Dienos horoskopas

(2021-03-07)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandieną būsite itin dėmesingi savo sveikatai, išvaizdai bei namų aplinkos dizainui, švarai. Galbūt apsilankysite grožio salone, sveikatingumo centre. Išorinis, efektas gali būti stulbinamas, bet rimtesniems pokyčiams reikia laiko ir valios.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Bendraudami, domėdamiesi kitais nemažai sužinosite ir patirsite. Mažytė dovanėlė, maloni pramoga gali jus suartinti su patinkančiu žmogumi. Nusimato geri rezultatai, jei siekiate komforto, puoselėjate namus.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Būsite psichologiškai įžvalgūs ir kupini aistrų. Tikėtina, kad suvoksite ir savo tikslus, ir būdus, kaip juos pasiekti. Jei dėsite pastangų, jums pavyks pasiskolinti pinigų, sėkmingai patarpininkauti kitų labui, suvilioti patinkantį asmenį.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Palankus metas įvairiems kontaktams, renginiams. Tikriausiai gausite reikalingą informaciją, išgirsite svarbią naujieną ar susitiksite įdomų žmogų. Neatsisakykite progos turiningai praleisti laisvalaikį, leistis į kelionę, ekskursiją.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Šiandien norėsis nuveikti labai daug, tačiau ne viską suspėsite. Galimos situacijos, kur daug reikš jūsų socialinis statusas, autoritetingumas, kūrybiniai pasiekimai. Galite užmegzti ir svarbų dalykinį, ir daug žadantį meilės ryšį.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Gana palanki diena reikšti jausmus, dalintis žiniomis, naujienomis, patarimais. Tikriausiai gausite kvietimą į pristatymą, pobūvį, romantišką pasimatymą ar draugų susitikimą. Neatsisakykite dalyvauti.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Geras metas medituoti, apmąstyti menines ir kitokias idėjas, kurti eiles, muziką. Mažai kalbėdami, o daug klausydamiesi bei stebėdami, galite save praturtinti, šį tą naujo suvokti. Šiandien pravartu ir šiaip atsipalaiduoti, nieko rimto neveikti.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Kažkoks įvykis gali sužadinti jūsų snaudusius jausmus, atgaivinti troškimus, svajones. Galbūt gausite neblogą žinią, būsite pakviesti į svečius arba patys svečiuositės. Galite tikėtis įdomių pasiūlymų, patarimų.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien labiausiai norėsis ramybės ir stabilumo. Trauks gamta arba namų komfortas. Gali būti, kad sulauksite netikėtų pirkinių, dovanų. Vakare kasdienybės rėmai jau jums ims atrodyti per ankšti. Imsite galvoti apie permainas, jas planuoti.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Šiandien netrūks įvykių, naujienų. Galite užmegzti naujų ryšių ar susitikti su senais draugais, gerbėjais, prisigalvoti įvairių pramogų. Galbūt kažką svarbaus, esminio pagaliau išsiaiškinsite su artimaisiais.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Nors jūsų mintys ir norai bus romantiški, bet gali paaiškėti, kad nepavyks pabėgti nuo susikaupusių buitinių darbų. Galite įsigyti kažką modernaus savo buičiai, aplinkai papuošti, patobulinti.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Dėl jausmų šėlsmo, romantiško polėkio bus sunku dirbti buitinius bei kitokius darbus. Verčiau atsiduokite kūrybai, meilei, vaikų auklėjimui, lavinimui. Nueikite į teatrą, koncertą, gerą klubą arba namie paklausykite muzikos, padainuokite.Top