Dienos horoskopas

(2020-09-21)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Jūsų kritiškas ir racionalus požiūris gali šiek tiek trikdyti ir nervinti aplinkinius. Įmanomos pajamos per investicijas, draudimą, paskolas, teismo nutartį jūsų naudai ar ką nors panašaus. Arba mėginsite tartis dėl panašių finansinių dalykų.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Aktyvūs būsite komercijos, spaudos, reklamos, mokslo reikaluose. Su bet kuo rasite bendrą kalbą, nesunkiai susitarsite, kad ir koks sudėtingas būtų klausimas. Pažįstamas asmuo gali prašyti protegavimo, paskolos arba ją teikti.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Problemų gali atsirasti namuose arba šeimos narių gyvenime. Vakare užplūs nepaaiškinamas vidinis nerimas, liūdesys arba kankins baimė netekti kažko, kas jums be galo svarbu, artima. Įmanomi ir mistiniai potyriai, stiprios nuojautos.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Tikriausiai šiandieną pasijusite tikri lyderiai: jūsų klausys, jus gerbs, vertins. Būsite nusiteikę prisiimti rimtą atsakomybę, bet kokia kaina pademonstruoti, ką sugebate. Neatsisakykite siūlomų pramogų, bet į meilės intrigas žiūrėkite atsargiai.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Kils noras pasireikšti profesinėje veikloje. Galite sudaryti stambų verslo sandorį, įsigyti vertingą pirkinį, gauti nuosavybės dokumentus ar pan. Tiktų ieškotis naujo darbo, imtis reformų, jei gyvenimas spiria tai daryti.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Nuotaika bus nepastovi ir sunkiai valdoma. Trokšite dėmesio, pagarbos, aistringų jausmų. Geriausiai jausitės, jei nebijote būti savimi, nesidrovite reikšti jausmus bei nuomonę, pripažinti savo klaidas ir jas taisyti.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Įprastus darbus atliksite be priekaištų. Aktualūs bus finansiniai bei verslo, kreditų klausimai. Neatidėliokite sumokėti mokesčius, atiduoti skolas. Pasirūpinkite ir namiškių reikalais, jie gali pasirodyti itin rimti bei pirmaeiliai.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Ši diena gali pareikalauti didelio susikaupimo bei atsakomybės reikaluose, susijusiuose su mokslu, politika, kultūra, žiniasklaida. Kai kuriais savo pareiškimais, poelgiais galite apstulbinti solidžią publiką. Pasisektų konkurse, loterijoje.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Daugiausiai mintys suksis apie profesinę veiklą, karjerą. Išaugs jūsų arba su jumis susijusių asmenų ambicijos bei jų reiklumas jūsų atžvilgiu. Tikriausiai teks pasistengti ir labai daug nuveikti. Kažkaip gali signalizuoti sveikata.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Tikėtinos teisinės peripetijos. Aktualios bus užsienio kelionės, mokslas, politika. Gerų patarimų, teisingų perspėjimų išgirsite iš moterų draugių. Galimas dėmesio vertas pasiūlymas, susijęs su visuomenine veikla, pramogomis.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Net jei aplinkiniai bus pakankamai dėmesingi, galite pasijusti vieniši ir nesuprasti. Jausite, kad sunku atsisakyti to, kas nėra asmeniškai jūsų, tačiau jau pripratote naudotis. Nedrąsiai galvosite apie kitokias galimybes, paskolą, reformas.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Pajusite didžiulį permainų poreikį. Galvosite apie naujas perspektyvas, o galbūt jau ką nors sėkmingai pradėsite realizuoti. Svarbių žinių galite tikėtis iš užsienio arba iš oficialios institucijos.Top