Savaitės horoskopas

(10.18 - 10.24)
  

Avinas

(03.21 - 04.20)

Savaitės pradžioje susitelkite į komunikacijos reikalaujančias užduotis: planuokite susitikimus, megzkite ryšius ir ieškokite kompromisų. Raskite visiems priimtinus būdus sutarti su aplinkiniais, tuo pačiu neužgožiant savo nuomonės ir poreikių. Savaitei įpusėjus, nusistatykite naują tikslą, sugalvokite planą ir ženkite pirmuosius žingsnius. Savaitei baigiantis jūsų dėmesys natūraliai nukryps į namus ir šeimą. Praleiskite daugiau laiko su artimiausiais žmonėmis – tai padės atnaujinti tarpusavio ryšius ir sušildys per savaitę sužvarbusią sielą.

  

Jautis

(04.21 - 05.21)

Visą savaitę ieškosite būdų, kaip įkvėpti džiaugsmo ir kūrybiškumo savo kasdienei rutinai. Užrašykite savo mintis, pasidalinkite jomis su kitais. Žmonės nėra tokie nuobodos realistai, kaip jums atrodo. Savaitei įpusėjus, daugiau mąstysite apie išsilavinimo, švietimo klausimus. Šį kartą bandymai diskutuoti apie jums svarbias idėjas gali jus gerokai nuvilti. Jums trūks energijos, bendraudami su žmonėmis jausitės vangūs. Viskas gali pasikeisti, jei apsiginkluosite kantrybe ir nesivadovausite emocijomis.

  

Dvyniai

(05.22 - 06.21)

Šią savaitę būsite itin socialūs, ištroškę bendrauti, todėl jūsų laukia daug džiaugsmingų akimirkų su draugais ir mylimaisiais. Būsite kaip reta atviri ir neįprastai ekspresyvūs – nesistebėkite tuo ir nevaržykite savęs – tai tik suartins jus su pačiais brangiausiais žmonėmis. Antrojoje savaitės pusėje susitelksite į savo giliausius troškimus ir sieksite, kad jie taptų realybe. Nestokosite pasitikėjimo savimi, ypač tada, kai priimant svarbius sprendimus prireiks kūrybiško požiūrio. Kuo daugiau aistros įdėsite, tuo geresni bus rezultatai.

  

Vėžys

(06.22 - 07.22)

Ateinančią savaitę gali atsirasti įtampa bendraujant su mylimais žmonėmis. Geriausia būtų, jei pokalbius aštresnėmis temomis atidėtumėte vėlesniam laikui, kai emocijos bus nuslūgusios. Kiek vėliau atmosfera ims švelnėti, o jums norėsis atrasti naują įkvėpimo ir kūrybiškumo šaltinį. Ieškosite naujų patirčių, kurios jums atvertų kitokį požiūrį. Jums puikiai padėtų spektaklis, paroda ar tiesiog vienos dienos pažintinė kelionė.

  

Liūtas

(07.23 - 08.23)

Ateinančią savaitę įgysite galimybę nuveikti šį tą didingo! Į grupinį projektą nuolat stenkitįs įnešti kūrybišką indėlį – jis atsipirks šimteriopai, be to, dirbti taps nepalyginamai smagiau. Savaitei įbėgėjus, vis daugiau dėmesio skirsite artimiems ryšiams. Būsite ypač jautrūs, kūrybingi ir tobulai „sutarsite“ su savo intuicija. Tai iš tiesų magiškas derinys, kuris pakurstys aistrą santykiuose su žmogumi, dėl kurio einate iš proto.

  

Mergelė

(08.24 - 09.23)

Šią savaitę skirsite kūrybiniam sumanymui arba svajosite apie iššūkius profesiniame kelyje. Šį kartą jums stipriai padėtų kolegų patirtis ir išmintis – pasikonsultuokite su jais. Tai bus gera pradžia, vedanti į pripažinimą ir įvertinimą. Antrojoje savaitės pusėje vėl turėsite didžių idėjų, bet šį kartą jos bus susijusios su mylimais žmonėmis. Vienintelė bėda bus ta, kad nesugebėsite sužiūrėti visų pokyčių ir svarbių smulkmenų – tačiau tai yra laikina. Leiskite savo vizijai nusistovėti ir tada imkitės veiksmų.

  

Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Savaitės pradžioje jausitės harmoningai, sieksite augti kaip asmenybės ir ieškosite įvairių būdų tobulėti. Pamėginkite naujus jogos ar meditacijos užsiėmimus, aromaterapiją, eksperimentuokite piešdami mandalas arba susiraskite gerą akademinio piešimo mokytoją. Rūpinkitės savimi – kai kurios savęs tobulinimo formos galbūt privers jus palikti komforto zoną, bet būtent tokie užsiėmimai bus patys vertingiausi. Jei imsite lankyti sporto klubą, galbūt antrojoje savaitės pusėje kils pagunda imtis didesnio krūvio, nei iš tiesų derėtų. Susidarykite realistišką programą ir jos laikykitės, ypač kol jums trūksta kai kurių žinių ir patirties.

  

Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Ateinančią savaitę sieksite geriau pažinti ir tapti artimesni su savo mylimu žmogumi arba tuo, kurį laikote potencialiu gyvenimo partneriu. Dalinkitės tuo, kas jūsų širdyje – tai gali turėti didesnę įtaką, nei kada nors manėte. Savaitei įpusėjus, pamanysite, kad vertėtų savo didžiajam planui įkvėpti šiek tiek kūrybiškumo, pažvelgti į jį išradingiau. Bėda ta, kad jūs linkę matyti tik galimybes, bet ne iššūkius, todėl prieš imdamiesi realių veiksmų, luktelėkite, kol sugebėsite pamatyti visą situacijos vaizdą.

  

Šaulys

(11.23 - 12.22)

Ateinančios savaitės darbas, kurį jums pavesta atlikti kartu su komanda, reikšmingai paveiks jūsų santykius su kolegomis ir gali tapti tikru šuoliu jūsų karjeroje. Kiek vėliau šią savaitę ims dominuoti svajingos nuotaikos, norėsis daugiau laiko pabūti namuose, giliau pabendrauti su savo gyvenimo partneriu ar juo tapti pretenduojančiu žmogumi. Ilgi ir prasmingi pokalbiai akis į akį pakels jūsų santykius į kitą lygmenį.

  

Ožiaragis

(12.23 - 01.20)

Šią savaitę susigundysite įgyvendinti seniai brandintą grupinį projektą ir nepasigailėsite. Leisdami kiekvienam komandos nariui prisidėti ir pasireikšti pasieksite kur kas geresnių rezultatų, nei mėgindami viską atlikti vieni. Kiek vėliau šią savaitę bendradarbiaudami su partneriu ar artimu draugu prieisite netikėtą aklavietę. Gali pasirodyti, kad, nepaisant milžiniškų pastangų, nepajudate nė per žingsnį pirmyn. Nepasiduokite: kantrybė – dorybė.

  

Vandenis

(01.21 - 02.19)

Šią savaitę vyraus draugiškos nuotaikos, norėsite kuo dažniau kur nors išeiti ir kuo daugiau bendrauti su žmonėmis. Mielai rinksitės artimų draugų kompaniją, tačiau nevengsite atsivesti ir savo antrąsias puses, tokiu būdu organiškai sujungdami savo palaikomus santykius į vieną bendrą vyksmą, kuris tik dar labiau „sucementuos“ jūsų santykius. Savaitei įpusėjus, ne ką prasčiau „įsivažiuosite“ darbo srityje: leisitės į ambicingą profesinį projektą. Kuo daugiau širdies į jį įdėsite, tuo didesnės grąžos sulauksite.

  

Žuvys

(02.20 - 03.20)

Šią savaitę meilės sferoje jausitės užtikrinti, jautrūs ir užsivedę. Norėsite sutvirtinti santykius su savo gyvenimo partneriu ar žmogumi, kuris pretenduoja juo tapti. Svajonės jus tiesiog „nuneš“ – tai neišvengiama, todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione. Savaitės viduryje norėsite siekti profesinių tikslų, turėsite viziją, kaip viskas turėtų būti, tačiau pažvelgus atidžiau paaiškės, kad daugelis detalių šioje mozaikoje neryškios, kai kurių apskritai trūksta. Nesikrimskite – Roma taip pat nebuvo pastatyta per vieną dieną. Kantriai rinkite trūkstamą informaciją, tobulinkite įgūdžius, ieškokite finansavimo šaltinių.


eRosx.lt

Top