Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Šiandien Visata ragins jus siekti savo didžiausių svajonių ir, jeigu dėl to teks pakoreguoti nusistovėjusius įpročius ar kai kuriuos ateities planus, neabejokite – tai padaryti tikrai verta. Pagalvokite, ką galėtumėte padaryti dėl savo karščiausių troškimų ir nesileiskite stabdomi įsivaizduojamų kliūčių. Užteks ir tų, kurias iš tikrųjų turėsite įveikti. Sėkmės!

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Dvynius?

Pirmiausia reikėtų pastebėti, jog auginti šio ženklo vaiką be galo įdomu. Dvynių ženklo mažylis be galo imlus įspūdžiams, nuovokus, kūrybingas. Gerbia vyresnius žmones ir stengiasi visiems patikti, lengvai suranda bendrą kalbą tiek su suaugusiais, tiek su bendraamžiais. Taigi kad kuo geriau atsiskleistų įgimtos jo savybės dažnai su juo lankykitės įvairiuose renginiuose, įdomiose vietose ir pan. Dažnas aplinkos keitimas ir įvairi veikla tokiam vaikui yra būtini. Antraip jis gali tapti nepakenčiamas zirzeklis arba vargiai sutramdomas išdykėlis. Taip pat labai svarbu Dvynius auklėti dvasingai ir kuo mažiau akcentuoti materialius dalykus.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Dvynių bučiavimosi maniera tokia siurrealistiška, kad ne kiekvienas partneris geba susivokti, kaip į juos atsakyti. Dvynių bučinį netikėtai gali nutraukti jų juokas ar šmaikšti frazė. Arba po bučinio partneris Dvynys ims taip smalsiai tyrinėti tavo veidą, tarsi sakytų: „Kas čia vyksta? Aš nė neketinau bučiuotis!“

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Šią savaitę Visata kvies jus atsinaujinti gyvenamąją aplinką, taigi, nieko nuostabaus, kad dabar praleisite valandų valandas „Pinterest“ platybėse, ieškodami įkvėpimo bei idėjų. Nesikrimsite, jeigu iki ketvirtadienio profesinėje srityje pernelyg nieko nenuveiksite, mat savaitei persiritus į antrąją pusę, planetų padedami greitai atsigriebsite už sugaištą laiką. Kad ir ko imtumėtės, klausykite savo širdies. Visa kita stos į savas vietas savaime.

Laisvalaikio horoskopas

Dievina nuotykius ir permainas, keliones į užsienį, lengvai susipažįsta ir užveda meilės romanus, mėgsta pramogas, daug rašo ir kuria poeziją.

Dietos horoskopas

Judrūs ir energingi, nuolat skubantys gyventi Dvyniai visiškai nekreipia dėmesio į tai, ką valgo. Nemėgsta gaminti, dažniausiai valgo skubėdami. Pirmas žingsnis tobulo svorio link – sulėtinti tempą, bent jau valgymo metu. Dvynių dietoje turėtų atsirasti daug fosforo, taigi – žuvų, liesos vištienos bei daržovių. Savijautos pagerinimui rekomenduojama joga – ji padės pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Humoro horoskopas

Štai kas tikrai vertina subtilią materiją – ir humoras ne išimtis. Ypač jei Dvyniai yra vienoje kompanijoje su Vandeniais ir/arba Svarstyklėmis. Dvyniai bet kokioje kompanijoje sugeba sukelti juokingų frazių ir komentarų laviną. Jiems, kaip ir Vandeniams, labiausiai patinka originalūs ir dar negirdėti juokeliai, pokštai. Gali tiesiog pokalbio eigoje sukurti anekdotus ar šiaip pamokančias istorijas. Pašnekovui belieka tik spėlioti, ar Dvyniai visa tai ką tik sugalvojo, ar tai yra istorijos iš gyvenimo.

Dvyniai

“Apie tuos, kurie panašūs į vėją…”

Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš galvoju“
Spalva: oranžinė, salotinė, melsva, violetinė
Akmuo: agatas, chrizoprazas, berilis
Valdomas namas: Trečias
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Arklys
Priešais esantis ženklas: Šaulys

Asmenybė

Intelektualų, menininkų ženklas. Veikiami vien Merkurijaus Dvyniai iš prigimties yra šiek tiek abejingi. Tai – apsauga nuo pernelyg didelių emocijų, leidžianti jiems būti neįtikėtinai komunikabiliems, optimistiškiems, drąsiems. Jie turi puikų humoro jausmą, bene geriausiai iš visų ženklų toleruoja kritiką, puikiai pagauna ironiją. Šios savybės lemia, kad Dvyniai nuolat tampa kompanijos siela, jie lengvai bendrauja, paperka aplinkinius savo vidiniu žavesiu. Tiesa, ieškodami lengviausio kelio per gyvenimą Dvyniai linkę ne kovoti su sunkumais, o nuo jų bėgti, atsiribodami nuo bet kokios atsakomybės.

Profesija

Darbe siekia išnaudoti savo galingą kūrybinį potencialą, įgimtą oratorystės talentą, dievina permainas ir bendravimą, moka derėtis, geba sudominti pašnekovą. Tinkamiausios profesijos: žurnalistai, rašytojai, mokytojai, derybininkai, vertėjai, lektoriai, reklamos agentūrų darbuotojai, vadybininkai, diktoriai, komentatoriai, garso operatoriai, pardavėjai, informacijos tarnybų darbuotojai, socialinės apklausos vykdytojai, logopedai, sapnų aiškintojai, lingvistai, aktoriai, psichoanalitikai, rašytojai, kompozitoriai ir, žinoma, tiesiog idealūs juristai.

Dvyniams netiks profesijos, nesuteikiančios erdvės jų kūrybai ir komunikacijai: kasininkas, buhalteris, archyvaras ir kt.

Stilius

Vertina permainas ir tempą, todėl jų spintoje – nuolatinis mados vėjų sūkurys. Dvyniai neprisiriša prie vieno įvaizdžio, tad turi rūbų „nuo... iki...“. Daug spalvotų, originalių drabužių, tiesa, dažniausiai jie puikiai dera vieni su kitais. Dievina neįprastas, netikėtas detales, aksesuarais pabrėžia savo tos dienos nuotaiką.

Dovanos

Svarbiausia – ne dovanos vertė, o netikėtumas. Tiks originalūs aksesuarai (gali būti ir bižuterija, Dvyniai nevergauja kainai ir prestižui), senoviškas indas, smagi knyga, kosmetika, smilkalai, kelionės, sporto reikmenys, fotoaparatas, gardūs skanumynai ar taurūs gėrimai.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Jautis.
Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Šauliais, Žuvimis.

Tinkami akmenys

Agatas, chrizoprazas ir berilas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Dvynių moterį

Būk originalus, kas dieną vis kitoks. Ji nemėgsta pastovumo. Jai reikia permainų, kelionių, netikėtų staigmenų.

Kaip suvilioti Dvynių vyrą

Būk nepasiekiama, paslaptinga, kad paskatintum jo norą tave užkovoti. Domėkis viskuo, kuo domisi jis, dalyvauk bendroje veikloje.


Jautrios vietos: rankos ir delnai, tad dažniau jas glostyk.

Šio tipo moteris nemėgsta rutinos, todėl labiausiai jas jaudina netikėtumai. Svarbu, kad mylėjimasis būtų neplanuotas, impulsyvus, bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje.

Šio tipo vyras mėgsta staigmenas ir paslaptis. Jis sugeba nuspėti moters troškimus. Patį labiausiai jaudina maudynės kartu, mylėjimasis šviesoje.Top