Liūtas

(07.23 - 08.23)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Šiuo metu pinigai yra vienas pagrindinių jūsų gyvenimo variklių. Tad mąstydami apie juos stengsitės išnaudoti ne tik visas profesines galimybes, bet dar ir nevengsite papildomų darbo pasiūlymų. Labai tikėtina, jog keleto įdomių investicinių idėjų sulauksite iš savo artimo draugų rato. Kaip bebūtų, kad ir kaip pasitikėtumėte šiais žmonėmis, nepulkite praverti piniginę. Išanalizuokite visas galimas finansines perspektyvas ir tik tada pasirašykite svarbius dokumentus.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Liūtą?

Iš prigimties Liūtukas yra gyvenimo džiaugsmu trykštantis optimistas, tačiau jį auklėti ne taip jau ir lengva. Tai vaikas „su charakteriu“, ir toli gražu ne visada leidžiasi įspraudžiamas į tradicinius pedagogikos rėmus. Draudimus ir pamokslus jis dažniausiai supranta kaip iššūkius ir žūtbūt siekia pasielgti kitaip nei liepiama. Nepaisant to, šio ženklo atstovai nuo pat mažens yra gana patrauklios asmenybės. Tarp bendraamžių jie neretai būna lyderiai, iniciatoriai. Jums, kaip tėvams, patartina mažąjį Liūtuką auklėti su meile, bet per daug nelepinti. Neskatinkite jo išdidumo bei savimeilės ir neleiskite jaustis „pasaulio bamba“.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Net jo bučiniai dvelkia laisve ir valdingumu, jie, kaip ir pats Liūtas, griežti ir savanaudiški. Maža to, Liūtui atrodo visai natūralu net ir už trumpą bučinį laukti partnerio dėkingumo, tarsi jis būtų padaręs kokį ypatingą darbą.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Visata lems, kad didžiąją savaitės dalį profesinėje srityje būsite pikčiausiu savo paties priešu! Tai žinodami, labiau pasitikėkite savo jėgomis, įgūdžiais, drąsiau kalbėkite apie savo sumanymus ir pristatykite juos kolegoms. Nereikėtų apriboti savęs nepagrįstomis baimėmis, nes juk nepabandę taip niekada ir nesužinosite, kas galėtų nutikti. Artėjant savaitgaliui derėtų labiau įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus ir skirti laiko savijautai pagerinti. Galbūt padėtų geras masažas ar normalaus miego dozė?

Laisvalaikio horoskopas

Visuomet dėmesio centre, nemėgsta vienatvės. Jam patinka ištaigingi kurortai, viešbučiai, vakarienės prie žvakių su šokiais, vakarėliai ir teatras. Pramogauja ir užmezga romanus.

Dietos horoskopas

Liūtų skrandis dažnai yra mažesnis už vidutinį, todėl jie retai persivalgo. Tačiau tai nereiškia, kad valgo būtent tai, ką turėtų. Nors mėgsta gan įvairų maistą, nevengia saldumynų, Liūtų dietoje per daug riebalų ir kalorijų. Mėgsta užkandžiauti tarp valgių. Turėtų valgyti daugiau aštrių patiekalų – jie sužadina apetitą ir gerina medžiagų apykaitą. Liūtų valgiaraštyje turėtų atsirasti daugiau lengvai virškinamų valgių, šviežių ar virtų daržovių. Jiems ypač reikalingas magnis, vitaminai A ir D – šio ženklo atstovai turėtų valgyti juodąjį ridiką, kopūstus, pupeles, datules, figas bei migdolus.

Humoro horoskopas

Liūtės moters požiūris į juokus priklauso nuo jos nuotaikos. Kuo suprantamesnis anekdotas ar pokštas, tuo lengviau ją prajuokinti. Jeigu Liūtė gerai nusiteikusi, ji juoksis netgi iš lėkštų ir ne visai padorių anekdotų. Garantuota gera nuotaika ne tik klausytojui, bet ir pasakotojui! Vyrai Liūtai visada stengiasi tapti kompanijos širdimi. Kad tai pasiektų, pasakos tokius pokštus, kurie bus suprantamiausi būtent tai kompanijai. Pačius Liūtus vyrus prajuokinti lengviausia suprantamomis, trumpomis ir aštriomis frazėmis ir anekdotais – jie nemėgsta ilgų istorijų.

Liūtas

“Apie tuos, kuriuos reikia kasdien girti…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Saulė
Diena: sekmadienis
Devizas: „Aš noriu“
Spalva: oranžinė, auksinė, šviesiai ruda ir skaisčiai raudona
Akmuo: gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas
Valdomas namas: Penktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Beždžionė
Priešais esantis ženklas: Vandenis

Asmenybė

Šį ženklą valdanti Saulė reiškia gyvenimą, šilumą, ugnį, liepsną, šviesą, sąmoningumą, idealizmą, discipliną ir karališką didybę. Liūtams išties svarbu jų padėtis visuomenėje, todėl savo įvaizdžiu jie gali rūpintis netgi labiau, nei realiu gyvenimu. Ne visi Liūtai iš prigimties karaliai, tačiau karališkos ambicijos nesvetimos visiems šio ženklo atstovams. Jie gimę vadovauti, įteigti, ginti, rūpintis, vesti pirmyn. Tai lyderiai ir vadovai visose gyvenimo srityse. Jų jėga – tikėjimas savo teisumu. Tiesa, jei tas tikėjimas – tik iliuzija, o didybė – tik išpūstas muilo burbulas, miglai išsisklaidžius Liūtas gali pulti į pačią juodžiausią neviltį.

Profesija

Liūtas, kaip ir pridera karaliui, nuo pat pirmųjų karjeros žingsnių veržiasi link valdžios – jei ne į Seimą ar ministeriją, tai bent jau į įmonės direktoriaus kėdę. Juos tenkins vadovo, firmos direktoriaus, politiko, atsakingo konsultanto pareigos. Taip pat puikiai jausis tapę advokatais, lektoriais, įtakingais administratoriais, aktoriais, dekoratoriais, TV laidų rengėjais, režisieriais, poilsio ar pramogų organizatoriais, mokytojais, juvelyrais, publicistais, gydytojais.

Netinkamos visos profesijos, kuriose reikalaujama paklusnumo, o ne dominavimo. Todėl Liūtai – prastoki referentai, dubleriai, asistentai, darbininkai.

Stilius

Liūtų spintoje karaliauja prabanga ir garsūs vardai. Jei piniginė neleidžia įsigyti originalo – mielai perka ir kopiją, tik stengiasi niekam neišsiduoti. Savo apranga jie traukia aplinkinių dėmesį: išraiškingos spalvos (nebūtinai ryškios, svarbiausia – sodrios), dideli, masyvūs aksesuarai, išskirtiniai audiniai ir formos.

Dovanos

Praktiškos, konkrečios ir nepigios: rūbai, avalynė, aksesuarai, su Liūto hobiu susiję reikmenys, indai, buitinė technika, vonios reikmenys, kūno, plaukų priežiūros priemonės, solidus fotografijų albumas ar enciklopedija, papuošianti jų knygų lentyną.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Šaulys, Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai.
Sunkiai sugyvena su Vandeniu ir Jaučiu.

Tinkami akmenys

Gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Liūto moterį

Ji nori galantiškumo, mandagumo, riteriško gerbėjo. Ji išdidi ir dominuojanti, bet ne itin išmintinga. Ji nori ambicingo vyro, kuriuo žavėtųsi jos draugai. Ji romantiškam bet drovisi tai parodyti, todėl iškovoti ją galima senamadiškais poelgiais ir riteriškumu.
Kaip suvilioti Liūto vyrą

Jis nori būti apžavėtas, todėl atnešk į jo gyvenimą spalvų, žavesio. Jis romantiškas, todėl nesijuok iš jo, kai jis pradės tau pirštis. Jis nori savo moterimi didžiuotis, todėl, jei nori rimtai jį pasigauti, sužinok, kokiu moters tipu jis domisi ir siek tokia būti.

Jautri vieta: nugara. Paglostyk ir pabraukyk nagučiais nugarą aukštyn žemyn.

Šio tipo moteriai patinka masažas, ilgos glamonės, aistringi šnabždesiai. Mėgsta, kai bučiuojama bamba, ausų speneliai.

Šis vyras išdidus, mėgsta būti garbinamas, tad turi jį įtikinti, kad juo žaviesi. Teatrališkas, mėgsta stebėti save ir partnerę veidrodyje. Patinka mylėtis įvairiose vietose, net, jei rizikuoja, kad pamatys kiti žmonės. Jo aistrą užgesina netvarkinga moteris.Top