Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Dienos horoskopas

(2021-09-22)

Šiandien gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas. Jei planuojate susitikti su bičiuliais, gerbėjais, tam ypač tinkama ši diena. Atgaivintos pažintys gali sukurti naujas situacijas, kurios bus jums itin naudingos.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Ožiaragį?

Šio ženklo mažylio tėvams galima sudaryti nemenką sąrašą, ko jiems derėtų vengti. Tokio vaiko nevalia menkinti, žeminti, nepasitikėti juo, drausti užsiimti mėgstama veikla. Mažylis Ožiaragis turi stiprią valią – ko jis nori, to bandys siekti iki galo ir bet kokia kaina. Jį perkalbėti galima tik užmezgus diplomatišką dialogą. Kalbėkitės kaip su suaugusiu ir jokiu būdu nežeminkite jo orumo išsitraukdami iš spintos diržą. Ožiaragiui svarbiausia, kad tuo metu, kai jis kuo nors susidomėjęs perdaug nelįstų jam akis ir jo neskubintų. Lauke toks mažylis paprastai elgiasi ramiai, bendraamžiais domisi neitin daug – jam įdomiau kurti savą pasaulio tvarką ir savas žaidimo taisykles. Neretai po Ožiaragio ženklu gimusius vaikus traukia muzika. Tad jei tik yra galimybių, patartina jį lavinti muzikaliai.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Bučiniai jam – vaistas nuo įtampos, streso ir galvos skausmo. Ožiaragis retai galvoja, ar suteiks partneriui malonumą, bučiuodamasis jis visų pirma ima, ir tik prispirtas aplinkybių duoda.

Savaites horoskopas

(09.20 - 09.26)

Pirmoje savaitės pusėje ant jūsų pečių užgrius daugybė rūpesčių tiek darbe, tiek šeimoje. Gelbės tik kantrybė ir apsukrumas. Visiems ir visada tiesiai ir konkrečiai sakykite, ką galvojate. Vynioti žodžių į vatą jūs paprasčiausiai neturėsite laiko. Savaitgalį po draugo vizito šeimoje gali kilti barnis.

Laisvalaikio horoskopas

Atkaklus darbuotojas, net per atostogas susiranda reikalų. Mėgsta ištaigingus kurortus, kuriuos gali lankyti kiekvienais metais, senų draugų ir šeimos kompanijas, domisi istorija kolekcionavimu. Geriausias poilsis – nuosavame būste prie židinio su draugais.

Dietos horoskopas

Mėgsta tradicinę virtuvę, mėgstamiausias gimusių po Ožiaragio ženklu patiekalas – mėsa su bulvėmis. Tai nėra pats blogiausias derinys, Ožiaragiai tiesiog turėtų pasistengti papildyti savo dietą vaisiais ir daržovėmis, ir netrukus pastebės, kad jų išvaizda pagerėjo. Jiems reikalingas kalcis – jo gaus valgydami sūrį, varškę, jogurtus. Verta pabandyti karts nuo karto bulves pakeisti ryžiais ar neilgai virtais makaronais. Ožiaragiai turėtų praktikuoti jogą – ji padės nusiraminti ir atsipalaiduoti.

Humoro horoskopas

Ožiaragiai retai tampa kompanijos širdimi ir retai pasakoja anekdotus. Tačiau gerus pokštus, sąmojus ir anekdotus jie moka vertinti. Ožiaragiai turi gerą atmintį, todėl stenkis nekartoti to paties anekdoto keletą kartų – jiems pasidarys neįdomu klausytis. Tačiau jis yra kaip reta geras ir dėmesingas įdomių pasakojimų ir istorijų klausytojas.

Ožiaragis

“Apie tuos, kurie gimsta drauge su Jėzum Kristum…”

Stichija: Žemė
Planeta: Saturnas
Diena: šeštadienis
Devizas: „Man reikia“
Spalva: juoda, tamsiai ruda, pilka, mėlyna ir blyškiai geltona
Akmuo: purpurinis rubinas, tamsusis oniksas ir žaliasis malachitas
Valdomas namas: Dešimtas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Jautis
Priešais esantis ženklas: Vėžys

Asmenybė

Nuosaikus, susitvardantis ženklas, susijęs su filosofija, pasaulio pradžia, laiko tėkme. Ožiaragiai nelinkę kalbėti apie save, paleisti į darbą savo žavesį jiems – nesolidu. Jie geba pakilti aukščiau pasaulio tuštybės. Jie nedemonstruoja savo pranašumų, tad aplinkiniams gali susidaryti klaidingas įspūdis, jog tokių ir neturi. Artimiau pažinus Ožiaragį nuomonė iš esmės pasikeičia. Ožiaragis tyliai, nekrisdamas kitiems į akis skinasi kelia link aukštumų – tiek dvasine, tiek materialine prasme. Netuščiagarbis Ožiaragis turi daug vidinės energijos, o jo atkaklumas leidžia užtikrintai pasiekti tai, ko trokšta.

Profesija

Ožiaragiai turi gana retą savybę – jiems idealiai tinka monotoniškas, individualus, susikaupimo ir atidumo reikalaujantis darbas. Todėl jie – tiesiog nepakeičiami buhalteriai, finansininkai, konstruktoriai, administratoriai, juvelyrai. O kadangi nesibodi fizinio darbo, taip pat gali tapti puikiais ūkininkais, agronomais, statybininkais. Ožiaragiai liks patenkinti pasirinkę ekonomisto, stomatologo, advokato, pramonininko, fiziko, valstybės tarnautojo kelią.

Kadangi nemėgsta intrigų ir šurmulio, Ožiaragiams svetimas šou pasaulis, politiko karjera taip pat jiems retai kada tampa siekiamybe.

Stilius

Ožiaragių stilių labiausiai lemia jų karjera, todėl neatsiejama jų garderobo dalis – darbo rūbai: kam judesių nevaržantis kombinezonas ar sportinė apranga, o kam griežtas dalykinis kostiumėlis. Panašaus tipo rūbus Ožiaragiai renkasi ir laisvalaikiui. Mieliausiai dėvi klasikinį stilių, natūralius audinius. Daug dėmesio skiria aksesuarams ir avalynei. Retai kada vergauja madai, stiliaus nuobodulį mėgina vaikyti taikliai parinktomis originaliomis detalėmis.

Dovanos

Visa, kas susiję su profesine veikla (prabangūs rašikliai, užrašinės, darbo kalendoriai) ir moderniausiomis technologijomis (naujausias skaitmeninis fotoaparatas, ausinukas, mobilusis telefonas). Taip pat tiks aksesuarai, kelionių suvenyrai, enciklopedijos, žinynai.

Porų suderinamumas

Geriausi partneriai: Jautis, Mergelė, taip pat tinka Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys.
Sunkiai sugyvena su Avinu, Vėžiu, Svarstyklėmis.

Tinkami akmenys

Granitas, rubinas, oniksas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Ožiaragio moterį

Užkariauk ją šiluma ir meile. Laikyk ją mylinčiais žodžiais, dovanomis. Leisk jai vadovauti finansais. Meilikauk jai – jai to reikia.

Kaip suvilioti Ožiaragio vyrą

Atkreipsi jo dėmesį būdama šalta, elegantiška, išsiskirianti. Laikyk jo meilę būdama ištikima, šeimyniška. Sudomink jį, būdama gerai informuota apie naujienas.


Jautri vieta: keliai. Pamaigyk juos.

Šio tipo moteris romantikė. Ją uždega lėtas šokis, žvakių šviesa, komplimentai, mielos dovanėlės.

Šio tipo vyras konservatyvus, neromantiškas. Jį sunku išjudinti. Jį gali sujaudinti temperamentingi šokiai.


eRosx.lt

Top