Šaulys

(11.23 - 12.22)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Šiandien patirsite daug streso kalbėdami apie kasdienes pareigas namie ar darbe. Nepaisant to, kad jūsų ketinimai – patys geriausi, galite įskaudinti savo pašnekovą ir gauti neigiamų emocijų pliūpsnį atgal. Jeigu jau taip nutiko, pamirškite viską, ką planavote ryte, ir susitelkite į santykius. Tikėtina, jog atviras ir nuoširdus pašnekesys padės pataisyti situaciją.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Šaulį?

Tai linksmi ir komunikabilūs vaikai. Jei su jais elgiamasi pernelyg globėjiškai, labai greitai išlempa bei išmoksta manipuliuoti tėvų silpnybėmis. Didžiausia jų bėda – chaotiškas būdas. Ilgam susitelkti ties vienu darbu mažiesiems Šauliukams – sudėtinga užduotis. Jei pati esate pedantiška, nusiteikite su šio ženklo vaiku bus nemažai bėdos. Tvarka Šauliams subjektyvi sąvoka. Jie neprilygstami meistrai kurti aplink save chaosą. Taip pat šio ženklo atstovai pasaulį mato globaliai – dažnai jie žiūri į tolį, nepastebėdami, kas dedasi po kojomis. Taigi jūsų pareiga retkarčiais sugražinti mažylį iš padebesių į žemę ir atkreipti jo dėmesį į smulkmenas: išmėtytus žaislus, pavargusį tėtį, alkaną šuniuką…

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Jo bučiniai nuostabūs, spontaniški ir beatodairiški. Kartą jų paragavus geisi vėl ir vėl. Kaip gaila, kad patys Šauliai nėra linkę bučiuotis taip dažnai, kaip to norėtų partneris.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Visata lems, kad didžiąją savaitės dalį jausitės lyg įkalinti narve. Jau nuo antradienio planetos kvies jūsų neramią širdį ieškoti nuotykių. Nenuostabu, kad bus sunku susikaupti atsakingiems darbams, mat nuolat nuklysite į lėktuvų bilietų paieškas ar kelionių dokumentikos laidas. Net jeigu neseniai sugrįžote iš kelionės, nekantrausite dar kartą ištrūkti iš kasdienybės. Artėjant savaitgaliui trokšite padaryti kažką gero bendruomenei. Tikėtina, jog užsirašysite į savanoriauti į labdaros ar nukentėjusiųjų nuo karo organizaciją. Šaunu!

Laisvalaikio horoskopas

Turi nuostabų sugebėjimą atostogas paversti švente, daug keliauja, gilina žinias ir filosofuoja, sportuoja, mėgsta būti tarp žmonių.

Dietos horoskopas

Nemėgsta laikytis dietos. Šauliams nerūpi, kuo pripildo skrandį. Mėgsta alkoholinius gėrimus – tai pagrindinė jų problemų dėl antsvorio priežastis. Jei yra pasiryžę su tuo kovoti, Šauliai turėtų pradėti nuo valgiaraščio planavimo. Jiems itin svarbu gauti pakankamai vitamino C – valgyti daug citrusinių vaisių, ypač greipfrutų, taip pat pomidorus, svogūnus ir česnaką. Šauliai neturėtų pamiršti apie skysčius – gerti vandenį ir sultis. Šio ženklo atstovai – energingi, tad labiausiai jiems tiks aerobika, fitnesas, taip pat tenisas.

Humoro horoskopas

Geriausiai Šauliai priima laiko patikrintus anekdotus ir pokštus. Patys Šauliai kartais pajuokauja ir ne visai vykusiai. Jų pomėgis rėžti tiesą į akis jaučiasi ir humore – pajuokavimai neretai pereina į priekaištus. Jeigu norite prajuokinti Šaulį, geriausia pasakoti patį geriausią ir juokingiausią anekdotą – Šaulys iš širdies pasijuoks, netgi jeigu jau girdėjo tą anekdotą anksčiau.

Šaulys

“Apie tuos, kurie mėgsta pavalkatauti…”

Stichija: Ugnis
Planeta: Jupiteris
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš matau“
Spalva: mėlyna, žalia, violetinė, ir tamsiai raudona
Akmuo: ametistas, topazas, chrizolitas
Valdomas namas: Devintas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Žiurkė
Priešais esantis ženklas: Dvyniai

Asmenybė

Tai gali būti šviesaus proto, ryžtingas ir išmintingas žmogus. Ir gali būti tikrų tikriausias egocentrikas. Šauliai nuolat keliauja – jei ne fiziškai, tai bent mintimis. Svajoja palikti savo pėdsaką pasaulyje, tad veržiasi link reikšmingų darbų. Šauliai neriboja kitų žmonių laisvės ir patys nepasiduoda jokiems apribojimams. Energingi, aktyvūs, asmeninio žavesio nestokojantys Šauliai dažnai tampa tikrais lyderiais tarp draugų ir bendraminčių.

Profesija

Šaulio galimybės rinktis profesiją labai plačios. Darbštus, kūrybingas, pareigingas Šaulys gali tapti puikiu vadovu, vadybininku, vertėju, reporteriu, politiku, keliautoju, vairuotoju, sportininku, juristu, diplomatu, mokslininku, mediku.

Polėkio kupiniems ir iniciatyviems Šauliams netiks monotoniškas, sėslus darbas.

Stilius

Šaulio spinta – tikras originalių idėjų lobynas. Jis mieliausiai renkasi laisvus, judesių nevaržančius drabužius, kuriuos lengva derinti tarpusavyje. Maksimaliai išnaudoja rūbų galimybes, kartais juos pritaikant ir ne pagal paskirtį, pvz. ilgus marškinius gali apsirengti vietoj suknelės, o iš drapiruotos palaidinės susijuosti nestandartinį diržą. Šauliai taip pat dievina militaristinį, safario stilius bei, žinoma, džinsus.

Dovanos

Visa, kas susiję su kelionėmis, pradedant kelionių gidais ir žemėlapiais, baigiant kelialapiais, taip pat juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai, profesijos reikmenys, madingos namų smulkmenos, nuotykių romanai, kompiuteriniai žaidimai.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Liūtas, Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas.
Sunkiai sugyvena su Žuvimis, Mergelėmis, Dvyniais.

Tinkami akmenys

Ametistas, topazas, chrizolitas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Šaulio moterį

Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės. Ji mėgsta draugauti su vyrais, tad netramdykite jos. Leiskite jai vadovauti piniginiuose reikaluose. Stenkitės elgtis taip, kad gyvenimas su jumis jai atrodytų kaip nuotykis.

Kaip suvilioti Šaulio vyrą

Jis yra piratas arba mėgsta galvoti, kad toks yra. Todėl duok jam laisvę ir nesitikėk, kad jis domėsis šeima. Apsimesk, kad nesupranti, jog jam žmona reikalinga tik kaip jo paties egzistavimo centras. Jis yra geras klausytojas ir pasakotojas. Sužadink jo susidomėjimą tuo pasauliu, kuris supa tave.


Jautri vieta: šlaunys. Mėgsta šlaunų vidinės pusės glamones.

Šio tipo moteris mėgsta ekstremalaus sekso nuotykius. Jas jaudina netikėti pojūčiai. Nemėgsta banalaus meilinimosi, pvz., gėlių, šampano ir meilės žodžių derinio.

Šio tipo vyras mėgsta erotinius žaidimus, maudynes su partnere. Jis mėgsta su partnere kalbėtis apie seksą, žiūrėti erotinius filmus.Top