Savaitės horoskopas

(06.27 - 07.03)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Šią savaitę Visata kvies jus paišlaidauti ir pagaliau įsigyti ilgai atidėliotus daiktus. Deja, nusipirkę naują rūbą greičiausiai norėsite prie jo derinti naujus batelius, o prie naujų batelių, tikėtina, nebetiks ir senoji rankinė. Apsipirkinėti – smagu, tačiau neužmirškite kartas nuo karto pasitikrinti sąskaitos balansą ir laiku sustoti. Nuo ketvirtadienio jūsų dėmesio vis labiau reikalaus šeimos nariai. Atidėkite visus neskubius darbus, kad galėtumėte ramiai pavakaroti su artimaisiais. Juk drauge praleistas laikas – neįkainojamas!

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Šią savaitę Visata skatins jus skirti daugiau dėmesio šeimos ir namų reikalams, tad keletą pirmadienį – trečiadienį naujų profesinių projektų verčiau nepradėkite. Nuo ketvirtadienio sulauksite reikšmingų permainų darbinėje aplinkoje: galbūt pakeisite vadovavimo stilių, o gal gausite išskirtinio vadovų ir kolegų dėmesio. Kad ir kaip klostytųsi situacija, greičiausiai turėsite prie jos prisitaikyti išmokdami ką nors naujo ar susipažindami su naujais žmonėmis. Drąsiai plėskite akiratį. Tai jūsų kelias sėkmę.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Šią savaitę Visata kvies jus atsinaujinti gyvenamąją aplinką, taigi, nieko nuostabaus, kad dabar praleisite valandų valandas „Pinterest“ platybėse, ieškodami įkvėpimo bei idėjų. Nesikrimsite, jeigu iki ketvirtadienio profesinėje srityje pernelyg nieko nenuveiksite, mat savaitei persiritus į antrąją pusę, planetų padedami greitai atsigriebsite už sugaištą laiką. Kad ir ko imtumėtės, klausykite savo širdies. Visa kita stos į savas vietas savaime.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Didžiąją savaitės dalį Visata drąsins jus išbandyti kažką, apie ką tik pasvajodavote. Galbūt sudalyvauti vakarienėje tamsoje arba pakilti karšto oro balionu virš gimtojo miesto. Jeigu šiuo metu ieškote meilės, iki ketvirtadienio pasistenkite suplanuoti pirmąjį pasimatymą su savo simpatija – labai tikėtina, jog vakaras bus nepamirštamas! Savaitei persiritus į antrąją pusę turėsite galimybę daugiau pabendrauti su savo profesiniais autoritetais. Nesidrovėkite pristatyti jiems savo idėjas bei pastebėjimus. Patys nustebsite, kiek gerų ir vertingų patarimų sulauksite.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Visata lems, kad didžiąją savaitės dalį profesinėje srityje būsite pikčiausiu savo paties priešu! Tai žinodami, labiau pasitikėkite savo jėgomis, įgūdžiais, drąsiau kalbėkite apie savo sumanymus ir pristatykite juos kolegoms. Nereikėtų apriboti savęs nepagrįstomis baimėmis, nes juk nepabandę taip niekada ir nesužinosite, kas galėtų nutikti. Artėjant savaitgaliui derėtų labiau įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus ir skirti laiko savijautai pagerinti. Galbūt padėtų geras masažas ar normalaus miego dozė?

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šią savaitę Visata skatins jus atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją. Paskaičiuokite, kokiems daiktams ar paslaugoms išleidžiate daugiausiai. Galbūt yra būdų šiek tiek sutaupyti ar nukreipti pagrindinį pinigų srautą kita, labiau jus dominančia, linkme? Negana to, pinigų klausimas bus tiesiogiai susijęs ir su jūsų saviverte. Nesijaudinkite, jeigu kol kas skaičiai banko sąskaitoje ne tokie, kokių norėtumėte. Esate ryžtingi ir užsispyrę, tad laikui bėgant ši situacija tikrai pasikeis į gera. Nuo ketvirtadienio jūsų dėmesio vis dažniau prašysis jaunieji šeimos nariai. Pagalvokite, kaip galėtumėte drauge praleisti vasariškus vakarus. Juk laikas drauge – neįkainojamas.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Didžiąją savaitės dalį daug bendrausite su įvairaus plauko žmonėmis, noriai dalyvausite bičiulių vakaronėse ar kolegų kavos gėrimo pertraukėlėse. Kas žino, gal būtent tarp šių žmonių sutiksite naujų bendražygių, ateityje padėsiančių jums greičiau pasiekti numatytus tikslus? Nuo ketvirtadienio prasideda puikus metas apmąstyti savo ligšiolius pasiekimus bei išsikelti tikslus ateinantiems metams. Svajokite drąsiai!

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Šią savaitę Visata ragins jus skirti daugiau dėmesio finansams. Tai puikus metas peržiūrėti savo įsipareigojimus bei galimas investicijas. Atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes ir nesidrovėkite pasitarti su specialistu, kad drauge rastumėte tinkamiausią būdą įdarbinti jūsų turimus pinigus. Savaitei persiritus į antrąją pusę, jums pasitaikys puiki galimybė užimti svarbesnes pareigas darbe ar įgyvendinti daugiau atsakomybės reikalaujančių užduočių. Jeigu šiuo metu ieškote naujo darbo, greičiausiai sulauksite kvietimo į pokalbį. Pasiruoškite jam!

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Visata lems, kad didžiąją savaitės dalį jausitės lyg įkalinti narve. Jau nuo antradienio planetos kvies jūsų neramią širdį ieškoti nuotykių. Nenuostabu, kad bus sunku susikaupti atsakingiems darbams, mat nuolat nuklysite į lėktuvų bilietų paieškas ar kelionių dokumentikos laidas. Net jeigu neseniai sugrįžote iš kelionės, nekantrausite dar kartą ištrūkti iš kasdienybės. Artėjant savaitgaliui trokšite padaryti kažką gero bendruomenei. Tikėtina, jog užsirašysite į savanoriauti į labdaros ar nukentėjusiųjų nuo karo organizaciją. Šaunu!

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Pirmoje savaitės pusėje Visata ragins jus skirti daugiau dėmesio sveikatai bei pradėti ugdyti teigiamus įpročius. Galbūt jau metas sumažinti išgeriamų per dieną kavos puodelių skaičių? O gal seniai svajojate nubėgti maratoną, tik iki šiol dar nebuvote išsitraukę iš spintos bėgimo batelių? Kad ir ką sugalvotumėte, nieko nebeatidėliokite ir ženkite pirmąjį žingsnį. Planetoms padedant galiausiai sugebėsite įgyvendinti visa, ko panorėsite. Nuo ketvirtadienio imsite labiau analizuoti savo finansus. Nesidrovėkite pasitarti su specialistais, kaip galėtumėte geriausiai įdarbinti savo jau turimus pinigus.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Pirmoje savaitės pusėje Visata skatins jus iš naujo apmąstyti savo tolesnius karjeros planus, pergalvoti kai kuriuos profesinius sprendimus, galbūt net iš naujo apskaičiuoti galimas išlaidas bei resursus neseniai pradėtam projektui. Dažnai kvestionuosite jus supančią darbinę aplinką bandydami suvokti, ar žmonės, su kuriais praleidžiate didžiąją dienos dalį, jus pakankamai įkvepia ir motyvuoja, ar darbai, kuriuos atliekate, išnaudoja visą jūsų potencialą ir panašiai. Trokšite įprasminti save visu šimtu procentų, todėl drąsiai atsisakysite visko, kas trukdys įgyvendinti šį tikslą. Šaunu! Nuo ketvirtadienio sulėtinkite tempą ir praleiskite daugiau laiko su pačiais mylimiausiais žmonėmis. Tegul jų šypsenos įkvepia jus naujos savaitės iššūkiams!

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šią savaitę daug galvosite apie savo ilgalaikius karjeros tikslus, profesinę kryptį bei santykius su autoritetingais žmonėmis. Taigi tai puikus metas iš šalies įvertinti, su kokiais žmonėmis dirbate, ar jūsų veikla teikia jums pakankamai malonumo, ar atliekami darbai visiškai išnaudoja jūsų potencialą, ar už viską sulaukiate pakankamo atlygio. Nesidrovėkite atsisakyti projektų, kurie iki šiol taip ir neatnešė norimų rezultatų. Nebegaiškite laiko su tuo, kas sena, ir atverkite širdį naujoms galimybėms. Artėjant savaitgaliui, paišlaidaukite ir pradžiuginkite širdį nauju rūbu ar SPA paslauga.Top