Žuvys

(02.20 - 03.20)

Dienos horoskopas

(2022-06-28)

Viskas, ko šiandien norėsis, tai tyla ir ramybė. Kaip bebūtų, aplinkiniai vis tiek gviešis jūsų dėmesio, tad taupydami brangų laiką iš karto nukreipkite pokalbį prie esminių klausimų. Tikėtina, jog sužinosite kažką, kas įkvėps jus pasinerti į gilesnius apmąstymus.

Vaiko horoskopas

Kai kurie tėvai teigia, jog vaikus planavo taip, kad gimtų po tam tikru Zodiako ženklu. Būna netgi tokių, kurie kreipiasi į astrologus, kad šie nustatytų, kokio ženklo atžala geriausiai tiktų. Aišku, taip kruopščiai planuoti, tikriausiai nebūtina. Bet auklėjant mažylį, atkreipti dėmesį į žvaigždžių žinovų pastebėjimus visai įdomu…

Kaip auklėti Žuvis?

Atminkite, griežta disciplina – ne jūsų vaikui. Netgi meilę tvarkai jam reikia diegti pamažu, neįkyriai, rodant savo pavyzdžiu. Emocionali Žuvytė labai subtiliai priima pasaulį – per gamtos grožį, muziką, šeimos tradicijas, idealus, pasakas. Net maitinti šio ženklo vaiką reikėtų pasakojant įdomias istorijas, guldyti miegoti – su lopšinėmis ir pan. Tokiam vaikui reikalingas kūrybiniai žaidimai namuose ir kuo daugiau meniškos aplinkos, tada vaikystėje išvystyti sugebėjimai, padės suaugusiai Žuvytei pasiekti aukštumų bet kokioje profesijoje. Svarbu yra mažylį išmokyti susitvarkyti savo žaislus bei pripratinti prie režimo, nes mažieji Žuviukai gana dažnai būna nepraktiški ir išsiblaškę.

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.


Aistringų ir emocionalių žuvų bučiniai – tikra svajonė. Vienas bučinys per trumpą laiką gali pereiti visas fazes: nuo drovumo iki švelnumo ir laukinės aistros.

Savaites horoskopas

(06.27 - 07.03)

Šią savaitę daug galvosite apie savo ilgalaikius karjeros tikslus, profesinę kryptį bei santykius su autoritetingais žmonėmis. Taigi tai puikus metas iš šalies įvertinti, su kokiais žmonėmis dirbate, ar jūsų veikla teikia jums pakankamai malonumo, ar atliekami darbai visiškai išnaudoja jūsų potencialą, ar už viską sulaukiate pakankamo atlygio. Nesidrovėkite atsisakyti projektų, kurie iki šiol taip ir neatnešė norimų rezultatų. Nebegaiškite laiko su tuo, kas sena, ir atverkite širdį naujoms galimybėms. Artėjant savaitgaliui, paišlaidaukite ir pradžiuginkite širdį nauju rūbu ar SPA paslauga.

Laisvalaikio horoskopas

Visas jų gyvenimas – augimo procesas. Turi poreikį kūrybiškai pasireikšti, mėgsta ir draugus, ir vienatvę. Tuos poreikius tenkina laisvalaikiu. Žuvys labai jautrios aplinkinių nuotaikai, todėl draugus turėtų rinktis labai apdairiai. Mėgsta ne tiktai ramų stebėjimą ir apmąstymus, bet ir gerą muziką ar šokius.

Dietos horoskopas

Jautrios ir emocingos Žuvys tai prisikemša pilną skrandį, tai visiškai pamiršta apie valgį. Šio ženklo atstovai turėtų pasistengti valgyti reguliariai. Be jokių apribojimų jie gali valgyti jūrų gerybes, žuvį ir pieno produktus. Nederėtų pamiršti apie skysčius, Žuvys turi išgerti jų pakankamai. Labiausiai joms tiks vanduo ar sultys.

Humoro horoskopas

Vyrai Žuvys neretai tampa kompanijos širdimi, ypač jei kompanija moteriška. Labiausiai mėgsta papasakoti „pusriebius” anekdotus. Žuvis prajuokinti nesunku, ypač moteris. Tačiau jos išgirstus juokus po to apgalvoja, lygina su savimi. Dėl to reikėtų atsargiau juokauti blondinių, storulių ir panašiomis temomis. Tuo metu pasijuoks, tačiau gali pasijausti ir nepatogiai. Ir paskui visa tai aptars su draugėmis.

Žuvys

“Apie tuos, kurių žodžiai liejasi upeliais…”

Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš tikiu“
Spalva: sidabrinė ir šviesiai pilka
Akmuo: perlai, ametistas
Valdomas namas: Dvyliktas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiškis
Priešais esantis ženklas: Mergelė

Asmenybė

Paskutinis Zodiako ženklas, tarsi sukaupęs savyje visų prieš tai ėjusiųjų ženklų išmintį. Jos parastai supranta visus ir viską. Išskyrus save. Todėl visą gyvenimą gali ieškoti savo tikrojo „aš“. Žuvys neištvermingos, jautriai reaguoja į visus gyvenimo skersvėjus. Išoriškai jos gali pasirodyti paviršutiniškos, tačiau savo vidumi jos – turtingiausios iš visų ženklų. Jos – tarsi pusiaukelė tarp nulio ir amžinybės, tarp gėri ir blogio, nuodėmės ir išganymo. Jos geba išlikti stebėtinai ramios net ir didžiausių kataklizmų akivaizdoje, bet lygiai taip pat gali pulti į isterišką paniką susidūrusius su menkniekiu.

Profesija

Jautrios, subtilios, paslaptingos Žuvys dažnai renkasi su menu susijusią profesiją: menininkai, muziejininkai, antikvarai, rašytojai, aktoriai, meno srities mokslininkai. Taip pat gali tapti netradicinės medicinos žinovais, būrėjais, astrologais. Tinka ir visuomeniškumo reikalaujanti veikla: konsultantai, kuratoriai, teisėjai, labdaros, ekologijos organizacijų aktyvistai.

Ne pačios palankiausios Žuvims profesijos, kur reikia griežtos disciplinos ir tikslumo – kariškio, dispečerio, lakūno, finansininko, sportininko.

Stilius

Subtilus ir svajingas. Žuvys intuityviai jaučia, kas gražu ir madinga. Mieliau renkasi romantiško tipo rūbus, kūrybingai prisitaiko sau mados naujoves. Plevėsuojantys, perregimi audiniai, daugiasluoksniai rūbai – savotiška Žuvų vizitinė kortelė. Intrigos ir paslapties atmosferą sukuria pamėgtas aksesuaras – plačiabrylė kepuraitė, skrybėlaitė su vualiu ar bent jau tamsūs akiniai – Žuvys mėgsta paslėpti savo akis nuo svetimų žvilgsnių.

Dovanos

Kosmetika, aksesuarai, ezoteriniai suvenyrai, skarelės, šalikėliai, papuošalai-talismanai, meno kūriniai.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Skorpionas, Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis.
Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Dvyniais.

Tinkami akmenys

Heliotropas, perlai, ametistas.

Kaip suvilioti


Kaip suvilioti Žuvies moterį

Būk prieraišus, linksmas, švelnus ir simpatiškas. Ypač rūpinkis tuo, kad nepamirštum gimtadienių, vardadienių ir kt. svarbių jai datų. Nebūk pernelyg kritiškas.

Kaip suvilioti Žuvies vyrą

Išmok matyti gyvenimą jo akimis. Juokis kartu su juo. Atmink, kad ginčai jį sekina. Nekelk jam pavydo. Netekėk už jo, jei manai, kad galėsi jį pakeisti – taip tik sugriausi jam gyvenimą.


Jautri vieta: pėdos. Paglostyk ir palaižyk kojų pirštus.

Šio tipo moterį labiausiai įkaitina vyro valdingumas ir iniciatyva.

Šio tipo vyrai jautrūs ir drovūs, dažnai stengiasi neparodyti savo susijaudinimo. Dažniausiai net patys nežino, kas juos jaudina. Šie vyrai dažniausiai nemėgsta erotinių filmų.Top