Kovo mėnesio horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Aplinkybės vers kažką keisti, ko nors atsisakyti, ieškoti naujų kelių. Būsite linkę į avantiūras. Svarbiausias dalykas, kurį reikėtų įsidėmėti, – tai atidumas partneriškuose santykiuose. Likite ištikimi mylimam žmogui ar sutuoktiniui, pasistenkite nepadaryti žalos darbo partneriams, kita vertus, būkite budrūs su veiklos partneriais. Vis dėlto pirma mėnesio dekada nebloga permainoms – jos bus tikslingos, nes padės pakoreguoti nepaklusnųjį likimą. Antra, trečia dekados žada apgaules, pavojus, netikėtumus, neplanuotas permainas, ypač tvarkant meilės, piniginius reikalus. Netikėti susitikimai, naujos pažintys ar gauta naujiena, atsivėrusi paslaptis gali daug ką pakeisti gyvenime. Dvilypė mėnesio pabaiga – daug vilčių, tačiau viskas gali baigtis kitaip nei tikėsitės: gali žlugti svarbūs planai, sudužti ilgai puoselėta viltis. Stiprinkite organizmą, daugiau ilsėkitės, antraip neišsisuksite iš ligų. Gresia traumos dirbant, vagystės.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Be galo aktyvus mėnuo, tačiau galite nukentėti per asmeninę iniciatyvą. Neigiamos pasekmės dėl per didelio ryžtingumo ar net agresyvumo gali persekioti jus net dvejus metus. Nebūkite ištižę, tačiau pasistenkite labiau pajusti, ko iš jūsų nori gyvenimas, bei labiau prisitaikyti negu reikalauti ar vadovauti. Pirma dekada visai nebloga, tad kuo daugiau suskubkite nuveikti, ypač 5-10 d. Nuo antros dekados ne vienam teks įsitikinti, kad gyvenimas – tai kova, kurioje dažnai agresyviai sugriaunama tai, kas ilgai buvo puoselėjama, saugoma. Ir dažniausiai dėl to būsite kalti jūs patys, tiksliau sakant, jūsų išaugęs agresyvumas, impulsyvumas bei su užtemimais susijęs neadekvatumas. Dabar būsite linkę ne mąstyti, o reaguoti, ir dar neadekvačiai. Likite savarankiški – draugai šiuo metu ne tiek padės, kiek suklaidins. Tai bus blogas laikas pirkti brangią techniką.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Tai savotiškų iliuzijų mėnuo – susidursite su painiava vertindami savo galimybes darbe, taip pat santykius su mylimu žmogumi, sutuoktiniu, savo vaikais. Netikėsite meile, būsite linkę ją matyti ten, kur jos nėra, – tai gali paskatinti rimtus nesusipratimus su savo pora. Vaikų atžvilgiu galite tapti arba pernelyg griežti, arba atlaidūs. Galima savotiška pusiausvyros problema: arba pernelyg pasitikėsite, arba be reikalo įtarinėsite. Tad jei neanalizuosite savęs, nemėginsite ramiai ir blaiviai įvertinti situacijos, emocijos taps nebekontroliuojamos ir išsiverš audringu protestu, labiausiai tikėtina, kad antrą dekadą. Tai bus metas, kai norėsis viską mesti ir kuo toliau bėgti. Ir išties šį mėnesį būsite linkę užmegzti naujas pažintis – tiek dalykines, tiek romantiškas. Jei būsite pernelyg patiklūs, imsite priiminėti atsakingus sprendimus, galite nukentėti.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Sunkus beveik visas mėnuo, net kitiems ženklams palankesnė pirmoji dekada jums bus gana sudėtinga, žadanti netikėtumų, net kritinė, nes privers staigiai ir iš esmės persiorientuoti, keisti planus, sulaužyti vidinius principus, elgtis taip, kaip nesinori. Susikaupusios problemos darbe bei namie, meilės ilgesys skatins ką nors keisti savo gyvenime nuo pirmų mėnesio dienų, atsisakant kompromisų. Nesipriešinkite įvykiams, elkitės, kaip šaus į galvą netgi nesvarstę. Ir nenustebkite, jei teks skirtis su kuo nors, kas buvo brangu: pirmos dvi dekados – atsisveikinimo laikas. Bet kokiu atveju šį mėnesį pakaks įvairių netikėtumų, ir aplinkybės gali susiklostyti taip, kad mėnesiui baigiantis keisite darbo vietą ir net gyvenamą šalį. Jei toli nuo namų jus užkluptų nauja meilė, nedėkite daug vilčių į bendrą ateitį – šis ryšys bus skausmingas ir teiks džiaugsmą, ko gero, tik trumpam. Šį įtemptą mėnesį būkite apdairesni ir su didelėmis pinigų sumomis, nekilnojamuoju turtu – neskubėkite nieko parduoti ir investuoti pinigų, nes galite rimtai apsirikti.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Jus daug kas slegia – reikalai darbe, atsakomybė už vaikus. Dažnokai problemų gali kilti dėl per didelio rimtumo, noro viską padaryti pedantiškai gerai. Kovą būtų neblogai išmokti susitaikyti su tuo, kas ir kaip išeina – matyti ne tik klaidas, bet ir laimėjimus. Dėl nepasitenkinimo pasiektais rezultatais kentėsite ne tik jūs, bet ir artimieji – vaikai ir sutuoktinis, o jei jūs užimate atsakingas pareigas – ir jūsų pavaldiniai. Sutuoktinis dabar itin reaguos į jūsų nesėkmes, tad vien dėl antrosios pusės turite stengtis nepasiduoti. Šis mėnuo privers pamąstyti apie kertinius dalykus, gyvenimą ir mirtį, paieškoti tikrojo tikslo, kurį žmonės dažnai suvokia per vėlai. Dabar pats laikas atrasti tą ribą, kurią peržengus pedantiškumas, darboholiškumas tampa ne sėkmės pagrindu, o kliuviniu siekiant tikslo. Nebūkite savo planų įkaitais. Džiaukitės meile savo porai. Šį mėnesį derėtų likti ištikimiems, taip pat nepriimti sprendimo dėl santuokinio gyvenimo – dėl neigiamos užtemimų įtakos galite iš esmės apsirikti. Šį mėnesį neverta nuspręsti ir dėl būsimos santuokos.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Nelengvas visas mėnuo – teks susidurti su įvairiausiais darbais ir rūpesčiais. Jie nebus dideli, bet nesibaigiantys. Vis dėlto pasistenkite tai įveikti pirmą mėnesio dekadą. Antrą dekadą daugiau dėmesio skirkite, įtampos darbe mažinimui, nesiimkite pavojingų, rizikingų užduočių ir raskite laiko sveikatai pasitikrinti. Bet kokiu atveju šį mėnesį sužinosite, ar jūsų sveikata pakankamai stipri. Nepatartina šį mėnesį susirgti, jei nenorite būti ilgai kamuojami ligos. Jei turite kokį slaptą negalavimą, dabar jis irgi gali pasireikšti bei atimti daug jėgų. Vienintelė išeitis bus pasistengti nesibaigiančiuose kasdienybės rūpesčiuose, rutinoje įžvelgti ir džiugių aspektų – tai padės sutelkti jėgas. Tik nesistenkite persiplėšti – viską atlikti darbe, namuose bei likti sveiki ir dar ramūs. Nereikėtų šį mėnesį tikėtis ir didelės naudos iš savo triūso. Apie didelį pelną net nesvajokite, tad likite taupūs, saikingi, atsisakykite rizikingų finansinių operacijų. Ne laikas ir didelėms investicijoms. Nepalanku ir skolinti didesnes pinigų sumas. Skirstykite savo darbus, prisiverskite gerai išsimiegoti, mankštintis, ilgiau pabūti lauke.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Lyg ir viskas bus gerai, tačiau arba nieko nevyks, arba nieko neišeis. Jausite stiprų poreikį užsiimti kuo nors nauju, kurti, keisti, mylėti, džiaugtis gyvenimu. Kita vertus, gyvenimas lyg tam ir prieštaraus, trukdys. Ypač moterys šį mėnesį gali pajusti stiprų saugumo poreikį sau bei savo vaikams. Išties mėnuo nebus lengvas, reikėtų būti atidesniems savo vaikams, juos labiau pasaugoti. Per savo atžalas galite patirti ne tiktai nemenkų išgyvenimų, bet ir išlaidų. Draugai (ypač žymūs, įtakingi ar užsieniečiai) šį mėnesį gali pateikti ne tik staigmenų, bet ir sukelti nemenkų rūpesčių. Rūpesčių bus ir dėl širdies reikalų – neverta šį mėnesį įsimylėti: dėl užtemimų neigiamos įtakos galite įsižiūrėti į jūsų nevertą partnerį. Tvarkant dalykinius reikalus bus svarbu vengti avantiūrų. Ne laikas plėsti savo įtaką bei ryšius, pasirašinėti naujus susitarimus, ypač su užsienio partneriais. Vis dėlto tvarkyti reikalus kiek palankesnė pirma savaitė – nesunkiai įgysite aplinkinių simpatijas bei jų pagalbą, paramą.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Tapsite itin jautrūs, emocingi, sentimentalūs. Būsite lengviau pažeidžiami, tad verta labiau užsisklęsti nuo išorinio pasaulio, o savo namuose atsiriboti nuo bet kokių piktų minčių, griežtai uždrausti sau pyktis su artimaisiais, ypač sutuoktiniu. Saugokitės bet kokių stresų – jų pasekmės bus lemtingos. Tad nelaukę, kol pakriks nervai, užklups ligos (labiausiai tikėtina, kad dėl įtampos, nerimo šiuo metu gali pablogėti skrandžio veikla, sutrikti virškinimas), imkite labiau mylėti ir vertinti save – dažniau pasakykite tai sau garsiai. Jei jus vargina baimė dėl ateities, ypač dėl karjeros, santykių šeimoje, derėtų ramiai pamąstyti apie įvairias galimas dabartinės situacijos pasekmes, kaip jas įveiktumėte. Suvokimas, kas jūsų gali laukti ir kaip elgsitės, nuslopins nerimą. Daugiau dėmesio skirkite šeimai bei motinai, būkite atidesni jos prašymams, norams bei nuotaikai, ypač sveikatai.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Pirmas dvi dekadas jums seksis bendrauti, prisistatyti naujiems žmonėms, parodyti savo kūrybą, veiklos laimėjimus visuomenei, būsimam darbdaviui ar įtikinti atsakingą asmenį jums svarbiu klausimu. Nepalankios dienos, kai neverta rizikuoti tvarkant reikalus, bus 13-19. Tuomet nemalonumai gali būti susiję su žmonėmis iš toli bei kelionėmis. Šiomis dienomis nepatartina planuoti komandiruočių, derybų tvirtinimo. Nepatartina tuomet pirkti vertingos darbo technikos, investuoti pinigų į nekilnojamąjį turtą. Netiks pradėti bylinėtis. Jeigu pristigs takto, gali imti blogėti dalykiniai santykiai – atsirasti įtampa su kolegomis. Trečią dekadą galite pasijusti pavargę – nebedžiugins darbas, nieko nesinorės veikti, nebent namie ką nors tvarkyti, remontuoti. Išties tai laikas, kai neblogai atsitraukti nuo dalykinių rūpesčių ir paatostogauti bei užsiimti savo sveikatos bei gerų santykių šeimoje stiprinimu. Jei iki šiol nesirūpinote sveikata, dabar galimos ir netikėtos ligos.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Kad mėnesio pradžia būtų naudinga, bus svarbu save, supančius žmones ir tai, kas nutinka jūsų gyvenime, vertinti džiugiai. Tai puiki proga keisti požiūrį į savo rūpesčius. Pirmą dekadą gali kilti keblumų dėl sutuoktinio, dalykinių partnerių, taip pat konkurentų, priešininkų, viršininko ir vaikų. Laimė, dabar jau esate stiprūs, ir patiriamas spaudimas tiek darbe, tiek namie jūsų nesugniuždys, net sustiprins, priversdamas ieškoti naujų rezervų, atskleisti savyje naujas galimybes. Antra dekada bus sudėtinga: galimi netikėti nuostoliai, priverstinės išlaidos – teks susitelkti sprendžiant finansines problemas, ieškant naujų uždarbio, pelno šaltinių. Tai turėtų pavykti, tiesa, jei nesivelsite į abejotinus reikalus, avantiūras – dėl dviejų užtemimų įtakos jums stigs atsargumo ir realumo jausmo. Labiau pasaugokite nekilnojamąjį turtą, santaupas. Tos dienos bus pavojingos keliauti, pramogauti minioje, kai bus didesnė nelaimių, avarijų, katastrofų, gaisrų, sprogimų tikimybė.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šis mėnuo parodys jūsų visuomeninį statusą, atskleis jūsų santuokinio ryšio vertę bei esmę. Galima net santuokos krizė, kuri jūsų santykius arba sustiprins, arba suardys. Net jeigu jūsų santuoka nepriekaištinga, venkite aštrių barnių bendraudami: dabar nebus sunku sutuoktinį paversti savo priešu. Kad nekiltų noro priekabiauti prie sutuoktinio, pirmiausia savyje paieškokite problemų: atidžiau pažvelkite į save – mėginkite išvysti savo tikrąją esmę, suvokti, kas esate, ko verti. Darbe galite tikėtis konkurentų ir priešų suaktyvėjimo – jie konsoliduosis ir ims gana smarkiai lemti jūsų reikalus. Dabar daug kas priklausys nuo jūsų santykių su partneriais, nuo jų jėgos, atsidavimo, ištikimybės. Jei viską lemia vien interesai, gali būti, kad liksite vieni, mat partneriai bus linkę jumis nepasitikėti. Gresia nemalonūs teisminiai procesai. Bet kokiu atveju reikalų su teisėsaugos ar teisėtvarkos atstovais kovą, ko gero, neišvengsite. Šį mėnesį pažeidinėti įstatymus, taisykles, laužyti susitarimus bus itin blogai, kaip ir daug norėti, plačiai užsimoti. Patiems pradėti bylinėtis nėra geras laikas.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Laukia nemenki išbandymai. Galbūt nuleisite rankas. Jei taip atsitiks, vienintelis teisingas sprendimas bus viską mesti ir išvykti kur nors pailsėti. Jei užklups problemos, žinokite, kad dabar nieko nepakeisite, todėl jei mėginsite susidoroti su kilusiais sunkumais, prarasite jėgas bei sveikatą. Dabar bus svarbu atsiriboti ne tiktai nuo savo reikalų, paliekant juos savieigai, bet ir nuo neigiamos aplinkinių patirties – jus ne itin gerai ims veikti kitų nesėkmės, nelaimės, bematant imsite manyti, kad ir jūsų tas pats laukia. Bus svarbu mėnesio pradžioje baigti visus darbus, pagal galimybes grąžinti skolas ir visiškai atsipalaiduoti. Tad verta atsitraukti nuo veiklos ar bent jau sumažinti darbų krūvį, taip pat atsiriboti nu bendravimo, kuris neteikia džiaugsmo. Ypač mėnesiui baigiantis reikėtų vengti agresijos, aplinkinių žmonių pavydo bei labiau saugotis apgavikų, vagių. Bus svarbu išsaugoti gerus santykius su sutuoktiniu, mat jūs būsite provokatoriai.Top