Jautis

(04.21 - 05.21)

Dienos horoskopas

(2022-05-25)

Merkurijaus ir Plutono padedami šiandien sugebėsite ne tik apginti savo įsitikinimus, bet dar ir padėsite to nesugebantiems padaryti žmonėms. Pasinaudokite savo įtaigos galia pelnyti autoritetingų asmenų palankumą ir neleiskite, kad kadaise jums tarnavusios idėjos dabar trukdytų žengti atradimų kupinu pokyčių keliu. Sėkmės!

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Jautį?

Paprastai Jautukai būna ramūs, paklusnūs geri vaikai. Labai dažnai jie būna ypač prisirišę prie mamos. Taigi jei norite, kad po šiuo ženklu gimęs jūsų mažylis augtų laimingas, kuo dažniau kartokite, kad jį LABAI mylite. Tarp kitų vaikų Jautis gali atrodyti kuklus, netgi truputį drovus. Jis nelinkęs būti dėmesio centre, nesiveržia viešai demonstruoti savo talentų (aišku, tai nereiškia, kad jų neturi). Todėl svarbi jūsų pareiga – įkvėpti jam pasitikėjimo savimi, padrąsinti. Nepamirškite mažyliui periodiškai priminti, koks jis šaunus ir kiek visko moka. Taip pat skatinkite jį žaisti kuo daugiau judrių žaidimų, ugdykite jo aktyvumą.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Tai bučiniai su išlaikymu, švelnūs, bet kartu tokie skvarbūs, jog gali mylimąjį nunešti į dausas. Gaila, kad tiek bučiniai, tiek kiti Jaučio veiksmai meilėje yra ne spontaniški, o apgalvoti, suplanuoti ir pačiam Jaučiui tėra priemonė, padedanti siekti savo tikslų.

Savaites horoskopas

(05.23 - 05.29)

Mažiau kalbų – daugiau darbų! Šią savaitę turite visas galimybes susikurti pasyvių pajamų šaltinių, kurie diena iš dienos į jūsų sąskaitą banke atneš papildomų pajamų. Skamba šauniai? Deja, tam, kad šie šaltiniai pradėtų veikti, teks pasiraitoti rankoves ir trumpam užmiršti draugus ar pramogas su šeima. Priimkite tai, kaip likimo dovaną, vėliau gyventi lengviau ir finansiškai stabiliau. Jūsų auka galiausiai atsipirks su kaupu! Artėjant savaitgaliui kažkas iš pažįstamų žmonių gali paprašyti jūsų patarimo. Jausitės maloniai, gavę susidomėjusį klausytoją, tad mėgaukitės draugija ir nuoširdžiai pasidalinkite savo patirtimi bei įžvalgomis.

Laisvalaikio horoskopas

Privalumą teikia muzikos vakarams, linksmybėms, juokui. Nepailstantis darbininkas, kuriantis aplink save grožį, pavyzdžiui, puoselėja sodą. Mėgsta meistrauti, rūpestingas šeimininkas, geras virėjas, dažnai priiminėja draugus. Dažniausiai paplitęs hobi – tapyba, muzika

Dietos horoskopas

Jaučiai mėgsta pasmaguriauti. Jiems itin sunku atsakyti sau ko nors, ką ypač mėgsta. Deja, žmonės, gimę po šiuo ženklu, negali pasigirti greita medžiagų apykaita, todėl neretai turi problemų dėl antsvorio. Šio ženklo atstovai turėtų vengti riebaus maisto, ypatingai padažų ir keptos mėsos, liautis užkandžiavus tarp valgių. Jaučiams verta pasidomėti kinų ir meksikiečių virtuvėmis. Aštrūs prieskoniai teigiamai paveiks jų metabolizmą. Taip pat rekomenduojami ilgi pasivaikščiojimai ir plaukimas – bent kelis kartus per savaitę. Ideali dieta – švieži vaisiai: obuoliai, vynuogės, citrusiniai bei daržovės. Jaučiai kasdien turėtų suvalgyti daržovienės lėkštę.

Humoro horoskopas

Stengiasi prisitaikyti prie savo pašnekovo arba kompanijos ir gerai jaučia, kada reikia juoktis ir kada ne. Moterys – Jaučiai retai atsimena anekdotus, bet kikenančioje kompanijoje juokiasi iš širdies, netgi jeigu nelabai supranta juoką arba anekdotas joms atrodo nejuokingas. Vyrai Jaučiai juoksis tik iš to, kas iš tikrųjų jiems atrodo juokinga. Juokinga jiems tada, kai nesijuokti neįmanoma. Jaučiai retai suvokia subtilų humorą – jiems patinka paprastas, kartais netgi juodas.

Jautis

“Apie tuos, kurie mėgsta skaniai pavalgyti…”

Stichija: Žemė
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: „Aš turiu“
Spalva: balta, žalia, alyvinė, geltona
Akmuo: turkis ir safyras
Valdomas namas: Antras
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gyvatė
Priešais esantis ženklas: Skorpionas

Asmenybė

Dviguba Veneros ir Mėnulio įtaka lemia Jaučio jausmingumą ir sentimentalumą. Paprastai šio ženklo žmonės kantrūs, mokantys džiaugtis tuo, ką turi. Siekdami harmonijos jie gali taikstytis su laikinais nepatogumais, nekreipti dėmesio į smulkmenas. Tačiau jie negali pakęsti ginčų pakeltu tonu, neteisybės, visko, kas trukdo jų vidinei ramybei. Įsiutusio Jaučio reakcija gali būti neadekvati to įsiūčio priežasčiai. Jaučiai labiau pasitiki savo jausmais, nei protu, tačiau būdami atsargūs ir pastabūs vis dėlto moka pasidaryti pačias teisingiausias išvadas, priimti optimalius sprendimus.

Profesija

Jaučiai nėra maištautojai, gyvenime vertina pastovumą, todėl jiems tinka patikimi, stabilūs darbai, net ir tie, kurie dvelkia monotonija. Kūrybinėse srityse jie daugiau pasiekia ne savo talentu, o sąžiningu darbu. Puikiai save realizuoja „ūkiškuose“ darbuose: žemdirbiai, gėlių augintojai, virėjai, maitinimo įstaigų darbuotojai, apželdintojai, vidaus interjero dizainerio, matininkai. Taip pat gali tapti gerais pardavėjais, visažistais, kosmetologais, reklamos agentais, mokesčių inspektoriais, antikvarais, bankų kasininkais, biologais, baldžiais, nekilnojamojo turto agentais, finansiniais konsultantais.

Jaučiams netiks profesijos, kurios nesuteikia pastovaus ir garantuoto uždarbio, reikalauja ne tiek darbo, kiek dvasinio polėkio, mobilumo: žurnalisto, renginių vedėjo, modelio, laisvo menininko.

Stilius

Jautis vertina saugumą ir komfortą, įtariai žiūri į permainas ir netikėtumus. Todėl labiausiai pasikliauja klasikiniu stiliumi, ieško nepriekaištingos kokybės daiktų. Jaučiai retai kada vaikosi paskutinių madų, jiems daug svarbiau rasti tinkamą ir amžinai madingą daiktą. Daug dėmesio skiria papuošalams, aksesuarams. Dažnai renkasi švelnius bei natūralius audinius, pavyzdžiui šilką, kašmyrą, medvilnę, kuri maloniai priglunda prie kūno.

Dovanos

Būtinai praktiška, bet netikėta. Treniruoklis, abonementas į sporto klubą ar SPA saloną, madingas aksesuaras. Ūkiški jaučiai dievina ir namams skirtas dovanas: indus, buitinę techniką, meno kūrinius.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Mergelė, Ožiaragis, taip pat Žuvys, Avinas, Vėžys.
Sunkiai sugyvena su Liūtu, Skorpionu, Vandeniu.

Tinkami akmenys

Melsvos spalvos turkis, safyras, rožinis kvarcas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Jaučio moterį:

Girk ją, meilikauk, truputį paerzink, kalbėk jai apie savo meilę. Dėkok jai, nes ji negali pakęsti, kai jos triūsas nevertinamas. Ji trokšta prisirišimo labiau už viską.

Kaip suvilioti Jaučio vyrą:

Jis mėgsta komfortą. Maitink jį gerai, domėkis tuo, kuo jis domisi, išmok kartais nusileisti. Visada atrodyk patraukli ir moteriška. Nepirk drabužių, nepaklaususi jo nuomonės. Jis visada leis tau priimti sprendimą, tačiau mėgsta, kai jo atsiklausiama.


Jautrios vietos: kaklas ir pečiai. Masažuok juos, pabraukyk pirštų galais.

Šio tipo moteris labiausiai susijaudina kartu su vyru žiūrėdama erotinį filmą, romantiškai vakarieniaudama.

Šio tipo vyras mėgsta meilės žaidimus gamtoje ir seksualius pokalbius telefonu su savo mylimąja. Greitai užsidega aistra, vien nuo moters prisilietimo, pvz. šokant. Šis vyras yra gana ramus ir lėtapėdis, jis sugeba sulaukti, kol moteris bus pakankamai pasitenkinusi.Top