Kurie žmonės mus skurdina, kurie turtina?

(2017-03-18)

Kurie žmonės mus skurdina, kurie turtina?

Vasarį turime galimybę aiškiai pamatyti, kurie asmenys mums padeda, pritraukia, pataria išlaikyti pinigus ir jų turėti daugiau, turtėti, o kurie veikia lyg kokie siurbliai ar rėtys, su kuriais būdami pinigus prarandame, atiduodame, klimpstame į skolas ir liekame kiauromis kišenėmis.


Yra toks posakis „pinigas pinigą traukia“, o turtingi žmonės paprastai būna apsupti turtingųjų. Tai – likimas? Greičiau mąstymo arba energijos klausimas. Kokiomis mintimis gyvename, kokiomis taisyklėmis vadovaujamės, kokius ketinimus skleidžiame(jie iš tiesų į aplinką sklinda lyg energijos bangos), tokie būna ir rezultatai.


Komunikacijos, idėjų ir jų realizavimo planeta Merkurijus paskutinį kalendorinės žiemos mėnesį mums padės susivokti, kokiais prinicipais, finansiniais įpročiais kliaujamės ir kurių žmonių patarimais pasitikime ar pavyzdžiu sekame (gal net patys to nesuvokdami, nes šitai įsirašę į mūsų atmintį nuo vaikystės ar jaunystės).


Tai nereiškia, kad turime bėgti nuo kai kurių artimų, pažįstamų žmonių, juos atstumti. Tačiau kiekvienam Zodiakui pravartu suvokti, kokią įtaką jiems daro aplinkiniai, o tada nuspręsti – leisti jiems tai daryti ar ne.AVINAS
Avinus skurdina: Šio ženklo atstovų finansinei sėkmei trukdo žmonės, kurie pataikūniškai palaiko jų neapgalvotus, spontaniškus sprendimus, skatina kovingumą ir agresyvumą. Tai gali būti ir niekaip pačios neapsisprendžiančios, nuolatos abejojančios, neryžtingos Svarstyklės.


Avinus turtina: jiems padeda tie, kurie ragina pamąstyti, prieš puolant veikti, susikurti veikimo planą, strategiją, susitaupyti pinigų sumą, kuri padėtų užtikrinčiau ir saugiau jaustis. Bendraukite daugiau su žmonėmis, kurie savo pavyzdžiu ar patarimais moko elgtis diplomatiškiau, sąžiningiau, atviriau.TAURAS
Taurus skurdina: Ne visada Tauriškas užsispyrimas yra blogai. Šiuo metu jums nenaudinga eksperimentuoti, todėl neklausykite tų, kurie tai skatina.
Atsargiai žadėkite pagalbą artimiesiems ar draugams, ypač, jei nemažą sumą jie ir taip jums skolingi. Atsakyti sunku, bet bus dar sunkiau, kai patys nebeturėsite santaupų, o prašyti pagalbos kitų nedrįsite ar neleis išdidumas.


Taurus turtina: tie žmonės, kuriems vis mažai iššūkių, jie susigavoja naujų, nes siekia daugiau pripažinimo, įvertinimo, sėkmės, prabangos, kūrybinės realizacijos.
Tokie moka įkvėpti, jie ir padeda, jeigu reikia. Šie asmenys drąsina, motyvuoja veikti ir parodyti, ką šiame gyvenime galite ir gebate geriausio. Pažįstamas ar artimas Skorpionas šiuo metu jums itin pasitarnautų.DVYNIAI
Dvynius skurdina: Žmonės, kurie naudojasi jūsų lengvu (dažnai lengvabūdišku) polėkiu, skatina jus įsivelti į rizikingus verslus ar veiklas. Taip pat draugai, kurie dega „auksinėmis“ idėjomis, aiškina, kokios jos geros, bet patys tingi ar bijo jomis užsiimti, todėl „pataria“ tai daryti jums.


Dvynius turtina: partneris, kuris įveda tvarką jų piniginiuose reikaluose, moko finansinio raštingumo ir atsakingumo. Žmogus, kuris skatina pasvarstyti, prieš atidarant piniginę ar paspaudžiant pavedinimo mygtuką. Patikimas Ožiaragis savo pavyzdžiu ar patarimais padėtų jums išmokti finansinio saugumo, siekti ir užsidirbti, taip pat – lengvai neatiduoti pinigų, jų nešvaistyti.VĖŽYS
Vėžius skurdina: Nuoširdūs, jautrūs šio ženklo atstovai tarsi traukte traukia saldžiakalbius įtikinėtojus, porintojus apie neišsemtas galimybes ar neatrastas pelningas sritis. Taip pat Vėžių gerumu dažnai pasinaudoja ciniški apsimetėliai ar tinginiai, kurie moka graudžiais pasakojimais išsikaulyti pinigų.Vėžius turtina: sąžiningas, realistiškas ir praktiškas draugas, partneris arba giminaitis. Jis nuima nuo Vėžio nosies rožinius akinius ir paaiškina, kas yra kas. Jums visai praverstų savo aplinkoje turėti patikimą žmogų, gimusį po Vandenio ženklu. Jus jungtų noras pasitarnauti bendruomenei, tačiau daryti tai kūrybingai, nenuskraudžiant savęs ir artimiausių žmonių.LIŪTAS
Liūtus skurdina: pataikūnai ir prisitaikėliai, kurie užlipina jums ausis pagyromis, komplimentais, sakydami vien tai, ką norite girdėti.
Tokie žmonės tiesiog tarpsta jūsų saulėkaitoje, naudojasi jūsų dosnumu, geraširdiškumu, patys nieko nedaro, bet skundais (dažnai melagingais) pakurstydami Liūtų norą kovoti už teisybę. Taip sakant, jūsų rankomis jie kuria savo gerovę.


Liūtus turtina: partneris arba artimas žmogus, kuris visada būna šalia, jus palaiko, stiprina, duoda išmintingų, praktiškų patarimų. Patikimas Dvynys sugeba įvertinti jūsų gebėjimus ir talentus, padrąsinti juos naudoti taip, kad turėtumėte ir praktinės naudos.MERGELĖ
Mergeles skurdina: amžinai abejojantys, niekuo nepasitikintys, nuolatos besiskundžiantys ir kritikuojantys žmonės, save vadinantys realistais, o iš tiesų jie tėra pesimistai, tinginiai arba nevykėliai.


Mergeles turtina: moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės linkę save kiek pervertinti, tačiau ne be reikalo. Taip jau sutvarkyta gamtos – optimizmas padeda mums veikti, siekti, o ne grimzti į apmąstymus ir neveiklumą.
Žmonės, kurie didina jūsų pasitikėjimą savimi, jūsų talentais, gebėjimais, skatina kūrybingumą ir optimizmą, ne tik gerai nuteikia, bet ir padeda jums turtėti. Mergelėms naudinga savo aplinkoje turėti bent vieną tokį žmogų, gimusį, tarkime, po Avino ženklu.SVARSTYKLĖS
Svarstykles skurdina: bailūs, nuolankūs, nepasitikintys savimi žmonės, kurie ir kitiems savo „išmintingais“ pamokymais atima drąsą veikti.
Asmenys, kurie patys neturi ambicijų, orumo, nemyli savo darbo ir nekelia sau gyvenime įkvepiančių tikslų jus stabdo. Jie neleidžia nei svajoti, nei susikurti galimybę iš tiesų tas svajones realizuoti, taip praturtėjant tiek finansiškai, tiek augant kaip asmenybėms.


Svarstykles turtina: tikras kovotojas, stiprus ir ambicingas, gebantis įkvėpti aplinkinius savo pavyzdžiu, ryžtu, gebėjimu kurti planus, juos realizuoti.
Svarstyklėms praverstų savo aplinkoje turėti dosnų, ambicingą ir nuoširdų Liūtą, skatinantį tikėti savimi ir savo gebėjimais, taip pat ir tais, kurie padeda užsidirbti daugiau pinigų.SKORPIONAS
Skorpionus skurdina: visažiniai, teisuoliai, kuriems neva visi kenkia ir trukdo, o iš tiesų jie su visais – artimaisiais, kolegomis, draugais – nuolatos būna susipykę, su kuo nors visada kariauja psichologinį, fizinį karą ar nepaliauja varstyti teismų durų. Greičiausiai ne aplinkiniai, o jie patys yra griovėjai, nesugebantys įkvėpti kitų kurti.


Skorpionus turtina: pozityvūs, džiaugsmingi, energingi žmonės, kurie sugeba pakovoti už save ir savo tiesas, bet aplink save nesukuria neigiamybės liūno, į kurį klampina visus, atsiduriančius šalia. Savoje aplinkoje turėkite sąžiningas, nuoširdžias Žuvis, kurios įkvėptų svajoti ir siekti savo idealų. Netiesa, kad tai nenaudinga.ŠAULYS
Šaulius skurdina: Optimizmas yra gerai, nes jis padeda neprarasti pasitikėjimo savimi ir savo tikslais, tačiau jums reikia žmogaus, kuris padėtų įvertinti ir realią situaciją, pasižiūrėti į ją iš atstumo, kritiškai. Juk negali gyvenime visada ir visiems sakyti „taip“, nes tada teks sau pritaikyti posakį „gera širdelė, plika subinėlė“.


Šaulius turtina: žmonės, kurie yra lojalūs, dalijasi su jumis entuziazmu, bet sugeba mąstyti kritiškai, užduoti svarbius klausimus, kurie neleidžia optimizmui nuvesti jus prie bedugnės krašto. Jums praverstų šalia turėti patikimus, entuziastingus, bet įžvalgius Dvynius.OŽIARAGIS
Ožiaragius skurdina: tie asmenys, kurie visada viskuo yra nepatenktinti, vis burba, skundžiasi, nuolatos būna negatyviai ir pesimistiškai nusiteikę. Ožiaragiai turi pakankamai valios ir ryžto, kad pasipriešintų tokiems veikėjams ir įgyvendintų, ką užsibrėžė. Nepamirškite to.


Ožiaragius turtina: Kad ir kokie tvirti būtumėte, kiekvienam reikia draugo, partnerio arba giminaičio, kuris išklauso, būna šalia ar palaiko už rankos, kai apninka abejonės ir nusmukdo nesėkmės.
Jums praverstų savo aplinkoje turėti bent vieną Vėžio ženklo atstovą, kuris savo pavyzdžiu ir patarimais moko vertinti šeimą, rūpintis artimaisiais ir taip susikurti sau palaikymo komandą kelyje į sėkmę, taip pat ir finansinę.VANDENIS
Vandenius skurdina: Svajokliai, fantazuotojai, „gyvenimo menininkai“, negebantys matyti reikalo esmės jums tik trukdo, atitolina nuo tikslo susikurti sau orų gyvenimą. Tokie mėgsta postringauti, pamėtyti išmintingų frazių, bet naudos iš jų – kaip iš ožio pieno.
Šie asmenys tik panardina jus į iliuzijas, dažnai nuskurdina jus finansiškai (nuolatos skolinasi ar prašo gelbėti iš skolų), nes patys nesugeba savimi pasirūpinti, todėl suranda, kas jais pasirūpina, tarkime, jus.


Vandenius turtina: asmenys, kurie ragina ne tik kliautis smegenimis (tai puikiai mokate), bet ir intuityviuoju protu, klausytis nuojautos arba širdies. Optimistiškas, energingas, širdingas ir veiklus Liūtas jus dažnai nukreips teisinga linkme, padrąsins ir padės, kai to reikia. Iš jo galėtumėte pasimokyti, kaip elgtis su pinigais, kad jų ne mažėtų, o daugėtų.ŽUVYS
Žuvis skurdina: šio ženklo atstovams nesunku padaryti įtaką, nes jie yra labai imlūs, jautrūs. Lengva iš Žuvų atimti pasitikėjimą savimi, savo įpročiais, veikimo metodais (taip pat ir tais, kurie susiję su pinigais).
Žmonės, kurie gąsdina nepasitikėti savo nuojauta, vis stengiasi jus atkalbėti nuo svajonių ar planų įgyvendinimo, atima pasitikėjimą savimi. Su tokiais prarasite, ką turite, tikrai nesusikursite sau turtingos dabarties ir saugios ateities.


Žuvis turtina: jums reikia patikimo draugo, partnerio ar giminaičio, kuris būtų pakankamai jautrus, bet tvirtas, kritiškai mąstantis, todėl padėtų jums neįsivelti į galios žaidimus, gudruolių ar machinatorių spąstus.
Mokykitės iš to, kuriam sekasi, o ne to, kuris sėdi prie suskilusios geldos, bet nuolatos aplinkiniams dalija patarimus.Šaltinis: Astromanija.ltTop