Rytojaus horoskopas

(2020-10-25)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandien norėsis ramybės, jaukumo, buvimo su šeima. Tačiau nesibaigianti rūpesčių virtinė neleis jums nusiraminti ir atsipalaiduoti. Jei nesulauksite pakankamo palaikymo iš kitų, vakare galite imti kaltinti aplinkinius, reikšti pretenzijas.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Šiandien daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, vaikams. Atvirai išsakykite savo nuogąstavimus, pasiūlymus ir paskatinkite atsiverti aplinkinius. Drauge lengviau rasite protingas išeitis.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Ryžtingai kibsite į darbus, kuriuos norom nenorom reikia užbaigti. Jūsų dėmesio reikalaus ir artimi žmonės, draugai. Stengdamiesi nepriekaištingai elgtis, visiems būti paslaugūs, galite kiek nuskriausti save.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Panašu, kad iš aplinkinių reikalausite daugiau, nei jie pajėgūs ir pasirengę jums duoti. Gali tekti grįžti prie neišspręstos problemos. Kai susiduria skirtingi interesai, reikia ieškoti kompromiso. Tiesiog neužsispirkite, nebūkite kategoriški.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Tikriausiai šiandien būsite labai įžvalgūs. Tačiau tai nereiškia, kad pavyks įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vieniems kitus, užjausti bei mylėti. Tam gali trukdyti išaugęs pavydas, tolerancijos stoka.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Būsite aktyvūs ir sumanūs. Kalbos daugiausiai suksis apie mokslą, kelionių įspūdžius, toli vykstančius įvykius, tolimus planus. Galbūt susitiksite su žmogumi, kuris kažkur keliavo ir turi ką papasakoti.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Viskas eisis įprasta vaga, jei planingai tęsiate savo darbą. Tačiau diena nebus sėkminga, jei nevaldysite emocijų, ginčysitės su vadovybe. Dalykiškumas ir santūrumas padėtų išvengti daugelio problemų.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Degte degsite noru parodyti, ką sugebate profesinėje ar visuomeninėje veikloje. Tai, dėl ko ilgai negalėjote susitarti, kildavo ginčų, jautėsi aiškus interesų konfliktas, šiandien turėtų pereiti į abipusiškai naudingo susitarimo ieškojimą.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Tikriausiai šiandien kažkokios nematomos kliūtys trukdys įgyvendinti numatytus tikslus. Praktiniai reikalai klostysis ne visai sklandžiai. Tačiau labai sustiprės intuicija, vaizduotė, ir tai pravers kūrybinėje, socialinėje veikloje.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Būsite labai emocionalūs, darysite didelę įtaką kitiems. Reikėtų vengti neapgalvotų poelgių bei pažadų. Darbe (jei šiandien dirbate) gali tekti aiškintis santykius su kolegomis, klientais. Visuose reikaluose būtina vadovautis sveiku protu.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien galite nerimauti dėl nereikalingų ar nenumatytų išlaidų. Tačiau tikrų rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos, jei paliksite jas be priežiūros ir nepadėsite išspręsti jų didelių vaikiškų problemų. Pasistenkite, kad su vaikais būtumėte draugai.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Dieną bus daug reikalų, kurių negalima atidėlioti. Suksitės kaip vijurkai. Vakare turbūt neišvengsite nelengvų pokalbių su artimaisiais. Net jei atrodys, kad nesiseka jiems įtikti, vis tiek būkite geranoriški, taktiški. Vėliau tai pasiteisins.Top