Dienos horoskopas

(2020-04-04)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandien užplūs emocijos, nerimas ir sentimentalūs prisiminimai. Su šeimos nariais galite pyktis dėl neprotingų išlaidų, skonių skirtumo. Verčiau skleiskite šilumą, meilę vaikams, artimiesiems. Jie atsilygins tuo pačiu.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Galimi netikėti susitikimai su žmonėmis, kurie dėl neaiškių priežasčių mintyse nuolat šmėkščiojo pastarosiomis dienomis. Gali užsimegzti nepaprastas draugystės ryšys. Jūsų dienotvarkę gana aktyviai reguliuos artimieji ir draugai.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį, o gal net gyvenimą. Ateis suvokimas, ko labiausiai trūksta iki trokštamos harmonijos. Tikėtini verslo, darbo pasiūlymai. Galite sudaryti ilgalaikę naudingą sutartį.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Jautriai reaguosite į grožį, trokšite harmonijos, romantiškų jausmų. Sumanumą, apsukrumą pademonstruosite kūrybiniame arba protiniame darbe, tvarkydami komercinius reikalus, organizuodami pristatymus, renginius.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Sumažės jėgų, keistai jausitės. Galbūt intuityviai prisiliesite prie kažkokios paslapties arba pasijusite keistai suintriguoti. Pasistenkite išsivaduoti iš stingulio, ypač jei turite užbaigti pradėtą darbą. Venkite svaigalų, nepiktnaudžiaukite stipriais vaistais.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šiandien seksis daryti įspūdį bendraminčių grupei, priešingai lyčiai. Kuo keisčiau elgsitės, tuo labiau intriguosite ir žavėsite aplinkinius. Siurprizų ir patys galite tikėtis iš artimųjų, draugų, pažįstamų.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Diena bus kupina netikėtumų, pirmiausia darbe. Nors turėsite pakankamai gyvybinių jėgų įgyvendinti profesinius sumanymus, verslo planus, bet dėl netikėtų aplinkybių jūsų planai gali visiškai susijaukti arba atsirasti naujų.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Gali būti, kad užplūs filosofinės, religinės nuotaikos. Tikėtini svečiai iš toli arba reikšminga kelionė. Savo išmintimi, sąmoju šiandien bet ką nuginkluosite, pakerėsite. Vakare įmanomas šaunus renginys, meilės nuotykis, miela pramoga.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, tai gali įgauti piniginę išraišką. Jūsų poreikiai, pasirinkimai kitiems gali atrodyti gana nekuklūs, ne pagal galimybes. Tačiau jūsų įžvalga bei rizika pasiteisins.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Emocinių stresų galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi arba nuo kurio stipriai priklausote. Jausite, kad kažkas keičiasi, ir nežinosite, ko griebtis, kad tai sulaikytumėte. Tiesiog būkite nuoširdūs, atverkite širdį.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Palanku imtis kažko nauja, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Viskas klostysis gerai, jei tvarkingai atliksite būtinus darbus, įvykdysite įsipareigojimus.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis. Jūsų jausmai nusidažys ryškiomis spalvomis. Ypač dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems. Iš jų galite sulaukti siurprizų.Top