Sveikatos astrologija: silpniausios 12 Zodiakų kūno vietos

(2017-02-04)


Dar XVIII amžiuje dažnas gydytojas būdavo ir astrologas. Tiksliau, retas kuris juo nebūdavo. Vos prieš kelis šimtus metų gydytojai pasitelkdavo astrologiją, kad geriau suprastų savo pacientus ir jų negalavimus.

Vėliau astromedicina, kaip ir dauguma senųjų žinių ir žinojimų, buvo primiršta, daug jų prarasta. Šiuolaikiniams astrologams dar žinoma, kad seniau astromedikai išskirdavo silpniausias Zodiako ženklų kūno vietas. Manyta, kad būtent tos srities ligos ar susirgimai dažniausiai kankindavo tam tikru metų laiku gimusius žmones.

Avinų locus minoris resistentiae, arba mažiausiai atspari kūno dalis, yra galva, Taurų – sprandas, Dvynių – plaučiai, Vėžių – skrandis, o Žuvų silpniausia vieta yra pėdos. Vis dėlto neteisinga šias žinias supaprastinti, jos tikrai neteigia, kad Avino ženklo atstovas patirs tik galvos traumų, o kitos ligos nuo jo nutekės it vanduo.

Astromedicina tiesiog pasako, kur yra silpnoji vieta, nes ji pirmiausia atspindi, kad žmogaus organizme kažkas yra negerai. Tarkime, minėtasis Avinas gali turėti širdies ar skrandžio problemų, bet jų priežastis bus galvoje. Jeigu jis užsispyręs, nepaisydamas savo kūno galimybių ir jo siunčiamų perspėjimo signalų, veržiasi į priekį, jį ištinka panikos priepuolis, vėliau – ligos, ir jų pasekmės sunkėja.

Šią savaitę, kai Chirono ir Marso planetos įsliuogė į Žuvis, o Saturnas uždegė žalią šviesą sveikatos stiprinimui ir siekiui likti sveikiems, labai tinkamas metas prisiminti, kuo mums gali būti naudinga astromedicina.AVINAS

Kaip jau minėjome, Avino sveikatos problemos prasideda galvoje. Taigi logiška, kad ten turi prasidėti ir gijimo procesas.

Po šiuo ženklu gimusieji patys turi mokytis (tėvai mokyti vaikus ar atrasti jiems tinkamų specialistų), kaip atsipalaiduoti, nuraminti staiga kilusią įtampą, surikiuoti mintis, kurios ir įjungia streso mechanizmus mūsų organizme.

Įvairios psichologinės ir meditacinės praktikos pirmiausia pataria nesieti savęs su mintimis, kurios neršia mūsų galvoje: „Aš nesu pyktis, aš iš šalies stebiu kilusį pykčio jausmą, bet su juo nesitapatinu.“

Manote, labai paprasta ar netgi kvaila? O jūs pamėginkite tai padaryti, kai galingai pakyla įsiūčio banga. Ją laiku pastebėti ir imti stebėti – jau rimtas žingsnis į priekį, t. y. į sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą.TAURAS

Kai suserga Tauro ženklo atstovas, jo negalavimas irgi prasideda silpnojoje kūno vietoje – kakle arba sprande. Kaip tai nutinka?

Nekalbame apie per didelį krūvį, kurį jie sau užsikrauna ant pečių. Čia galvoje turime per dideles apkrovas, per daug darbo valandų, įtampos, per mažai poilsio, negebėjimą laisvu laiku atsiriboti nuo darbinių problemų ir užduočių.

Gyvename ir mokomės, taip ir Taurai turi laiku pastebėti, kada reikia daryti pertrauką ir kokios priemonės, kokie metodai geriausiai padeda jiems pailsėti, atstatyti jėgas.DVYNIAI

Astromedicina teigia, kad bet kuri liga šaknis pradeda leisti silpniausioje Dvynių vietoje. Ši susijusi su kvėpavimo organais. Trečiasis Zodiakas ne tik jais įkvepia oro, aprūpina visą organizmą deguonimi – tinkamas, kokybiškas kvėpavimas palaiko jų psichinę sveikatą.

Jeigu Dvyniai nesirūpina, kokių „teršalų“ įkvepia, nepastebi, kaip jie pamažu nuodija jų organizmą, nesugeba sukurti apsauginio barjero. Pirmiausia šio ženklo atstovai turi išmokti tokias juos žalojančias ir žeidžiančias „šiukšles“ atpažinti. Jos yra visa, kas atima iš jūsų energiją, nuotaiką, numuša ūpą mąstyti, kurti, veikti. Kai sugebėsite tai atpažinti, galėsite apsaugoti save ir savo fizinę bei psichinę sveikatą.VĖŽYS

Jeigu Vėžio ženklo atstovai dažnai serga (nekalbame apie genetines arba chroniškas ligas), tikriausiai jie nežino savo silpnosios organizmo vietos – skrandžio. Jo veiklą trikdo įvairiausios ligos ir kankina skausmai.

Šiuos sukelia ne tik per karštas, per šaltas, per aštrus ar apskritai nesveikas maistas ir gėrimai, bet ir įtampa, nerimas, jaudinimasis, baimės. Visa tai Vėžiai tarsi nuryja, akivaizdu, toks „maistas“ skrandžiui tikrai nepatinka.

Šio ženklo atstovams patiems, jautriai įsiklausant į kūno signalus, reikia mokytis vidinės ramybės ir pusiausvyros arba kreiptis į terapeutus, kurie patartų ir išmokytų, kaip tai padaryti.LIŪTAS

Liūtas tituluojamas Zodiako saule todėl, kad jį valdo būtent šis dangaus šviesulys. Liūto kūno „saulė“ yra širdis. Ji ir yra ta vieta, kur mezgasi penktojo Zodiako negalavimai ir ligos. Pirmiausia todėl, kad Liūtai pernelyg ima į širdį, pernelyg sureikšmina kai kuriuos dalykus, žodžius, kai kurias nesėkmes ar klaidas.

Širdies sutrikimais ir ligomis gali pradėti skųstis net sveikiausieji Liūtai, kurie išgyvena išsiskyrimus, netektis, pralaimėjimus. Sportas, mėgstama veikla, priimtinos šiuolaikinės terapijos ar tūkstantmečius galiojančios praktikos ir meditacijos gali padėti Liūtams susikurti aplink pačią silpniausią savo kūno vietą apsauginį žiedą.MERGELĖ

Visų Mergelės ženklo atstovų ligų ir susirgimų pirminis šaltinis slypi žarnyne. Sveikas žarnynas dažniausiai garantuoja žmogui stiprią sveikatą ir atsparumą ligoms.

Nepasakysime nieko naujo – jį švarų ir sveiką palaikyti padeda ne tik tinkama mityba, bet ir psichikos higiena. Įtampa, konfliktai, bet kokios neigiamas emocijas provokuojančios situacijos Mergelėms yra nuodai. Jie nuodija jų sveikatą.

Taigi protingos būtybės, o šio ženklo atstovai mėgsta logiką ir ja vadovaujasi, ieško būdų ir priemonių, kurios padėtų išvengti ar sveikai atsikratyti nepageidaujamų emocijų ir patirčių.SVARSTYKLĖS

Astromedicina tvirtina, kad Svarstyklių silpnoji grandis – inkstai. Tai labai mums reikalingas kūno organas. Jo svarbą gyvybei ir kokybiškam gyvenimui pajaučiame, kai susergame. Taigi bet kokia liga pirmiausia lizdą susisuka šio Oro stichijos Zodiako inkstuose.

Jeigu jais nesirūpinate, gyvenate nesveikai ir neatsakingai, nesiilsite ir nesilaikote sveiko mitybos ir judėjimo režimo, ši sveikatos grandis trūksta ir paveikia visą organizmą. Svarstyklėms ne tik svarbu vakare riboti skysčius, ypač alkoholinius, tinkamai maitintis, bet ir reguliariai ilsėtis, atrasti sveikų energijos atstatymo ir atsipalaidavimo būdų.SKORPIONAS

Visos Skorpionų problemos prasideda lytiniuose organuose. Taip jau yra. Skorpionas Zodiake valdo reprodukcinius organus, šie yra jų silpnoji kūno vieta. Ne vien nesaugūs lytiniai santykiai ar persišaldymai gali sąlygoti lytinių organų susirgimus.

Kaip sakoma, visos ligos – nuo nervų. Nuolatinė įtampa tarsi degina organizmą iš vidaus, nepakeldamas to, jis signalus pirmiausia Skorpionui siunčia per lytinius organus, jų uždegimus ir rimtesnes ligas.

Norėdami būti sveiki, privalote susikurti rimtą filosofinį, pasaulėžiūros pagrindą, kad mažiau reaguotumėte į gyvenimo pokyčius ir netikėtumus. Žinoma, privalu rūpintis kūno higiena, užsiimti saugiu seksu ir atrasti būdų ir užsiėmimų, kurie stiprintų jūsų fizinę ir psichinę sveikatą.ŠAULYS

Pagal astrologus, Šauliai Zodiake simbolizuoja žmogaus-gyvūno kelią link žmogaus-dievo (dievo kūrinio). Tai simbolizuoja taisyklinga laikysena.

Jei dėl kokių nors psichologinių problemų sukniumbate, susigūžiate, jei tam tikri fiziniai kūno negalavimai ir ligos suriečia jus į ožio ragą, jei silpnas jūsų stuburas, kankina jo skausmai, laikas, žinoma, kreiptis į medikus.

Tačiau tai ir priežastis paieškoti psichosomatinių priežasčių. Kaip mąstote, kokius jausmus dažniausiai išgyvenate, ką apskritai darote gyvenime (gal pernelyg lankstotės, žeminatės, išsižadate orumo ir pagrindinių žmogiškųjų vertybių, pamiršote dvasinį gyvenimą ar atitolote nuo dievo)? Eisena atskleidžia, ar esate sveiki, ar rūpinatės visokeriopa savo sveikata.OŽIARAGIS

Neatspariausia Ožiaragių kūno dalis – keliai. Tai, žinoma, nereiškia, kad tik čia jų tyko traumos ir klastingos ligos. Neretai atakuoja ir kitos, tačiau dažnai keliai siunčia simptomus apie kitas kūno vietas ar apskritai prastėjančią organizmo būklę, silpstančią sveikatą.

Pernelyg dažnai puldami ant kelių, siekdami sau naudos, palankumo arba nesilankstantys, nesižeminantys (kartais tai reiškia pernelyg išdidūs ir nelankstūs) šio ženklo atstovai daro sau meškos paslaugą.

Kelių judrumas atskleidžia ir puikią psichologinę šio Zodiako atstovų sveikatą, gebėjimą būti lankstiems, pamiršti skriaudas ir klaidas, susitaikyti, padėkoti ar ieškoti kompromisų.

Geriau to mokytis patiems ir savo noru, nei laukti, kol ligos privers permąstyti savo požiūrio ir elgsenos pagrindą, ant kurio taip pat statoma ir sveikata, ne tik vidinė ramybė ir pasitikėjimas savimi bei pasauliu.VANDENIS

Vandenių silpnoji vieta – kaulai ir kojų sąnariai. Žinoma, ne tik jie kelia skausmą, kankina ligomis, traumomis, bet dažnai būtent šie organai signalizuoja apie sutrikusią kūno pusiausvyrą, taigi ir mažėjantį atsparumą ir sveikatą.

Kai čia kyla problemų, pats laikas peržiūrėti, kas temdo jums gyvenimo lengvumą, trukdo laisvai judėti ir netgi iš džiaugsmo pašokti į orą. Savistaba yra vienas, bet ne vienintelis kelias į fizinę ir psichinę sveikatą. Ieškokite mokytojų, klauskite patarimų ir nuorodų, tikrai atrasite sveikatą stiprinančios veiklos, kuri jums bus priimtina.ŽUVYS

Žuvų neatspariausioji kūno dalis yra kojos, tiksliau, pėdos. Čia netgi simboliškiau skambėtų posakis, tik apverstas, kad žuvis ima pūti ne nuo galvos, o kojų...

Ar nepraradote ryšio su realybe, t. y. ar jaučiate kojomis žemę? Štai šį klausimą turėtumėte sau užduoti, kai kamuos sezoniniai susirgimai ar užklups rimtos ligos.

Praradę šį ryšį, pernelyg pasineriate į savo darbą, fantazijas, atsiduodate savo pomėgiams, kartais ir kenkiantiems sveikatai – narkotikams, alkoholiui (sakoma, Žuvys – ne tik dvasininkų, bet ir alkoholikų ženklas).

Sveikatą išlaikyti ir saugoti po šiuo ženklu gimusiems žmonėms padės dvasinė ar fizinė veikla, įvairios praktikos ir meditacijos, kurios leidžia išsaugoti vidinę darną.Top