3 Zodiako ženklai, kurių neįmanoma pamiršti

(2018-02-25)

Jiems labai sunku atleisti, bet jų pamiršti iš viso neįmanoma. Tai 3 Zodiako ženklai, kurie visiems laikams lieka atmintyje.


Jie įsiveržia į mūsų gyvenimą galingai ir žaibiškai. Sugriauna stereotipus, apverčia gyvenimą ir išeina... Pasiimdami su savimi visam laikui dalelę mūsų širdies.


Kiekvienas žmogus palieka pėdsaką mūsų širdyje. Yra trumpalaikiai susitikimai, kurie greit pasimiršta. Tokių žmonių pėdsakas mūsų atmintyje greit išnyksta. Bet būna žmonių, kurie sugeba užkabinti labai giliai, užgauti pačias slapčiausias sielos stygas. Štai juos mes ir atsimename visą gyvenimą.


Vienus prisimename su šypsena ir širdies suplazdėjimu, o kiti, priešingai, priverčia sielą raudoti. Emocijos gali būti skirtingos, bet bendravimas su šiais trimis Zodiako ženklais nepraeis be pėdsako, tuo galite neabejoti.3 vieta – Mergelė
Ji turi savo nuomonę bet kokiu klausimu. Ji bendrauja neapsimetinėdama ir visada sako tiesą į akis. Mergelė niekada neišeis nepasakiusi visų argumentų. Tik pabaigusi pradėtą darbą ji ryžtingai paliks mūšio lauką su išdidžiai pakelta galva.


Meilės santykiuose jos praktiškai neįmanoma užmiršti, juk ji moka mylėti ir atiduoda partneriui visą save. Ji myli tik vieną žmogų ir žino, kaip mylimajam parodyti, kad jis yra jos visatos centras. Jai išėjus lieka kartokas sudužusių vilčių šleifas.


Taip, ji neatleidžia, verčiau tiesiog dingsta iš gyvenimo, neparodydama savo ašarų ir kančių. Mergelė žino, ją prisimins visada. Ir čia ji teisi.2 vieta – Avinas
Šis ženklas su savimi atneša emocijų pliūpsnį, savimi užpildo visą erdvę. Avinas moka žmonėse pažadinti jų užslėptus norus, paskatinti elgtis beprotiškai. Pats to nežinodamas, jis iš pagrindų keičia žmogaus gyvenimą, suteikdamas polėkio, energijos ir laimės.


Meilės fronte laukinės Avino aistros užmiršti praktiškai nėra šansų. Santykiai su juo niekada nebūna slegiantys ir nuobodūs, kiekviena diena – maža šventė, pripildyta visų įmanomų džiaugsmų.


Išnykti Avinas moka teatrališkai ir ryškiai. Šis ženklas su savim išsineša dalelę gyvenimo, atminimui palikdamas sudaužytas viltis ir neįgyvendintas svajones. Taip pat skaitykite: 5 Zodiako ženklai, kurie nuolat įsimyli ne tuos žmones 3 karščiausi vyrai pagal Zodiako ženklą 6 Zodiako ženklų poros, kurių santykiai pasmerkti1 vieta – Žuvys
Pirmoje vietoje – švelnus ir ramus Zodiako ženklas, kartais net pernelyg uždaras. Kodėl gi Žuvų neįmanoma užmiršti? Tai neišsenkantis užuojautos šaltinis. Žuvys gali nesusimąstydamos padėti mažai pažįstamam žmogui nuskriausdamos save. Pas draugus ir artimuosius jos atbėgs vidury naktis, vos paprašius. Visada išklausys ir patars. Jos neįkyrės pasakojimais apie save, savo jausmus Žuvys slepia giliai, žinodamos, kad jie mažai kam įdomūs. Jos tiesiog klauso, visų ir visada.


Žmonės mėgsta kalbėti apie save, jiems patinka, kai jų klausosi, ir jeigu jie praranda ryšį su Žuvimis, užmiršti tokio geraširdžio ir tyro žmogaus jie tikrai negalės.


Meilės santykiuose Žuvys kitam žmogui atiduoda save iki galo, atveria sielą, apsupa švelnumu, įkvepia jėgų ir tikėjimo savimi. Jeigu to nevertina, Žuvys pajunta apgaulę ir nenuoširdumą ir išeina. O paliktasis niekada neužmirš, kad jo gyvenime buvo žmogus, kuris taip stipriai mylėjo.Top