Birželio mėnesio horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Jausmingoji Venera lems, kad pirmoje birželio pusėje spręsdami su meile susijusius reikalus vis papulsite į dviprasmiškas situacijas, įsivelsite į pavydo bei apkalbų dramas, tačiau jau nuo mėnesio 18 dienos planetos sugrąžins į jūsų gyvenimą romantikos dvelksmą ir paskatins ieškoti nuotykių drauge su mylimu žmogumi. Tai ypač palankus metas atgaivinti senus santykius ir įpūsti jiems daugiau gyvybės. Nepraleiskite progos patirti kažką nepaprasto!

Venerai ir Saturnui padedant mėnesiui persiritus į antrąja pusę jums puikiai seksis bendrauti su įtakingais, autoritetingais žmonėmis. Taigi, jeigu jau seniai galvojate pasikalbėti apie algos pakėlimą ar naują verslo sandorį, galite nebesijaudinti. Labai tikėtina, kad šis pokalbis bus sėkmingas ir atneš taip lauktų rezultatų. Bloga žinia ta, kad stebėdami jūsų progresą bei įspūdingus pasiekimus aplinkiniai gali imti pavyduliauti ir skleisti paskalas apie jus. Nesisielokite ir sutelkite mintis į tai, ką mėgstate labiausiai.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Mėnulio jaunatis Vėžyje visą birželį drąsins jus versti švarų gyvenimo puslapį, tad visą mėnesį kryptingai eisite to link. Trokšite laimės, emocinio saugumo, daug reflektuosite ir ieškosite visu įmanomų kelių įgyvendinti savo tikslus. Labai tikėtina, jog mėnesio pradžioje visi svarbiausi įvykiai bus susiję su meile ir šeimos gyvenimu. Šiuo laikotarpiu būsite ypač emocionalūs, jus neramins situacijos, kurių negalite kontroliuoti. Visata perspėja, jog jūsų laukia keletas išties sudėtingų iššūkių, tačiau turite puikią intuiciją, kuri padės nesuklysti priimant lemiamus sprendimus.

Nuo birželio 18-osios pasistenkite įsitraukti į komandinę veiklą. Dirbdami su kolegomis galėsite ne tik skleisti savo pačių idėjas, bet ir mokytis iš svetimos patirties bei žinių. Negana to, visai nelauktai galite susipažinti su žmogumi, kuris ilgainiui taps vienu pagrindinių jūsų profesiniu vedliu ir partneriu. Šaunu!

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Mėnulio jaunatis vėžyje birželį drąsins jus apibrėžti santykius su mylimu žmogumi ir užtikrinti, kad jie klostytųsi būtent tokia linkme, apie kokią visada svajojote. Venera apgaubs jus ypatinga romantine aura, tad trokšite meilės pačia tyriausia ir labiausiai svaiginančia jos forma. Tikėkitės įsimylėti ir patirti nežemiškų aistrų, visiškai nesijaudindami dėl visuomenės normų, įsipareigojimų ar materialinių dalykų. 

Vasaros pradžioje jūsų profesiniame gyvenime dominuos finansiniai paskaičiavimai, perlaidos, tyrimai ir diskusijos. Daug keliausite, sutiksite nemažai žmonių, gausite ir patys dalinsitės dideliais naujos informacijos kiekiais. Negana to, birželis pareikalaus daugiau intelekto pastangų, pavyzdžiui, studijuojant, kuriant koncepcijas ar mokantis naujų įgūdžių. Gali būti, kad būsite priversti grįžti prie įsisenėjusių uždavinių sprendimo, analizuoti savo darbo efektyvumą ar iš naujo įvertinti turimus pasiekimus. Intriguoja?

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Visata lems, kad birželį jūsų meilės reikalai klostysis gana permainingai. Mėnesio pradžioje jausitės labiau atsipalaidavę, pasirengę flirtuoti bei megzti naujas pažintis, tad tai tikrai palankus laikotarpis kurti ir puoselėti romantiškus santykius. Deja, nuo 11 mėnesio dienos vis dažniau prisiminsite senas nuoskaudas, santykių problemas, kurios dabar atrodys visai neįveikiamos. Negana to, būsite ypač susitelkę į save ir savo poreikius, tad mylimą žmogų ar potencialų širdies užkariautoją bandysite išnaudoti savo gerovei užtikrinti (pavyzdžiui, finansiniu atžvilgiu). Nepersistenkite! 

Birželiui persiritus į antrąją pusę Veneros ir Saturno dermė dangaus skliaute atkreips aplinkinių dėmesį į jus ir lydės profesiniame kelyje, kol sieksite savo tikslų. Jeigu jau seniai svajojate apie nuosavą verslą ar darbą laisvu grafiku – nebedelskite nė minutės ir ženkite pirmąjį žingsnį. 99 procentai, kad jums pavyks!

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Birželis meilės atžvilgiu bus gana dramatiškas. Jau 14-tą mėnesio dieną Mėnulio jaunatis nukreips Visatos prožektorių šviesas į jūsų širdies reikalus, o tai vieniems Liūtams suteiks pilnatvės bei harmonijos jausmą, kitiems taps reikšmingu lūžio tašku planuojant ateitį su mylimu žmogumi. Kad ir ką spręstumėte, būkite visiškai atviri sau. Jeigu su savo gyvenimo bendražygiu jaučiatės puiki komanda – pirmyn, jūsų santykiai ilgainiui tik stiprės. Tačiau, jeigu abejojate jų sėkme, greičiausiai ne be reikalo.

Veneros dėka birželio 11 – 22 dienomis išgyvensite tikriausią socialinio gyvenimo pakylėjimą. Nuolat susitiksite su bičiuliais, daug bendrausite ir patirsite naujų įspūdžių. Negana to, būtent šiuo laikotarpiu galite sulaukti netikėtos profesinės galimybės: galbūt daugiau užsidirbti, o gal užsiimti įdomesne veikla nei iki šiol. Kad ir kas tai būtų, nežiopsokite ir griebkite jautį už ragų.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Visata lems, kad birželį jūsų širdies reikalai dažnai primins amerikietiškus kalnelius. Galbūt darbe turėsite aibę reikalų ir dėl to galėsite praleisti mažiau laiko su sutuoktiniu? O gal sunkiai sutarsite dėl bendrų ateities planų? Aiškindamiesi santykius, pasistenkite vengti griežtų karštakošiškų pasisakymų ir atidžiai įsiklausykite į mylimojo poziciją. Laimei, Venerai ir Saturnui asistuojant antroje mėnesio pusėje emocinės audros ims rimti, taps kur kas lengviau bendrauti ir sklandžiai išsakyti savo jausmus. Pasinaudokite puikia galimybe išsiaiškinti viską, kas iki šiol jums nedavė ramybės.

Birželio 11-osios Urano ir Veneros dermė Jaučio žvaigždyne žada jums staigmenų, susijusių su finansais. Kaip bebūtų, vertindami susiklosčiusią situaciją, neskubėkite daryti išvadų: kai kurie dalykai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti apgaulingi. Labai tikėtina, jog didžiausią finansine sėkmę atneš kolektyviniai projektai, kuriuose jums teks prisiimti vadovo vaidmenį. Nesikuklinkite!

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Jausmingoji Venera lems, kad visą birželį jūsų meilės reikalai bus neatsiejamai susiję su dvasiniais ar akademiniais ieškojimais. Jeigu dar ieškote partnerio, labai tikėtina, jog jį sutiksite užsiimdami moksline veikla, studijuodami ar lankydami tobulinimosi kursus. Jei jau palaikote santykius, tuomet jūs ir antroji pusė imsite svarstyti galimybę kartu keliauti į užsienį. Išnaudokite visas romantiškas galimybes!

Urano ir Veneros dėka vasarą pasitiksite netikėta finansine sėkme. Galbūt gausite palikimą, kitokią piniginę dovaną, pagaliau pajusite apčiuopiamą naudą iš savo investicijų arba išgirsite puikių naujienų iš kredito agentūros. Reikšmingiausios dienos šiuo atžvilgiu – birželio 28–31.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Jausmingosios Veneros dėka visą birželį jausitės išskirtinai žavūs, drąsūs, ryžtingi, tad kad ir ką sumanytumėte nuveikti meilės srityje, jums visada degs žalia šviesa. Svarbiausia, priimdami su santykiais susijusius sprendimus, pasistenkite atsiriboti nuo finansinių veiksnių. Tai ypač aktualu po birželio 11-osios, kuomet Urano ir Veneros dermė Jaučio žvaigždyne lems daugybę netikėtų situacijų, susijusių su pastarosiomis gyvenimo sritimis.

Profesiniu atžvilgiu vasaros pradžia bus gana sklandi, nepaisant to, kad kai kuriuos kasdienius darbus atlikti užtruksite ilgiau nei įprastai. Uranas ir Venera lems, kad šį mėnesį neblogai uždirbsite, tačiau tik tuo atveju, jeigu iš tiesų užsiimate tuo, ką mėgstate labiausiai. Apskritai kalbant, spręsdami profesinius klausimus jausite stiprų Visatos palaikymą.  Mėnesiui baigiantis Venera ir Saturnas padės atsiskleisti jūsų kūrybiškumui bei paskatins drąsiai priimti iššūkius. Sėkmės!

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Birželį Visata apdovanos jus ypatingu entuziazmu, kad ir ką bedarytumėte, tačiau jis nebūtinai išeis į gera. Visu pirma, taip tikėsite savo idėjomis ir nekantrausite jas įgyvendinti, kad rizikuojate pasirodyti nerimtai ir savo nepertraukiamu kalbėjimu užgožti kitus. Jeigu esate susituokę, visą mėnesį mėgausitės nuostabiomis Veneros dovanomis: išgyvensite daugybę ypatingo intymumo akimirkų su mylimu žmogumi, jums netrūks romantiškų pramogų ir, svarbiausia, laiko, kurį galėsite skirti vienas kitam. Kita vertus, šitokia laimė gali užliūliuoti, o entuziazmas paskatins pervertinti kai kuriuos mylimo žmogaus poelgius. Pasistenkite neprarasti blaivaus proto!

Venerai, Uranui ir Saturnui padedant puikiai tvarkysitės ir su profesinėmis užduotimis. Pasinaudokite  puikia galimybe padėti tvirtus pamatus savo ilgalaikiams profesiniams sumanymams ir drąsiai dėl jų rizikuokite. Sėkmė – pasiekiama ranka, viskas ko reikia, tai tikėti savimi ir negailėti jėgų net tada, kai iššūkiai atrodys neįveikiami.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Birželį jūsų meilės reikalai bus neišvengiamai susiję su ambicijomis bei materialinėmis vertybėmis. Labai tikėtina, kad būtent vasaros pradžioje užmegsite romantišką pažintį su vienu iš savo bendradarbių arba daugelį jūsų profesinių sprendimų lems santykiai su mylimu žmogumi ir atvirkščiai – įvykiai darbe turės neišvengiamos įtakos jūsų šeimyniniam gyvenimui. Nuo birželio 11 dienos Urano ir Veneros dermė Jaučio žvaigždyne skatins priimti spontaniškesnius sprendimus, vis dažniau ir laisviau atsiduosite erotinėms vilionėms. Labai tikėtina, kad paskutinę mėnesio savaitę jūsų dėmesį patrauks žmogus, šalia jūsų praleidęs metų metus. Galbūt tai bus artimas draugas arba kolega darbe?

Profesiniu atžvilgiu visą birželį jausite didžiulį aplinkinių palaikymą, tad tai jus įkvėps ir padrąsins išbandyti naujus metodus, tyrinėti nežinomas sritis, rizikuoti. Mėnesiui baigiantis išgyvensite ypač įdomų bei produktyvų laikotarpį, taigi pasistenkite išnaudoti jį šimtu procentu!

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Vasarai prasidedant jausmingoji Venera bandys jums priminti, kad draugystė ne visada tęsiasi amžinai. Taigi birželį galite patirti platonišką išsiskyrimą su draugu – jei taip atsitiks, tai įvykis, kurį reikia pagerbti ir išgyventi taip pat, kaip ir bet kokį romantišką išsiskyrimą. Dėl to galite kaltinti birželio 14-osios Mėnulio pilnatį, tačiau iš tiesų tiesiog pripažinkite, jog abu augate kaip asmenybės ir jūsų gyvenimas pasuko skirtingais keliais. Nėra prasmės tęsti ryšį, kuris nemaitina sielos, tad atsisveikinkite ir palinkėkite vienas kitam sėkmės.

Ieškote meilės? Laukite įspūdingų permainų! Birželio 22-ąją Venerai įžengus į jūsų Romantikos sektorių, atvers durys ne vienam asmeniui, kuris parodytų jums susidomėjimą. Jei jau palaikote santykius, jūs ir jūsų mylimasis kartu mėgausitės gyvenimo malonumais dar labiau nei įprastai.

Žvalgotės naujo darbo? Palaukite iki birželio 28 d. Mėnulio jaunaties ir tik tada siųskite gyvenimo aprašymus ir registruokitės pokalbiams. Turėtumėte greitai ką nors rasti!

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Birželį Visata žada jums permainų profesinėje srityje, tačiau jis bus ne vienodos visoms Žuvims. Vieni mėgausis sėkmingai užbaigtais projektais bei piniginėmis premijomis, kiti bus pasirengę atsisakyti nemėgstamos veiklos ir pradėti rašyti naują gyvenimo istorijos puslapį. Bet kuriuo atveju turėtumėte jausti pasitenkinimą, kad esate ištikimi sau ir savo tikslams.

Meilės atžvilgiu įdomesnė bei dinamiškesnė bus mėnesio pabaiga. Esate vieniši? Galite tikėtis, kad pritrauksite ką nors naujo, o tie, kurie jau palaiko santykius, ims galvoti apie šeimos pagausėjimą. Tai taip pat puikus laikas įnešti į savo gyvenimą daugiau aistros – taigi darykite tai, kas jums teikia džiaugsmo!Top