Rytojaus horoskopas

(2020-07-16)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandien seksis geriau, jei nekonfrontuosite su kolektyvu, mylimaisiais. Nuobodžiauti neteks ne tik dėl suaktyvėjusio bendravimo, bet ir dėl naujos veiklos ar hobio. Galite gauti žinią ar pasiūlymą, kuris vers koreguoti planus, ieškoti teisybės.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Šiandien itin gilinsitės į savo vidinį pasaulį, stengsitės suvokti, kokią kryptį turite pasirinkti. Tikriausiai kils noras grįžti prie užmesto reikalo, pomėgio. Būkite labai atidūs, ką nors pasirašinėdami, pirkdami.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Šiandien turėsite savo rankose gyvenimo vairą. Nors ir reikės kažkiek taikytis prie aplinkybių, žmonių, tačiau jūsų balsas bus gana aiškiai girdimas. Galbūt teks kažkur staiga išvykti.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Šios dienos įvykiai tam tikra prasme gali paveikti jūsų darbo ar verslo eigą bei rezultatus. Gali būti, kad teks aktyviau tvarkyti turtinius, finansinius reikalus, gilintis į skaičius, buhalterinius popierius ar kitus dokumentus.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Seksis organizuoti, daryti įtaką kitiems. Galima kūrybinė sėkmė, sportinis laimėjimas. Kažkam aiškiai nušluostysite nosį. Gausite norimą informaciją, susitarsite dėl naudingų sutarčių.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Galbūt kažkas pakryps ne ta linkme, kaip tikėjotės, arba teks susitaikyti su sprendimu ir pateiktais faktais. Galite prisiminti praeities pamokas arba žmones, kurie daug reiškė jūsų gyvenime anksčiau.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Teks darbuotis negailint jėgų, jei norite įrodyti, kad esate šio to verti. Tačiau pasistenkite nepakenkti savo ar kitų sveikatai, siekdami gauti maksimalų rezultatą. Šalia kūrybingumo reikalingas ir planingumas, konstruktyvumas.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Tikėtina situacija, reikalaujanti įgūdžių. Labiau pasitikėkite savo finansine uosle ir patyrimu, o ne kitų gundymais. Profesinėje veikloje nusimato permainos arba darbų antplūdis, dėl kurio kažką aukosite, bet bus verta tai daryti.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Niekur nedings įtampa santykiuose su aplinkiniais, bet ji turėtų darytis pozityvesnė, skatinanti pasitempti, būti vertiems savo priešininkų, konkurentų. Reikėtų kontroliuoti savo žodžius, nežadėti neįmanomų dalykų.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Privalote susirūpinti ir imtis visų priemonių, jei turite finansinių problemų. Stenkitės, kad jūsų nepergudrautų. Materialinės pagalbos gali prireikti meilės partneriui arba šeimos nariui.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šiandien reikėtų paskubėti sutvarkyti juridinius formalumus, jei tokių yra. Jūsų mintys tikriausiai suksis apie keliones, pramogas ir meilės romantiką. Galimi poelgiai, kurie šiek tiek prieštaraus jūsų principams ir moralei.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Jei galvojate apie kokias nors reformas darbe, pareigų pakeitimą, įsidarbinimo galimybes, tai pats metas pasikalbėti su asmeniu, kuris gali pastūmėti reikalus pirmyn. Tačiau nauja veikla pareikalaus valios pastangų, sveikatos ir drąsos.Top