​Kurį mėnesį gimsta patys aistringiausi žmonės?

(2017-02-05)

*

Tiek daug girdime, kas daro įtaką mūsų seksualumui, patrauklumui ir aistringumui. Šįkart pakalbėsime ne apie Marso ar Veneros poveikį, o laiką, kai atėjome į šį pasaulį.

Pasirodo, yra metuose mėnesių, kuriais gimsta patys aistringiausi žmonės. Kiek čia tiesos, teks patiems pasitikrinti.

SAUSIS

„Kabinimo“ reikaluose sausio mėnesį gimusieji yra gana konservatyvūs. Kai jiems išties labai patinka koks nors žmogus, labai aktyviai jo ar jos siekia.

Tiesą sakant, kai jau tampa su išrinktuoju artimi, paaiškėja, kad ne tokie jie ir konservatyvūs, netgi labai pašėlę lovoje (panašiai kaip gimusieji lapkričio mėnesį).


VASARIS

Tie, kurie gimė antrąjį metų mėnesį, būna tikri nuotykių mėgėjai. Jie garsėja aistringumu, tačiau su jais gana sunku užmegzti emocinį ryšį.

Ne todėl, kad vasarį gimusieji to nenorėtų, bet jie būna užsiėmę svarbiais dalykais, galybe reikalų, ir santykių puoselėjimui neskiria laiko. Žodžiu, jei norėsite artimo ryšio su Vasarinukais, teks įdėti daug
pastangų ir būti atkakliems.


KOVAS

Kovo mėnesį gimę žmonės labai mėgsta lovos reikalus. Jiems patinka intensyvus, aistringas seksas, bet su įsipareigojimais.

Jei ką išties myli, Kovinukai atiduoda viską, ką turi, visą save, o seksas su mylimu asmeniu jiems yra tarsi nauja artumo ir dvasingumo forma.


BALANDIS

Balandį gimusieji yra labai nepriklausomi, bei kai pradeda santykius, atiduoda partneriui visą save.

Seksas su Balandinukais paprastai būna karštas ir aistringas. Šį mėnesį gimusius juk valdo pats Marsas, tikras seksualumo dievas. Jų aistra būna didelė, bet jie gana greitai pavargsta nuo žmonių.


GEGUŽĖ

Gegužinukai trokšta jausmingo, jaukaus ir patogaus sekso. Jiems labai patinka mylėtis ir tai daryti gražioje aplinkoje, skirti tam pakankamai laiko.

Gegužės mėnesį gimusiems žmonėms patinka, kai seksas trunka ilgai ir partneris skiria jiems daug dėmesio, tačiau jie irgi yra dosnūs savo išrinktiesiems.


BIRŽELIS

Birželio mėnesį gimusieji nori viską žinoti apie seksą, išbandyti visas įmanomas pozicijas. Galbūt jie nėra tokie patrakę, kaip vasario mėnesį gimę asmenys, tačiau mažai kuo jiems nusileidžia.

Birželinukams patinka nešvankūs žodžiai, sakomi mylintis, arba telefoninis seksas. Jiems patinka beveik viskas.


LIEPA

Liepos mėnesį gimusiems svarbu su žmogumi, su kuriuo mylisi, užmegzti emocinį ryšį. Vien tik fizinis kontaktas, elementarus lytinis aktas jiems atrodo per vulgarus.

Liepinukai su sekso partneriu turi jaustis saugiai, kad galėtų visiškai jam atsiduoti. Tik tada jie mylimam asmeniui suteiks malonumą ir patys visomis kūno ląstelėmis galės mėgautis seksu. Įskaudinti juos labai
lengva, todėl gavę pastabų dėl lovos reikalų gali smarkiai įžeisti.


RUGPJŪTIS

Rugpjūčio mėnesį gimę meilužiai gali būti arba labai dosnūs, arba labai egoistiški. Juos įžeisti labai lengva, jei tiesiai išsakysite pastabas dėl jų pajėgumo, elgesio lovoje.

Rugpjūtį gimusieji nori iš partnerio gauti viską, ko tik užsigeidžia, o jei negauna, išeina pas kitą.


RUGSĖJIS

Rugsėjo mėnesį gimusieji yra aistringi, bet labai gerai valdo emocijas, todėl aplinkiniai apie jų kūne siaučiančias aistras gali ir neįtarti, laikyti juos gana santūriais.

Užkariauti Rugsėjinukus nėra lengva, jie greitai nešoka į lovą. Tačiau kai pasitiki partneriu, mėgaujasi kiekviena sekso minute, dėl partnerio ir noro jam suteikti malonumą padarys viską.


SPALIS

Jiems patinka romantika, todėl geidžiamo asmens dėmesio siekia gražiai, ilgai, išmoningai. Spalio mėnesį gimusieji gal ir nėra patys aistringiausi meilužiai, bet jie moka siekti palankumo, todėl tinka į
partnerius tiems, kurie dievina romantiką ir švelnų seksą.


LAPKRITIS

Svajojate apie aistringą seksą? Pataikėte ten, kur reikia. Lapkritį gimusieji yra bene aistringiausi partneriai žemėje. Jie nori, kad patinkantis asmuo siektų jų dėmesio ir užvaldytų juos, paimtų šturmu. Lapkritinukai siekia išbandyti visas įmanomas pozas ir galimas sekso vietas.


GRUODIS

Gruodžio mėnesį gimusieji pasižymi kūrybingumu lovoje, su jais būna įdomu ir linksma. Jie išradingi sekso vaidmenų kūrėjai ir atlikėjai.

Nors su jais smagu mylėtis, užmegzti emocinį ir ilgai trunkantį ryšį nėra paprasta, bet įmanoma. Tik nesitikėkite, kad tai įvyks greitai. Teks paplušėti.


Astromanija.ltTop