilės santykiuose.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Su malonumu dalyvausite įvairiuose renginiuose, žaidimuose, sportinėse varžybose. Norintiems pasiskolinti ar paskolinti pinigų dabar būtų neblogas metas, tačiau tik jeigu protingai apsidrausite ir nepasikliausite vien žodiniu pasižadėjimu.Top