Skorpionas

(10.24 - 11.22)

Dienos horoskopas

(2022-05-25)

Merkurijaus ir Plutono dermė dangaus skliaute skatins jus išsikalbėti iš širdies. Nesidrovėdami aptarkite su artimiausiais žmonėmis net pačius kebliausius klausimus. Dabar turite unikalią galimybę išspręsti ilgalaikes santykių problemas ir susigrąžinti harmoniją į namus. Nedelskite!

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Skorpioną?

Be jokios abejonės, tai tvirta asmenybė nuo pirmųjų gimimo dienų. Jis niekada nesielgs taip, kaip norite jūs. Mažasis Skorioniukas turi savo vidinę logiką, kurios pralaužti beveik neįmanoma. Ypač jei bandoma tai padaryti jėga. Kelias į šio ženklo vaiko širdį eina per pagarbą ir nuoširdumą. Jei norite su juo puikiai sutarti, turite nuolat rodyti, kad jį vertinate, taip pat nepamiršti pagirti už gerus darbus ir, svarbiausia, bendrauti kaip lygus su lygiu. Įsidėmėkite: Skorpiono ženklo vaikas paklūsta ir mokosi tik iš tų, kurie stipresni už jį patį. Taip pat būkite pasiruošusi tokio vaiko nuotaikų kaitai. Mažieji skorpionai, ypač paaugliai, linkę į savigraužą.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Šio ženklo žmonių bučiniai – bene labiausiai apskaičiuoti ir apgalvoti. Ir kalbama ne apie bučinio techniką, o apie jo prigimtį. Skorpionas bučiuojasi tik iš būtinybės, jei tai jam padeda pasiekti kito tikslo. Vos pajutęs, kad galima ir nesibučiuoti, veikiai pereina prie kitos savo suplanuotos veiklos.

Savaites horoskopas

(05.23 - 05.29)

Šią savaitę jūsų gyvenimo epicentre atsidurs meilė ir jos paieškos. Jeigu jau sutikote tą vienintelį, tai dabar turėsite galimybę išspręsti visus nesutarimus ir sutarti dėl bendros ateities. Kad ir ką sugalvotumėte, nesidrovėkite apie tai pasakyti partneriui – labai tikėtina, kad šiomis dienomis jis jus palaikys be jokių išlygų. Vis dar vieniši? Atidžiai peržiūrėkite savo elektroninių pažinčių pašto dėžutę. Labai tikėtina, jog tarp visų kandidatų pamatysite tą, kuris galėtų būti vertas jūsų širdies. Artėjant savaitgaliui jausitės kupini jėgų, būsite puikios nuotaikos, tad vieną po kitos įveiksite visas buitines užduotis ir gal net spėsite padėti susitvarkyti netoliese gyvenančiam giminaičiui. Sekmadienį jausitės pavargę, tačiau laimingi ir pilni pasimėgavimo tuo, ką pavyko nuveikti.

Laisvalaikio horoskopas

Vienas iš aktyviausių Zodiako ženklų. Mėgsta sportą, ypač rizikingą: futbolą, ledo ritulį. Geriausiai pailsi prie vandens telkinių. Sunkiai užmezga naujas pažintis, nori ilsėtis tyloje, be žmonių vietoje, kur galima pamąstyti ir paskaityti.

Dietos horoskopas

Nepastovaus charakterio, dažnai keičia nuomonę, tame tarpe ir apie maistą bei dietas. Skorpionai turėtų stengtis valgyti reguliariai, nepersivalgyti. Jiems itin reikalingi produktai, kuriuose gausu selenų, taip pat fosforo, magnio ir geležies – špinatai, kepenėlės, riešutai, įvairūs grūdai, kiaušiniai bei svogūnai. Virškinimui pagerinti Skorpionai turėtų gerti vaistažolių arbatas, skaninti maistą aštresniais prieskoniais. Nepatartina valgyti daug mėsos ir jos gaminių.

Humoro horoskopas

Skorpionai stengiasi neatsilikti nuo „srovės“ – tai galioja ir humorui. Jie žino naujausias „aktualijas“, pokštauja kūrybiškai. Savo galvoje visada turi nemažą anekdotų ir šmaikščių frazių kolekciją, kurias aktyviai naudoja pagal situaciją. Nepaisant, kad Skorpionai supranta ir vertina subtilias materijas, jie nevengia ir nepadorių anekdotų. Tie vyrai, tiek moterys Skorpionai į bendravimą sumaniai įpina juokingas ir šmaikščias frazes, tuo sužavėdami savo pašnekovą. Patį Skorpioną prajuokinti nėra lengva – tam reikia originalumo. Ir nesvarbu, tai subtilus humoras ar ciniškas – jis visada įvertins išties gerą humorą. Tik nebandykite pašiepti Skorpiono – šmaikštuoliui tai atsirugs, netgi jei pokštas nebus labai įžeidžiantis!

Skorpionas

“Apie tuos, kurie pabunda pavakary…”

Stichija: Vanduo
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš geidžiu“
Spalva: raudonos spalvos atspalviai
Akmuo: akvamarinas, karbunkulas, koralai
Valdomas namas: Aštuntas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiaulė
Priešais esantis ženklas: Jautis

Asmenybė

Skorpionas – dramatiškas meilės ir mirties, erotikos ir agresijos ženklas. Pastovus, sunkiai perprantamas, tylus, valdingas ir paslaptingas individualistas. Marso valdomam Skorpionui stiprią įtaką daro Plutonas, jauniausia planeta. Pats Skorpionas yra šiek tiek nemirtingas – kad ir kokių negandų krečiamas, jis tarsi Feniksas gali pakilti iš pelenų. Jis turi stiprios vidinės jėgos, leidžiančios jam atkakliai siekti savo tikslo, nesirūpinti smulkmenomis. Jis gali nusivilti aplinkiniais, bet tik ne savimi. Perpranta pašnekovą iš pirmo žvilgsnio, lengvai patenka į kitų žmonių sielą, tačiau jo siela dažnai taip ir lieka niekam neįžengiama tvirtove.

Profesija

Individualistai Skorpionai dažniausiai renkasi jų asmeninės laisvės nevaržančias profesijas. Jie – puikūs psichologai, psichiatrai, chirurgai, žolininkai, netradicinės medicinos atstovai, filosofai, mąstytojai, teologai, kriminalistai, teisėjai, konsultantai.

Netinkamos profesijos: kariškis, policininkas. Skorpionui taip pat sunku dirbti aptarnavimo sferoje, kur reikia pildyti kitų žmonių užgaidas.

Stilius

Žavus, seksualus ir nenuspėjamas. Skiriamasis Skorpiono bruožas – juoda spalva, tarp šio ženklo žmonių daug gotų judėjimo atstovų. Dievina seksualius ir prabangius daiktus, todėl Skorpionės moterys gali tapti tikromis aukštakulnių arba apatinių rūbų maniakėmis, o vyrai išskirtinį dėmesį skiria prabangiems laikrodžiams, kaklaraiščiams.

Dovanos

Geriausia dovana Skorpionui – su lašeliu mistikos. Tai gali būti ir per atlaidus pirktas šventas paveikslėlis, ir iš Indijos parvežta Budos statulėlė. Taip pat pravers prabangūs aksesuarai, kelionės, sporto reikmenys, apatiniai rūbai. Svarbiausia kad dovana būtų atitinkamai įpakuota, didelė, turėtų simbolinę vertę.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Žuvys, Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės.
Sunkiai sugyvena su Vandeniais ir Taurais.

Tinkami akmenys

Topazas, akvamarinas, karbunkulas, koralas, granatas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Skorpioną moterį

Išjudink jos gynybą visais knygiškais romantikos būdais. Ji gali atrodyti tarsi užšaldyta, bet greitai išsilydo, kai yra mylima. Nesikalbėk su ja pusryčių metu, jai tuomet reikia ramybės, flirtuok vakarieniaudamas. Pripažink faktą, kad jai trūksta energijos, nes nori būti globojama. Suteik jai juoko.

Kaip suvilioti Skorpioną vyrą

Apsimesk, kad juo nesidomi. Jis atbėgs. Visada sakyk jam tiesą, jis tave už tai gerbs. Supras bet kokį melą. Palik jam jo įsigilinimą į darbą – tai jo kita meilė. Prajuokink jį – už tai tave dar labiau mylės.


Jautri vieta: visas kūnas po truputį. Glamonėk ir glostyk jį.

Moterys itin jausmingos. Jas labiausiai veikia, kai partneris šnabžda meilius žiodžius, dejuoja. Nemėgsta banalių žodžių.

Šio tipo vyrui reikia ypatingos aplinkos, jausmingos muzikos, prieblandos. Jam nepatinka mylėtis bet kur. Kūno glamonės bus bevertės, jei nepaveiski jo proto.Top