Lapkričio mėnesio horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šį mėnesį jums teks gyventi su mandagumu ir nuoširdumu – tokios savybės bus būtinos ir privalomos. Jomis turėtumėte pasižymėti ne tik su artimaisiais ar žmonėmis, kurie jums mieli, kurie turi įtakos jūsų gerovei, tačiau mandagūs būkite net ir su savo priešais ar tais, kurie jūsų nemėgsta. Toks jūsų elgesys bus naudingas tik jums patiems, nes mažins įtampą ir padės sušvelninti dar šį mėnesį ištiksiančią krizę. Jeigu darbas ir profesinės perspektyvos jums svarbios – už tai bus atlyginta. Pagerėjimą pajusite ne tik moraline, bet ir finansine prasme. Santykiai su verslo partneriu akivaizdžiai pagerės jau mėnesio viduryje. Nenusisukite nuo tų, kurie dabar paprašys jūsų pagalbos, puikiai žinote, kad ją suteikti jūs esate pajėgūs. Be to, jei bus būtina, pagalbos ranką išties jums ir artimas žmogus. Deja, meilės nuotykių jums šį mėnesį nenusimato. Iki šiol galėjote didžiuotis asmeniniu žavesiu, jis niekur nedings, tačiau žmogus, kuriam išties esate neabejingi, taip lengvai neleis būti apsukamas aplink pirštelį.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Jaučio ženklo atstovai vos spės reaguoti į gyvenimo permainas. Tuo, kuo seniau tikėjote daugiau nei pačiu savimi, pasirodys visiška netiesa. Principai, kurie jums buvo svarbesni už kitų žmonių jums adresuojamas pastabas, nebeteks jokio loginio pagrindo – po truputį seni dalykai atsiskleis naujomis spalvomis. Kai kurios permainos tiek aplink, tiek asmeninėje erdvėje jums bus į naudą. Nors atsisakyti to, kas seniau jums buvo tikra, bus itin sunku, visgi greitai suvoksite žengę teisingą žingsnį – dar praėjusiais metais susikaupusios problemos pradės spręstis. Turėtumėte pajusti didelį bendravimo pokytį tarp savęs ir žmogaus, kuris turi didelę įtaką jūsų gyvenimui. Jūsų profesinė sėkmė tam tikromis prasmėmis priklausys nuo personų, kurie pasiūlys palankią išeitį iš susidariusios situacijos ar pakvies stoti jų pusėn. Kadangi piniginiai klausimai šį mėnesį nebus teigiami, gerai apsvarstykite pasiūlymus, juolab, astrologai teigia, kad jie jums bus palankūs.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Lapkritis dvynių ženklo atstovams bus ganėtinai palankus metų laikas. Tiesa, kaip ir daugeliui, šis mėnuo atneš daug naujovių, o įvykių gausa tam tikrais momentais apsuks galvą. Būsite patenkinti gyvenimu, ypač tomis dienomis, kada nesuvoksite iš kurios pusės ir kodėl pučia palankūs vėjai. Kaip ir visada, sėkmė myli tuos, kurie jai padeda, tad nesitikėkite, jog palankus metas tęsis visą amžinybę – bus ir sunkių momentų ir dienų, kuomet norėsis pasislėpti nuo viso pasaulio. Astrologai skatina prisiminti, kad likimas bus palankus tiems dvyniams, kurie gyvenimo smūgius pasitinka iškelta galva. Darbe jausitės it kare – reikės ginti savo nuomonę ir bandyti įrodyti, jog esate geresni už daugelį pretendentų į jūsų poziciją. Žmonės, su kuriais dirbate, ne visada jus tenkina, ne visada sutampa nuomonės. Kurį laiką kentėte tam tikras kolegas, tačiau šį mėnesį jų draugiškumas nebegelbės – nesugebėjimas įvykdyti užduočių jus visiškai suerzins ir imsitės priemonių. Pasirenkite kovoti už savo tiesą. Geri santykiai šeimoje tik sustiprės. Šį mėnesį jums nesutrukdys nei darbai, nei profesinės problemos - į šeimą grįšite kaip į vienintelę užuovėją nuo išorinio pasaulio negandų.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Teks visiems gimusiems po vėžio ženklu įtempti jėgas – mėnuo ne iš lengvųjų. Kiekviename užkampyje tykos gyvenimiškos situacijos, kuriose galėsite pasikliauti tik savo jėgomis ir savo protu. Astrologai jums pataria išlaikyti harmoniją ir pasistengti nesiblaškyti tarp savo minčių ir kitų žmonių patarimų ar peršamos nuomonės. Yra situacijų, kada reikia nuspręsti pasitikint savo intuicija. Profesinėje srityje reikės kaip reikiant pasistengti. Jeigu blaškėtės tarp dviejų sferų ar dviejų pusių, reikės priimti sprendimą ir pereiti į vieną ar kitą. Bus nelengva susidoroti su užgriūvančiais darbais. Susitaikykite su tuo, jog reikės paaukoti asmeninio laiko ir jėgų, kurių teks iš kažkur pasisemti. Iš kitos pusės – visuose šiuose sunkumuose yra ir teigiamų dalykų, kadangi vėžiams įveiktos didelės problemos suteikia daug pasitikėjimo savimi ir jų išdidžios galvos iškyla dar aukščiau. Jeigu blaškotės tarp kelių mylimųjų - reikėtų sustoti daugiau ties viena puse, kuri šalia jūsų yra ilgesnį laiko periodą.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Bet kurie dalykai, vykstantys jūsų gyvenime yra vien dėl to, kad tik dar kartą patikrintų jūsų valios stiprumą. Ne išimtis bus ir šis mėnuo, jis pateiks daugybę išbandymų ir įvels į tokias situacijas, kuriose norite to ar nenorite pasitikrinsite, kiek esate pajėgūs pakeisti likimą kai patys to trokštate. Darbe seksis gerai, visada turėsite keletą išeičių ir variantų, iš kurių galėsite rinktis. Reikėtų susikaupti ir tiksliai nuspręsti dėl artimiausių planų. Jus užklups pasikeitimų banga, svarbiausia tinkamai juos pasitikti ir įvertinti. Reikėtų atsižvelgti ir į supančius žmones, vienas jų turės daug įtakos jus užklupsiantiems sunkumams, visgi, tikėtina, kad nieko negalėsite pakeisti ar pakeisti to žmogaus veiksmų. Asmeniniame gyvenime nieko naujo, pasikeitimų dar reikės palaukti. Astrologai vienišiams nenumato nei naujų pažinčių, nei senų santykių atnaujinimo. Jeigu turite šeimą ir vaikų – tikėtinos problemos su atžalomis. Savo elgesiu jie reikalaus dėmesio, kurio jūs dėl sudėtingo laiko nesugebėsite skirti pakankamai.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Kokio trokštate gyvenimo – puikiai žinote, todėl ir darbus rinkitės pagal tai, kur linksta širdis. Turite puikią nuojautą, kur ir kada investuoti pinigus, jaučiate kaip reikia planuoti darbus ir teisingai susidėliojate prioritetus. Pergalvokite ką turite ir ko jums dar trūksta, žvelkite į dabartį, bet nepamirškite praeities. Astrologai jums pataria dirbti sau, tokia taktika atneš jums daugiau finansinės sėkmės nei priklausyti nuo kitų. Jeigu turite šeimą, kuriai šiuo metu reikia daugiau nei galite duoti – nedelskite ir pradėkite savo verslą. Reikės lapkritį dirbti daugiau nei iki šiol, tačiau jūs ir patys imsitės darbų su dviguba jėga. Kartais reikės padaryti darbus, kuriuos buvote patikėję kitiems. Nors veiksite tikrai protingai, visgi atsiras žmonių, kurie ne tik mąstys, jog darote kažką ne taip, tačiau nevengs savo minčių išdėstyti jums tiesiai į akis. Jeigu dirbate su daugiau žmonių, būtinai kontroliuokite visą procesą ir nesijauskite blogai, kada jaučiate būtinybę tikrinti jums dirbančių ar nuo jūsų priklausančių žmonių darbą. Sunku tiksliai pasakyti kaip jūsų užimtumas atsilieps asmeniniam gyvenimui.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiuo metu svarstyklėms reikėtų pradėti vykdyti visus įsipareigojimus ir dirbti pažadėtuosius darbus. Kadangi esate užsispyrę ir protingi asmenys, panorėję, visus darbus nudirbsite net neišeikvoję paskutiniųjų jėgų. Svarbiausia nedelskite ir išmokite planuoti savo laiką. Mėgstantiems save palepinti reikės bent jau pirmąją mėnesio pusę suveržti diržus. Jūsų finansinės bėdos vilksis dar ir ilgą šio mėnesio laiką. Per daug nenusiminkite, nes jau antrąją mėnesio pusę finansinė padėtis grįš į savo vėžias ir galėsite gyventi kaip ir anksčiau. Ši sudėtinga pinigine prasme situacija jus privers susimąstyti, ką darote ne taip ir ką reikėtų keisti, kad ši situacija daugiau nebepasikartotų. Piniginiai reikalai susitvarkys ir dėl profesinės sėkmės, kadangi projektus kepsite lyg skirtingus pyragus. Imsitės naujų idėjų su malonumu ir nestokosite jų vykdymui nei jėgų, nei patirties. Asmeniniame gyvenime bus tam tikrų nusivylimų, kadangi norėsis šilumos iš antrosios pusės, tačiau jūsų santykiai bus laikinai pašliję.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Lapkričio mėnuo Skorpionams bus ypatingas – jūsų laukia reikšmingas gyvenimo posūkis, kuris pakeis ne tik jūsų dabartį, kasdienybę, bet ir pasaulėžiūrą. Pasikeis net jūsų pačių požiūris į supančius dalykus, į daugelį žmonių žvelgsite jau visai kitaip nei iki tol. Dabar vyks tiek svarbių įvykių, kad vos sugebėsite visiems skirti pakankamai laiko. Bet kokių švenčių, susibūrimų metu būsite svarbiausias asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausys ir vakarėlio baigtis. Tai laikas, kada po Skorpiono ženklu gimę žmonės turi veikti ryžtingai, priimti svarbius sprendimus, drąsiai reikšti savo nuomonę ir pasitikėti savimi. Žvaigždės rodo, kad bus daug permainų tiek finansinėje, tiek profesinėje srityje. Kai kurie pasikeitimai bus ne jūsų kompetencijoje, tačiau pakeisti ar koreguoti pagal save negalėsite, o gal nepakaks turimų žinių. Deja, kai kurių negalėsite numatyti ir tam pasiruošti. Astrologai sako, kad nė vieno iš sunkumų nebus įmanoma sutvarkyti be jūsų dėmesio ir kruopštumo.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Visų pirma – būkite atsargūs. Šauliams reikėtų šį mėnesį vengti rizikingų sandorių, susitikimų ir nuotykių. Neišsigąskite, nes žvaigždės rodo, jog savisauga bus stipri, todėl intuicija visada jums pasakys teisingiausią sprendimą. Svarbiausia, galvokite ne tik apie save, tačiau ir apie kitus. Venkite įsivelti į intrigas ir pavojingesnius žaidimus. Finansinėje ir profesinėje sferoje laukia tam tikros naujovės, tačiau iki lapkričio mėnesio nieko naujo nesitikėkite. Būsite kupini minčių ir idėjų, tačiau jų realizacijai vis pritrūks aiškaus planavimo ar laiko. Astrologai jums pataria susikaupti, paimti balto popieriaus lapą ir ramiai susirašyti tai, kas neduoda ramybės. Šis mėnuo įsuks jus į vakarėlius, susitikimus ir didesnes ar mažesnes draugijas. Nesitikėkite, kad šį mėnesį galėsite išvengti susibūrimų sugalvoję kokią nesvarią priežastį. Visgi, dalyvauti būtina, kadangi artimiausiu metu pajusite, kad kompanijos vadovų požiūris į jus keičiasi. Jūsų lojalumas bus įvertintas. Asmeniniame gyvenime dienos plauks it pasakoje. Vienišiai pajus padidėjusią seksualinę energiją, todėl susirasti partnerį ar gyvenimo draugą šiuo metu bus pakankamai lengva.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Ožiaragiams tinkamas laikas apmąstyti savo ateitį. Kalbama ne apie mėnesio ar pusmečio periodą, tačiau apie ilgalaikius gyvenimo planus. Jūs jaučiate, kad reikia kažką keisti, kad gyvenimas šiuo metu jums neatneša tiek džiaugsmo, kiek jūs tikitės. Blogiausia, jog liūdėti nėra dėl ko, tačiau neaišku ir ką reikėtų keisti. Pergalvoję savo tikslus, tikrai daug ką pakoreguosite, o tai bus jums tik į naudą. Šiuo metu jums artimi žmonės dalins daug patarimų, kolegos nestokos pastabų, tačiau jūs norėsite užsidaryti savo pasaulyje ir daryti taip, kaip jums atrodo teisingiausia. Seniau jūs daug pasitikėjote likimu, todėl leidote įvykiams plaukti sava vaga. Šiuo metu daug svajosite apie geresnį gyvenimą, prabangą, tačiau visam tam reikės daugiau jūsų pačių pastangų. Ypač reikės gerai apgalvoti savo veiksmų planą ir kalbą su kolegomis ar verslo partneriais. Nusimato tam tikrų sunkumų ir nesutarimų. Tašką nesusipratimuose padės autoritetingas asmuo, kuriuo jūs pasitikite. Asmeniniuose santykiuose turėsite visišką laisvę. Galėsite daug laiko skirti sau ir jo nesistengs atimti antroji pusė.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Jūs esate pakankamai jautrios asmenybės. Gyvenimą priimate lyg didžiulį jausmų sūkurį, į kurį įtraukia pačios aplinkybės. Planetos šį mėnesį išsidėsto taip, kad jūsų gyvenimas praskaidrės, tai pajusite jau pirmosiomis lapkričio mėnesio dienomis. Po Vandenio ženklu gimusiems žmonėms lengva įsivaizduoti savo idealų gyvenimą, kadangi jie tvirtai žino, kaip svajonę paversti realybe. Dabar bus tinkamas metas siekti užsibrėžtų tikslų. Didesnių sunkumų ar kliūčių lapkritį jūsų kelyje neturėtų pasitaikyti. Daug dirbsite ir tvirtai suvoksite aukojamo laisvalaikio prasmę. Taip, atsisakyti šio to teks, nors didesnių problemų tai nesukels, kadangi esate pratę prie sunkaus darbo. Vienintelė problema, kuri gali jus sutrikdyti, bus kolegos arba verslo partnerio nepalanki pozicija prieš jus. Sunku bus rasti bendrą kalbą ar kompromisą, nes tas asmuo bus įsikandęs tik savo tiesos. Ne itin malonus periodas santykiuose su artimais žmonėmis. Ginčysitės ir nerasite išeities, ypač lapkričio pirmosiomis savaitėmis. Iki lapkričio pabaigos pasistenkite susitaikyti, kai kada nusileiskite, nutylėkite. Jeigu susitaikyti nepavyks - iki pat naujųjų metų teks pyktis ir vengti vieniems kitų.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Pagaliau reikalai pajudės iš mirties taško. Lapkričio mėnuo žuvims bus lyg renesanso amžius – atgims gyvenimas ir jūsų pačių mąstysena ir ateities planavimas. Žinoma, nereikėtų tikėtis, kad gyvenimas pražys rožinėmis spalvomis ilgam, o problemos ir iki tol slėgę rūpesčiai dings amžiams. Visgi problemos, kurių prisidarėte dar spalio mėnesio pabaigoje, pradės po truputį spręstis. Niekur neskubėkite ir neskubinkite įvykių – kiekvienam savas laikas. Finansine prasme gyvenimas bus dosnus – ten, kur įdėjote daug jėgų, neliks nepastebėta. Dabar turėtų būti už tai atlyginta. Tačiau astrologai žuvies ženklo atstovams siūlo nesitikėti itin stambių piniginių sumų. Reikėtų daugiau pasitikėti savo jėgomis ir įsisąmoninti, kad rimtesnis požiūris į darbą, į ateitį ir adekvačiai tam skiriamos pastangos niekada nenueina veltui. Šeimoje didesnių problemų nenusimato. Pastebėsite, kad artimi žmonės tikisi jūsų nuomonės, tačiau ji ne visada jiems bus miela. Dėl šios priežasties su kai kuriais giminaičiais santykiai gali paaštrėti.Top