Rytojaus horoskopas

(2020-08-12)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Nebus lengva: gresia nusivylimai, nuoskaudos, kita vertus, jumis irgi gali nusivilti aplinkiniai, ypač vadovas ar tėvai. Būkite atidūs atlikdami užduotis: galite padaryti rimtų klaidų, dėl kurių turėsite ilgalaikių problemų. Patartina nepriimti jokių svarbių sprendimų šeimoje ir įsipareigojimų darbe.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Netikėti likimo kaprizai gali sugriauti tai, kas buvo stabilumo ir džiaugsmo pagrindas. Vis dėlto jei šiandien neskubėsite nieko spręsti, vėliau situacija išsispręs jūsų naudai. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais, labai nepasikliaukite draugais. Jei šiandien kas nors jus bars ar pyks – nieko baisaus, pastabos skirtos tik jusų tobulėjimo labui.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Pasistenkite nuo visko atsiriboti, nereaguoti. Dabar svarbu atsitraukti ir ramiai palaukti; emocijos turi nurimti, tik tada rasite tinkamą sprendimą.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Pirmas įspūdis, staigūs sprendimai dažniausiai bus klaidingi, tad svarbiausia neskubėti, tikrinti informaciją. Nerizikuokite reputacija, sveikata, mažiau įtarinėkite mylimą žmogų. Antra dienos pusė bus palankesnė, pasinaudokite ja patiems svarbiausiems sprendimams realizuoti.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Neverta vaikytis tiesioginės, konkrečios naudos: bus sunku susiorientuoti tvarkant finansinius reikalus, galite pervertinti savo galimybes. Šiandien išmintinga daugiau dėmesio skirti vien tik sau: jums irgi reikia pasikrauti energijos.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Nesigailėkite dėl to, kas negrįžtamai prarasta, galvokite apie ateitį. Mažiau svajokite: viskas, kas nerealu, bus nuostolinga. Tardamiesi, žadėdami būkite tikri, kad tai tikrai galėsite įgyvendinti. Ypač venkite prisižadėti tamsiaplaukiams.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Šiaip jau ne pati geriausia diena tvarkyti skubius reikalus, tuščiai sugaišite laiką. Nusivylimai laukia tų, kurie pervertina savo galimybes. Nepatartina tvarkyti piniginių, su nekilnojamuoju turtu, kraustymusi į kitą vietą susijusių reikalų. Užtat tai gera diena prisipažinti meilėje.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Nors šiandien galimos nemalonios staigmenos, jūs sugebėsite rasti greitą ir tinkamą išeitį. Draugais, padėjėjais labai nepasikliaukite, jie gali suklaidinti, dar labiau sukomplikuoti reikalus. Jūsų sąžiningumą gali patikrinti mylimas žmogus.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Kokius nors atsakingus, pavojingus darbus, sudėtingą kelionę verta atidėti kitai dienai. Jei reikia susitaikyti, demonstruokite kilnumą ir ženkite žingsnį pirmas: tuo daug laimėsite.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Nieko rimta nesiimkite, vėliau teks taisyti šios dienos sprendimus. Būkite nuoširdesni mylimajam, be reikalo neįtarinėkite. Geras laikas tiems, kas užsiima kultūrine veikla.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Mažiau tikėkitės naudos ir sėkmės iš šiandien gautų pasiūlymų. Būsite linkę į neobjektyvius vertinimus; arba nejusite pavojaus, arba tuščiai nerimausite. Darbe būkite itin atidūs. Pagarbos iš vyresnių žmonių sulauksite ne už pozą ar kalbas, bet būtent už konkrečius darbo rezultatus.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Iš esmės rami, niekuo smarkiai iš kitų neišsiskirianti diena. Tinka beveik visiems užmanymams vykdyti, išskyrus tuos, kur jums truksta praktinės patirties.Top