Savaitės horoskopas

(01.24 - 01.30)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Savaitės pradžioje Visata siųs jums daugybę dviprasmiškų signalų, tačiau, jeigu susikaupsite ir akylai stebėsite aplinką, greičiausiai sugebėsite juos teisingai interpretuoti. Priimdami sprendimus pasikliaukite savo stipria intuicija. Ji jūsų tikrai nenuvils! Trečiadienį – ketvirtadienį stebėdami aplinkinius nepulkite pamokslauti. Tegul jie pasirenka savo kelius patys. Nesijauskite atsakingi už svetimas klaidas. Penktadienį rizikuojate susikivirčyti su autoritetingu žmogumi (vadovu, vyresniu šeimos nariu). Nesikarščiuokite ir prisiminkite diplomatiniu gebėjimus. Sekmadienį sužinosite intriguojančią paslaptį. Hm, įdomu, apie ką ji?

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Savaitės pradžioje papulsite į tikrą dramų epicentrą. Atrodys, kad aplinkiniai tik ir taikosi perkąsti vienas kitam gerklę, o jūsų pareiga – juos išgelbėti. Dėl šios priežasties, antradienį – ketvirtadienį jausitės lyg važinėtumėte emociniais kalneliais: vieną minutę džiaugsitės, kitą – panirsite į liūdesį bei apatiją. Kad taip  nenutiktų, iš anksto nusibrėžkite asmenines ribas ir niekam neleiskite jų peržengti. Saugokite emocinę sveikatą! Negana to, savaitgalį turėsite nemažai neatidėliotinų darbų ir jeigu jiems nesusikaupsite, greičiausiai turėsite neigiamų pasekmių visą ateinančią savaitę. Tai žinodami, susikaupkite ir pademonstruokite pasauliui, ką gali darbštieji Jaučiai!

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Savaitės pradžioje atkreipkite dėmesį į savo gyvenimo raidą ir ryšius su artimiausiais žmonėmis. Jums neblogai seksis rasti paaiškinimus, kaip ir kodėl susiklostė jūsų tarpusavio santykiai. Dabar – palankus metas išaiškinti visus santykių trūkumus ir atnaujinti ryšius su tais, kurie arčiausiai jūsų širdies. Savaitei artėjant į pabaigą, jūsų darbas ims duoti apčiuopiamų vaisių. Mėgaukitės jais kartu.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Savaitės pradžioje jūsų logika bus neįveikiama, vis dėlto sugebėsite pralaimėti keletą reikšmingų debatų.  Trečiadienį – ketvirtadienį Visata nukreips jūsų energiją į žmonės. Mėgausitės galėdami suburti didžiulius kolektyvus be kartu kurti reikšmingus projektus. Artėjant savaitgaliui jau turėsite tiek intriguojančių pasiūlymų praleisti laisvalaikį, kad jeigu sugalvosite visus juos priimti, galiausiai jausitės labiau pavargę nei pailsėję. Atidžiai apgalvokite savo prioritetus bei įvertinkite finansines galimybes. Sekmadienis – gausus asmeninių pasiekimų. Šaunu!

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Pirmadienį pamėginkite rasti bendraminčių, siekiančių to paties tikslo kaip ir jūs. Nuveiksite maksimaliai daug ir dar su džiaugsmu. Antradienį ir trečiadienį šiek tiek nusileiskite vardan komandos tikslų, jei norite išlaikyti panašų progresą. Visada pasižymėjote maištinga dvasia, tačiau šį kartą ėjimas „prieš srovę“ tik pakenktų jums patiems. Ketvirtadienį ir penktadienį galima tikėtis energijos pliūpsnio ir naujo įkvėpimo, nuo kurio daug kas keisis. Pradėsite situaciją matyti visiškai kitaip nei iki šiol, o jus supantys žmonės nekantraus išgirsti jūsų viziją. Savaitgalį imkitės lyderio rolės ir niekam jos neatiduokite.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Pirmadienį Visata paskatins jus daugia eksperimentuoti ir nutolti nuo įprastos darbotvarkės, o tai kaip reikiant nustebins žmones, manančius, kad jus gerai pažįsta. Labai tikėtina, kad antradienį – trečiadienį jums pasitaikys puiki galimybė imtis pelningo projekto arba įsigyti kažką seniai išsvajoto. Kaip bebūtų, nesubėkite priimti sprendimo prieš tai atidžiai neįvertinę savo finansinių galimybių. Apskritai kalbant, didžiąją savaitės dalį būsite susitelkę į savo jausmus, tad laukia ne vienas nuoširdus be atviras pokalbis su mylimais žmonėmis.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Pirmadienį ir anrtadienį jūs su draugais būsite tikri savo bendruomenės lyderiai. Jums patinka priiminėti bendrus sprendimus, tačiau turite tikslų, kurie niekaip nesusiję su jūsų bičiuliais. Trečiadienį ar ketvirtadienį iškilus konfliktui pasistenkite sąmoningai palaikyti ir kitų žmonių planus. Jums galbūt atrodys, kad kažką aukojate, tačiau didelė atsakomybė visada reikalauja aukų. Penktadienį ir šeštadienį taip pat prireiks ne vieno kompromiso, bet sekmadienį pagaliau galėsite vadovautis tik savo pačių sprendimais – tik būkite atidūs, kad neprisišauktumėte bėdos. 

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Šią savaitę visi norės bent kažkiek su jumis pabendrauti, tad geriausia, ką dabar galite padaryti, tai paskirstyti savo laiką grupelėms žmonių. Užuot bandę įtraukti į savo darbotvarkę daugybę kavos pertraukėlių su pavieniais bičiuliais, suorganizuokite vakarėlį ar savaitgalio išvyką su didele kompanija. Juk puikiai gebate būti mediumu tarp žmonių, tad pasinaudokite tuo. Bendraudami su žmonėmis, neįsijauskite. Vakarėlis gal ir jūsų, tačiau mikrofonas priklauso visiems!

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Savaitės pradžioje Visata ragins atidžiai įvertinti jus supančius žmones ir nuspręsti, kurie iš jų yra verti visiško jūsų pasitikėjimo. Bendraudami trokšite ypač artimo ryšio, tad nepakęsite plepių ar viešai jūsų gyvenimo smulkmenas analizuojančių asmenybių. Nuo trečiadienio vaizduotė neleis jums sėdėti ramiai sudėjus rankų. Visada nešiokitės užrašinę, nes net viduryje nakties galite nubusti susapnavę nuostabią muzikinę kompoziciją ar gardžiausio patiekalo receptą. Intriguoja?

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Šią savaitę jums teks bendrauti su daugybe skirtingų žmonių pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse. Jeigu esate vieniši, dabar ypač palankus metas užmegzti romantiškus santykius. Susipažindami su priešingos lyties atstovais, užmirškite visas išankstines nuostatas ir džiaukitės išskirtinumais. Jeigu jau suradote savo antrąją pusę, per keletą ateinančių dienų skirkite daugiau laiko savo pomėgiams. Tikrai neprivalote būti kartu dvidešimt keturias valandas per parą!

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Naujai prasidedanti savaitė pažers nemenkų iššūkių, tad, jeigu nesusikaupsite, rizikuojate pasimesti daugybėje užduočių. Laimei, jau antradienį planetos bus jums kur kas palankesnės, tad pamažu grįšite į sau įprastas vėžias ir atgausite emocinę pusiausvyrą. Tai suteiks jums daugiau pasitikėjimo savimi, tad per keletą ateinančių dienų būsite pasirengę spręsti sudėtingus klausimus, kurių anksčiau vengdavote. Labai tikėtina, kad penktadienį patirsite tikrą asmeninių santykių išbandymą. Nusileiskite savo antrajai pusei – tai tikrai ne silpnumo ženklas. Jūsų laukia nuostabu savaitgalis, tad negadinkite jo nereikalingomis dramomis.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Pirmadienį atrodys, kad turite viską, ko reikia, kad jūsų planas veiktų, darote viską taip, kaip iki šiol, tačiau kažkas vis nepavyksta. Kaip tai erzina! Antradienis bus toks pats. Ištverkite kaip nors iki trečiadienio – viskas apsivers aukštyn kojomis! Net sudėtingiausios užduotys spręsis tiesiog spragtelėjus pirštais. Penktadienį ir šeštadienį pasiruoškite daug bendrauti su žmonėmis, ir būkite prieinami visada, kai kam nors jūsų reikės. Tuo tarpu sekmadienį tiesiog išjunkite telefoną – jūs nusipelnėte poilsio! Top