Rugpjūčio mėnesio horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Marso ir Urano dermė dangaus skliaute lems, jog pirmąją rugpjūčio savaitę daugiausiai dėmesio skirsite finansiniams reikalams. Jeigu pastaruoju metu nebesusigaudote, kur prapuola jūsų pinigai, pabandykite susivesti visas mėnesio išlaidas ir pasižiūrėti, kokiose srityse galėtumėte pataupyti. Mąstykite kūrybiškai, ieškokite inovatyvių sprendimų ir netrukus pajusite sugrįžtančią ramybę.

Nuo rugpjūčio 11-osios jausmingoji Venera Liūto žvaigždyne nukreips jūsų žvilgsnį meilės link. Šiuo metu labai rūpinsitės santykiais, gyvenime ieškosite romantikos apraiškų. Jeigu esate vieniši, eisite į pasimatymus ir nuostabiai leisite laiką su nepaprastais žmonėmis. Tai gali peraugti į kur kas gilesnius santykius, tad atverkite širdį naujiems jausmams ir tikrai nepasigailėsite.

Rugpjūčio 20-osios Mėnulio jaunatis Mergelėje pasirūpins, kad visi jūsų ambicingi planai išsipildytų. Žinoma, dėl savo svajonių turėsite kaip reikiant pasistengti, tačiau galite būti tikri, kad turite Visatos paramą. Neabejokite savimi!

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Marso ir Urano dermė darbščiajame Jautyje rugpjūčio pradžioje žada jums karjeros aukštumas! Galbūt sulauksite išsvajoto paaukštinimo arba pasinaudosite galimybe sukurti savo verslą. Gali būti, kad savo idėjomis bei darbu padėsite labiau likimo nuskriaustiems žmonėms, o tai neabejotinai neliks nepastebėta. Atminkite, gėris visada sugrįžta dvigubai! 

Nuo rugpjūčio 11-osios, Venerai viešint Liūto žvaigždyne, įsimylėsite iki ausų ir jums bus nepaprastai sunku ignoruoti užplūstančius jausmus. Ir tegu! Jei esate vieniši, tai gali tapti jūsų vienatvės dienų pabaiga. Jeigu jau sutikote tą vienintelį – šiomis dienomis mėgausitės išskirtinai harmoningais santykiais, sulauksite daug mylimo žmogaus dėmesio. Nuostabu!

Mėnesiui baigiantis jums pasitaikys puiki galimybė išspręsti kai kurias įsisenėjusias finansines problemas. Galbūt pagaliau grąžinsite senas skolas, o gal priešingai – sulauksite materialinės paramos vienam iš savo projektų. Kad ir kas tai būtų, neskubėkite pasirašyti svarbių dokumentų prieš tai keletą kartų visko nepatikrinę. Mėnulio jaunatis Mergelėje perspėja – smulkmenos šiomis dienomis svarbios kaip niekada.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Jausmingoji Venera lems, kad pirmąją rugpjūčio pusę neiškosite žodžio kišenėje nei kalbėdami apie savo jausmus, nei pristatydami sumanymus platesnei klausytojų auditorijai. Tai puikus metas spręsti sudėtingus asmeninių santykių klausimus ar ieškoti bendražygių naujiems savo projektams. Nesvarbu, kokia tema kalbėtumėte, viskas, ką pasakysite, skambės paprastai, nuoširdžiai ir netruks pasiekti klausytojų širdis.

Nuo rugpjūčio 20-osios jūsų meilės reikalai neretai primins amerikietiškus kalnelius: vieną akimirką su mylimuoju burkuosite lyg balandėliai, kitą jau aiškinsitės savo tiesas audringose diskusijose. Tiesa ta, kad dabar Visata ypač stimuliuos jūsų libido bei seksualinius poreikius – jų nesuvaldę, rizikuojate sugriauti metų metus puoselėtus santykius. Atsargiai!

Mėnulio jaunatis Mergelėje gali praturtinti jūsų gyvenimą pačiais vertingiausiais dalykais. Tikėtina, jog mėnesiui baigiantis jūsų šeimą papildys naujas šeimos narys, džiaugsitės savo ar savo vaikų pasiekimais. Šaunu!

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Marso ir Urano dermė Jaučio žvaigždyne perspėja, kad jau pirmosiomis rugpjūčio dienomis reikėtų tikėtis labiausiai neįtikėtinų dalykų, ypač, jeigu jie susiję su jūsų artimo rato žmonėmis. Gali būti, kad jus šokiruos vieno iš jūsų bičiulių elgesys ar šeimos nario pasakyti žodžiai. Kad ir kas tai būtų, susilaikykite nuo skubotų išvadų ir susiklosčiusią situaciją vertinkite tik praėjus keletui dienų, emocijoms nurimus. 

Po rugpjūčio 11-osios, Venerai viešint ambicingojo Liūto žvaigždyne, jums atsivers naujų galimybių, o svarbiausia – norėsite jomis naudotis. Labai tikėtina, jog pagaliau užbaigsite nemenką profesinį projektą, kuris pastaruoju metu iš jūsų pareikalavo daug jėgų. Ką gi, mėgaukitės rezultatais!

Rugpjūčio 27-osios Mėnulio jaunatis Mergelėje ragins jus atidžiau pažvelgti į smulkmenas. Jeigu šiuo laikotarpiu atsirastų sveikatos problemų, spręskite jas neatidėliodami.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Marso ir Urano dermė Jaučio žvaigždyne perspėja, kad jau nuo pirmųjų rugpjūčio dienų galite sulaukti netikėtumų profesinėje srityje. Įdomiausia tai, kad jie bus susiję su drauge dirbančiųjų emocijomis – greičiausiai nė neįtarėte, kiek „povandeninių srovių“ egzistuoja jūsų kolektyve! Jeigu pateksite į vieną tokių emocijų protrūkių, nepriimkite to labai asmeniškai – visgi Visatos dėsniai veikia kiekvieną iš mūsų. Labai tikėtina, jog konfliktas baigsis taip pat greitai kaip ir įsiplieskė. Svarbiausia, leiskite jausmams nurimti ir gindami savo poziciją kalbėkite faktais.

Nuo rugpjūčio 11-osios, Venerai viešint Liūto žvaigždyne, jausitės lyg atvertę naują švarų lapą savo meilės knygoje. Atskleiskite Visatai savo ketinimus ir sulauksite pagalbos pačiu reikalingiausiu metu. Šiomis dienomis turėsite puikią progą įpūsti šeimyninio židinio žarijas ar prikelti naujam gyvenimui seną meilę. Esate vieniši? Greičiausiai savo išrinktąjį surasite tarp žmonių, kuriuos matote kasdien pastarąjį mėnesį.

Mėnesiui baigiantis ambicingasis Marsas ragins jus plėsti akiratį ir mokytis ko nors naujo. Tai ypač palankus metas planuojantiems studijas ar ieškantiems informacijos, tad priimdami sprendimus, būkite ramūs – Visata saugo jūsų užnugarį.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Marso ir Urano dermė dangaus skliaute lems, jog rugpjūčio pradžioje jausitės lyg superherojus, kuriam nėra nieko neįmanomo. Tai ypač palankus metas ieškantiems laisvai samdomo darbo arba norintiems pakeisti profesiją. Visata skatins jus inicijuoti rimtą pokalbį dėl gyvenimo ar karjeros pokyčių, o jūsų mintys ir idėjos guls tiesiai žmonėms į širdis. Pasitikėkite savimi ir gyvenimas nušvis naujoje šviesoje!

Nuo rugpjūčio 11-osios, Venerai viešint Liūto žvaigždyne, visas jūsų dėmesys kryps į meilę bei jos paieškas. Romantiškuose santykiuose netrūks kraują kaitinančių pokalbių, kurie džiugins jus kiekvieną kartą, kai juos prisiminsite. Jeigu esate vieniši, pakvieskite gerą pažįstamą papramogauti kartu. Mėnuo kupinas galimybių, tad būkite atidūs ir jomis naudokitės!

Rugpjūčio 27-osios Mėnulio jaunatis Mergelėje drąsins jus keisti gyvenimo rutiną iš esmės. Tai puikus metas atsikratyti žalingo įpročio ir pradėti formuoti sveikesnės gyvensenos ritualus. Nors žengti tokį žingsnį – nelengva, tačiau tikrai verta!

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Jau pirmosiomis rugpjūčio dienomis Marso ir Urano dermė dangaus skliaute ragins jus susitelkti į finansinius klausimus. Neišlaidaukite, neimkite paskolų – tikėtina, jog jūsų turimos vertybės kainuoja mažiau negu manote. Jeigu vis dėlto planuojate kokį didelį pirkinį, luktelėkite mėnesio pabaigos – galbūt tuomet jis nebeatrodys toks gyvybiškai būtinas.

Nuo rugpjūčio 11-osios, kuomet jausmingoji Venera žengs į ambicingojo Liūto žvaigždyną, jūsų gyvenime įsivyraus meilės tema. Nors jūsų partneris norės, kad judviejų namuose vyrautų taika ir harmonija, jūs nebūsite linkę apsimetinėti, kad viskas gerai, jeigu taip nėra. Trokštate kažką keisti, tik nesugalvojate kaip?  Luktelėkite iki mėnesio 20-os dienos. Pakitusi astrologinė situacija leis abiem lanksčiau pažvelgti į situaciją ir rasti išradingų sprendimo būdų.

Rugpjūčiui baigiantis Mėnulio jaunatis Mergelėje kvies jus pažinti naujus dalykus. Ar kada nors pagalvojote, kad norite vėl grįžti į mokyklą? Nebūtinai tai turi būti klasė su suolais, lenta ir skambučiu – galbūt rinksitės profesinius kursus nuotoliniu būdu, tačiau bet kokios intelektualinės pastangos šiuo metu yra sveikintinos. Drąsiau!

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Marso ir Urano dermė Jaučio žvaigždyne perspėja, kad jau nuo pirmųjų rugpjūčio dienų galite kaip reikiant susipykti su žmogumi, kurį pažįstate ne vienerius metus. Labai tikėtina, jog jis šokiruos jus savo poelgiu ar išsakytomis idėjomis ir vedini šios emocijos paprasčiausiai kibsite jam į atlapus. Kaip bebūtų, jausmingomis dramomis nieko nepasieksite. Pasistenkite suvaldyti užplūdusius jausmus, luktelėkite keletą dienų ir tik tada bandykite išsiaiškinti, kas vis dėlto nutiko. Labai tikėtina, jog atsakymas – labai paprastas ir visas kivirčas netenka prasmės.

Mėnesiui persiritus į antrąją pusę, jūsų laukia puikios finansinės perspektyvos. Marso viešnagė Dvyniuose padės jums atrasti naujų galimybių bendradarbiauti su kitu žmogumi ar net korporacija. Paveldėjimai, paskolos, finansinės dovanos, partnerio finansinė parama – jums gali atsitikti bet kuris iš šių dalykų. Tikėtina, jog sugalvosite, kaip gauti pasyvių pajamų, pavyzdžiui, sėkmingai investuosite ar pasirašysite sutartį dėl intelektinės nuosavybės panaudojimo. 

Nuo rugpjūčio 27-osios jums puikiai seksis šeimoje ir namuose. Galite sulaukti džiugių žinių apie šeimos pagausėjimą, galbūt pas jus apsigyvens mylimas ir laukiamas giminaitis. Šaunu!

 

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Jau pirmosiomis rugpjūčio dienomis Marso ir Urano dermė dangaus skliaute ragins jus sukaupti drąsą ir ryžtis lemtingiems gyvenimo sprendimams. Tai puikus metas imtis permainų darbe ar netgi keisti profesiją! Jeigu pastaruoju metu jautėtės atsilikę nuo laikmečio ir tai trukdė jums išlikti konkurencingiems savo srityje, dabar minėtų planetų padedami įveiksite bet kokią baimę dėl technologijų ar naujų gebėjimų ugdymo. Drąsiau!

Mėnesiui įpusėjus, Veneros viešnagė Liūto žvaigždyne gundys jus leistis į meilės paieškas. Galbūt rasite ją visai kitur nei tikėjotės. Tai puiki žinia vienišiems žmonėms, bet ne tokia gera poroms – saugokitės, kad trumpalaikės egoizmo apraiškos neišardytų jūsų santykių. 

Rugpjūčio pabaiga bus kur kas palankesnė tęsti tai, ką jau esate sukūrę: rasite jėgų ištaisyti klaidas ir tęsti jau esamus santykius, esant reikalui, atsiprašyti ir susitaikyti. Kas žino, galbūt viso šio mėnesio chaoso esmė ir yra išbandyti jūsų porą ir vėl sugrąžinti į vienas kito glėbį kur kas tobulesnius ir išmintingesnius? 

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Rugpjūtį jūsų meilės reikalai bus kupini įvairiausių staigmenų ir atradimų. Ugningojo Marso ir Urano dermė pastoviojo Jaučio žvaigždyne lems, kad dažnai jausitės lyg žaibo trenkti. Nors viena vertus, tai gerokai nutolins jus nuo komforto zonos, kita – apdovanos tokiais įspūdžiais bei patirtimis, kokių nė su žiburiu nerastumėte. 

Kitas ne mažiau svarbus šio mėnesio akcentas – pinigai. Rugpjūčiui baigiantis jūsų finansus palytės Marso bei Mėnulio jaunaties įtaka. Tikėtina, jog neteksite vieno ilgalaikio pajamų šaltinio, tačiau netrukus rasite kitą, kur kas malonesnį būdą uždirbti pinigus. Prasidės didžiulių profesinių galimybių metas, tad nesnauskite ant laurų ir akylai stebėkite aplinką. Tikėtina, jog turėsite progą įgyvendinti seną svajonę, kurią kadaise atidėjote būtent dėl pinigų stygiaus. 

Rugpjūčiui baigiantis ypač palanku renovuoti savo namus ar išsikraustyti į naują būstą. Turite progą įsikurti taip, kaip visada norėjote. Pirmyn!

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Marso ir Urano dermė Jaučio žvaigždyne perspėja, jog rugpjūčiui prasidedant bet kurią akimirką galite papulti į nenuspėjamą situaciją šeimoje. Labai tikėtina, jog šeimos narys padarys kažką, kas jus visiškai išmuš iš pusiausvyros. Kaip bebūtų, jeigu sugebėsite nepasiduoti emocijoms ir kantriai išklausysite įvykio dalyvius, greičiausiai atrasite problemos sprendimą šiai dar neišsibujojus. Sėkmės!

Meilės atžvilgiu reikalai klostysis kur kas geriau. Rugpjūčio 11-osios Veneros viešnagė Liūto žvaigždyne žada jums įvykį, kurio taip ilgai laukėte. Jeigu su kuo nors susitikinėjate, tikėtina, kad pribrendote naujam santykių etapui: apsigyventi kartu, susižadėti ar net vesti. Jei ir taip palaikote ilgalaikius santykius, tuomet vėl išgyvensite tą jaudulį ir džiaugsmą vienas kitu, kurį patirdavote draugystės pradžioje. 

Esate vieniši? Atėjo metas įsileisti meilę į savo širdį. Ugningasis Marsas Dvyniuose gali pametėti malonių siurprizų – tik spėkite gaudyti!

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Jau pirmosiomis rugpjūčio dienomis Marso ir Urano dermė dangaus skliaute ragins jus pasileisti plaukus ir leistis ieškoti nuotykių. Tai puikus metas išvykti trumpų vasaros atostogų ar pradėti planuoti ilgalaikę įspūdžių kupiną išvyką. Ieškosite naujų pažinčių ir patirčių – galbūt pradžioje bus nedrąsu, tačiau galiausiai rasite draugus, su kuriais galėsite jaustis lyg būdami su šeimos nariais. Įdomu, kodėl nepastebėjote tų žmonių anksčiau ir kas jums vis sutrukdydavo juos užkalbinti?

Nuo rugpjūčio 11-osios vis dažniau susimąstysite apie asmeninį tobulėjimą, trokšite žinių. Labai tikėtina, jog pagaliau ryšitės įgyti papildomą išsilavinimą, licenciją, sertifikatą ar teises. Galbūt grįšite į studijas, kad gautumėte aukštesnį mokslo laipsnį. Taip pat dabar palankus metas gilintis į dvasinę sferą, praktikuoti ir tyrinėti religijas, filosofines pažiūras.

Paskutinėmis mėnesio dienomis galite sulaukti intriguojančių naujienų iš toliau gyvenančių giminaičių. Nesijaudinkite, jos jūsų nenuliūdins!Top