Vėžys

(06.22 - 07.22)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Šiandien teks skirti nemažai laiko, kad išspręstumėte sudėtingus jus užklupusius finansinius rebusus. Galbūt gavote stulbinamą sąskaitą už dujas ar elektrą, pašto dėžutėje radote perspėjimą susimokėti baudą, apie kurią nieko neįtarėte, ar sužinojote, jog jūsų investicija greičiausiai neduos tokių rezultatų, kokių tikėjotės. Kad ir kaip klostytųsi diena, nepasiduokite emocijoms ir užduokite klausimus tol, kol galiausiai rasite tinkamiausią savo problemos sprendimą.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Vėžį?

Mažasis Vėžiukas ir jo mama – neperskiriama visuma. Taigi jei nenorite pažeisti jautrios mažylio psichikos, stenkitės nepalikti jo pernelyg ilgai kitų žmonių globai. Kad taptų nuo jūsų mažiau priklausomas emociškai, galite nupirkti jam naminį gyvūną. Taip įsidėmėti, kad švelnaus Vėžiuko negalima itin grubiai bausti, garsiai ant jo rėkti. Jei vaikas blogai elgiasi, verčiau apeliuokite į jo jausmus, pvz. sakydama: „Mane labai skaudina tavo elgesys.“ Gamtos apdovanotas atjauta, mažylis jus supras. Beje, Vėžiukai paprastai būna be galo artistiškos asmenybės. Jų gabumus derėtų lavinti įvairiomis kryptimis bei suteikti laisvės saviraiškai.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Jo bučiniai šilti ir švelnūs. Jei tik jam leisi – bučiuosis iki begalybės, lygiai tiek, kiek truks, kad pasijustum devintame danguje.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Didžiąją savaitės dalį Visata drąsins jus išbandyti kažką, apie ką tik pasvajodavote. Galbūt sudalyvauti vakarienėje tamsoje arba pakilti karšto oro balionu virš gimtojo miesto. Jeigu šiuo metu ieškote meilės, iki ketvirtadienio pasistenkite suplanuoti pirmąjį pasimatymą su savo simpatija – labai tikėtina, jog vakaras bus nepamirštamas! Savaitei persiritus į antrąją pusę turėsite galimybę daugiau pabendrauti su savo profesiniais autoritetais. Nesidrovėkite pristatyti jiems savo idėjas bei pastebėjimus. Patys nustebsite, kiek gerų ir vertingų patarimų sulauksite.

Laisvalaikio horoskopas

Jo devizas: „Geriausia namie“. Labiau vertina poilsį nuosavoje viloje prie ežero ar ant jūros kranto. Plaukioja, slidinėja vandens slidėmis, mėgsta senovę, neretas kolekcionuoja pašto ženklus. Svetingas, bet dažnai trokšta atsiskirti, mėgaujasi knygomis apie nerealius dalykus ir muziką.

Dietos horoskopas

Dievina gaminti ir, žinoma, valgyti, tad dažnai turi antsvorio. Pagrindinė Vėžių problema – per didelės porcijos. Šio ženklo atstovai puikiai gamina – todėl turėtų išnaudoti šį talentą. Juk nebūtina kasdien virti cepelinų. Rekomendacijos: vaisiai (persikai, abrikosai, vynuogės), daržovės (ypač lengvų salotų pavidalu), grūdai, krevetės ir kitos jūrų gėrybės (jodo šaltinis), makaronai. Plaukiojimas padės Vėžiams išlaikyti gerą formą bei atpalaiduos po sunkios darbo dienos.

Humoro horoskopas

Vėžiai yra subtilios natūros, ypač moterys. Jie nemėgsta grubių ir ciniškų juokų – labiau patinka „geraširdiški“ juokeliai. Vėžiai vertina subtilų, ne visiems suprantamą humorą. Nebandykite prajuokinti jų „gauruotais“ anekdotais – iš mandagumo jie, žinoma, nusišypsos, bet vargu ar tai suteiks jiems malonumą. Kompanijose Vėžiai kur kas dažniau klausosi juokų, nei pasakoja. Jeigu pasakoja patys, tai subtiliai ir labai taikliai.

Vėžys

“Apie tuos, kurie primena veidrodžius…”

Stichija: Vanduo
Planeta: Mėnulis
Diena: pirmadienis
Devizas: „Aš jaučiu“
Spalva: sidabrinė, žalia, oranžinė
Akmuo: mėnulio akmuo, smaragdas, chrizoberilo rūšis vadinama „katės akimi“ ir perlai
Valdomas namas: Ketvirtas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Ožka
Priešais esantis ženklas: Ožiaragis

Asmenybė

Vėžių intelektas paprastai būna aukštesnis už vidutinį, jų puiki atmintis. Svarbiausia – kad jie šias savo savybes panaudotų tinkamai, užuot iki begalybės gilinęsi į save. Gerai jei Vėžiui pasiseka savo vidinį potencialą paversti ramsčiu einant į pasaulį, o ne padaryti pamatais vidiniam uždaram lizdui susisukti. Šio ženklo žmonės – mylintys, švelnūs, rūpestingi. Šeima, namai, gimtinė, Tėvynė – tai svarbiausios sąvokos Vėžiui. Artimiems, mylimiems žmonėms ir draugams Vėžys – patikimiausias ramstis pasaulyje, šie žmonės niekada neatsisakys padėti tiems, kas rado kelius į jų širdį.

Profesija

Vėžiai profesiją renkasi itin atsakingai ir kruopščiai. Būdami šeimyniški ir globėjiški jie tampa puikiais vaikų psichologais, vaikų darželių darbuotojais, auklėmis, noriai renkasi kinologo, veisėjo ir pan. profesiją. Darbe vertina galimybę jaustis patogiai, jaukiai, noriai rūpinasi savo darbo aplinka, rodo iniciatyvą darbų racionalizavime. Tarp Vėžiui rekomenduojamų profesijų – mokslininkai, mokytojai, valdininkai, archeologai, rašytojai, restoranų valdytojai, virėjai, prekybininkai, dietologai.

Netinkamos profesijos, susijusios su permainomis, nervine įtampa: biržos makleris, kariškis, sportininkas, policininkas, gaisrininkas, chirurgas.

Stilius

Vėžių garderobą galima apibūdinti dviem žodžiais: romantiškas ir jausmingas. Mielai renkasi lengvus, minkštus audinius, pastelines spalvas, dėvi aptakių formų, patogius drabužius. Vėžiai linkę prisirišti pire turimų rūbų ir papuošalų, jų spintose galima surasti ir keliolikos metų senumo daiktų. Apsipirkti mieliau eina ne į dideles parduotuves, o į mažus jaukius butikus, noriai ieško stiliaus perliukų padėvėtų daiktų parduotuvėse.

Dovanos

Ideali dovana – ir vertinga, ir su istorija: kailiniai, antikvarinis daiktas, vardinis aksesuaras, kvietimas į prabangų renginį, meno kūrinys, kosmetika, juvelyriniai dirbiniai.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Skorpionas, Žuvys, Vėžys, taip pat Liūtas, Mergelė, Jautis.
Sunkiai sutaria su Ožiaragiais, Svarstyklėmis, Avinais.

Tinkami akmenys

Rubinas, mėnulio akmuo (selenitas) ir smaragdas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Vėžio moterį

Dovanok jai meilę, vadovauk „geležiniu kumščiu aksominėje pirštinėje“, gerbk jos nuomonę ir pažiūras, nesiginčyk dėl nereikšmingų dalykų. Iš šono ji atrodo labai pasitikinti savimi, tačiau atmink, kad jai dažnai reikia tavo paramos, nuraminimo ir paskatinimo.

Kaip suvilioti Vėžio vyrą

Jis dažnai mėgsta būti vienas, jaučia poreikį „surūšiuoti“ pasaulines ir savo problemas. Gali būti greitai sužeidžiamas, todėl sulaikykite greitą neapgalvotą kritiką. Jo neveikia meilikavimas, kol nuoširdžiai nenorėsite jam patikti. Jis patrauklus, bet pats tuo netiki, tad stenkis jį palaikyti ir jam tai įrodyti.


Jautri vieta: krūtinė. Mėgsta jos glamones.

Šio tipo moteris mėgsta ilgas glamones. Jai nepatinka grubūs veiksmai, vulgarumas, pvz., kai šokant partneris grabalioja klubus ir sėmenis.

Šio tipo vyras mėgsta aistringas įžangas, apiberia moterį daugybe bučinukų. Jiems labai patinka kartu su moterimi sportuoti, uždega jos alsavimas ir prakaito kvapas.Top