Mergelė

(08.24 - 09.23)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Šiandien daug jums svarbios informacijos galite gauti tiesiog nerūpestingai plepėdami socialiniuose tinkluose ar naršydami internete. Nesate iš tų žmonių, kurie lengvai priima sprendimus, tad dabar džiūgausite, galėdami suteikti svarią patariamąją galią savo gausiam socialiniam ratui. Kaip bebūtų, net ir sulaukę trokštamų patarimų, trumpam išjunkite visus komunikacijos kanalus ir pamąstykite, ką sužinojote – šiuo atveju ne visos nuomonės yra vertingos.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Mergelę?

Nuo pat pirmųjų gyvenimo metų šio ženklo vaikai turi stebėtiną atsakomybės jausmą, yra praktiški ir realistiški. Labai dažnai jie atrodo ne pagal amžių subrendę. Moka susitvardyti ir emocijas rodo saikingai. Taigi daugeliui tėvų auginant Mergelės ženklo mažylį, auklėjimo problemų iškyla palyginti nedaug. Tokie vaikai tarsi auga patys savaime. Mergelės ženklo mažylius domina visa, kas praktiška. Tad leiskite mažyliui kartu plauti automobilį, tvarkyti namus, gaminti valgį ar užsiimti kita pagal jo jėgas tinkama suaugusiųjų veikla, ir nereikės sukti galvos, kuo jį užimti. Tiesa, nemažai Mergelių linkusios į taikomuosius menus, nepraleiskite to pro akis.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Išpuoselėti, grakštūs bučiniai. Mergelės bučiuojasi taip laiku ir vietoje, kad partneris suvokia, kad ką tik bučiavosi, tik tada, kai tie bučiniai liaujasi.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Šią savaitę Visata skatins jus atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją. Paskaičiuokite, kokiems daiktams ar paslaugoms išleidžiate daugiausiai. Galbūt yra būdų šiek tiek sutaupyti ar nukreipti pagrindinį pinigų srautą kita, labiau jus dominančia, linkme? Negana to, pinigų klausimas bus tiesiogiai susijęs ir su jūsų saviverte. Nesijaudinkite, jeigu kol kas skaičiai banko sąskaitoje ne tokie, kokių norėtumėte. Esate ryžtingi ir užsispyrę, tad laikui bėgant ši situacija tikrai pasikeis į gera. Nuo ketvirtadienio jūsų dėmesio vis dažniau prašysis jaunieji šeimos nariai. Pagalvokite, kaip galėtumėte drauge praleisti vasariškus vakarus. Juk laikas drauge – neįkainojamas.

Laisvalaikio horoskopas

Neafišuoja savo pomėgių, mėgsta paprastumą. Jai nerūpi brangūs kurortai. Mergelė tenkinasi gražiu gamtos kampeliu. Mėgsta keliauti.

Dietos horoskopas

Domisi sveiko gyvenimo būdais, ekologija, dietomis, tačiau paprastai neturi kantrybės ilgai jų laikytis. Nėra stiprios sveikatos, todėl negali valgyti bet ko. Mergelių valgiaraštyje turėtų atsirasti daugiau daržovių bei pieno produktų – kalcis joms ypač reikalingas. Kūno linijas pagražinti padės ir aerobikos treniruotės.

Humoro horoskopas

Mergelės mėgsta juokauti, nes giliai įsitikinusios, kad juoktis sveika. Profesinio, mokslinio ir medicininio humoro gerbėjai. Patikusius anekdotus jie atsimena vos ne pažodžiui. Pasakoja visada į temą. Mergelės labai aštraus proto – neretai ginčo priešininką gali nuginkluoti viena taiklia fraze. Ta frazė gali tapti nauju anekdotu. Geriausia Mergelę prajuokinti jos pačios ginklu – aštriu cinišku pokštu.

Mergelė

“Apie tuos, kurie turi aštrią akį…”

Stichija: Žemė
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš tikrinu“
Spalva: geltona, mėlyna
Akmuo: nefritas ir karneolis
Valdomas namas: Šeštas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gaidys
Priešais esantis ženklas: Žuvys

Asmenybė

Išoriškai paprasta ir santūri Mergelė viduje – bene sudėtingiausia asmenybė iš visų ženklų. Ji veržiasi į meną, kultūrą, aukštesnius tikslus per logiką, dedukciją, savotiška sistemą. Tai skeptikė, pernelyg nepasikliaujanti intuicija. Kad geriau suvoktų gyvenimą, ji stengiasi viską iki smulkmenų supaprastinti, išgryninti, savo gyvenime palikti tik tai, kas svarbiausia. Labai smalsi, bet atsargi. Prieš ką nors darydama nuodugniai apgalvoja, jos veiksmuose retai kada blyksteli spontaniškumo kibirkštis. Tarp iš prigimties protingų, darbščių ir pastabių Mergelių – daugybė garsių mąstytojų ir... maniakų.

Profesija

Mergelės ypač skrupulingai renkasi darbo sritį, noriai gilina žinias, skiria darbui visą energiją. Nemėgsta rizikos, darydamos sprendimus apsvarsto visus „už“ ir „prieš“. Jų dvasiai artimiausios sritys – medicina, farmakologija, chemija. Taip pat mielai renkasi grožio paslaugų sferą, klientų aptarnavimą, prekybą, mokslinius tyrinėjimus, gali tapti puikiais amatininkais.

Prastais jausis dirbdamos permainingą, spartaus tempo ir tik paviršutinio dėmesio reikalaujantį darbą.

Stilius

Mergelių spintoje – pedantiška tvarka. Jos skrupulingos, praktiškos ir labai išrankios, daug dėmesio skiria smulkmenoms. Dažniausiai renkasi klasikinį stilių, rūbus dėvi ilgai, rūpestingai prižiūri, derina vieną su kitu. Šiek tiek nuobodų ir monotonišką stilių efektingai pabrėžia taikliai parinkti aksesuarai, bet... ne kiekviena Mergelė juos geba prisitaikyti, mat vadovaujasi principu: geriau per mažai, nei per daug.

Dovanos

Viskas, kas subtilu ir ką galite nupirkti dailės salone, taip pat knygos (ypač poezija), tautodailės dirbiniai, mielos interjero smulkmenos, muzikos įrašai, kokia nors unikali vertybė, kuria būtų galima pasipuikuoti.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Jautis, Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas.
Sunkiai sugyvena su Šauliu, Žuvimis, Dvyniais.

Tinkami akmenys

Chrizolitas, nefritas ir karneolis.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Mergelės moterį

Ji elegantiška, graži, išmintinga ir rimta. Kad užkariauti jos širdį, reikės laiko ir kantrybės, tačiau bet kokiu atveju verta!!! Ji mėgsta intelektualius pokalbius ir rimtus, nuoširdžius santykius. Patarimas: pirmąjį vakarą pakvieskite ją į klasikinės muzikos koncertą.

Kaip suvilioti Mergelės vyrą

Jis rimtas ir griežtas. Teikia pirmenybę ramioms, tylioms, paprastoms ir inteligentiškoms partnerėms. Jį galima pavergti ramumu, sąmojingumu ir kantrybe. Leiskite suprasti, kad tau reikia jo. Patarimas: jis turi silpnybę elegantiškiems drabužiams ir teikia pirmenybę santąrioms spalvoms.


Jautri vieta: pilvas. Pasuk pirštais-liežuviu ratus aplink bambą.

Šio tipo moterį labiausiai jaudina ryžtingi partnerio veiksmai, pvz., jei vyras staiga pasiūlo kur nors ją išvežti. Jai nepatinka ilgos meilės preliudijos ir pernelyg švelnūs vyrai.

Šio tipo vyras gali būti aistringas ir net gašlus, tik reikia pažadinti jo geismą. Jis ištvermingas, todėl meilės naktis gali būti ilga. Jį jaudina viskas, kas vyksta kartu su partnere: šokiai, maudynės, vakarienė ir t.t.Top