Rytojaus horoskopas

(2020-04-05)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šiandien nesutikite imtis darbo, kurį jums bandys primesti prieš jūsų valią - rezultatas greičiausiai nebus toks, kokio tikisi jūsų kolega ar viršininkas, o kaltas greičiausiai liksite jūs.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Net ir nedidelis dėmesio ženklas iš jūsų pusės bus labai gerai įvertintas. Meilei šią dieną svarbu ne žodžiai, o švelnumas. Globokite, rūpinkitės, užjauskite.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Vieni energingai šoks, kiti svyruodami lips iš lovos. Vieniems šiandien norėsis kalnus nuversti, kitiems norėsis pasislėpti ir tyliai tūnoti tamsiam kampely. Ką padarysi - visokių dienų būna.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Šiandien nedalykite tuščių pažadų - jei neketinate tesėti, apskritai nežadėkite. Nenešiokite paskalų, apgalvokite kiekvieną žodį. Vykdykite prisiimtus įsipareigojimus.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Nuo pat ryto apims liūdesys, kad darbai suryja didžiąją dalį jūsų laiko, rūpesčiai nesibaigia, o pailsėti ir papramogauti praktiškai nebėra kada. Arba susitaikykite su esama padėtimi, arba - laikas pokyčiams.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šiandien būsite linkęs į beprotiškus poelgius. Iš pat ryto galite iškrėsti kažką tokio, kad paskui visą dieną teks drebėti ir laukti pasekmių. Kad taip nenutiktų, tyliai ramiai sėdėkite, tramdykite emocijas ir jokiu būdu nesivelkite į ginčus.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Diena rodysis pilka ir nuobodi. Pirmoje dienos pusėje nesiseks atsikratyti snaudulio, nedidelio galvos skausmo. Šiandien neikite apsipirkinėti į prekybos centrus, venkite triukšmingų pasilinksminimų. Vakare pagulėkite šiltoje vonioje ar nueikite į masažą.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Leiskite sau atsipalaiduoti, pasistenkite atsikratyti vidinių baimių, blogų minčių apie kitus žmones. Priimkite draugų kvietimą susitikti.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Greičiausiai visą dieną teks kovoti - darbe su norinčiais užkrauti jums savo darbus, namie su nesupratingu sutuoktiniu ar sutuoktine, su neklusniais vaikais ir galiausiai su savo paties bloga nuotaika. Patarimas vienas - įvertinkite savo jėgas ir apsišarvuokite kantrybe.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Rekomenduojama susidaryti aiškų darbų planą ir griežtai jo laikytis, antraip nuvargsite belakstydamas, ir nieko nenuveiksite. Vakarą skirkite sau - pamąstykite, paanalizuokite savo gyvenimą, santykius su žmonėmis.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Nuo pat ryto suksitės kaip vijurkas, spėriai tvarkysitės su užgriuvusiais reikalais. Gera nuotaika po darbingos dienos neturėtų dingti. Pasidovanokite dovanėlę ar nuveikite ką smagaus.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Iš pat ryto susidarykite darbotvarkę - susiplanuokite, ką šiandien turite nuveikti. Jei turėsite aiškų ir konkretų veiksmų planą, dieną bus sėkminga. Mėgstantiems plaukti pasroviui šiandien gali būti riesta...Top