Sausio mėnesio horoskopas

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Su Naujaisiais! 2022-ieji prasideda nuostabia Mėnulio jaunatimi Ožiaragio žvaigždyne, kuri padės jums strateguoti ateinančių metų tikslus – juos pasiekti bus lengviau, nes netikėtai atsiras žmonių, kurie jus palaikys. Kita vertus, kai sausio 11-ąją Marsas Ožiaragio ženkle susikirs su Neptūnu, tą dieną daugiau svajosite nei dirbsite.
Pilnatis Vėžio žvaigždyne sausio 17 d. gali parodyti nagučius! Ko gero, namuose būsite priversti spręsti nesutarimus dėl įtakos arba pajusite, kad kažkuris šeimos narys jumis manipuliuoja. Jei jūsų šeimoje jau kurį laiką jaučiama įtampa, bet niekas nedrįsta prabilti apie „dramblį kambaryje“, laikas imtis sprendimų. Atsisakykite to, kas yra ydinga ir jums niekaip nepadeda.
Jau sausio 18 d. nenuspėjamasis Uranas inicijuos dielius pokyčius jūsų gyvenime. Pasiruoškite netikėtiems likimo posūkiams – jums prireiks šviežio, nestandartinio požiūrio.
Pačioje mėnesio pabaigoje, Venerai pasisukus į Ožiaragio žvaigždyną, jums siųstos likimo pamokos meilės ir finansų srityje pagaliau baigsis. Jums telieka panaudoti tai, ką išmokote.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Šį mėnesį daug galvosite apie sėkmę. Ožiaragio žvaigždyne patekėjus Mėnulio jaunačiai, mažų mažiausiai jausite, kad esate pasirengę gyventi vadovaudamiesi nauja filosofija, kurią gvildenote nemažą praėjusių metų dalį. Pačioje mėnesio pabaigoje sugrįžsianti Venera leis jums siekti bet kokių pokyčių, kokius tik esate sumanę, ypač meilės srityje. Sausio 17 dieną, Vėžio žvaigždyne nušvitus pilnačiai, turite šansą atsikratyti pasenusių įsitikinimų, kurie trukdo jums plėtoti santykius su mylimais žmonėmis.
Išdykėlis Merkurijus mėnesio viduryje leis padaryti pauzelę karjeroje, todėl būtinai pasinaudokite porga sutvarkyti anksčiau atidėliotus profesinius planus. Po keleto dienų jums milžinišką įtaką padarys Uranas, todėl galite tikėtis staigaus augimo ir didžiulių pokyčių gyvenimo kelyje. Ponios ir ponai, prisisekite saugos diržus!

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Sausio 2 d. jūsų bendrų finansų sritį nušvies jaunatis, suteikdama galimybę geriau padirbėti su savo finansais, ypač kalbant apie investicijas ar planus išeiti į pensiją. Pagalvokite, ar nevertėtų pasisamdyti finansų konsultanto, kuris padėtų jums rasti geresnius sprendimus. Jei turite „bendrą kasą“ su savo gyvenimo meile, tuomet jūsų laukia nemažai pokyčių! Tikėtina, kad jūsų partneris sulauks naujienų apie padidėjusį atlyginimą arba didelę premiją. Vienas iš jūsų taip pat gali gauti palikimą arba seniai lauktą užmokestį už atliktus darbus. Kai sausio 29 d. Venera pajudės jūsų finansų link, jūs galėsite įgyvendinti savo naujuosius planus. Sausio 17 d. jaunatis gali sustiprinti bendrą nesaugumo jausmą ar nerimą dėl pinigų – tik neskubėkite nieko atšaukinėti ar atsisakyti savo ketinimų! Kas naujo meilėje? Gali kilti tam tikrų nesutarimų, bet bent jau nebus nuobodu! Vis dėlto jums gerokai palengvės, kai kovingasis Marsas sausio 24 d. paliks jūsų meilę ramybėje. Jūsų santykiuose įsivyraus taika.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Didžiausią dėmesį 2022 metais skirsite partnerystei ir meilei. Sausio 2 d. jūsų santykių reikalus reguliuos jaunatis, o sausio 17 d. – pilnatis. Jei esate vieniši, galite sutikti išties įdomių žmonių! Jei esate jau susituokę, tikriausiai numatėte naujų planų, tačiau jūsų partneris ar partnerė ims priešintis pajutę, kad kontrolė slysta iš rankų. Jei kol kas tik einate į pasimatymus, šis mėnuo gali tapti lūžio tašku! Prie anksčiau minėtų Mėnulio fazių prisidės ir Veneros atsitraukimas, galimai lemsiantis šiuos scenarijus: arba jums pavyks rasti kompromisą ir sustiprinsite savo santykius, arba suprasite, kad jums ir jūsų mylimam žmogui geriau gyventi atskirai. Galite tikėtis aštrių dramų!
Mėnesiui įpusėjus, atidžiai įvertinti savo finansinius pajegumus. Paskolos ar hipotekos patvirtinimo procesas gali būti atidėtas, o tai tikrai nepakeltų jums nuotaikos. Apmaudu, bet galite sužinoti, kad suklydote strateguodami investicijas. Sugalvokite naujų būdų, kaip įdarbinti savo pinigus!

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Atėjo metas dideliems pokyčiams darbo ir sveikatos srityse. Kai sausio 2 d. jūsų sveikatingumą ims lemti jaunatis, atsiras galimybė keisti darbą, susirasti gyvenimo būdo guru, sėkmingai imtis naujo mitybos plano. Labai tikėtina, kad mėnesio pabaigoje suprasite, kad jums patinka tai, ką darote ir esate labai motyvuoti siekti užsibrėžtų tikslų.
Kita vertus, taps gerokai sunkiau suprasti, kas dedasi širdies reikaluose. Kai sausio 11 dieną ryžtingasis Marsas susilygins su neapsisprendėliu Neptūnu, bus labai sunku prognozuoti mylimo žmogaus (o galbūt ir savo) elgseną, kuri bus visai ne tokia, kokios tikėjotės – galbūt nusivilsite. Laimei, reikalai taps kur kas aiškesni, kai sausio 18 d. tvarką įves naujovių mėgėjas Uranas. Ruoškitės netikėtiems pokyčiams, kurie paįvairins jūsų santykius! Taip pat pajusite, kad atėjo laikas „pasimatuoti“ naują profesinę kryptį. 

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

2022-ųjų pradžioje, įsivyravaus Mėnulio jaunačiai, jūsų meilė tiesiog pražys! Jei esate vieniši, galite realiai tikėtis, kad savo gyvenime išvysite ypatingą asmenybę, kuri suteiks jūsų kasdienybei visiškai naujų atspalvių. Galbūt tai bus žmogus, kurį kadaise neblogai pažinojote (ar bent taip manėte), o gal visiškai nepažįstamas asmuo, su kuriuo praleidus vos keletą minučių apims keistas jausmas, lyg būtumėte jį pažinoję ankstesniame gyvenime. Bet kokiu atveju, reikalas rimtas! Jei santykius palaikote jau ilgesnį laiką, galbūt planuojate susilaukti vaikų? Sausio 24 d., aistringajam Marsui padedant, jūsų norai gali išsipildyti!
Mėnesio viduryje jūsų ženklo globėjas Merkurijus atsitrauks, duodamas aiškiai suprasti, kad laikas iš naujo įvertinti savo sveikatos priežiūros įpročius ir imtis reikalingų pokyčių. Jei turite sveikatos problemų, būtų puiku kreiptis į specialistą ir išgirsti jo išvadas. Darbe galbūt prisieis papildomai patikrinti faktus ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas smulkmenas. Rezultatai pateisins pastangas!

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šį mėnesį didžiausia jūsų dėmesio dalį pasiglemš namų reikalai. Jaunatis sausio 2 d. ženklins naują pradžią: galbūt keisite gyvenamąją vietą, kelsitės į naują būstą, o tuo pačiu prisiimsite naujas pareigas šeimoje. Jums tenka naujos užduotys – priimkite tai kaip privilegiją ir pripažinimą. Jūsų šeimos gyvenimą taip pat reguliuos Venera – tiesa, ne taip maloniai. Iki mėnesio pabaigos gali pasireikšti tam tikri finansiniai trūkumai šeimoje, tačiau, paskyrę šiek tiek laiko ir pastangų, galite tai išspręsti.
Merkurijus sausio 14 dieną ims atsitraukti iš jūsų ženklo, todėl romantikos srityje gali pasitaikyti painiavos. Su jumis mėgins susisiekti buvęs gyvenimo draugas ar draugė – nesvarbu, pageidaujate to ar ne. Blogiausiu atveju prisieis užblokuoti šį asmenį socialiniuose tinkluose ir telefone. Kita vertus, jei nuoširdžiai domitės, kaip tam žmogui sekasi, jūsų laukia labai įdomus pokalbis. Dėl Mėnulio pilnaties sausio 17 d. galite atsidurti profesinėje kryžkelėje, nes jūsų dėmesio prašysis ir nauja užduotis darbe, ir šeimos reikalai. Pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą abejose srityse.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Startuojant 2022 metams, esate tiek visko sumanę, kad bus sunku susitelkti į vieną dalyką. Gal jums net vertėtų užsirašinėti savo naująsias idėjas, kad jų nepamirštumėte, o vėliau galėtumėte viską kaip nors tvarkingai susisteminti? Gali būti, kad bendraudami pateksite į „déjà vu“ situaciją, tačiau joje slypės naujos galimybės pažinti žmones iš kito požiūrio taško.
Sausio 17 d. pilnatis paskatins atsisakyti pasenusių įsitikinimų, kurie jus tik slegia. Galbūt tai susiję su knygos, tinklalaidės ar produkto, kurį norėtumėte reklamuoti, kampanija. Kad ir ko imtumėtės, viskas atrodys daug žadančiai. Nuotaiką kiek aptemdyti gali nebent Merkurijus, kuris mėnesiui įpusėjus įneš painiavos šeimyniniame gyvenime, o sausio 18 d. Uranas asmeninius santykius pavers sunkiai prognozuojamais, tad nusiteikite tam tikriems pokyčiams.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Prasidėjus 2022 m., jūsų finansai prašysis papildomo dėmesio, tačiau jūs esate tam pasirengę ir puikiai suvaldysite situaciją. Venera ir Mėnulio pilnatis siūlo jums pukią galimybę peržiūrėti biudžetą ir rasti geriausius būdus uždirbti. Sausio 14 d. jūsų komunikacinius gabumus ims kuruoti kruopštusis Merkurijus, skatindamas jus iš naujo derėtis dėl darbo sutarties arba sugalvoti naujų (savi)reklamos būdų.
Iki sausio 24 d. energingasis Marsas vis dar bus jūsų ženkle, tad ir jūs būsite ryžtingi ir su ugnele akyse sieksite savo tikslų. Vis dėlto sausio 11 d., Marsui susikirtus su miglotuoju Merkurijumi, teks išgyventi stresą, susijusį su buities reikalais – bus nelengva. Gerai bent tai, kad ši situacija neužsitęs ilgai. Sausio 17 d. pilnaties metu imsite kitaip žiūrėti į intymumą, artimus žmones prisileisite dar arčiau. Tai pajus visi, gimę po Šaulio ženklu – tiek vieniši, tiek jau turintys gyvenimo partnerį.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Palikite ramybėje tai, kas sena, kad jūsų gyvenime rastųsi vietos naujovėms! Mėnesio pradžioje ištiksianti jaunatis kartu su Venera užtikrins, kad būsite kaip niekada atviri naujovėms. Gal net atrodys, kad šiek tiek vėluojate imtis pokyčių, nes jūsų tapatybė ir gyvenimo tikslai pasikeitė jau anksčiau.
Jei metus pradėjote slegiami sunkumų santykiuose, tikėtina, kad šį mėnesį jie pasieks piką. Be abejo, tai yra kažko pabaiga, Visatos signalas jums, kad atėjo metas išsilaisvinti iš nepriimtinų santykių. Finaliniu šios istorijos akordu gali tapti sausio 17 d. pilnatis. Bet kokiu atveju, būkite pasirengę tam, kad jūsų artimi santykiai nebebus tokie, kokie buvo iki šiol. Dabar labai aiškiai žinosite, ko iš jų norite.
Sausio 24 dieną į jūsų ženklą įžengs Marsas ir ledai pajudės. Pradėsite įgyvendinti visus savo planus ir nebus jėgos, kuri galėtų jus sulaikyti!

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Atrodys, kad mėnesio pradžioje lyg ir niekas nevyksta, tačiau iš tiesų užkulisiuose veikia didelės jėgos. Sausis gali tapti lūžio tašku bet kokiems neišspręstiems santykiams, finansinėms problemoms ar kitiems trūkumams, kurie neleidžia jums iki galo pasimėgauti gyvenimu.
Sausio viduryje Merkurijus atsitrauks iš jūsų ženklo, suteikdamas progą pamąstyti, kaip jums sekasi dėstyti savo mintis ir idėjas. Jei jaučiatės nesuprasti, labai tikėtina, kad aplinkiniams siunčiate prieštaringus signalus. Galbūt labai jaudinatės arba esate neužtikrinti dėl savo planų baigties? Dabar kaip niekada svarbu dar kartą patikrinti faktus ir patiems sau išsiaiškinti, kas verčia jus taip elgtis.
Meilės santykiai taip pat bus migloti, todėl galutinai dėl ko nors apsispręskite kitą mėnesį – tuomet viskas atrodys žymiai paprasčiau.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Prasidėjus Naujiesiems metams, jūsų socialinis gyvenimas virte virs, nors ir ne taip intensyviai, kaip 2021-siais. Užuot ieškoję naujų kontaktų, šį karta būsite linkę elgtis priešingai: atsisakysite tų ryšių ir draugysčių, kuriose jaučiatės nevertinami, kurios niekaip nepraturtina jūsų gyvenimo. Sausio 2 d. jaunatis paskatins geriau strateguoti, su kuo bendrauti, o su kuo ne. Galbūt jums pavyks užmegzti ryšį su naujais žmonėmis, kurie labiau atititinks jūsų gyvenimo filosofiją ir vertybes.
Jūsų artimi santykiai pareikalaus ypatingo dėmesio sausio 17 d., per pilnatį. Patirsite emocinę iškrovą ir jums greičiausiai teks susidurti su ne itin patogiais ar maloniais, tačiau ypač giliais jausmais tam tikro žmogaus atžvilgiu. Jei jūsų meilės romanas prarado spindesį, jūs ir jūsų mylimas žmogus greičiausiai nuspręsite pasukti skirtingais keliais.
Tuo tarpu jūsų karjera klostysis kuo puikiausiai, nes iki sausio 24d. jai vadovaus ryžtingasis Marsas.   Nesuklupkite sausio 11 d., kai šalia Marso pasivaidens miglotasis Neptūnas. Galbūt suabejosite savo tikslais arba neteksite entuziazmo, tačiau nepasiduokite ir jums tikrai pasiseks įveikti šią laikiną krizę!Top