Top 5: Zodiako ženklų poros, kurių santuokos būna tvirčiausios

(2019-01-13)

Top 5: Zodiako ženklų poros, kurių santuokos būna tvirčiausios


Kasdien tuokiasi tūkstančiai žmonių ir tikisi gyventi drauge daugybę metų. Deja, tik kai kurios poros būna laimingos kartu. Astrologai gali iš anksto pasakyti, kam pasiseks.


5 vieta. Liūtas ir Dvyniai


Ši pora gali įveikti bet kokius sunkumus ir visada bus kartu. Liūtui svarbu, kad būtų giriamas, o Dvyniai gali lengvai tai daryti. Jiedu nesunkiai randa bendrą kalbą. Svarbiausia, Liūtas visada bus Dvyniams pavyzdys, todėl teigiamai paveiks jų karjerą.


4 vieta. Vandenis ir Avinas


Ši pora – vienas vienetas. Ji aplinkiniams bus abipusės meilės etalonas. Jų jausmai tęsis ilgai, nes jie puikiai papildo vienas kitą. Vandenio švelnumas ir Avino užsispyrimas padės šiai sąjungai judėti į priekį ir siekti sėmės visose gyvenimo sferose.


3 vieta. Jautis ir Vėžys


Šie ženklai iš tikrųjų sutverti vienas kitam. Jie sudaro idealią porą, kuri kelia pavydą aplinkiniams. Vėžys nemoka šokti pagal kitų dūdelę, o Jautis to ir nereikalauja, jam viskas santykiuose patinka. Tai harmoninga ir stipri pora.


2 vieta. Mergelė ir Skorpionas


Šie Zodiako ženklai yra labai emocingi. Jiems santykiuose svarbiausia aistra ir visiškas atsidavimas. Jie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, todėl jiems visada įdomu drauge. Partneriai stipriai traukia vienas kitą, todėl jų ryšys bus tvirtas.


1 vieta. Ožiaragis ir Žuvys


Sunku surasti stipresnę meilę už Ožiaragio ir Žuvų. Šie Zodiako ženklai labai vertina šeimą ir būna ištikimi sutuoktiniai. Pasirinkę vienas kitą, jie žengia kartu iki gyvenimo pabaigos. Jų santykiuose neatsiranda vietos išdavystėms, neištikimybei, pavydui, melui, skandalams. Jie pasitiki, myli ir gerbia vienas kitą. Tai yra svarbiausia.


eRosx.lt

Top