Rytojaus horoskopas

(2022-05-26)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandien norėsis užimti svarbią vietą darbe ar bendruomenės gyvenime, tačiau dėl to nepersistenkite vadovaudami kitiems. Niekam nepatinka gyventi pagal primestas taisykles, prisiminkite tai. Jūsų beribis atkaklumas tik pakurstys galimų sąjungininkų pasipriešinimą.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Kad ir kaip šiandien būtumėte užsivertę darbais,  niekaip nesugebėsite atsispirti puikiam pasiūlymui. Kaip bebūtų, atminkite, kad žmogaus jėgos nėra begalinės. Gerai apgalvokite savo pažadus, kad vėliau netektų verstis per galvą juos pildant.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Bandydami veikti savais metodais, šiandien rizikuojate supykdyti aplinkinius. Nepaisant to, kad jūsų ketinimai tikrai taikūs, galite likti nesuprasti ir neįvertinti. Kad išvengtumėte nemalonios įtampos, nugalėkite aplinkinių nepasitenkinimą savo pozityvumu.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Keletas netikėtų įvykių gali visiškai apversti jūsų dieną aukštyn kojomis. Būsite pasirengę iššūkiams, tad visiškai neliūdėsite, jeigu šiandien teks labiau pasistengti, kad gautumėte tai, apie ką svajojote. Šiukštu nepainiokite fantazijų su realiais faktais ir išvengsite didesnių kliūčių savo kelyje.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Šiandien niekaip negalėsite pažaboti savo nuotykių troškimo. Kad ir kaip stengsitės atsipalaiduoti, jūsų neapleis jausmas, kad privalote judėti pirmyn nieko nelaukdami. Taigi, užuot bandę ignoruoti savo aistras, pasistenkite rasti būdų, kaip jas patenkinti ir neapversti gyvenimo aukštyn kojomis.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Jeigu manote, kad aplinkiniai piktybiškai atmeta kai kurias jūsų idėjas, galbūt kalti ne vien jie? Problemų sprendimo visų pirma ieškokite savyje. Natūralu, kad negalite vienu pirštų spragtelėjimu pakeisti išorinių aplinkybių, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip reaguosite vienoje ar kitoje situacijoje!

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiandien būsite užsidegę padėti kitiems žmonėms, tačiau nesikiškite į svetimus reikalus, jeigu jūsų to niekas neprašė. Nuoširdi pagalba visada vertinama, tačiau jeigu bandysite asistuoti žmogui, kuris to visiškai nenori, galite sukelti gana rimtą konfliktą. Taigi, jeigu kažkas atsisako jūsų pagalbos, palinkėkite jam sėkmės ir keliaukite savo keliu.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Nepaisant to, kad šiandien būsite gana įsitempę, tereiks prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ir sugebėsite nuversti kalnus! Atsikratyti streso padės sunkus fizinis darbas arba kelios valandos sporto klube. Įtraukite į savo darbotvarkę daugiau fizinės veiklos ir ūpas bemat pakils.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Šiandien norėsis mesti visus darbus ir parodyti pasauliui, kokie esate nepatenkinti. Kaip bebūtų, neskubėkite piktintis, nes vėliau teks susidurti su nemaloniomis to pasekmėmis. Nekurkite konfliktinių situacijų, nebent esate visiškai įsitikinę, kad tai padės jums gauti tai, ko trokštate.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Ši diena parodys, kaip mokate tvarkytis su savo emocijomis ir įtampa darbe. Negavę to, ko trokštate, galite tapti irzlūs ir nelaimingi. Pasistenkite savo nepasitenkinimo nedemonstruoti viešai ir problemų sprendimo  visų pirma ieškokite savyje.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Verslo partnerio ar mylimo žmogaus impulsyvumas šiandien gali jus trikdyti, tačiau tikrai nederėtų ilgai sielotis dėl to, ko jau nebegalite pakeisti. Nepraraskite savitvardos ir nepabloginkite reikalų dar labiau. Atminkite, kad yra ir kitų būdų sumažinti emocinę įtampą nesukeliant viešos dramos.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šiandien galite įsivelti į gana emocionalų pokalbį ir jokios pastangos jį sušvelninti nebus veiksmingos. Dabar planetos maskuoja tikrąją tiesą, o tai dar labiau apsunkins bendravimą. Nebandykite išsisukti turėdami vos kelis argumentus, nepanikuokite ir mąstykite blaiviai. Kiekvienas žodis atspindi jūsų vidinę būseną, tad visų pirma būkite atviri sau.Top