3 santuokai idealiausios moterys pagal Zodiako ženklą

(2017-02-09)


Po šiais Zodiako ženklais gimusios moterys yra tobuliausios žmonos. Jei esate susituokęs ar planuojate savo gyvenimą susieti su viena iš jų, esate laimingas žmogus. Nes tokios moterys yra idealiausias pasirinkimas!

Valdovė Liūtas

Šios moterys yra tikros valdovės, jos gali būti valdingos, stiprios ir šiurkščios. Štai kodėl būnant su Liūtėmis reikia turėti stiprios valios ir nepalaužiamą charakterį. Jos niekada nesistengia sužavėti, bent jau dėti ypatingų pastangų. Jos natūraliai, iš savo prigimties žavi ir keri aplinkinius.

Moteris Liūtė ieško partnerių, kurie stengsis dėl šeimos. Jei sužavėsite Liūtę, niekur kitur nerasite kitos moters, kuri jus labiau mylės. Jos meilė yra nesavanaudiška ir gryna. Ji visada siekia geriausio savo vyrui ir vaikams, visada pasiruošusi ginti savo artimuosius.


Karalienė Vėžys


Moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, jaučia stiprias emocijas savo partneriams. Todėl jos siūlo besąlygišką meilę ir yra pasirengusios dėl mylimojo padaryti absoliučiai viską. Jei nusprendėte vesti tokią moterį, žinokite, kad nesuklydote. Ji dėl savo ir šeimos laimės gali padaryti viską.

Moterys Vėžiai sukuria jaukią atmosferą namuose. Be to, jos yra puikios virėjos, todėl šeima kiekvieną dieną yra lepinama kulinariniais stebuklais! Jos taip pat yra ne tik geros žmonos, bet ir motinos. Šios moterys ieško gerų ir sąžiningų partnerių.


Imperatorienė Avinas


Moteris Avinas yra labai stipraus ir tvirto charakterio, visada siekia savo tikslų. Todėl jei esate pasiruošęs sujungti savo gyvenimą su tokia dvasiškai stipria moterimi kaip Avinas, turite pamiršti silpnybę.

Tokios moterys mėgaujasi aukštu socialiniu statusu, visi žiūri į jas su pagarba. O jei partneriai yra silpnesni, tai neilgai, nes moteris Avinas moka įkvėpti savo vyrą būti stipriu, atsakingu ir oriu. Po Avino ženklu gimusios moterys gerai žino, ko tikėtis iš gyvenimo. Jos yra realistės. Jos dažniausiai būna griežtos mamos, kurios augina būsimus vadovus ir nugalėtojus. Iš partnerio visada laukia stipraus charakterio ir tikrumo gyvenime.Top