Dienos horoskopas

(2020-09-25)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Atidžiau įsiklausykite į tai, ką patys kalbate, ir susimąstykite, apie ką galvojate, kas jums įdomu, ką praleidžiate pro ausis. Netvirtinkite svarbių dokumentų, neįsipareigokite nei mylimiesiems, nei tvarkydami reikalus.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Jūsų darbai gali visai sustoti, o iniciatyva užgesti. Bus sunku dirbti, kurti ir bendrauti. Jei turite galimybių atidėti visus reikalus kitai dienai, taip ir padarykite.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Gresia nebūdingas lengvabūdiškumas. Nieko svarbaus nespręskite, saugokitės avantiūrų, mažiau žadėkite. Pasirūpinkite savo vaikais. Neskubėkite įsimylėti pirmo pasitaikiusio. Apskritai širdies reikalams nepalankus laikas.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Nieko rimta nesiimkite. Verta tvarkytis, kam nors atiduoti nereikalingus daiktus. Pasaugokite savo sveikatą. Būkite atidesni maisto kokybei, galimi virškinimo sutrikimai.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Sudėtingas laikas, kai nepasitenkinimas, prieštaravimai sprendžiami maištu. O nepatiks daug kas, tarkim, gali pasirodyti, kad visas darbas veltui, jus išduoda, jūsų nemyli. Bet kokiu atveju, jei nebūsite šiandien atsargūs, nublokšite save atgal.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Gali greitai kilti ginčas darbe ar viešajame transporte. Jūsų elgesys nebus įprastas, patys vėliau savimi stebėsitės. Galite nukentėti, jei nebūsite atsargūs su darbo instrumentais.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Neišsigąskite, jei viską kuo puikiausiai suprasite, bet nesugebėsite to paaiškinti ar ko nors pakeisti. Nepraraskite kantrybės, ieškokite protingų kompromisų. Nieko nedarykite piktuoju.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Gali netikėtai paaiškėti, kad judate visai ne ta linkme. Blogiausia, jei tai supras jūsų vadovas ar tėvai. Kad ir kas nutiktų, nepraraskite savitvardos.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Jums teks pakeisti kai kuriuos savo įsitikinimus ir atsisakyti nevykusios draugystės. Gali taip atsitikti, jog paaiškės, kad jus senokai apgaudinėjo koks bičiulis, kolega ar kaimynas (o gal mylimas asmuo?). Eikite anksčiau ilsėtis.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Nekokia diena. Geriausia būtų ilsėtis namuose. Jeigu teks ką nors daryti, reikalus tvarkyti, būkite atidūs. Padarytos klaidos gali sugadinti jūsų reputaciją.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Galite tapti pernelyg neatsargūs. Intuicija apgaus, aplinkybės netikėtai apsivers ne jūsų naudai. Neskubėkite apsispręsti. Dažniau suabejokite išgirsta informacija ir savo teisumu.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Galite apsigauti vertindami savo (ar partnerių) finansines galimybes. Likite atidūs, kam padėti, o kam ne: ko gero, būsite linkę pasitikėti nevertais asmenimis ir įtarinėti doruosius. Praradimai labiau tikėtini nei pelnas.Top