Meilė horoskopas savaitei (02 06-13 d.)

(2017-02-05)AVINAS
Turite šansų sulaukti visko, ko tik kažkada geidėte meilės reikaluose. Mylimas žmogus visais įmanomais būdais šią savaitę jums rodys, kaip jus brangina, vertina ir myli.

Šio ženklo atstovai, neturintys poros, gali sulaukti prisipažinimų meilėje, kvietimų į romantiškus susitikimus. Esamas ar būsimas partneris gali išpildyti slapčiausią jūsų svajonę ar norą. Tikrai stebuklinga savaitė meilei.


TAURAS
Antrojo Zodiako atstovams ši savaitė bus neįprastai rami. Jausite partnerio paramą, net jeigu jo nebus šalia. Mylimas asmuo stengsis pakelti jums nuotaiką ir įkvėpti siekti puikių karjeros galimybių.

Šiuo laikotarpiu turite galimybę pagerinti savo visuomeninę padėtį, užimamas pareigas, o partnerio šis jūs pakilimas visiškai negąsdins. Mylimas žmogus bus pats didžiausias jūsų gerbėjas ir palaikytojas.


DVYNIAI
Nors laimės ir gerovės planeta Jupiteris ims savaitės pradžioje judėti atgal Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi, tai nepakenks jūsų sėkmei meilės reikaluose.
Šis galingas dangaus kūnas jus toliau globos ir laimins, leis džiaugtis nuostabiu romantiniu ryšiu. Šiomis dienomis jums labiau rūpės, kaip artimas žmogus geba plėsti jūsų mąstymo ir jausmų horizontus, kuo jus papildo, ką naujo padeda pažinti.


VĖŽYS
Galite pastebėti, kad šią savaitę ima gerėti bendravimas su partneriu. Jeigu kuris iš jūsų anksčiau vengėte kalbėti apie jausmus, šiomis dienomis prikaupsite drąsos atsiverti ir nuoširdžiai vienas kitą išklausyti.

Patys galite nustebti, kai pralaužę savo kuklumo ledus, pasikalbėsite apie intymiausius dalykus, apie kuriuos nedrįsdavote prabilti. Dabar suprasite – dėl to nieko neprarasite, tik laimėsite, sustiprinsite jus siejantį ryšį.


LIŪTAS
Savaitgalį, šeštadienį, įvyks Mėnulio užtemimas Liūto ženkle. Kaip esame minėję anksčiau, užtemimai veikia maždaug savaitę prieš ir po šio įvykio. Jis Liūtams bus teigiamas, nes padės atskleisti tikrąjį „aš“ savo partneriui, mylimam žmogui.

Jeigu anksčiau manėte, turite stengtis atrodyti geresni, įspūdingesni, patrauklesni, kad būtumėte mylimi, dabar suprasite: partneris jus priima tokius, kokie esate iš tikrųjų. Didžiulė dovana yra meilė, bet dar didesnė, kai gali meilės santykiuose būti tiesoje su savimi ir leisti tai kitam.


MERGELĖ
Tie šio ženklo atstovai, kurie gydėsi sielos ir nemeilės žaizdas, kurie galbūt lankėsi pas psichologus ar psichoterapeutus, šią savaitę gali pajausti persilaužimą į gerąją pusę.

Po savaitgalį vyksiančio Mėnulio užtemimo kaimyniniame Liūto ženkle, galite jaustis visiškai pasirengę paleisti skaudžią praeitį ir leisti vėl sau mylėti ir būti mylimiems.

Kitos Mergelės, kurios buvo nelaimingai įsimylėjusios ar santykiai su tuo žmogumi dėl kokių nors priežasčių buvo neįmanomi, supras: laikas baigti vaikytis šešėlių, imti gyventi realybėje ir dabartyje.


SVARSTYKLĖS
Meilė, asmeninis gyvenimas pastaruoju metu yra Svarstyklių pozityvumo šaltinis. Šis poveikis tęsis. Mylimas asmuo gali netgi padėti įgyvendinti patį didžiausią jūsų širdies norą.Pirmomis savaitės dienomis pastebėsite – jums lengviau sekasi susikalbėti su mylimu žmogumi. Nei jis, nei jūs nebevengiate nejaukių, skaudžių ar intymių temų.

Be to, šiuo metu jums bus smagu su partneriu lankytis susitikimuose, renginiuose, o jų savaitgalį bus visai nemažai.


SKORPIONAS
Su mylimu žmogumi šią savaitę artimiesiems ir draugų ratui galite ruošti staigmeną. Šiomis dienomis smagiai dėl šio reikalo kartu darbuositės, norėdami pradžiuginti visus, kuriuos mylite.

O gali būti ir taip, kad su mylimu žmogumi tiesiog planuojate pokyčius, susijusius su gyvenamąja vieta. Kai kurie Skorpionai nuspręs apsigyventi kartu, kiti planuos ir ruošis dideliam pirkiniui, gal net butui ar namui. Šis pirkinys turėtų būti sėkmingas.


ŠAULYS
Su draugais pastaruoju metu pagausite save nuolatos bekalbą apie meilės ar partnerystės reikalus. Jeigu jie dominuoja, vadinasi, tai yra svarbu. Klausykitės atidžiai ir taip pat kalbėkite.

Visai gali būti, kad su draugais gebėsite pasidalyti vertingais pastebėjimais, pasiūlyti netikėtų, originalių sprendimų. Ši savaitė ypač tinka organizuoti ir eiti į pasimatymus, susitikimus su draugų poromis. Jie bus sėkmingi.


OŽIARAGIS
Šio ženklo atstovai, kurie pastaruoju metu su artimu žmogumi sprendė bendrą finansinę problemą, dabar pamatys prošvaistes.

Kiti Ožiaragiai tvarkysis su intymesniais iššūkiais. Jeigu anksčiau nedrįsdavote pakviesti partnerio atviram pokalbiui, dabar atrodys, kad gavote milžinišką dozę drąsos pradėti kalbėti, kas jums abiem yra svarbu.


VANDENIS
Vandenių partnerystės reikalus jau pastarąją svaitę galėjo veikti Mėnulio užtemimas. Jis iš tiesų įvyks šį savaitgalį, šeštadienį, bet tokių reiškinių poveikis trunka kiek ilgiau.

Galite tikėtis posūkių ir pokyčių šioje gyvenimo srityje, greičiausiai jie bus teigiami, suartintys, o ne išskiriantys. Kai kurie Vandeniai gali susižadėti ar nutarti kelti vestuves. Jeigu dėl kokių nors priežasčių buvote išskirti, gyvenote atskirai, dabar stos laikas poros susijungimui.


ŽUVYS
Nuo pirmų šios savaitės dienų prasidėję slapti, nuo aplinkinių ausų kruopščiai saugomi pokalbiai su partneriu tęsis kone visą vasarį. Tai gali būti susiję su abiem svarbia tema, į kurią pastaruoju metu gilinotės, ar jūsų bendrais planais. Apie juos nenorite kalbėti garsiai, nes bijote, kad galbūt nepasiseks? Žvaigždės sako: viskas bus gerai.Astromanija.ltTop