Rytojaus horoskopas

(2021-10-23)

Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.

  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Bus nelengva priimti bendrus sprendimus. Su gyvenimo ar verslo partneriu niekaip nesusitarsite, kuriam iš jūsų priklauso galutinis žodis. Prisiminkite vertybes ir idealus, kurie jus kadaise suvienijo. Jūs kartu dirbate vardan to paties tikslo, net jei jūsų bandymai jo siekti skiriasi. Nustokite į savo porininką žvelgti kaip į konkurentą ar juo labiau kaip į priešą – to greičiausiai pakaks, kad ir jis pasielgtų taip pat. Nelaukite, kol jis padarys tai pirmasis, imkitės iniciatyvos patys.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Tikėtina, kad įsivelsite į konfliktą, susijusį su normomis, taisyklėmis ar teise, o tiksliau – su žmogumi, kuris manosi turįs galią būti jūsų teisėju. Jūsų laimei, tikrąją sprendimų galią turintys žmonės bus jūsų pusėje – su sąlyga, kad nepradėsite piktnaudžiauti jums palankia situacija. Kas kasa kitam duobę, pats į ją ir įkrenta.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Susigundysite įsivelti į patrauklią finansinę avantiūrą, tačiau nepatartina rizikuoti, naudojantis pinigais ar kitais resursais, kurie priklauso ne jums vieniems. Net jei manote, kad gauta nauda pateisins jūsų poelgį, žinokite, kad jūsų neva slaptas planas nėra toks jau slaptas – greičiausiai būsite sučiupti. Verčiau išsamiai pasiaiškinkite, kokia jūsų plano rizika ir kokia galima nauda. Jei vis dar norėsite imtis šio sumanymo, galėsite apie jį išsamiai papasakoti potencialiems investuotojams.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Namuose kilęs konfliktas iš pirmo žvilgsnio atrodys sunkiai suvaldomas, tačiau draugai, kurie jau senokai žino apie jūsų problemas, gali pateikti jums vertingų įžvalgų. Esate taip įsitraukę į šį reikalą, kad galbūt praradote gebėjimą pažvelgti į jį iš šalies. Bendraudami su draugais pasistenkite išlaikyti pakankamą „atstumą“ – kad ir kokie supykę būtumėt, nepasakokite jiems pernelyg privačių konflikto detalių.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Nekalti pašnekesiai darbe gali baigtis kaltės jausmu, kai, užuot pasidalinę informacija apie kontroversišką įvykį, netyčia leptelsite ką nors įžeidžiančio. Susitelkite į savo karjerą, matykite plačiau ir nesivelkite į aplink vykstančias dramas. Be abejo, jūs galėtumėt daug papasakoti apie savo profesinį gyvenimą, bet verčiau energijos perteklių nukreipkite konstruktyviems ryšiams kurti – tai jums padės siekti savo tikslų.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Pinigai – universali kalba, kurią supranta net tie, kurie į jus neįsiklauso jokiais kitais būdais. Duodami arba atsisakydami duoti tam tikrus resursus, galbūt ir priversite žmones daryti tai, ką norite, tačiau ar toks elgesys iš tiesų dera su jūsų asmenine filosofija? Ar jūsų situacija tikrai tokia sunki, kad reikėtų imtis kraštutinių priemonių? Jei norite išsaugoti normalius santykius, reikėtų paieškoti švelnesnių poveikio priemonių.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Galbūt nesutinkate su savo šeimos nuostatomis, kuriomis, jūsų manymu, siekiama kontroliuoti ir manipuliuoti, tačiau prieš pasisakydami šiuo klausimu, pagalvokite, ar nėra esamoje tvarkoje aspektų, kurie galėtų būti jums naudingi: pavyzdžiui, priėjimas prie pinigų ar kitų jums reikalingų išteklių. Pagalvokite, ar galėtumėte tai paaukoti dėl savo laisvės, ir tik tada prabilkite.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Jūs siekiate kontroliuoti informaciją, nes tikite, kad tai padės jums pasijusti saugiau. Deja, kaupdami paslaptis, prarandate daug energijos, kurią galėtumėte panaudoti žymiai prasmingesniems tikslams. Verčiau surizikuokite atsiverti patikimam žmogui – būsite maloniai nustebinti, nes jums tai patiks! Čia slypi kitas pavojus: galite atskleisti visko per daug ir per greitai, tad būkite atsargūs – pradėkite pamažu.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Nerimą keliančios naujienos žiniasklaidoje gali motyvuoti jus siekti pokyčių visame pasaulyje. Sugalvokite, kaip konkrečiai galėtumėte žengti žingsnį savo tikslo link – tai padės išsivaduoti nuo susikaupusių emocijų, be to, bus žymiai lengviau diskutuoti su kitais žmonėmis. Įprastu atveju jie greičiausiai nenorėtų įsitraukti, nes nežinotų, nuo ko pradėti. Visai kas kita, jei pasiūlytumėte jiems kartu nuveikti ką nors konkretaus.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Pastaruoju metu aplink slankiojanti autoritetinga asmenybė arba kas nors iš jūsų vadovybės kelia jums įtampą. Ieškokite būdų be „prievaizdų“ pagalbos padaryti tai, ką esate sumanę, kitaip įtampa jus tiesiog pribaigs. Labai tikėtina, kad problemai spręsti turite kur kas daugiau išteklių, nei manėte.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Primygtinai laikydamiesi savo ideologijos pasijusite esą vienišesni nei norėtumėte, nes žmonės nuspręs, kad nebenori su jumis ginčytis. Kita vertus, šiek tiek poilsio namuose dar niekam nepakenkė. Praleidę šiek tiek laiko savo pačių draugijoje, tikriausiai imsite mąstyti plačiau. Gali būti, kad suprasite, jog vis tik esate teisūs, tačiau neatsižvelgėte į aplink jus vyraujančias nuotaikas ir žmonės tiesiog nebuvo pasiruošę priimti jūsų žinutės. „Paruoškite“ juos!

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Galbūt jums nepatiko, ką autoritetingi asmenys pasakė viešai, bet jūs pabandykite pakviesti juos pasikalbėti privačiai ir paaiškės, kad nėra taip jau blogai. Gal ir negausite visko, ko pageidaujate, tačiau išgirsite jums nežinomų faktų jums svarbia tema ir įgysite galimybę kartu pasidarbuoti, siekiant kompromiso.


eRosx.lt

Top