Dienos horoskopas

(2022-06-28)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Viskas, ko šiandien norėsis – tai pramogos ir malonumai. Neteiskite savęs, kad svajojate apie linksmybes darbo savaitei dar nė neįsibėgėjus. Puikiai žinote, jog pamaitinę sielą įspūdžiais, o kūną atgaivinę SPA procedūromis, būnate malonesni ir dėmesingesni kitiems. Taigi užsiimkite tuo, kas jus džiugina, tačiau drauge stebėkite, kaip galėtumėte prisidėti prie šeimos, kolegų ar bendruomenės gerovės.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Nors mylimi žmonės neretai tampa jūsų gyvenimo epicentru, šiandien derėtų labiau pasirūpinti savo asmeniniais poreikiais ir erdve. Tai žinodami, pradėkite rytą niekur neskubėdami, ramiai išgerkite kavą, apsitvarkykite, suplanuokite svarbiausius darbus – tai padės subalansuoti mintis ir nuraminti protą. O jau tada ramia širdimi galėsite mėgautis artimųjų dėmesiu.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Šiandien Visata ragins jus siekti savo didžiausių svajonių ir, jeigu dėl to teks pakoreguoti nusistovėjusius įpročius ar kai kuriuos ateities planus, neabejokite – tai padaryti tikrai verta. Pagalvokite, ką galėtumėte padaryti dėl savo karščiausių troškimų ir nesileiskite stabdomi įsivaizduojamų kliūčių. Užteks ir tų, kurias iš tikrųjų turėsite įveikti. Sėkmės!

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Šiandien teks skirti nemažai laiko, kad išspręstumėte sudėtingus jus užklupusius finansinius rebusus. Galbūt gavote stulbinamą sąskaitą už dujas ar elektrą, pašto dėžutėje radote perspėjimą susimokėti baudą, apie kurią nieko neįtarėte, ar sužinojote, jog jūsų investicija greičiausiai neduos tokių rezultatų, kokių tikėjotės. Kad ir kaip klostytųsi diena, nepasiduokite emocijoms ir užduokite klausimus tol, kol galiausiai rasite tinkamiausią savo problemos sprendimą.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Šiuo metu pinigai yra vienas pagrindinių jūsų gyvenimo variklių. Tad mąstydami apie juos stengsitės išnaudoti ne tik visas profesines galimybes, bet dar ir nevengsite papildomų darbo pasiūlymų. Labai tikėtina, jog keleto įdomių investicinių idėjų sulauksite iš savo artimo draugų rato. Kaip bebūtų, kad ir kaip pasitikėtumėte šiais žmonėmis, nepulkite praverti piniginę. Išanalizuokite visas galimas finansines perspektyvas ir tik tada pasirašykite svarbius dokumentus.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šiandien daug jums svarbios informacijos galite gauti tiesiog nerūpestingai plepėdami socialiniuose tinkluose ar naršydami internete. Nesate iš tų žmonių, kurie lengvai priima sprendimus, tad dabar džiūgausite, galėdami suteikti svarią patariamąją galią savo gausiam socialiniam ratui. Kaip bebūtų, net ir sulaukę trokštamų patarimų, trumpam išjunkite visus komunikacijos kanalus ir pamąstykite, ką sužinojote – šiuo atveju ne visos nuomonės yra vertingos.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiandien jūsų profesinės ambicijos sieks dangų, tačiau dirbdami neužmirškite žmonių, padėjusių jums atsidurti ten, kur dabar esate. Puoselėkite profesinius santykius ir ieškokite būdų ne tik gauti naudą, bet ir ją suteikti kitiems. Patys nustebsite, kiek daug teigiamo emocinio krūvio jums suteiks dėkingo kolegos šypsena!

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Dirbdami komandoje šiandien jausitės įnešantys ne vienodą indėlį į bendrus projektus. Pripažinkite faktą, jog kiekvieno jūsų kolegos žinios, gebėjimai bei tikslo vizija – skirtingi, tad neturėtumėte stebėtis, jog reikalai klostosi ne taip, kaip norėtumėte jūs. Pasidalinkite savo pastebėjimais su komandos nariais, tačiau drauge neužmirškite gerbti kiekvieno individualų darbo stilių. Būdami pakantūs pasieksite daugiau nei kritikuodami.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien patirsite daug streso kalbėdami apie kasdienes pareigas namie ar darbe. Nepaisant to, kad jūsų ketinimai – patys geriausi, galite įskaudinti savo pašnekovą ir gauti neigiamų emocijų pliūpsnį atgal. Jeigu jau taip nutiko, pamirškite viską, ką planavote ryte, ir susitelkite į santykius. Tikėtina, jog atviras ir nuoširdus pašnekesys padės pataisyti situaciją.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Nuo ankstyvo ryto būsite nervingi, o dėl to gali nukentėti jums artimi žmonės, gyvenantys po vienu stogu. Kaip bebūtų, jeigu bent trumpam užmirštumėte emocijas ir pažvelgtumėte į susiklosčiusią situaciją iš šalies, galbūt sugebėtumėte įvardinti, kuris iš jūsų poreikių šiuo metu nebuvo patenkintas. Identifikuokite problemą, nes tik taip galėsite ją išspręsti.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Esate iš tų, kurie neskaičiuoja pinigų linksmybėms. Kaip bebūtų, šiandien Visata ragins jus patikrinti sąskaitų išrašus ir pasižiūrėti, ar pastaruoju metu leisdami pinigus per daug neįsismaginote. Pagalvokite apie pramogas, kurios nieko nekainuoja: apsilankykite nemokamame renginyje, daugiau laiko praleiskite gamtoje.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Viskas, ko šiandien norėsis, tai tyla ir ramybė. Kaip bebūtų, aplinkiniai vis tiek gviešis jūsų dėmesio, tad taupydami brangų laiką iš karto nukreipkite pokalbį prie esminių klausimų. Tikėtina, jog sužinosite kažką, kas įkvėps jus pasinerti į gilesnius apmąstymus.Top