Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Dvyniai

(2017-06-20)

Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Dvyniai


Kaip visada, pirmuosius pristatome avinus! Sekite naujienas ir sužinosite apie kitus zodiako ženklų vyrus!


DVYNIAI


Dvyniai labai mėgsta bendrauti ir būti žmonių apsuptyje, taigi, nenuostabu, kad juos rasite draugų būryje, vakarėlyje ar bet kokiame visuomeniniame renginyje. Toks vyras niekada nestokos humoro jausmo ir neieškos žodžio kišenėje. Nebūkite pavydi, paprastai dvynio ženklo atstovai mėgsta būti ir moteriškos kompanijos dalimi.


Norite sužavėti dvynio ženklo atstovą - atnaujinkite savo bendrąsias žinias ir išprusimą. Kaip jau minėjome, dvyniai mėgsta kalbėti, tad jei neturėsite jam ką pasakyti, tiesiog tapsite jam neįdomi. Jis sąmojingas, protingas ir smalsus, jis mėgaujasi informacijos „keitimusi“ ir daro tai su žmonėmis, esančiais šalia jo. Būdama tik gera klausytoja neprikaustysite jo dėmesio. Išreikškite protingas pastabas, komentarus, stenkitės visada palaikyti pokalbį.


Susitikinėdama su dvyniu, niekada nenuobodžiausite. Jis mėgsta, malonumus, išdaigas ir įvairovę. Šiandien galite jį matyti roko koncerte, o rytoj, vilkintį smokingą ir klausantį Beethoven'o kūrinių. Toks įvairovės troškimas gali „nupiešti“ dvynio ženklo atstovą kaip labai nepastovų ir permainingą žmogų. Bet, tiesą sakant, dvyniams reikia naujų patyrimų, kad jie egzistuotų. Taigi, jei ketinate būti su tokiu žmogumi, įsitikinkite, kad taip pat esate įvairiapusiškas žmogus ir turite ką jam pasiūlyti.


Imdamasis begalės darbų vienu metu, dvynių ženklo atstovas pranoksta visus kitus. Tai kupinas energijos žmogus, kurio susidomėjimas tam tikrai dalykais gali keistis kaip mėnulio fazės. Šio ženklo atstovai yra vikrūs ir greiti. Jei pakeliui į filmą, kuris prasideda už penkiolikos minučių, jums nuleis automobilio padangą, galite neabejoti, kad ji bus pakeista ir suspėsite ten nuvykti laiku.


Kita vertus, dėl savo karšto būdo Dvyniai neretai gali mesti neužbaigtą darbą pusiaukelėje. Taigi, jei tikitės, kad, prireikus pagalbos, jis padės jums suruošti vakarienę Padėkos dienai, turėkite ir atsarginį planą. Toks vyras greitai prisižada, bet ne visada yra toks pats greitas kai reikia pildyti pažadus ar vykdyti įsipareigojimus. Būkite tikra, jis sukurs tokį pasiteisinimą, kad nebus prasmės daugiau jam prieštarauti.


Po dvynių ženklu gimę vyrai sugeba pažvelgti į problemą iš įvairių pusių. Todėl neabejokite, kad jis padarys teigiamą įspūdį ne tik jūsų pusbroliui, bet ir tėvams ar tetai. Kita vertus, jo prieštaraujantys vidiniai impulsai gali atskleisi dvynius kaip nerimstančios sielos žmogų, nepastovią asmenybę.


Sukurti ilgalaikius santykius su dvynio ženklo atstovu - tikras iššūkis. Tai yra toks vyras, kuris visada trokšta naujų patyrimų, naujos kompanijos, o rutina jį erzina. Bet tai taip pat toks vyras, kuriam lengva įtikti ir jį pralinksminti. Jis dievina aštrų protą, kas neretai jam yra kur kas svarbiau nei tobulos jūsų kūno linijos. Apskritai, tai draugiški, gero būdo, lengvai prisitaikantys prie kompanijos žmonės.Top