Meilės horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Meilės reikaluose Avinas jausis užtikrintai, jei imsis kokių nors priemonių. Pakeitus įvaizdį ir atnaujinus drabužių spintą jis jausis labiau savim pasitikintis. Taip pat patariame elgtis šiek tiek užtikrinčiau. Avino ženklo atstovai vyrai taps tokiais, į kuriuos lygiuosis kiti ir parodys, kas yra tikra šeimos galva. Jei esate vienišas šio ženklo atstovas, Žiurkės metais yra galimybė susirasti sielos draugą, kuris jus supras.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Jaučiui atėjo laikas užsiimti savęs tobulinimu. Pažvelkite į gyvenimą blaiviai ir nustokite laukti stebuklo. Tai gali būti sunkus sprendimas, tačiau nustokite švaistyti energiją dėl žmonių, su kuriais jums ne pakeliui. Taip pat laikas nustoti būti klastingais ir naiviais, drąsiai priimkite sprendimus.

Jaučio atstovams, kurie dar nevedę, nusimato santuoka. Vedę Jaučio atstovai turėtų žiūrėti į savo antrąją pusę ir stengtis kuo geriau juos suprasti, pajausti. Vieniši šio ženklo atstovai galės pasigirti naujomis pažintimis ir pajus, kad meilė jau beldžiasi į jų duris.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

2020 metai Dvyniams bus ypač jausmingi. Pamirškite apie praeities nesėkmes ir visiškai pasiduokite jausmams. Imkitės iniciatyvos, tačiau nebūkite pernelyg reiklūs ir šie metai jums bus puikūs mielės reikaluose. Negalvokite, iš kur gauti daugiau pinigų, pagalvokite, kodėl jums jų reikia. Stenkitės būti švelnūs su aplinkiniais, be reikalo nepavydėkite ir neerzinkite savo partnerio nereikalingais įtarinėjimais.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Visų pirma, supraskite save. Vėžiai 2020 m. bus linkę pakeisti savo požiūrį į asmeninius santykius. Jei šalia jūsų esantis žmogus taip pat to nori – viskas gerai, priešingu atveju patariame būti lanksčiam. Kontroliuokite savo emocijas ir stenkitės išlaikyti pusiausvyrą. Tuomet žaidimas vyks pagal jūsų taisykles. Neatmeskite progos užmegzti naujų santykių, jei nesate šimtu procentų įsitikinę dėl esamų.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Liūtams meilės reikaluose šiemet bus viskas gerai. 2020 metais šio ženklo atstovų problema bus visiškai kitur, jie privalo rasti pusiausvyrą tarp santykių ir darbo. Uždirbti pinigams Žiurkės metais reikės daug laiko, todėl Liūtams reikia kaip nors išspręsti šią problemą. Pakeiskite savo drabužius ir atsisveikinkite su savo ekstravagantišku stiliumi. Stenkitės atrodyti labiau suaugę ir jums pasiseks.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šis ženklas turi nustoti būti apsėstas savo asmeninio gyvenimo. Kiti žmonės nemėgsta būti nuolat stebimi, net jei tai daroma su meile. Jei esate vieniši Mergelės atstovai, pasiruoškite maloniems susitikimams. Būkite sąžiningas sau ir kitiems ir kalbėkite atvirai apie savo jausmus, kad ir kokie jie bebūtų. Taip artimiausiu metu rasite savo išsvajotąją meilę.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Svarstyklėms šie metai žada būti kupini įvykių, bet tik tuo atveju, jei šalia yra mylimas žmogus. Svajonės ir šio ženklo siekiai gali būti gana drąsūs, todėl reikia suprasti, kokie žmonės yra šalia jūsų ir ar jie jus palaiko. Jei meilė jau įsitvirtino jūsų širdyje – nebėkite, daugiau laiko skirkite mylimam žmogui. Šiemet toks jūsų elgesys bus labai svarbus jūsų mylimajam.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Jei anksčiau Skorpionai nepalankiai vertino šeimos jaukumą ir šiltų ryšių palaikymą, dabar jų nuomonė kardinaliai keičiasi. Būti arčiau partnerio, tapti tikrai mylimu žmogumi – tai yra nauji šio ženklo tikslai. Svarbiausia – nesiblaškyti dėl ko nors kito ir neprarasti antros pusės. Jei esate šeimos vyras ir šiais metais turite tam tikrų santykių sunkumų, patariame paprašyti patarimo draugų.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Yra galimybė patekti į jausmų bedugnę. Vis suartėjate ir atšąlate, deja, bet tokios aistros patiks ne visiems. Kartais išsiskyrimas yra vienintelis susigrąžinti laimę. Laikui bėgant viskas grįš į normalią būseną. 2020 metai jus džiugins naujais, sveikais santykiais, bet negalvokite, kad pati meilė jūsų ieškos. Dažnai lankykitės įvairiuose renginiuose. Didelė tikimybė, kad užmegsite santykius su seniai pažįstamu žmogumi.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Žiurkės metai žada, kad šio ženklo likimas bus geras visus 12 mėnesių, tik esant vienai sąlygai – jei nebus dramos. Jei jums labai nuobodu ar neturite ką veikti, visada yra išeitis: sportas, kelionės, darbas. Nereikia ieškoti priežasčių pabloginti santykius su žmonėmis. Nereikia gilintis į praeitį ir ieškoti negatyvo. Ožiaragiams reikia atsipalaiduoti. Neatsiverkite visiems, kuriuos susitiksite ir viskas bus gerai.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Vandeniui laikas tapti jausmingu. Pats metas nusiimti abejingumo kaukę ir kalbėti apie savo norus. Nereikia jaudintis, kaip tai paveiks jūsų įvaizdį. Žmonės džiaugsis dėl jūsų ir priims jus tokius, kokie esate. Nekritikuokite per daug savo partnerio ir nepamirškite pagalvoti apie mylimo žmogaus jausmus. Būkite geros nuotaikos ir dalinkitės džiaugsmu su kitais.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šis ženklas turėtų būti sąžiningesnis su aplinkiniais žmonėmis. Sėkmės kaukė jau tapo nuobodi visiems, tad įspūdžio niekam nebedaro. Nebijokite dalintis savo rūpesčiais ir klaidomis su kitais žmonėmis, atsiras tokių, kurie norės jums padėti. Greitai sutiksite žmogų, su kuriuo jums bus gera. Žiurkės metai bus geri tiems Žuvų atstovams, kurie nori užmegzti rimtus santykius.Top