Dienos horoskopas

(2021-10-18)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandien Visata atskleis jums tokių paslapčių, apie kurias kitiems nevalia sužinoti. Dėl šios priežasties jausitės pakylėti ir visą dieną paslaptingai šypsodamiesi trauksite aplinkinių žvilgsnius. Kaip bebūtų, neskubėkite kalbėti apie savo atradimus. Tegul naujai širdyje užgimusios idėjos subręsta!

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Esate visiškai nesuinteresuoti pasakoti apie savo planus aplinkiniams, nes manote, kad tai, ką veiksite, yra jūsų asmeninis reikalas.  Žinoma, norėdami ištobulinti savo sumanymą ir atskleisti jo silpnąsias bei stipriąsias puses vis dėlto su kažkuo pasikonsultuosite. Neįsivaizduokite, kad aplinkybės besąlygiškai paklus jūsų valiai ir norėdami pasiekti numatytų rezultatų, pasirenkite prisitaikyti. Lankstumas – jūsų sėkmės garantas.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Jeigu sugebėsite susitelkti į vieną labai konkretų tikslą, šiandien pasieksite nuostabių rezultatų. Ironiška, tačiau svarbiausios informacijos sužinosite nustoję aktyviai bendrauti su aplinkiniais. Atsiribokite nuo aplinkinio triukšmo ir įsiklausykite į tylą.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Ieškodami problemų sprendimo, šiandien bandysite laviruoti tarp daugybės skirtingų nuomonių. Deja, kad ir kaip stengtumėtės išlikti diplomatiški, aplinkiniai gali apkaltinti jus subjektyviu požiūriu. Nesiteisinkite. Puikiai žinote savo tikruosius ketinimus ir kol liksite ištikimi sau, viskas klostysis puikiai.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Šiandien jausitės taip suvaržyti kasdienių įsipareigojimų, jog būsite pasiryžę išbandyti ką nors netradiciško vien tam, kad pravėdintumėte galvą. Visata lems, kad dabar būsite kur kas jautresni aplinkinių pastaboms nei įprastai. Pasistenkite nesikarščiuoti. Netrukus ore tvyrojusi įtampa ims sklaidytis ir jūs susigrąžinsite dvasinę pusiausvyrą.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Ko jau ko, bet motyvacijos jums tikrai netrūksta. Laimei, galvodami apie geriausią sėkmės scenarijų nesate susitelkę vien į pinigus. Tikėtina, kad šiandien patirsite neplanuotų išlaidų, tačiau dėl to jūsų gyvenimo kokybė neturėtų nukentėti. Praeis keletas dienų ir vėl atsistosite ant kojų!

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Visata lems, kad šiandien įsivelsite į gana dviprasmiškas situacijas. Kaip bebūtų, tuo metu, kai reikės atsistoti ir apginti savo poziciją, droviai slėpsitės už savo pačių susikurtos apsauginės sienos. Niekaip nesuprasite, kol aplinkiniams taip sunku priimti jūsų nuomonę ir neginčyti sprendimų. Pasitikėkite savimi! Juk tik jūs geriausiai žinote, kaip tvarkyti savo gyvenimą!

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Šiandien bus sunku suvaldyti įsisiautėjusią vaizduotę, tačiau aplinkiniai to nė nepastebės.  Priešingai, jūsų svajingą žvilgsnį jie palaikys apatija pasauliui. Bendraudami su žmonėmis, pasistenkite išlaikyti susidomėjimą pokalbiu. Jeigu manote, kad tema jūsų nė kiek nedomina, neapsimetinėkite ir nepabijokite pasirodyti egoistais.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien ir taip svajingą dieną Visata papildys netikėtais romantiniais inkliuzais bei neužmirštamais nuotykiais. Dėl šios priežasties, visą dieną vaikščiosite išsišiepę. Aplinkiniai net ims klausinėti, kas jus taip pradžiugino. Tuo tarpu jūs būsite linkę pasilaikyti savo fantazijas sau. Dabar visiškai nenorėtumėte išgirsti, kad svajojate pernelyg nerealistiškai!

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Visata lems, kad reaguodami į aplinkinius, šiandien labiau kliausitės intuicija, o ne mėgstama geležine logika. Nesivarginkite aiškinti, kodėl su vienais ar kitais žmonėmis nenorite praleisti daugiau laiko, ir priimdami sprendimus, klausykite savo širdies. Ji jūsų nenuvils!

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Puikiai gebate išanalizuoti situaciją ir numatyti keletą ėjimų į priekį, deja, šiandien faktai gali būti gana apgaulingi. Tai žinodami, nepasikliaukite vien akla logika ir įsiklausykite, ką jums kužda širdis. Pajuskite ore tvyrančią energetiką ir nepasikliaukite viskuo, ką girdite!

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šiandien turite pasauliui pasakyti kai ką svarbaus ir niekas nesugebės jūsų perkalbėti. Laimei, planetos lems, kad ši žinutė bus gana pozityvi. Pristatykite savo idėjas atvirai ir suprantamai. Galbūt vaivorykštės ir vienaragiai labiau patrauktų jūsų auditorijos dėmesį, tačiau šiuo atveju svarbesnė aiškiai išdėstyta tiesa!


eRosx.lt

Top