Vandenis

(01.21 - 02.19)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Esate iš tų, kurie neskaičiuoja pinigų linksmybėms. Kaip bebūtų, šiandien Visata ragins jus patikrinti sąskaitų išrašus ir pasižiūrėti, ar pastaruoju metu leisdami pinigus per daug neįsismaginote. Pagalvokite apie pramogas, kurios nieko nekainuoja: apsilankykite nemokamame renginyje, daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Vandenį?

Vandenis – „kodėlčiukas“ su lakia fantazija ir nestandartiniu mąstymu. Kol ūgtelės ir sugebės informacijos susirasti pats, nusiteikite atsakinėti į šimtus jo klausimų. Jo fantazijai nėra ribų, taigi galvoti, ką gera nuveikus, su tokiu vaiku paprastai netenka. Jis noriai lipdo, piešia, kuria, fantazuoja. Tėvus dažnai trikdo ar netgi piktina tokių vaikų polinkis meluoti. Tačiau jei tas melas nekaltas, už tai bausti tikrai nevertėtų. Vandenio ženklo mažylių melas dažniausiai yra pernelyg lakios vaizduotės vaisius. Jiems įdomiau gyventi savo susikurtame pasaulyje nei pilkoje realybėje. Nieko nuostabaus, kad kartais pameta svajonių šalies ir tikro gyvenimo ribas.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Jo bučiniai drėgni ir gilūs. Besibučiuodamas Vandenis retai užsimerkia – jam labiau patinka stebėti partnerį, jo reakciją ir veido išraišką.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Pirmoje savaitės pusėje Visata skatins jus iš naujo apmąstyti savo tolesnius karjeros planus, pergalvoti kai kuriuos profesinius sprendimus, galbūt net iš naujo apskaičiuoti galimas išlaidas bei resursus neseniai pradėtam projektui. Dažnai kvestionuosite jus supančią darbinę aplinką bandydami suvokti, ar žmonės, su kuriais praleidžiate didžiąją dienos dalį, jus pakankamai įkvepia ir motyvuoja, ar darbai, kuriuos atliekate, išnaudoja visą jūsų potencialą ir panašiai. Trokšite įprasminti save visu šimtu procentų, todėl drąsiai atsisakysite visko, kas trukdys įgyvendinti šį tikslą. Šaunu! Nuo ketvirtadienio sulėtinkite tempą ir praleiskite daugiau laiko su pačiais mylimiausiais žmonėmis. Tegul jų šypsenos įkvepia jus naujos savaitės iššūkiams!

Laisvalaikio horoskopas

Draugystės klubų ir žmogiško bendravimo, plačiąja šio žodžio prasme, ženklas. Vandenis visada tarp žmonių, dirba visuomeninį darbą, jo tikslai ir pomėgiai įvairūs: fotografija, tapyba, modeliavimas. Viską mėgsta daryti savo rankomis, keliauja ir skaito knygas apie istoriją, geografiją, ekonomiką ir visuomeninius mokslus.

Dietos horoskopas

Nervingieji Vandeniai paprastai šlamščia viską, ką randa po ranka. Žinoma, tai nėra pats tinkamiausias mitybos būdas. Šio ženklo atstovai turėtų labiau rūpintis tuo, ką valgo ir kada valgo, valgyti daugiau vaisių – ypač obuolių ir apelsinų, taip pat daržovių, įvairių košių ir pieno produktų. Vandeniai turėtų griežtai apriboti riebalų ir saldumynų, ypač šokolado, kiekius, vengti kramsnojimo priešais televizorių ir užkandžiavimo tarp valgių.

Humoro horoskopas

Nieko nėra lengviau kaip prajuokinti moterį Vandenį. Patys Vandeniai gali prajuokinti bet ką, pasakodami jie sugeba pritraukti kitų dėmesį ir sužavėti. Vyrą Vandenį prajuokinti sunkiau – jis vargiai besijuoks iš riebių pokštų, tik nusišypsos išgirdęs seną anekdotą. Užtat prideramai įvertins gerą, sveiką humorą ir pašnekovo protinius sugebėjimus. Patys Vandeniai nesiskundžia proto aštrumu – jie puikiai sugeba sugalvoti naujus pokštus ir anekdotus.

Vandenis

“Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…”

Stichija: Oras
Planeta: Uranas
Diena: šeštadienis
Devizas: „Aš žinau“
Spalva: šviesiai pilka, violetinė
Akmuo: granatas ir cirkonas
Valdomas namas: Vienuoliktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Tigras
Priešais esantis ženklas: Liūtas

Asmenybė

Vandeniai – ieškotojai ir keliautojai, kuriuos domina absoliučiai viskas. Išskyrus valdžią, prestižą, tuščią įvaizdžio burbulą. Jei jie kuo domisi – tai tik iš nuoširdaus, įgimto smalsumo, o ne tam, kad iš to išpeštų sau naudos. Tiesa, patenkinę savo smalsumą lengvai randa naują susidomėjimo objektą ir be širdperšos palieka senąjį. Dažnai tokia tendencija pastebima ir Vandenio meilės reikalkuose. Jie nelabai mėgsta vadovauti kitiems, tačiau ir patys retai kada paklūsta svetimai valiai. Jų stiprybė – paprastume, o silpnybė – patiklumas.

Profesija

Vandenių akiratis platus, komunikabilūs ir visuomeniški jie geriausiai jaučiasi kolektyve. Tai puikūs pedagogai, žurnalistai, menininkai, sociologai, psichologai, gidai. Taip pat Vandeniai mielai renkasi su elektronika, prietaisais ir technologijomis susijusias profesijas: elektriko, mechaniko, programuotojo, techniko. Neretai pasirenka su ekstremaliu sportu susijusią veiklos sritį.

Vandeniams netinka monotoniškas, tik siaurą sritį apimantis darbas.

Stilius

Jokių taisyklių! Vandeniai vertina originalumą ir polėkį, be to, turi puikų humoro jausmą. Tad lengvai derinama net ir labiausiai nesuderinamus dalykus, noriai išbando mados naujoves, bet dažniau patys diktuoja stilių. Jiems tinka ryškūs, ekstravagantiški rūbai, eklektika.

Dovanos

Meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai, egzotiški suvenyrai, įdomūs, neįprasti daiktai (gali būti jumoristiniai), knyga (Vandenio interesų ratas itin platus, tad tiks įvairiausia literatūra), muzikos įrašai, bilietai į koncertą, spektaklį, renginį, įvertins netgi pakvietimą į mokslinę paskaitą.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis.
Sunkiai sutaria su Jaučiu, Skorpionu ir Liūtu.

Tinkami akmenys

Ametistas, granatas, cirkonis.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Vandenio moterį

Ją sunku apgauti, todėl būk tiesus, atviras, garbingas, bet nevaizduok naivuolio. Didžiausias jos priešas – bandymas ją sutvardyti. Priimk ją tokią, kokia yra, atnešk gėlių, pagirk jos moteriškumą ir būk geras kantrus klausytojas.

Kaip suvilioti Vandenio vyrą

„Neprilipk“, laikyk jį neaiškume, niekad neleisk, kad tavo meilę jis laikytų savaime suprantamu dalyku. Netapk „skudurėliu po kojomis“ – tai pražūtis. Naudokis talentu ir nepastovumu.


Jautri vieta: blauzdos ir kulkšnys. Masažuok ir bučiuok jo apatinę kojų dalį.

Šio tipo vyras nemėgsta rutinos, jis eksperimentuotojas, žino daugybę mylėjimosi pozų.

Šio tipo moteris svajotoja, nepastovi, mėgstanti partnerio siūlomas naujoves. Pasiruošusi bet kam.



Top