Rugsėjo mėnesio horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Avinams prasidės antrasis meilės įkvėpimas, galima sakyti rugsėjo mėnuo bus it pavasaris, kuomet prabunda jausmai priešingai lyčiai, o galva pilna svajonių. Sunkiau bus susikaupti darbui, nuolat mintys lakios kitur. Tiems, kurie dar studijuoja, smagu lankyti paskaitas bus vien dėl to, kad galima susipažinti ar tiesiog pabūti tarp merginų/vaikinų. Jeigu dirbate, žvilgsnis nepraslys pro žavias bendradarbes ir solidžius kolegas. Aplinkiniai ims klausinėti – kokia laimės, seksualumo, žaismingumo priežastis. Neatmetama galimybė, jog galite pasipiršti tiek ilgai pažįstamai moteriai, tiek tai, su kuria būsite pažįstami vos keletą savaičių. Jeigu esate moteris, nenustebkite gavusios pasiūlymą susieti amžiams gyvenimus su žaviu, o gal net jau ir mylimu vyru. Aktyvus metas bus darbe, teks paplušėti iš peties, kad įtiktumėte ir vadovams, ir kolegoms, ir mylimiesiems. Astrologai sako, jog Avinams tai problemų nesukels – kadangi jų varomoji jėga bus žavėjimasis priešinga lytimi.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Jaučius šį mėnesį iš kitų Zodiako ženklų atstovų išskirs nepaprastas veržimasis tikslų link. Kai kuriems jūsų reikės plėšytis tarp pareigos ir meilės – šeimos ir jausmų. Mėnesio pabaigoje jausmai po truputėlį blės, atrasite sielos ramybę, susitaikysite su esama padėtimi. Nutolti nuo jausmų padės ir užgriuvę darbai – turėsite pasistengti tam, kad susigrąžintumėte reputaciją, kurią būsite per nuolatines svajas susigadinę. Sunkiausiais momentais, kai nebesugebėsite atskirti, kas yra tiesa, o kas tik iliuzija – palikite atsakymus laikui, tik jis atskleis tikrąsias vertybes ir teisinguosius kelius į laimę. Pasistenkite pamiršti praeitį, o gyvenimą kurkite iš naujo. Nieko nėra nepakeičiamo ir niekada nėra padėties be išeities. Jeigu gyvensite, vadovaudamiesi bent dalele Rytų išminties – suprasite, jog gyvenime svarbiausia harmonija, o didžiausias džiaugsmas slypi paprasčiausiuose dalykuose.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Dvyniai tipiški šeimos žmonės, kuriems geresnio laisvalaikio ir geresnio darbo nei šeimos rūpesčiai negali netgi būti. Toks bus ir šis mėnuo – kapstysitės šeimos rūpesčiuose, visa galva pasinersite į vaikų rūpesčius – sunku bus atskirti, ką labiau slegia mokykliniai rūpesčiai - jus ar jūsų vaikus. Nekelkite nereikalingo streso – leiskite savo šeimos nariams elgtis taip, kaip jie nori, o ne taip, kaip jūsų įsivaizdavimu esą teisingiausia. Mėnesio pabaigoje taip įsisuksite į šeimos rūpesčius, kad gali kilti problemų, nuo kurių vis daugiau ginčysitės su artimiausiais žmonėmis. Galima pasiguosti bent tuo, kad problemos neišeis už šeimos rato, o greitai abipusiu noru ir išsispręs.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Beveik visas rugsėjis bus moksluose arba darbuose, kad ir kaip nesitikėjote greitai grįžti prie rūpesčių, visgi teks į juos pasinerti gana greitai. Visas jūsų laisvalaikis kol kas taip pat turės būti pašvęstas profesiniams interesams. Beje, laikas pasirūpinti ir piniginiais reikalais, visgi jie dabar nebus tokie geri kaip seniau. Turėtumėte suvokti, kad pinigams jūs netarnaujate, jie tarnauja jums, bet privalote elgtis protingai. Nemanykite, kad tam tikros pajamos bus pastovios, daugelis gyvenimo aplinkybių gali tai pakeisti. Išmokite derinti uždarbį, poreikius ir norus. Ne prasčiau galima gyventi, linksmintis ir mažesnėmis sąnaudomis. Astrologai ramina, kad mokslai ir pareigos neužgniauš jausmų – laikas bus kupinas romantiškų nutikimų, mielų poelgių, kurių dar ilgai neužmiršite nei jūs, nei jums artimas žmogus.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Pirmasis rudens mėnuo jums bus sėkmingas visapusiškai. Dirbsite ir džiaugsitės, kadangi darbai seksis lengvai, o ir įvertinimas džiugins. Visgi jus reikėtų pasveikinti su tuo, kad idealiai sugebėsite derinti darbą ir savo laisvą laiką. Rūpesčius darbe greitai keis bobų vasaros romantiški susitikimai, pasisėdėjimai vakarėjančiuose parkuose – noro romantikai netrūks. Nepamirškite ir aplinkinių, tiesa, jūsų nesupratingumas pirmąją rugsėjo savaitę gali juos erzinti ar netgi pykinti – pasistenkite būti tolerantiškesni ir suprasti, kad jūsų nuomonė nėra galutinė ir neginčijama. Jeigu nespėjote pailsėti vasarą, reikėtų suorganizuoti bent jau ilgesnį savaitgalį ir ištrūkti trumpai kelionei į užsienį ar į mūsų mieluosius Druskininkus, kuriuose pasimėgautumėte mineralinių vandenų voniomis, masažais – atgautumėte ramybę ir bent šiek tiek pabėgtumėte nuo kasdieninio pasaulio.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Kartais per daug savimi susidomėjusios Mergelės net nepastebi kas dedasi aplinkui ar net nemato juos supančių žmonių. Panašiai bus ir šį rugsėjį – įniksite į darbus ar naują veiklą ir mažai domėsitės net artimiausiais žmonėmis. Gali į antrą planą pasitraukti net meilė. Nesvarbu, esate jauni ar vyresnio amžiaus – dėsniai bus tie patys – įniksite į kažką, nuo ko nesugebės niekas atitraukti. Mėnesio pabaigoje susimąstysite apie piniginę, deja, jos dugnas egzistuoja ir, tikriausiai, jį pasieksite gana greitai. Toks atradimas jums bus nemielas, tačiau nevergaukite pinigams – jie uždirbami.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Svarstyklėms teks susitaikyti su tuo, jog ne viskas gyvenime vyksta pagal jų kruopščiai sugalvotą planą – daug būna atsitiktinumų ir teks pripažinti, kad rugsėjis jų nestokos. Nepasimeskite situacijose, kuriose nė karto nėra tekę būti, nepasiduokite panikai, jeigu kažkas svarbaus neįvyks arba apsisuks priešingai – suvokite ir susikoncentruokite ties tuo, kad būtinai rasite kitą ir nebūtinai prastesnę išeitį. Jeigu nuo jūsų planavimų priklauso kiti žmonės, pasistenkite nuraminti ir juos, elkitės diplomatiškai – paaiškinkite, kad situacija kontroliuojama ir jūs viską greitai išspręsite. Ar jumis patikės – priklauso tik nuo jūsų pačių elgesio ir savitvardos. Rugsėjį jums, jeigu tikėsite, daug pagelbės intuicija. Mėnesio viduryje laukia malonus įvykis: arba jums artimiems žmonėms gims kūdikis, arba aplankys audringas romanas, kuris gali baigtis rimtais santykiais ar net jų įpareigojimu. Gali būti, jog karšta aistra užlies santuokoje gyvenančiam asmeniui, todėl bus sunkoka susivokti, ar pasirinkimas teisingas, ar galima vardan savo laimės drumsti kitų laimę. Visgi viskas mūsų gyvenime turi savo tikslus ir savas priežastis, kartais geriausia tiesiog plaukti pasroviui.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Skorpionas ir toliau sėkmingai kopia karjeros laiptais. Neįtikėtinas atkalumas, noras įrodyti, kad viskas įmanoma, nauji pasiūlymai, nauji išbandymai ir puikūs rezultatai – toks bus pirmasis rudens mėnuo. Darbe Skorpionus itin gerbia vadovai, juos vertinai kaip iniciatyvius ir aukštos kvalifikacijos specialistus, todėl galima prašyti pakelti atlyginimą, prašyti išskirtinių sąlygų. Meilės fronte – nieko naujo vien dėl to, kad šiuo metu plaukiate pasroviui, neįsileidžiate jausmų ir nepaleidžiate jausmų. Pagalvokite apie tai, jog nenorėdami nieko ir negausite. Nesidangstykite darbais ir draugais, jums taip pat reikalingas artimas žmogus, todėl būkite šiek tiek atviresni kitiems ir šiek tiek nuolaidesni sau.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Viešumoje jūsų laukia neįtikėtina ir maloni sėkmė. Itin seksis dalyvauti viešuose debatuose, greitai sugebėsite įtikinti savo nuomone kitus, seksis gintis ir išskirti savo bei kitų klaidas, lengvai įtikinsite žmones daryti vieną arba kitą. Jeigu ruošiatės kažką pristatinėti – per daug ir nevarkite, puikiai viskas vyks ir be didelių jūsų pastangų, tiesiog žmonės jumis ir jūsų pasakojimais tikės. Nebijokite jaudulio, vos pasieksite sceną – jis išnyks kaip dūmas. Pabaigoje mėnesio jus pasieks maloni naujiena: galbūt tai bus netikėtas laiškas, gal nelaukta žinia ar gausite SMS iš to žmogaus, kurio taip ilgą laiką vylėtės ir netgi buvote pamiršę apie jo egzistavimą.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Pirmasis rugsėjo mėnuo bus tinkamas atrasti savo asmenybę iš naujo. Sieksite atsipalaiduoti, pamiršti žemiškus rūpesčius, nusikelti į malonesnį pasaulį. Vienas lengviausių būdų tai padaryti – SPA malonumai, aromatai kambaryje, žvakės ir rami, atpalaiduojanti muzika. Minutėmis jausite, tartum jus kažkas veda už rankos, atveria teisingas duris ir nurodo tolesnį kelią. Norėsite daugiau laiko praleisti gamtoje, pasistenkite kad ir po darbo ištrūkti pasivaikščioti ar į mišką – juk dabar pat metas rinkti grybus! Mėnesio pabaigoje jus užklups daug darbų, todėl pasiruoškite tam iš anksto. Gali būti, kad netolimoje ateityje būsite maloniai nustebinti, gali pasikeisti netgi jums įprastas gyvenimo ritmas.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Negalėsite planuoti savo dienų, numatyti įvykių, kontroliuoti darbų – laukia šiek tiek padrikas periodas. Vienu metu užklups daug darbų, daug jausmų, į gyvenimą įeis daug iki šiol neregėtų žmonių – viską bus sunku kontroliuoti, todėl, kiek įmanoma, stengsitės sudaryti planus ir nustatyti laiką bei vietą. Deja, šiuo metu bet kokie jūsų planai pasmerkti žlugti. Astrologai pataria darbo knygą atidėti spalio mėnesiui, o dabar veikti taip, kaip pareikalaus to momento situacija. Tokia neaiški situacija tęsis tris savaites, paskui po truputį viskas stabilizuosis, galėsite pagalvoti ir apie darbų planavimą, susitikimų organizavimą ir pan. Meilės reikalai puikūs, nors nieko įdomaus ar naujo neturėtų nutikti – paprasčiausia kasdienybė ir harmonija. Tiesa, visai kita situacija tiems, kurie yra vis dar vieniši – jie susipažins, įsimylės, spės prisiekti amžina meilė ir išsiskirti, vėl susieiti – ir visą tai gali nutikti vos per vieną mėnesį.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Mėnuo bus kupinas darbų darbelių – reikės planuoti laiką, įvertinti savo jėgas, pasiruošti tam, kad miegoti gali tekti vos po keturias- penkias valandas – visą tai tik tam, kad pagaliau atsikratytumėte slegiančio pinigų jungo. Tai yra ne atsisakytumėte pinigų, o pritrauktumėte jų kuo daugiau. Atostogų metas baigėsi, tuo pačiu teks susitaikyti ir su ilgesnėmis naktimis, trumpesnėmis dienomis (kas paprastai tikroms Žuvims būna tikra kančia, nes jų džiaugsmo ir geros nuotaikos metas yra vasara) bei storinti piniginę, kadangi ši bus kaip reikiant ištuštėjusi. Šis mėnuo jums bus išskirtinai tapatinamas su partneryste įvairiose sferose, sieksite pinigų uždirbti su kolegų pagalba, pasivaikščioti su giminaičiais, restorane pasėdėti su simpatišku priešingos lyties atstovu – būsite išsiilgę bendradarbiavimo, ilgų pokalbių ir malonių akimirkų su kitais žmonėmis – visa kitą nukeliaus į antrąjį planą.


eRosx.lt

Top