Rytojaus horoskopas

(2021-01-18)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Jokiais rimtais darbais neužsiimkite. Šiandien tiktų pramogauti, bendrauti su mylimais žmonėmis, bičiuliais. Galite susitikti seną draugą ar simpatiją. Tikėtini intriguojami pasiūlymai. Kažkuo ypatingai sužibėsite.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Šiandieną jus labai domins įvairios paslaptys, gyvenimo užkulisiai, ezoterinė informacija, nepaaiškinami reiškiniai, sapnai. Puikiai veiks intuicija. Turbūt pavyks įgyvendinti slaptą sumanymą. Nusimato romantiškas meilės nuotykis.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Tikriausiai šauniai leisite laiką su tais, kurie pageidaus jūsų draugijos. Nevenkite rimtų įsipareigojimų, jei manote, kad esate tam pribrendę. Artimas žmogus suteiks reikiamos informacijos. Pasitelkę įkvėpimą galite realizuoti svarbų sumanymą.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Bus ir energijos, ir noro darbuotis namuose, o juo labiau - vykti apsipirkti. Tikėtini sėkmingi komerciniai reikalai. Galite įsigyti originalų, bet nepraktišką daiktą, papuošalą, meno kūrinį.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Būsite smalsūs, nusiteikę bendrauti, norėsis paviešėti pas gimines, draugus. Šią dieną iš tiesų skirkite ne sunkiems darbams ir keblioms problemoms, o nedidelėms pramogoms, savišvietai, maloniems susitikimams.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šiandien nepersistenkite ir nedarykite to, kas ne jūsų jėgoms. Tiesiog būkite savimi, nevenkite originalumo, pasikliaukite intuicija. Daugiau dėmesio skirkite mylimam žmogui, vaikams, šeimai.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Turėtų atsistatyti nutrūkę ryšiai, atsirasti supratimas, pasitikėjimas. Leiskite sau gražiau, ryškiau atrodyti. Nusiteikite romantiškam pasimatymui arba šiaip maloniai pramogai - šiandien tai nenuviltų.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Jei nepatingėsite imtis suplanuotos veiklos, pamatysite, kad viskas sekasi gana sklandžiai. Tikriausiai sieksite komforto, jaukumo, skirsite didelį dėmesį aplinkos ir kūno švarai, higienai, grožiui. Įsigysite kažką originalaus savo įvaizdžiui.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Situacija bus nebloga, jei nesivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite pavydo. Kažkas iš jus mylinčių žmonių gali padėti rasti teisingą kryptį ar sprendimą. Arba tai padarysite jūs kitų labui. Tik pernelyg nesikiškite į svetimus reikalus.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Pasižymėsite nepaprasta įžvalga, intuicija. Gal ne viskas, ką išsiaiškinsite, džiugins, tačiau nesigailėsite atvėrę sau ar kažkam akis. Apie jus dominančias perspektyvas pasikalbėkite su asmeniu, turinčiu ką patarti. Nusimato išlaidos.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien nukreipsite žvilgsnį nuo tamsių gyvenimo kerčių į šviesesnes, rasite kuo pasidžiaugti. Jus vilios kelionės ir nesuvoktos tiesos. Filosofuokite, skaitykite, kurkite. Tegul praskaidrėja ir nuo rutinos atitrūksta jūsų protas bei dvasia.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Nebūkite įsitempę ir nesinervinkite dėl niekų. Galimas naudingas pokalbis, susitikimas, nors iš pradžių nemanysite, kad jis gali taip pakrypti. Susitvarkius namus, pravartu pasikviesti svečių arba patiems kur nors išvykti prasiblaškyti.Top