4 Zodiako ženklai, su kuriais sunkiausia gyventi

(2018-11-30)

4 Zodiako ženklai, su kuriais sunkiausia gyventi


Zodiako ženklas, astrologų nuomone, daro įtaką žmogaus charakteriui ir pasaulėžiūrai – jis didžiąja dalimi nulemia ir tai, kaip susiklosto su juo santykiai santuokoje.


Yra ženklų, kurie tiesiog nesutverti šeimai. Tuokdamiesi su jais labai rizikuojate. Toliau – kaip pasiseks. Štai 4 Zodiako ženklai, su kuriais laukia labai sudėtingas santuokinis gyvenimas.Avinas


Avinui nėra lygių meilės santykiuose, tačiau kai jie nesuvaržyti buities, įsipareigojimų, priklausomybės. Jų stichija – trumpi romanai ir aistringi pasimatymai, bet jokiu būdu ne šeima ir ilgalaikė sąjunga.


Avinai pasižymi padidėjusiu nekantrumu, impulsyvumu ir nestabilumu. Santuoka juos veikia destruktyviai, išryškindama jų blogiausias savybes – irzlumą, pyktį, nesukalbamumą, pretenzijas ir diktatą. Jiems sunku į savo pasaulį įsileisti kitą pasaulį, su kuriuo reikia skaitytis ir tartis.


Avinai – individualistai. Komandoje dirbti nemoka ir nenori. Partneris arba besąlygiškai priims visus Avino sprendimus, sužinodamas apie juos jau įvykus faktui, arba – „viso gero“.


Susigyventi su Avinais sunku netgi tiems, kurie moka nusileisti, neįsižeisti ir iškęsti provokacijas. O provokuoti Avinai moka ir mėgsta. Kitaip jiems atrodo, kad jų egzistavimas tampa panašus į pelkę, kurioje nėra gyvybės.


Aistros, emocijos, audringi santykių aiškinimaisi – tai, ką kuria Avinas, yra tai, kas griauna ilgalaikius santykius. Kartais šio ženklo atstovus, žinoma, graužia sąžinė, bet jie retai savo elgesyje sugeba atsekti priežasties ir pasekmės ryšį.


Jeigu jiems ir lemta nugyventi santuokoje laimingai, tai, greičiausiai, savo antrąją pusę jie suras tarp Dvynių, Svarstyklių ar Liūtų. Šie ženklai sugebės palaikyti Avino tonusą, neleisdami jam užsinuobodžiauti, bet ir neleis jam nutrūkti nuo grandinės.Dvyniai


Santuoka su Dvyniais – viena iš pačių sudėtingiausių, bent jau dėl to, kad problemiška juos į ją įtraukti. O kokia šeiminė laimė per prievartą? Dvynių partneris tempia vidinių šeimos santykių naštą, o patys Dvyniai nuolat nekantrauja iš ten pabėgti ar bent laikinai pasislėpti nuo pareigų ir įsipareigojimų.


Daugelis Dvynių save laiko sutvertais meilei, o visi tie darbai namuose ir buitis suprimityvina santykius. Kur kas geriau eiti per gyvenimą kaip katinui, kuris vaikšto sau vienas, turint romantišką meilužio reputaciją. Deja, šis įvaizdis nesuderinamas su šeima, provokuoja konfliktus ir pretenzijas.


Žinoma, Dvynių šeimose neapsieinama ir be neištikimybės. Na koks gi romantiškas meilužis be meilės pergalių? O jeigu šeimos santykiuose Dvyniai užsibuvo pernelyg ilgai ir partneris suspėjo prarasti formą, pasenti ar rimtai susirgti, neištikimybė tampa Dvynių gyvenamąja terpe. Tuo jie dažnai teisina savo vaikščiojimus į kairę.


Tačiau yra ženklų, kuriems nors ir nebus lengva supančioti nepriklausomą Dvynių būdą, bet visai įmanoma. Avinai, Šauliai ir Vandeniai gali pabandyti juos sulaikyti namuose ir sukurti su jais tvirtą šeimą.Skorpionas


Šis ženklas – vienas problemiškiausių bet kokiuose santykiuose. Tiesiog santuokoje Skorpionas gali sau leisti kankinti partnerį legaliu pagrindu. Nepaisant tokių dominuojančių charakterio savybių, kaip valdingumas, užsispyrimas, pavydas, nenoras taikytis, Skorpionai labai retai lieka vieni.


Tai vienintelis ženklas, kuris, kurdamas partneriui problemas, dažniau ne sugriauna santykius, o patobulina juos per bendrus išbandymus ir sunkumus. Nors dažniausiai Skorpionai patys jas kuria lygioje vietoje, kartais net nesuvokdami, kad mato to būtinybę ir gilią prasmę.


Ne mažiau svarbų vaidmenį santuokoje Skorpionui vaidina intymus artumas. Jeigu jo partneris abejingas seksui, prastai įvaldęs šį meną ar yra tingus, Skorpionas, geriausiu atveju, bus neištikimas, ypatingai nesislėpdamas. Bet dažniausiai šio ženklo atstovai palieka tokius santykius be jokios sąžinės graužaties.


Rasti kompromisą santuokoje su Skorpionu sunku, bet yra ženklų, kuriems tai pavyksta lengviau nei kitiems. Visi Ugnies ženklai, išskyrus Šaulį, autoritetingai, bet taikiai nuramins Skorpiono bandymus tapti tironu. Vandens ženklai (ypač Žuvys) ir Žemės ženklai (išskyrus Mergelę) leis Skorpionui realizuoti santykiuose savo jėgą, likdami nepažeidžiami jo geluonio.Šaulys


Šauliai – visiškai nešeimyniškas ženklas. Tarp šio ženklo atstovų daugiausia sugyventinių, kurie įsitikinę, kad yra laisvi, o santykiai – laikini, ir jie galės išeiti bet kurią akimirką.


Šauliams labiau prie širdies draugų santykiai, kuriuose jie gali realizuoti savo aštrų protą, dosnumą, savitarpio pagalbą ir, svarbiausia, laisvę. Draugai, skirtingai nuo šeimos, yra ne visai parai. Jiems nereikia būti ištikimu sutuoktiniu, atsakingu tėvu, geru šeimininku.


Todėl Šauliai iš karto papustys padus, kai tik supras, kad jiems ant sprando bandoma uždėti jungą ir primesti šeimynines pareigas.


Draugystę Šauliai gali užmegzti su praktiškai bet kuriuo Zodiako ženklu, nes visi mėgsta linksmuolius, kompanijų išjudintojus ir nepiktybiškus tauškalius. Tačiau jei jie ir susituoks, tai tik su tais ženklais, kurie neribos jų laisvės ar bent jau sukurs iliuziją, kad Šaulys pats sprendžia, jam išeiti ar likti. Prie tokių astrologai priskiria Avinus, Liūtus, Vandenius, Dvynius. Nors net ir jie po romantiškų pabandymų dažnai pereina į draugų ratą. Dažnai Šauliai sąmoningai apsupa save netinkamais santuokai žmonėmis, kad turėtų galimybę kaip galima ilgiau būti laisvi.Top