Svarstyklės

(09.24 - 10.23)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Šiandien jūsų profesinės ambicijos sieks dangų, tačiau dirbdami neužmirškite žmonių, padėjusių jums atsidurti ten, kur dabar esate. Puoselėkite profesinius santykius ir ieškokite būdų ne tik gauti naudą, bet ir ją suteikti kitiems. Patys nustebsite, kiek daug teigiamo emocinio krūvio jums suteiks dėkingo kolegos šypsena!

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Svarstykles?

Po šiuo ženklu gimę vaikai paprastai būna be galo smalsūs, daug klausinėja. Mąsto aiškiai, derindami logiką su intuicija. Dažnai mato daiktus kiek kitaip nei visi kiti, todėl nenustebkite, kad kartais jo poelgiai gali būti originalūs bei netikėti. Taip pat Svarstyklių ženklo mažyliai – dideli estetai. Jie gali atsisakyti valgyti, jei nesutvarkytas stalas arba jei mama yra pikta ir skuba. Neretai juos erzina triukšmas, tranki muzika, ryški šviesa. Svarstyklių mažyliai nemėgsta didelių kompanijų, jie gali kuo puikiausiai žaisti vieni arba su artimu žmogumi. Norite puikiai sutarti su Svarstyklių ženklo vaiku? Sukurkite jam jaukią ir malonią aplinką bei kuo dažniau išvykite drauge į gamtą.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Svarstyklės nuolat turi aibes reikalų. Net ir besibučiuodamos jos gali galvoti apie tokius praktiškus dalykus, kaip antai kvėpavimo technika bučinio metu. Tiesa, jos pasirengę eksperimentuoti drauge su partneriu tol, kol abiem bučiniai teks maksimalų pasitenkinimą.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Didžiąją savaitės dalį daug bendrausite su įvairaus plauko žmonėmis, noriai dalyvausite bičiulių vakaronėse ar kolegų kavos gėrimo pertraukėlėse. Kas žino, gal būtent tarp šių žmonių sutiksite naujų bendražygių, ateityje padėsiančių jums greičiau pasiekti numatytus tikslus? Nuo ketvirtadienio prasideda puikus metas apmąstyti savo ligšiolius pasiekimus bei išsikelti tikslus ateinantiems metams. Svajokite drąsiai!

Laisvalaikio horoskopas

Joms kaip oras reikalingi malonumai ir pramogos. Hobi dažnai susijęs su menu – opera, daile. Svarstyklės turi puikų skonį. Daugelis moterų Svarstyklių mėgsta rengtis ir gali per dienų dienas lankyti parduotuves.

Dietos horoskopas

Tikrieji smaližiai. Dievina saldumynus, mėgsta pasilepinti. Skuba gyventi, dažnai valgo bet kur ir bet ką. Svarstyklių ženklo atstovai turėtų kreipti daugiau dėmesio į tai, kuo prisikemša skrandį, valgyti reguliariai, apriboti saldumynus, rinktis neriebų maistą, valgyti mažiau mėsos ir dešrų, daugiau vaisių ir daržovių – svogūnų, špinatų, burokėlių. Bent kartą per savaitę jie turėtų valgyti žuvį – fosforas Svarstyklėms labai reikalingas. Šio ženklo atstovai neturėtų pamiršti kasdien išgerti daug mineralinio vandens.

Humoro horoskopas

Aštraus proto moterys Svarstyklės neretai tampa kompanijos širdimi. Jeigu toje kompanijoje dar bus Vandenių ir Dvynių, juokas kompanijoje nenutils. Svarstyklių galvoje visuomet yra daugybė juokų, kuriuos jos sumaniai kombinuoja, sumąstydamos ką nors naujo ir originalaus. Svarstykles prajuokinti galima tik originalumu – ir nenustebkite, kad jų reakcija bus tik šypsena. Garsus juokas pačioms Svarstyklėms nėra dažnas. Garsiausiai jos kvatoja iš savo pačių pokštų.

Svarstyklės

“Apie tuos, kurie sunkiai apsisprendžia…”

Stichija: Oras
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: „Aš svarstau“
Spalva: mėlyna, žalia
Akmuo: opalas, lazuritas
Valdomas namas: Septintas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Šuo
Priešais esantis ženklas: Avinas

Asmenybė

Temperamentingas ženklas, pasmerktas amžinoms paieškoms: balanso, harmonijos, patogios progos, tinkamo žodžio, tiesiausio kelio. Jiems kaip oro reikia laisvės ir šviesos, nemėgsta prieblandos ir miglos – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasmėmis. Jie komunikabilūs, aplinkinius patraukia savo vidiniu žavesiu, įgimtu skonio, takto jausmu. Svarstyklėms patinka žavėti, jie džiugiai semiasi energijos iš pagyrų savo atžvilgiu, pripažinimo ir įvertinimo. Tiesa, iš čia – ir galima rizika nepakankamai įvertinti savo vidinio pasaulio resursus: Svarstyklės greitai įpranta regėti save aplinkinių akimis, vertina save pagal tai, ką apie jas mano kiti.

Profesija

Šiam ženklui apskritai sunku ką nors tiksliai ir ilgam laikui nuspręsti, taigi profesijos pasirinkimas gali virsti tikru galvosūkiu. Kadangi Svarstyklės – kompromisų genijai, geriausiai jausis dirbdami komandinį darbą, kolektyve. Tai puikūs pramogų sferos darbuotojai, geri advokatai, talentingi menininkai. Jiems rekomenduojama rinktis siaurą specializaciją, gilintis į tam tikros srities žinias, nes jei interesų spektras bus pernelyg platus, Svarstyklėms bus sunku susikaupti ir užgriebti esmę.

Sritis, kuri visai netinka Svarstyklėms – finansai ir apskaita.

Stilius

Svarstyklės išsiskiria puikiu įgimtu stiliaus ir mados pojūčiu, be to, paprastai domisi šia sritimi. Taigi Svarstyklių drabužinėje tikrai rasite šviežiausių mados naujienų. Jos taip pat dievina aksesuarus, rūbai gausiai puošti detalėmis.

Dovanos

Viskas, kas dvelkia egzotika, pradedant suvenyrais iš tolimų šalių, baigiant egzotiškomis grožio procedūromis. Taip pat tiks prasmingos dovanos – Svarstyklių prisiminimų koliažas, joms dedikuotas posmas, graviruotas juvelyrinis dirbinys. Puikų humoro jausmą turinčios Svarstyklės įvertins ir jumoristines dovanas, jų tikrai nešokiruos ir seksualinė dovanos potekstė.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Vandenis, Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Liūtas, Mergelė.
Sunkiai sugyvena su Ožiaragiais ir Avinais.

Tinkami akmenys

Opalas ir lazuritas.

Kaip suvilioti


Kaip suvolioti Svarstyklių moterį

Ji dažniausiai turi daug gerbėjų, tad teks pasistengti būti itin įdomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji mėgsta meilės žaidimus ir jaustis būti mylima.

Kaip suvilioti Svarstyklių vyrą

Jis flirto specialistas, todėl duok jam ilgas vadžias, tačiau stenkis išlikti jam žaviausia moterimi. Palaikyk jo idėjas. Su malonumu priims moters pagalbą, todėl turėk savo iniciatyvą ir drąsiai sutik gyvenimo sunkumus. Jis meilikauja tik todėl, jog mano, kad moteriai to reikia.


Jautri vieta: sėdmenys.

Šio tipo moteris greitai susijaudina, nori kuo greičiau patirti malonumą, tad jai patinka, kai partneris iš karto glamonėja „karščiausius taškus“.

Šio tipo vyrai mėgsta mylėtis prabangoje. Mėgsta žiūrėti erotinius filmus. Nevertina romantiškų vakarienių ir lyriškos muzikos, jiems tai banalu.Top