Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Vėžys

(2017-07-11)

Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Vėžys


Santykiai su vyru pagal zodiako ženklą!


VĖŽYS


Susitikinėdama su Vėžio ženklo atstovu, galite būti tikra, kad santykiai teiks pasitenkinimą. Šis vyras bus ne tik švelnus, bet ir dėmesingas bei atsižvelgs į visus jūsų norus ir poreikius. Galima teigti, kad šio ženklo atstovai turi intuiciją, dėl to yra suprantingi ir užjaučiantys.


Taip greičiausiai yra ir todėl, kad vėžio ženklas yra valdomas Mėnulio – nuotaikų vadovo bei moteriškos energijos įkūnytojo. Taigi, jei jus kas nors liūdina ar jaučiatės prislėgta, toks vyras intuityviai pasiūlys jums savo petį išsiverkti. Jeigu jūs visą vakarą paaukojote, kad paruoštumėte jam tobulą vakarienę, neabejokite – jums už tai bus atlyginta su kaupu.


Kadangi šio ženklo atstovai yra valdomi stiprių jausmų, prieš ką nors sakydama ar darydama visada pagalvokite du kartus (bet koks ne vietoje ir ne laiku pasakytas žodis, gali jį nemenkai įskaudinti). Vėžiai yra ne tik pažeidžiami, bet labai pavydūs jausmą. Net menkiausia smulkmena gali sugadinti jo nuotaiką ir sugriauti visos dienos planus. Jam svarbus saugumo jausmas, todėl nuolatos stenkitės stiprinti ir grūdinti jūsų meilės frontą, suteikite jam pasitikėjimo jausmą.


Ištikimybė – dar vienas požymis, kurį įkūnija vėžio ženklo atstovai. Šie vyrai ištikimi savo antrosioms pusėms ir to paties tikisi iš jų. Būtent dėl šios priežasties neretai jie tampa savininkiški, bet jei karštai jį mylite, tai neturėtų liūdinti.


Galite neabejoti, kad po šiuo ženklu gimęs vyras kitų stipriosios lyties atstovų bus laikomas nepamainomu lyderiu. Jis ištikimas, jautrus, supratingas ir rūpestingas. Regis, kad jis įkūnija visas gerąsias savybes, todėl nesibaimindama blogo pirmojo įspūdžio, galite drąsiai parsivesti jį namo ir supažindinti su visa šeima. Nors po šiuo ženklu gimę vyrai yra ypač švelnūs ir lengvai pažeidžiami, jie ne ką mažiau tvirti bei turi stiprią valią. Kartą priėmusį sprendimą, jį bus sunku perkalbėti.


Vėžys savo prioritetais laiko namų židinį, šeimą, meilę bei artimus draugus. Jei kūrendamas židinį, jis pradės jums pasakoti savo vaikystės atsiminimus, patikėkite, sulauksite dar ne vieno tokio vakaro. Tiesą sakant, jis pernelyg apsėstas minčių apie savo šeimą, tėvus ar jų problemas. Bet argi ne tokio rūpestingo vyro nori kiekviena moteris?


Bendraujant su šio tipo vyrais taip pat vertėtų žinoti, kad juos be galo žavi gamta ir su ja susiję reiškiniai. Nenustebkite, sužinojusi, kad jis turi namelį ant kalno, prie tyvuliuojančio upelio. Dar labiau jį sužavėsite, jei pati parodysite savo atsidavimą gamtai.


Kaip jau minėjome, šio ženklo atstovus gali prislėgti ir nuliūdinti net menkiausia jo ar jūsų nesėkmė. Jei taip atsitiktų, nelįskite jam į akis, priešingai, palaukite, kol jis pats bus pasiruošęs šnekėtis ir dalytis mintimis. Daugelis moterų nesėkmingai bando iškvosti po šiuo ženklu gimusį vyrą apie jo nesėkmes ir, be abejonės, lieka atstumtos.


Kadangi Vėžiai yra ypač intuityvūs, ši savybė pasireiškia sprendžiant finansinius klausimus. Jis gali būti labai turtingas (arba visiškai neturtingas), bet nesėkmės, susijusios su pinigais, jo niekada neparklupdys. Perdėtas jo atsargumas atmeta bet kokią ekstravaganciją ir nereikalingas išlaidas. Jei šis bruožas jus erzina, palaukite, kol praeisite kartu su juo pro papuošalų parduotuvę. Savo mylimajai jis negaili nieko ir be ypatingos progos gali nustebinti jus perlų vėriniu.


Taigi, jei norite po Vėžio ženklu gimusį vyrą išlaikyti šalia savęs visą gyvenimą, būkite pasiruošusi jį kasdien sutikti jaukiuose ir šiltuose namuose, į kuriuos visada norėtųsi grįžti. Atminkite – daug kas yra jūsų rankose.Top